Polska Grupa Drogeryjna

Opinie o Polska Grupa Drogeryjna

mis 2015-11-12 11:24
misie323@wp.pl
rubens 2016-02-05 00:57
Jak tylko nie masz w planie założenia rodziny to idealna praca w krk na magazynie ,bo i tak cie w domu prawie nie będzie a premie może ci obetną może nie zależy od humorku po 50 zeta można stracić ot tak sobie na początek oczywiście.
wujek dobra rada 2016-02-05 11:20
Praca w krk na magazynie ok,Bangladesz w środku europy praca nawet do 14h dziennie ale jak to zostalismy poinformowani mamy wolny rynek nikt nikogo nie trzyma PGD TO STREFA wyjeta spod jakiegokolwiek prawa pracy
w.s 2016-02-05 11:50
Ja pracuje 8h i mało mnie interesuje twój czas pracy.
Koleś 2016-02-05 22:00
To jak wypłacane są nadgodziny? Odbieracie je czy wykazują wam je w wynagrodzeniu? Czy w premii? Jak się podpisujecie się na liście obecności?
xxxxx 2016-02-06 17:27
tak ale im wiecej nadgodzin tym wiecej odbić ,poza tym pracujesz do 6.55 a wypisujesz do6.00 i czsami cały tydzien masz po 12h a na liscie jest po 11h,i ile mozna tak tyrać?
Andy 2016-02-17 18:39
Może jak usuną G J z Tarnowa to może się coś polepszy.
oburzony wawa 2016-03-05 12:52
Na ostatnich targach pod warszawą kierowniczek zwolnił przy klientach przedstawicielkę! Było to bardzo nieprofesjonalne podejście do stprawy! Dltego przestaję być klientem tej śmiesznej firmy i przechodzę do konkurencji! Gdyby w ten sposób mnie tak potraktowano Pan K.W dostał by po ryju
zioom 2016-05-16 14:45
Może ktoś mi powie dlaczego w oddziale krakowskim nie są przestrzegane jakiekolwiek prawa związane z urlopami wypoczynkowymi.Terminy są narzucane z góry a pracownik może łaskawie skorzystać z 10 dni w miare dobrowolnie a reszta urlopu kiedy W.S pasuje to daje czy chcesz czy nie.
marek poz 2016-05-18 14:46
Czy mam przyjemność z szarą eminencją Gosia w oddziale Poznań? Jeśli tak to proszę nie oceniać innych pod kątem swojego zaangażowania w pracy. Ocena rynku kosmetycznego również chyba nie wynika ze znajomości pracy w terenie? Za biurka świat wygląda zupełnie inaczej.
Pozdrawiam Serdecznie
Andy 2016-05-19 21:11
Nie narzekaj..

Przecież piątek piateczek piątunio będzie wolny .... to aż 4 dni bez mało inteligentnych telefonów z zapytaniem kierownika z Tarnowa "jak tam dzisiaj na trasie ?
bulba 2016-06-01 15:45
I kolejne 12h w gułagu minęło, jeszcze tylko 36h i wyczekiwany weekend .....
zenek 2016-06-27 14:50
A kto ci broni,przyjdz zobacz od srodka pozniej komentuj
Wykop 2016-06-29 22:42
Dla nowych użytkowników forum chcących lub aplikujacych cv na jakiekolwiek stanowisko pH. W okręgu kraków nowy sącz tarnów dopóki nie zmieni się kierownik z Tarnowa G.J to nawet nie zaczynajcie z tą firmą.
Wykop 2016-06-29 22:42
bulba 2016-07-02 22:18
Jest podobno kolejny casting czekamy na ciebie
zioom 2016-07-16 20:09
Prowadzą rekrutacje na pracuj .pl lecz zapomnieli dopisać że praca tylko popołudniu i noc oraz że nie 8h a szansa rozwoju jest taka jak ameby
a 2016-07-19 16:48
Nie drogeria a hurtownia chemiczno-kosmetyczna
Berni 2016-07-20 17:22
Daj namiary na swojego dealera bo masz fajne wizje!!!!!
Pokemon 2016-09-26 21:53
W Bydgoszczy nędza, ale najprawdobodobniej zwalniają przedstawicielkę, która pracuje 2 lata na regionie. Dowiedz się, czy nie szukają kogoś
Zubi 2016-10-01 00:01
Grzegorza J. powinni zwolnić. Jako prowadzę sklep mamy z nim same problemy obiecuje i chyba zapomina o obietnicach.
photh102 2016-10-18 21:30
Witam wszystkich pracowalem tam 3 miesiące na stanowisku kierowca i już mogę coś nie coś powiedziec o pracy w tej wspanialej firmie to tak :
- przychodzac na 6 00 nie masz towaru załadowanego na samochodzie i musisz się bawić w magazyniera i tak przeważnie wyjeżdżasz dopiero przy dobrych wiatrach o 8 rano
- na wiekszosci sklepów jestes PAN MAGAZYNIER czyli kierowniczka ci mowi gdzie masz ladnie towar ukladac a na samochodzie zazwyczaj od 3 do 4 ton towaru :)
- odbieranie towary i sprawdzanie kazdej pozycji na fakturze ( zazwyczaj 100 pozycji i wiecej)
-praca przy wyjezdzie o 6 00 to jakies 10 godzin a im pozniej tym dluzej to trzeba sie nastawic na jakies 12-14 godzin w robocie
- jak za takie wymagania placa marna 2200 plus diety czyli jakies 2500 zl
plusy:)
+placa na czas
+ nowy tabor
i tyle moge powiedziec dobrego o tej firmie nie polecam
photh102 2016-10-18 22:18
No i fajnie to sobie pracuj tam dalej jak ci jest dobrze :)
Pomocy 2016-11-13 22:57
Witam serdecznie.
Chce się przyjąć na magazyniera do tej firmy w Krakowie. Mam papiery magazynowe oraz na wózek widłowy. Czy ktoś z was może mi powiedziec jak tam wyglądają zarobki i czy są duże problemy z kierownikami.... Czy wszyscy maja cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i będę tyral po 10h żeby zarobić jakieś grosze ?. Czy są ustalone terminy urlopów wypoczynkowych czy z wzięciem urlopu w marcu jest jakiś problem ? Słyszałem że firma ma się przenosić do kokotowa ....
bla 2016-11-16 15:02
KIEROWNICY niby udają mądrych ale tak naprawdę g...o wiedzą i umieją ,tyrał będziesz co najmniej po 12h niestety takie jest tam przyzwolenie góry ,może zdarzyć się nawet dłużej a zarobki różnie ale 2500 powinieneś mieć spokojnie i dodaj sobie niesamowitą ilość nadgodzin
kolega 2016-12-04 20:55
Dlaczego powinni go zwolnić ????? ( Jarosza )
Andi 2017-03-14 00:38
Witam. Znam tego z Tarnowa. Uwazajęcie na targach na niego......
siała baba mak 2017-03-30 14:50
Dajcie sobie ludzie spokój z ta firmą,badziew jak wszędzie a praca po 12 h i to nie wyjatkowo jak niby jest ale regularnie i w dodatku dojazd do kokotowa niby bezpłatny ale na pewno nie na długo a kierownicy żenada brak jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego i własnego zdania opowiadają takie bzdety że cały magazyn się z nich śmieje
Piszczu 2017-04-02 00:51
Kiepska firma. Całe szczeście że do końca czerwca zamykają tą bude !
Maja 2017-04-04 11:06
@Piszczu chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie.
J23 2017-04-04 14:39
Nie zamykają lecz przenoszą do Kokotowa , ale pewnie i tak legnie w gruzach bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie w stanie tam wytrzymac
horus 2017-04-27 17:52
Nadal się zastanawiam czemu ja w tej firmie robię.
Ostatnio 12h godzin to normalne. Zimno na magazynie jak cholera.
Brak jakiego kolwiek szacunku dla pracownika.
Ale teraz ukraincy ciągną robotę(200 pozycji w 12h ) choć nie potrafią ani po Polsku ani po Angielsku.

P.S.
Firma chociaż 10 zawsze płaci więc to ważne
Aśka 2017-05-02 23:49
Uwaga.... robią imprezę z okazji przeniesienia. .. pewnie będzie znowu spęd wiejski który umili zespół jakiś mało inteligentny. Zmuszają do obowiązkowego bycia na tych beznadziejnych baletach jakby człowiek nie mógłby spędzić normalnego popołudnia w gronie rodzinnym .....
Nocna Furia 2017-05-22 16:14
A kiedy 12 nie było normą? Jak było normą 13. Z wpisem do... Na zmianie MR zwlaszcza. Urlopy... kolejność ustalana proporcjonalnie do zaiwaniania. Wyplata 10 lub wcześniej- plus- ale premie omisiowane. 1 miś-50zl za... Cokolwiek. Nie zgaszenie swiatla w wc, głośny śmiech, wylapany błąd, glupi wyraz twarzy. Gdyby nie ekipa ktora tam BYŁA- kolchoz. Wyplata plus premia i nadgodziny potrafila byc wysoka. No chyba ze miałeś choc 1 dzien chrobowego to premia akordowa szla się pasać. Umowa na biało zusy etc full legal ale w umowie premia UZNANIOWA.
Bis 2017-05-27 15:38
jak impreza? Spoko, co się działo ciekawego?
smiac sie czy plakac, nie wiadomo 2017-06-20 16:16
Sporadycznie , wyjatkowo 2,3 razy w roku czyje to slowa i na jaki temat?
Dante Alighieri 2017-07-08 21:36

Porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wstępujecie.
Potencjalny pracownik 2017-07-11 06:24
Przymierzam się do podjęcia pracy na magazynie w Kokotowie. Jednak czytając wasze komentarze sam już nie wiem co o tym sądzić. Ktoś pracuje teraz w Kokotowie, po przeniesieniu firmy? Zmieniły się coś warunki czy dalej męczarnia? Proszę o komentarze
horus 2017-07-14 16:22
10-12 godzin to normalka dalej.
Więc męczarnia dalej jest i nie widać żeby miało by się coś zmienić.
Jak znasz Ukraiński to na pewno Ci to pomoże w pracy.

Bialy Murzyn 2017-07-17 13:04
W tej firmie Kodeks Pracy nie istnieje, interesujace jest to dlaczego nikt jeszcze nie pozwal ich do Sadu Pracy pewna wygrana za lamanie praw pracowniczych swiadkow setki wyrolowanych pracownikow . Jezeli wreszcie ktos tak zrobi to padna na leb za odszkodowania.
andzin san 2017-08-03 14:17
Jeszcze troche a szanowne kierownictwo bedzie samo na siebie darlo r..a na pustym magazynie i wtedy bedzie ok, juz nawet ukraina ucieka z tego kolchozu!!!!!
Pracownik 2017-08-08 00:31
Uwaga promocja! Pracowniku PGD, jeśli przyprowadzisz do firmy nowego pracownika otrzymasz 150 zł! Autentycznie :-) Już nawet Ukraińcy mają dość tego kołchozu, skoro stamtąd się zwalniają. A ogłoszenia o pracę wiszą już chyba na każdym możliwym portalu ;-)
potencjalny prracownik 2017-08-11 12:17
Witam przymierzam się do pracy w Kokotowie na stanowisku magazyniera czytajac komentarze nabieram obaw. Będąc całkiem happy dosc duzą wyplatą bo ok 3tys co nie jest slabą wyplatą wedlug mnie to teraz nie wiem co myslec..prosze o pomoc/porade
gupi jas 2017-08-11 14:32
3tys. za 1,5 etatu nie ma sie co zastanawiac rewelacyjna oferta
Pracownik 2017-08-12 02:14
Dodajmy do tego jeszcze te żałosne żarciki tego pajaca Mareczka i już mamy komplet :-)
potencjalny prracownik 2017-08-12 02:46
Prosiłem o pomocne komentarze widzę,że nie mam na co liczyć...serio jest aż tak tragicznie? chętnie pogadam z kimś na ten temat poza GoWork np FB czy coś... Zależy mi na normalnej szczerej rozmowie,ponieważ potrzebuje pracy a nie chcę wdepnąć w gó*no. Z Góry dziękuje za pomoc w tej sprawie.
zmeczony pracownik 2017-08-12 16:01
Robota ciezka, wymagajaca.
Mozna zarobic dobrze tylko musisz sie liczyc z duza iloscia nadgodzin.
I byc odporny na glupote kierownictwa. Co jeden to lepszy od drugiego.
Wiec dobrze to przemysl bo kazda para rak sie przyda.
potencjalny prracownik 2017-08-12 21:35
zmęczony pracowniku chętnie dowiem się więcej chociaz wiem,ze niewiele sie tu dowiem. mail? dziekuje z góry za pomoc
Pracownik 2017-08-14 11:59
Z ranej zmiany sa debile. Gość jeździ wozkiem gazowy w srodku magazynu w zamknietym pomieszczeniu A kierownictwo nie jest lepsze 1 siedzi w kantorku w klimatyzacji a my musimy sie meczyc na magazynie
Maja 2017-08-18 17:03
@zmeczony pracownik - czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Polskiej Grupie Drogeryjnej? W jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)? Czy wynagrodzenie jest regularnie wypłacane? Czy jest możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w PGD.
Zostaw swoją opinię o Polska Grupa Drogeryjna - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna