Opinie o IMpel w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IMpel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie IMpel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMpel w Katowice

IMpel ŚUM

Mi się tam już niezbyt chce pracować. Co zrobić aby dostać wypowiedzenie nie z winy pracownika. Dobija mnie ta praca.

Gniazda
@IMpel ŚUM

Praca w impelu jest po prostu tragiczna ,nie polecam tej firmy najlepiej jak by się rozleciała całkiem, wypłaty są ucinane, trzeba być donosicielem kapusiem i (usunięte przez administratora) lizać manager z Krakowa, nie ma umowy o pracę tylko zlecenie po prostu (usunięte przez administratora) i nie ma na nic tylko sobie biorą kasę a na pracowników mają (usunięte przez administratora)

rozczarowana
@IMpel ŚUM

nie przedłużaj umowy

rozczarwana

Witam, jedyny plus to wypłata na czas reszta to porażka .Na dzień dobry zużyte ciuchy do pracy po byłym pracowniku , namawianie do sprzedaży urlopu, najgorsze środki czystości do pracy , w dobie epidemi ciągły brak środków ochrony osobistej, zmuszanie pracowników do oszukiwania w miejscu ich pracy na temat środków jakich używają do sprzątania,szantaże emocjonalne jak już inni pisali najgorsza pani Monika i Kasia z Katowic brak słów.W te największe upaly brak wody mineralnej bo na to podobno nie ma pieniędzy o impelu można tak pisać cały dzień a i tak czasu braknie, nie polecam!!!!!!

Karol

No tak bo stopien umiarkowany im potrzebny by z PREFONU brac na ciebie 1250 zl co miesiac a masz robic za zdrowego czlowieka przyjmnij sie na Pratt Kalisz do ochrony to robisz za murzyna 3 y dniowki pod rzad i nocka do sadu z nimi oszustami co dorabiaja sie na nas niepelnosprawnych , w dzbanie dotad sie wode nosi az sie ucho nie urwie do czasu wszystko a grafiki sa dowodami do Sadow

Sonia

Witam chciałam się dowiedziec jaką umowę dawaja?

@Sonia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie IMpel? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

ŁysyKatowice

Pracuje na odziale covidowym już od 3 miesięcy i firma jaką jest IMpel nie sprawiała problemów wszystko było bardzo dobrze dogadane i wyjaśnione ale od czasu kiedy podjąłem prace moja przełożona Pani Barbara cały czas uprzykża mi prace każe robić daną rzecz tak jak ona to widzi po czym zmienia zdania i całą prace musze zaczynać od nowa. Owa pani jest wyjątkowo bezczelna i nie miła dla swoich podpracowników liczłem na jaką kolwiek kulture ale na to chyba nie ma na co liczy... Szczerze nie życze nikomu takiej przełożonej ŻENADA

były depozyciarz

Praca w impelu ma swoje plusy i minusy. Np. plusem jest to, że na czas przychodzi wynagrodzenie, minusem, że przy tak ogromnej odpowiedzialności, wynagrodzenie było niskie. Praca po 12h czasami męczy, a zegar biologiczny zostaje nieco zmieniony. Plusem był fakt zmiany co 24h i co 48h przez co człowiek nieco odpoczął. Rozumiem kierownictwo, że miało wiele rzeczy na głowie, ale ani razu nie usłyszałem od kierownictwa słowa "dziękuję". Minusem jest kolejny fakt, że nie ma odpowiednich przeszkoleń. Dają tylko 3 książki o instrukcji bhp i działaniu firmy, ale prawie nic poza tym. Kolokwialnie ujmę, że zdarzały się przypadki, gdzie powiadali "bo to jest oczywiste, więc w czym problem?" A problem był w tym, że nowa osoba nie będzie wiedzieć co idzie do jakiego banku. Zamiast szkoleń była od razu praktyka (w moim przypadku trafiłem na szczęście na doświadczony zespół). Ludzie poza tym są tam dość uprzejmi co przekładam na plus. Czasem jest to praca w stresie, szczególnie podczas dni wynagrodzenia i świąt. Sumując, jest to praca dla ludzi odpornych na stres i dająca nowe doświadczenia.

Komando Foki
@były depozyciarz

chopie ty tak to opisujesz i się podniecałeś nie zdrowo jakbyś służył w GROMIE ! Wyluzuj bo ci żyłka pierdyknie ! Chopie ty chyba w życiu nie miałeś odpowiedzialnego zajęcia ! Pozdro od byłego ciecia a teraz wojaka z licencją na zabijanie ! Powietrzno - Desancik Bielsko B.

Meggi
@były depozyciarz

Ooo kierownictwo u mnie tylko pije kawę i pokazuje palcem co robić

Tom

Nie polecam pracy w tej firmie w Zawierciu banda złodziei od dwóch miesięcy nie dają rękawiczek umowy tylko zlecenia olewają pracowników

Aleksandra
@Tom

Dobrze rozumiem, że jesteś rozczarowany tym, że IMpel oferuje umowę zlecenie zamiast umowy o pracę? Czy na rozmowie rekrutacyjnej nie zostałeś poinformowany o tym, na jaką umowę będziesz zatrudniony, możesz wyjaśnić? Dziękuję.

Tom
@Aleksandra

Po pierwszej umowie na zlecenie obiecali umowe o prace i dostałem na rok zlecenie żenada pora na zmiane pracy banda (usunięte przez administratora)

Jak jest z pakietem medycznym w IMpel? Można dołączyć rodzinę?

Melba

Za taką składkę jak sobie zażyczył Impel to lepiej iść prywatne do lekarza, jest to kwota ponad 100 zł miesięcznie, jedynym słowem zdzierstwo

Pracownik mobilny Kraków

Zatrudniłem się w tej firmie obiecano mi umowę o pracę od razu jak tylko wykonam badania a do tego czasu wypisano umowę zlecenie. Badania zrobiłem ale od czasu zrobienia badań był ograniczony jakikolwiek kontakt z kierowniczka. Minęło dwa tygodnie od zrobienia badań i nadal brak kontaktu kilka dni później przyjechała kierowniczka w miejsce wykonywanego zlecenia i potwierdziła że umowę dostanę i przyjechała po dokumenty, dokumenty otrzymała wraz z badaniami a 3 dni później dostałem smsa że nie mogą mi dać umowy o pracę a zlecenia nie przedłuża i tak właśnie zostałem bez pracy mimo zapewnień. W umowie zlecenie nawet stawki nie wpisali ale całe szczęście każda rozmowę która przeprowadzam telefonicznie nagrywałem więc w ciula mnie nie zrobią. Po otrzymaniu smsa próbowałem się bezskutecznie kontaktować telefonicznie na smsy również nie odpisują. Na koniec dodam Pani. K że umowa usta również jest wiążąca więc tak też tego nie zostawię bo tym razem nie trafiło na Jelenia.

69/420

Zacznę od plusów - wypłata na czas, tu kończą się wszystkie profity w tej firmie. Minusy - Brak szacunku do stałego pracownika z doświadczeniem. Lepiej podpisać wypowiedzenie i zatrudnić śmierdziela z urzędu pracy lub ukrainca, który ma dwie lewe ręce. Premie uznaniowe są dawane jednym i tym samym osobą, które nic nie wnoszą do firmy. Donosicielstwo - każdy na każdego tylko żeby podlizać kierownikowi. System kar - za każdym razem usłyszysz "nie bawimy sie w przedszkole". Zero jakichkolwiek przepisów BHP i brak przestrzegania podstawowych procedur. Długość przerwy zależy od tego czy jesteś siostrą kierownika czy nic nie wartym śmieciem.

Wanda
@69/420

Tak samo jest w firmie dussmann kadra zarządzająca na terenie woj. śląskiego to jest porażka. Zwłaszcza koordynatorka Pani Monika. Kłamstwa mobbing ploty itd. nie ma szacunku do pracowników

Borat

Nie polecam tam pracy w tej firmie kogucik (usunięte przez administratora) zero procedur mobbing zero grafiku nie dostajesz wolnego kiedy ty chcesz tylko kiedy im pasuje (usunięte przez administratora) i żenada tylko rób co ci karzą i się nie odzywaj zero procedur pracowników zero szacunku wszystko jest zamiatane pod dywan każdy problem

Adrian
@Borat

Czym się przejawiał mobbing i brak szacunku w tym czasie, kiedy pracowałeś w IMpelu?

KIEPSKI FERDEK
@Adrian

Masz lizać ciągnąć donosić kapować i być usłużny jak piesek ! :) KIEPSKI FERDEK

tauron .. pani Krysia

nie polecam!! zostałam oszukana. pierwszy dzień miałam przyjść zobaczyć tylko na czym polega praca a zostałam zmuszona do pracy. Ale człowiek potrzebuje pieniędzy wiec przygryzłam zęby i zostałam. Następnego dnia przyszłam do pracy, kobieta zamiast mi pomóc tylko dokładała pracy a gdy powiedziałam, że nie wyrobie się to już był telefon do p. Moniki, która stwierdziła że się nie nadaję. i tak o to zostałam oszukana!! dwa dni pracy bez umowy i bez wynagrodzenia. pierwszy dzień pracy za darmo bo to szkolenie.. szkolenie jak kible myć!!!! nie polecam !!! Tychy.

@tauron .. pani Krysia

Słynna P. MONIKA... Impertynentka jakich mało...

@anonymous

Ja znam panią krysie z Jaworzna i Małgosię robią z impela najgorsza firmę a tak naprawdę panie w tej firmie nie powinny być stosują wulgarne słowa wraz z panią Wanda pracownica która donosi i głosi nieprawdę na kierownika mowia lewa takie padają słowa elektrownia 2 Jaworzno tam Impel powinien dać zwolnienia widziałam jak pewna panią wykorzystywali z pracy nie dawali jej spokoju dręczyli wkoncu pani odeszla

Gabriela
@Mela

@Mela A Tobie dobrze się pracuje w IMpel? Nie doświadczyłaś na własnej osobie niemiłych zachowań ze strony kogokolwiek w miejscu pracy?

marcin
@anonymous

czemu ją obrażasz? Koniec końców to dziewczyna ma rację

@Gabriela

Źle się pracowało mobing pracowałam prawie rok i dużo widziałam jak pani m zadzila wszystkimi była nikim wyzywała panie obgadywala a sama nie jest w pozadku cieszę się że odeszlam nie chce już słyszec

Czy pracownicy w IMpel dogadują się między sobą?

Obcy

Pracownicy dogadują się normalnie,wesoła atmosfera.

Iza

Może warto przeanalizować własne zaangażowanie w pracy? Może nie byłoby powodu do narzekania?

Jean Claude Ja Wam Dam

Obiekt Katowice Konduktorska Gpp. Polecam sami byli SB i UB ecy a do tegobyli policyjni konfidenci a do tego pozbawieni mózgu byli emerytowani górnicy. Ekipa wspaniała kapowanie donosicielstwo i spanie oraz chlanie Polecam ale nie dla uczciwych i pracowitych

Marian z Goeppert
@Jean Claude Ja Wam Dam

zgadzam się z tobą

Czesław

@Juian, dziękuję za Twoją wypowiedź odnośnie opinii o pracy w firmie IMpel. Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak ocenisz relacje pomiędzy zatrudnionymi pracownikami w firmie? Czy można liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych osób? Napisz proszę coś na ten temat. @Adam, fajnie, że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami odnośnie pracy w firmie IMpel. Czy możesz do swojej opinii dodać coś na temat możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Czy pracodawca organizuje ciekawe i merytoryczne szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? Wypowiedz się proszę na ten temat.

Byczek
@Czesław

Czesław mama z tatą robili ciebie przy zgaszonym świetle i przy bijących dzwonach kościelnych i z pismem świętym w ręce. Zadajesz pytania jak byś chciał pracować na bezludnej wyspie (usunięte przez administratora) :)

ewa stern

Zgadzam się z Tobą.

Darek

Dobry pracodawca do tego firma bardzo dobrze oceniana w sektorze ochrony, polecam pracę.

Jean Claude Ja Wam Dam
@Darek

Ty idź do ortopedy z nogami bo jest jeszcze szansa ich wyleczenia bo na leczenie twojej główki jest już za późno to tzw" zlasowanie postępujące mózgowe" lizusie

Nie polecam. Pracuję tam do 30 na umowę zlecenie. Podczas 1 miesiąca byłem tylko 2 razy w pracy, a ludzie którzy nie mają umowy byli więcej razy ode mnie. Nawet prosić się nie ma co, bo tylko olewają sytuacje. Bajzel co chwile, wypłata nie na czas, bo " system nawala ", a żeby dostać wypłatę która miała się należeć, ale " system nawalił ", to wypłata przekłada się na następny miesiąc. Nie polecam tej firmy, a tym bardziej tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o IMpel - Katowice

• Jak się pracuje w IMpel?

Zobacz opinie na temat firmy IMpel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMpel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IMpel