Opinie o Bakoma w Zamość Połczyńska 97A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bakoma. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bakoma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakoma w Zamość Połczyńska 97A

Tadek

kupa łajna ta robota, fajnie ktoś napisał ,że szukają sponsorów bakomy robiłem w Białymstoku po 2 umowie dałem sobie spokój hasło na każdy dzień pracy "MAŁO"

Joanna

Wczoraj ruszyła rekrutacja na stanowisko Kierowca-Sprzedawca (kat. C). Zamierzacie aplikować? Już pracujesz w tym charakterze? Podziel się informacjami na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku.

starszybakuś
@Joanna

Ta rekrutacja trwa cały czas od pół roku w całej Polsce. Brak już "chętnych do sponsorowania za swą ciężką pracę tej firmy. Ale niewątpliwie jest to szansa dla Ciebie przecież znasz ten temat zdaje się z autopsji - podstawa + premia + prowizja. Niebywała okazja i jedyna taka szansa !!!

igancy

w naszym RCD w mińsku jest cholerne skurwysyństwo, ciągle mało , mało. Odradzam te chore firme

BYŁY
@igancy

Słynne RCD 12, widzę, że nic się nie zmieniło. Za moich czasów zarobki miałem od 3500 do 5000 na łapę. Plany robiliśmy prawie zawsze, może 2 razy do roku poniżej 100%. Praca ogólnie ok, ale po dłuższym zapoznaniu z towarem i trasówką. Od 6 do 14 i dzień kończyłem, oczywiście załadunki, które notorycznie się spóżniały. Taka moja obiektywna rada. Jeśli wytrzymasz 2,3 tygodnie i w miare ogarniesz asortyment i trasę, to można na początku w 10 h się wyrobić, póżniej już rutyna, wiesz gdzie co masz na pace i nawet nie patrzysz na fakturę i układasz towar. Ogólnie polecam, ale ja dałem sobie spokój i teraz mam podobne pieniądze.... pozdro starych wyjadaczy z RCD12

toff

dają na magazynie lub produkcji umowę na czas nieokreślony? Jesli tak to po jakim czasie?

jasio śmietana
@toff

Daja na czas nieokreślony. pzdr

zinol

Nie polecam nawet osobom, którzy sa dobrymi Handlowcami. Główna składowa wynagrodzenia to premia od swojej sprzedaży. Niestety żeby ją otrzymać konieczne jest, aby wszyscy z oddziału którzy pracują z Toba także wyrobili własne plany Wystarczy że jedna 1-2osoby wezmą L⁴ lub ktoś z oddziału jest slaby to cała ekipa dostaje grosze. Ty się natyrasz pracując 10-12h dziennie, zrobisz plan na 100%, a ktoś będzie się odbijał i lipa...Dostajesz tylko jałmużne za pracę jako kierowca, magazynier, przedstawiciel handlowy, fakturzysta i windykator!!!

Kris

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej zakład Elżbietów. Zarobki niby ok ale podpisanie weksla in blanco to już przesada, poczułem się jak potencjalny (usunięte przez administratora) tych ich produktów. Kodeks pracy zawiera obszerne zasady dotyczące odpowiedzialności materialnej pracownika a Sąd Najwyższy orzekł, ze nie można stosować zabezpieczeń wekslowych dla pracowników zatrudnionych w ramach stosunku pracy.

Andrzej jarawka

Nie warto nie polecam. Robota od rana do nocy. DO tego odpowiedzialność za towar, forse, ciężarówke.... i ciagła presja od przełożonych. O nerwach na sklepach to nawet nie chce mówić. Nie warto!!!!

wro

Ja to widziałem ostatnio że szukają tylko przedstawicieli handlowych, ale wiadomo że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy, w końcu wiedzą, że trzeba zadbać o prawidłowe stosunki, żeby mówić o sukcesie.

młody

a czy dają obiady i napoje regeneracyjne

masa

Panie i Panowie, jakich zarobkow mozna spodziewac sie na stanowisku regionalnego kierownika i jak wyglada praca w Bakomie na tym stanowisku. Prosze o rzetelne informacje. pozdrawiam

xxx

Nie polecam zwłaszcza ma suchym vanie.Walka z wiatrakami.Towar nie rotuje i sie terminuje a za przeterminowany towar trzeba płacić.Praktycznie w każdym RCD potrzebują kierowce ale na vana suchego.Można spróbować ale pierwsze co zapytajcie co z przeterminowanym towarem bo tego na rozmowie nie ma.Przyjezdza kontrola i trzepią auto i jak masz po terminie towar to nabija jako brak a za braki się płaci.Jesteś kierowcą,magazynierem,fakturzystką,przedstawicielem handlowym w jednej osobie a pensja za jednego.Plusem tej firmy ta kasa na czas i składki od całości i tylko to.Pozdrawiam

NIKI

renoma na sklepach jest po prostu porażką ,Pracownika nie maja za nikogo choć zapierdziela jak może (Jesteś kierowca, kasjerem, magazynierem i handlowcem w jednym) ,rampa załadunkowa nie ma nawet miejsca dla wszystkich kierowców (załadunki nie zależnie od pogody 20+ czy - ) zarobki 2000+premia przy zrobionym planie ... jednym słowem

NIKI

Wojtek..

Widze ,że pracownicy Bakomy ,nie sprzedawcy ,ale kierownictwo chwala ten (usunięte przez administratora) Sprzedawca jest nikim i niczym.... Liczą się tabelki nic więcej. Jeszcze te gadki psychologiczne żeby nas zmotywować do sprzedaży mają nas za idiotów czy co? Nie polecam uciekajcie nie marnujcie czasu na szkolenia i rozmowy z nimi. To dobra robota dla frajera i naiwniaka...

oszukany

Praca jest wymagająca ale przy duzym zaangażowaniu mozna zarobic dobre pieniadze. Jednak wszystko sie zmienia bo robia teraz reorganizacje tras . Jakie sa wasze opinie na temat zmian????

edi

Pilnuj swojego oddziału.Jakoś długo w tym oddziale nie możesz złapać kolejnego frajera do pracy.Ogłoszeń jakoś tyle i nic.Nie pomogą ci te ciągłe wpisy tworzone przez ciebie i innych "wybrańców" Bakomy.Jak to u was w oddziale jest dobrze i szlachetnie.Przyjdzie samemu zakasać rękawy i zabrać się do pracy.

Brae

Te komentarze dotyczą konkretnych oddziałów a nie całej Bakomy. Każdy kierownik jest inny! U nas w oddziale to nie do pomyślenia żeby ktoś coś domówił do naszego zamówienia... no sami pomyślcie, skoro zamówiłeś to sam za to płać! U nas w oddziale od początku roku wyrabiamy plan, średnia zarobków około 3 000zł na rękę (średnia roczna). Ale tak nie musi być wszędzie. Co do podpisania weksla to zgadzam się z taką praktyką w 100%. To jest weksel odnośnie kradzieży i bardzo nietypowych przypadków. Sami robimy inwenturę i jeśli ukryjemy faktyczne stany przed odejściem to firma ma sposób aby nas ścigać, co w tym dziwnego? Słyszałem o przypadku że gdzieś w Polsce koleś na odejście miał 7 000zł braków na samochodzie... jak myślicie z czego się to wzięło? Trzeba sprawdzać swoje stany co tydzień i prostować je regularnie... już ktoś napisał są sposoby żeby to wyrównać. A te długi na sklepach? Każdy przedstawiciel się z tym boryka! Praca przedstawiciela jest lepsza bo nie trzeba dźwigać towaru, ładować go na samochód i pracuje trochę mniej... ale zarabia również mniej! Myślicie że ile zarobi taki przedstawiciel? Zejdźcie na ziemię :) "Zawsze dobrze jest tam gdzie nas nie ma". Nie traktuję Bakomy jako pracę na zawsze ale jako doświadczenie w sprzedaży to dobry pomysł, bo nigdzie was bez doświadczenia nie wezmą.

Bardzo polecam pracę w Bakomie , Ludzie którzy wypisują negatywne komentarze to pewnie osoby które nie nadaja sie do tej pracy a nawet powiedziałbym po prostu nie che im się pracować. Niestety za darmo nie ma nic . Jak ktoś jest zaangażowany i przykłada sie do tego co robi to da się zarobić naprawdę dobre pieniądze

Blondi

Pracowałam w tej firmie dłuższy czas i tu chcę tylko zauważyć że jestem kobietą. Powodem mojego odejścia było dostanie się na kierownicze stanowisko, chociażby ze względu na pracę w Bakomie. Praca rzeczywiście nie jest lekka i łatwa ale nie róbcie z tej firmy obozu. To nie jest praca obiboków :) Pozdrawiam

Gorge
@Blondi

Blondi zajnij się(usunięte przez administratora)gdzie indziej.Obibokiem to jesteś i byłaś pewnie ty.Kto cię awansował jak nawet poprawnie bez błędów nie potrafisz napisać paru zdań.Nam to pot po tyłku kapał,do tego nie mogliśmy sobie pozwalać na błędy bo zaraz nas obciążano.Zresztą cały czas składaliśmy się pośrednio na wasze spotkania towarzyskie-straty za które bezprawnie pobierano od nas pieniądze.To co tu chłopaki piszą jest 100% prawdą.Wyścig szczurów,kant,wyzysk to najmniej dosadne określenia - BAKOMA NIGDY.

Tarczyński

Wszystko to święta prawda. Co opisał Dariush. Dodam ,że na większości sklepów to jest totalna nerwówka. Produkty bakomy nie należą do najtańszych i ludzie często wybierają Danone i czy Muler. Sklepy się wkurzają ,że towar ciągle się dokłada i terminuje bo trzeba zrobić plan i robić z siebie palanta. Ciągła presja ,ciągła pogoń i eksploatacja całego wolnego czasu. Nie polecam tej pracy nawet młodym pracownikom. Nie marnujcie tam czasu. Pracowałem tam kilka lat temu i widzę ,że totalnie nic się nie zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Bakoma - Zamość

• Jak się pracuje w Bakoma?

Zobacz opinie na temat firmy Bakoma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakoma?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bakoma?

Kandydaci do pracy w Bakoma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bakoma