Opinie o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Drogeryjna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

Z ranej zmiany sa debile. Gość jeździ wozkiem gazowy w srodku magazynu w zamknietym pomieszczeniu A kierownictwo nie jest lepsze 1 siedzi w kantorku w klimatyzacji a my musimy sie meczyc na magazynie

potencjalny prracownik

zmęczony pracowniku chętnie dowiem się więcej chociaz wiem,ze niewiele sie tu dowiem. mail? dziekuje z góry za pomoc

zmeczony pracownik

Robota ciezka, wymagajaca. Mozna zarobic dobrze tylko musisz sie liczyc z duza iloscia nadgodzin. I byc odporny na glupote kierownictwa. Co jeden to lepszy od drugiego. Wiec dobrze to przemysl bo kazda para rak sie przyda.

potencjalny prracownik

Prosiłem o pomocne komentarze widzę,że nie mam na co liczyć...serio jest aż tak tragicznie? chętnie pogadam z kimś na ten temat poza GoWork np FB czy coś... Zależy mi na normalnej szczerej rozmowie,ponieważ potrzebuje pracy a nie chcę wdepnąć w gó*no. Z Góry dziękuje za pomoc w tej sprawie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polska Grupa Drogeryjna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf
potencjalny prracownik

Witam przymierzam się do pracy w Kokotowie na stanowisku magazyniera czytajac komentarze nabieram obaw. Będąc całkiem happy dosc duzą wyplatą bo ok 3tys co nie jest slabą wyplatą wedlug mnie to teraz nie wiem co myslec..prosze o pomoc/porade

gupi jas
@potencjalny prracownik

3tys. za 1,5 etatu nie ma sie co zastanawiac rewelacyjna oferta

@gupi jas

Dodajmy do tego jeszcze te żałosne żarciki tego pajaca Mareczka i już mamy komplet :-)

Uwaga promocja! Pracowniku PGD, jeśli przyprowadzisz do firmy nowego pracownika otrzymasz 150 zł! Autentycznie :-) Już nawet Ukraińcy mają dość tego kołchozu, skoro stamtąd się zwalniają. A ogłoszenia o pracę wiszą już chyba na każdym możliwym portalu ;-)

andzin san

Jeszcze troche a szanowne kierownictwo bedzie samo na siebie darlo r..a na pustym magazynie i wtedy bedzie ok, juz nawet ukraina ucieka z tego kolchozu!!!!!

Bialy Murzyn

W tej firmie Kodeks Pracy nie istnieje, interesujace jest to dlaczego nikt jeszcze nie pozwal ich do Sadu Pracy pewna wygrana za lamanie praw pracowniczych swiadkow setki wyrolowanych pracownikow . Jezeli wreszcie ktos tak zrobi to padna na leb za odszkodowania.

horus

10-12 godzin to normalka dalej. Więc męczarnia dalej jest i nie widać żeby miało by się coś zmienić. Jak znasz Ukraiński to na pewno Ci to pomoże w pracy.

Potencjalny pracownik

Przymierzam się do podjęcia pracy na magazynie w Kokotowie. Jednak czytając wasze komentarze sam już nie wiem co o tym sądzić. Ktoś pracuje teraz w Kokotowie, po przeniesieniu firmy? Zmieniły się coś warunki czy dalej męczarnia? Proszę o komentarze

Dante Alighieri

Porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wstępujecie.

smiac sie czy plakac, nie wiadomo

Sporadycznie , wyjatkowo 2,3 razy w roku czyje to slowa i na jaki temat?

Bis

jak impreza? Spoko, co się działo ciekawego?

Aśka

Uwaga.... robią imprezę z okazji przeniesienia. .. pewnie będzie znowu spęd wiejski który umili zespół jakiś mało inteligentny. Zmuszają do obowiązkowego bycia na tych beznadziejnych baletach jakby człowiek nie mógłby spędzić normalnego popołudnia w gronie rodzinnym .....

horus

Nadal się zastanawiam czemu ja w tej firmie robię. Ostatnio 12h godzin to normalne. Zimno na magazynie jak cholera. Brak jakiego kolwiek szacunku dla pracownika. Ale teraz ukraincy ciągną robotę(200 pozycji w 12h ) choć nie potrafią ani po Polsku ani po Angielsku. P.S. Firma chociaż 10 zawsze płaci więc to ważne

Nocna Furia
@horus

A kiedy 12 nie było normą? Jak było normą 13. Z wpisem do... Na zmianie MR zwlaszcza. Urlopy... kolejność ustalana proporcjonalnie do zaiwaniania. Wyplata 10 lub wcześniej- plus- ale premie omisiowane. 1 miś-50zl za... Cokolwiek. Nie zgaszenie swiatla w wc, głośny śmiech, wylapany błąd, glupi wyraz twarzy. Gdyby nie ekipa ktora tam BYŁA- kolchoz. Wyplata plus premia i nadgodziny potrafila byc wysoka. No chyba ze miałeś choc 1 dzien chrobowego to premia akordowa szla się pasać. Umowa na biało zusy etc full legal ale w umowie premia UZNANIOWA.

J23

Nie zamykają lecz przenoszą do Kokotowa , ale pewnie i tak legnie w gruzach bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie w stanie tam wytrzymac

Maja

@Piszczuchętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie.

Piszczu

Kiepska firma. Całe szczeście że do końca czerwca zamykają tą bude !

siała baba mak

Dajcie sobie ludzie spokój z ta firmą,badziew jak wszędzie a praca po 12 h i to nie wyjatkowo jak niby jest ale regularnie i w dodatku dojazd do kokotowa niby bezpłatny ale na pewno nie na długo a kierownicy żenada brak jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego i własnego zdania opowiadają takie bzdety że cały magazyn się z nich śmieje

kolega

Dlaczego powinni go zwolnić ????? ( Jarosza )

Andi
@kolega

Witam. Znam tego z Tarnowa. Uwazajęcie na targach na niego......

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Drogeryjna - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Grupa Drogeryjna?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Drogeryjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Drogeryjna?

Polska Grupa Drogeryjna