Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Big polak

Pracowałem 2 lata . początkowo było kulawo z kasą ale później ok. Po zakonczeniu wspólpracy znów braki w kasie. Uważajcie na koordynatora z Wodociągów. Jest jak rumianek , nie pomoże i nie zaszkodzi dużo.Małe szkody i kłamstwa na bieżąco. często usłyszycie zamiast odpoiwedzi " wie pan/pani jest taka rzecz" Ne wiem co jeszcze zrobie ale napwemo napisze do dyrekcji w spawie brakującej kasy za marzec i kwiecień 2021.Pozdro

Stachu
@Big polak

a jakie warunki na wodociągach dają?

Darek

Jak wygląda praca na wodociągach w ekotrade

Bigpolak
@Darek

Porażka i badziewie. !!!! ???????????????????? Kierownik ' wie pan jest taka sprawa" kłamie i (usunięte przez administratora) kogo może. Byłem w tej firmie i jestem bardzo zadowolony że odszedłem. Do 5. Lipca 2021 roku są mi winni 400 Zeta. Słowo (usunięte przez administratora) to jak by nic nie powiedzieć.

Mariusz

ty jako cieć chyba też stary cap....

pisda

Chyba Jesionek komuś podpadł heheh

Cieć
@Mariusz

Nie ja młody jestem ale ty juz w dole lezysz i wąchasz kwistki od spodu. Mariuszku....

Danusia

Konrdynatorzy tesz dobrzy som zarzondcom budynku odbyt mogą nawet wylizać rzeby tylko firma została na obiekcie

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Emeryt

Ciekawe czy zarząd tej biednej firmy czyta opinie.. Radzę nie wpisywać do CV pracy w tej firmie... WSTYYYDDD

(usunięte przez administratora) tam pracują. (usunięte przez administratora)nawet premii na święta nie dadzą... (usunięte przez administratora)

Karol.

Dzwonie na obiekt na ulicy lubelskiej . Odbiera zaspany gosciu. Następny telefon gościu blokuje telefon. Czy tochory 02-P.

Siwy

A Koordynator Reda jeszcze robi? Niezła z niego łapa wszystko do siebie, braki w wypłatach, nic nie pomoze, tylko daj

oj oj co się dzieje w Galerii Rumia ochrona się zmienia jak rękawiczki Pan Adam M. pomiata z pracownikami jak z miotłami! może on by się wziął za solidną pracę a nie każdemu patrzy na ręce!!! Każdy z pracowników narzeka a nikt nie powie mu w twarz !!!

Zawiedziona

Idąc dalej, proszę was, pamiętajcie, że w świecie, w którym możecie być kimkolwiek chcecie, bądźcie mili, bo nie jesteście lepsi od nas a zycie jest zmienne

SolidnyCiec

Kranda pieniądze z wyplat jak (usunięte przez administratora) nie robcie w ekobiedzie. Od dyrektora do koordynatora każdy tam (usunięte przez administratora).

Bartosz

Co trzeba zrobic zeby ta ekobide zamkneli!!

KAWA

Ekotragedia

Nie polecam

Bylam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko młodszej księgowej. Juz podczas rozmowy telefonicznej informowałam ze nie mam doświadczenia bo dopiero zaczynam swoja przygodę z księgowością. Powiedziano mi ze to nic nie szkodzi bo szukają osoby do przyuczenia. Na rozmowie główna księgowa podziękowała mi po 5 min bo nie mam doświadczenia.... straciłam 4h i pieniądze na dojazd do Warszawy. Niepoważne podejście, w dodatku osoba która rekrutuje główna księgowa bez maseczki w szczycie pandemii....

Prezes Zenon
@Nie polecam

Pamięta Pani imię czy to była Pani Justyna czy Pani Basia?

@Prezes Zenon

Zenek wez sie nie wygłupiaj kaxdy wie ze ty nic do powiedzenia nie masz. Siedz w tych swoich kabelkach

Mateusz

(usunięte przez administratora)firma zatrudniająca do ochrony tylko i wyłącznie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. To nie jest firma ochroniarska tylko pralnia pieniędzy z Pfronu.

Krzyś

Serdecznie współczuję pracownikom na obiektach PAŻP WODOCIĄGI WARSZAWSKIE firma ekotrade wygrała przetargi. Jestem z wami w waszym bólu

arek
@Krzyś

współczuje tobie ,braku wiedzy,stawki dużo większe niż obecnie ,jeżeli jesteś pracownikiem solidu to dwie umowy po 1/2 etatu ,jeżeli stekopu to umowy w kilku firmach ,już mi szkoda czasu na ciebie jaki zmarnowałem .nie pozdrawiam.

Krzyś
@arek

Ciekawe my na pażp mamy od17 do 20 zł a wy nam proponujecie areczku 15,50. Jak to mówił Chmielnicki "szkoda howoryty!

@arek

A ZUS płacicie co dwa miesiące? Bo wy z tego znani. A terminy płatnośći wynagrodzeń nadal ruchome? Godziny nocne są u was płacone, chyba tylko z grupą?!! A za nadgodziny ile płacicie 10 zł dla ludzi ze środkami? I tak już dużo prawdy napisałem. SZKODA MI TWOJEJ GŁUPOTY I TEGO. (usunięte przez administratora) ARKU SIEDXISZ W BIURZE I GŁUPOTY PISZESZ

Ciec
@Krzyś

No wygrali wodociągi, jak ogólnie tam praca wyglada?

I co proponujecie stawki na pazp 15,50 z bronią i praca 24/24. Smieszne

@Piotr

Niewiem jak ty Piotrze ,ale ja w agencjach pracuje ponad 20 lat .Doinformuję cię, bo rozwiązywanie krzyżówek widzę nieprzynosi ci wiedzy .Na płacenie składek co drugi miesiąc już ok.3 lat temu wpadły firmy Solid oraz wspaniała francuska firma konsalnet(seris),o pozostałe twoje wywody zapytaj swojego pracodawcy , bo na 100% niejesteś pracownikiem ekotrade. Mam wielu kolegów z którymi pracujemy w eko od kilku lat , I tu ciekawostka - chce nam się pracować ,a nie wypisywać głupot na forum .Musisz mieć spore kompleksy, nieprzyjeli do milicji ? Szkoda mi twojej głupoty.

Sylwek
@Arek

Mnie do milicij przyjeli i nawet chwalili ordery dawali i nagrody. Ale ciebie by nawet do ORMO nie przyjeli bo trzeba miec troche oleju w głowie

@Sylwek

To miałeś łatwo bo do milicji wystarczyło 7 klas .

@Arek

Oczywiscie a ty po studiach i tylu fakultetach i w eko robisz. Ja przynajmniej cos w zyciu osiagnełem zwiedzołem swiat poznawałem ciekawych ludzi A ty tylko w eko. Biedaczysko nisko upadłes z takimi mozliwosciami, ale mozna sie było spodziewać po kims kto pracije w eko. Ha ha

Marek Kamiński

Zastanawiam się co stało sie z tą firmą dlaczego ma złą opinię czy poprostu ma problemy finansowe ze nie płacić swoim pracownikom wynagrodzenia ... tyle lat na rynku i w pewnym momencie przyszedł kryzys na tą firmę czy zarząd tej firmy może się odnies do tego co się dzieje mało widać już waszą firmę.. również patrząc nawet na przetargi zwracam uwagę że mało startujecie w przetargach czyżby nadchodzil koniec firmy ekotrade ....

@Marek Kamiński

Bo jerchyna musi z eko brac kase na mercedesy

Henryk Z

"Firma"(usunięte przez administratora) pracownika na pieniądze jak z Gdańska do Korei Północnej , odradzam.

Dlaczego usuwacie prawdziwe opinie o firmie Jerchyny Kazdy dobrze wie ze gdy ukazujesie cos niewygodnego dla jerchyny to to kasujecie. To jest układ. Tu nie ma prawdy. Bardzo brzydka ta wasza strona nie jestescie uczciwi tak samo jak firma która bronicie.

...

porażka a nie firma...odradzam. tzymac sie zdaleka

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 7 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.