Opinie o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn Linki 2

firma zajmuje się telefoniczna obsluga klienta indywidualnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn Linki 2

Pan Jan

Powiedzcie mi czy ktoś z Was kiedykolwiek zapłacił karę, która jest zapisana w umowie, jeśli wypowie się umowę przed upływem przepracowanego miesiąca? Jeśli tak to czy dają na to jakiś dokument z obliczoną stawką kary, żeby udowodnić jak wysoka jest kara? Z góry dzięki za odpowiedź :-)

Maria

Pracowałam w tym cyrku sześć miesięcy, więc podzielę się swoją opinią. Praca nudna i monotonna, ale czego można się spodziewać po telemarketingu :), kierownictwo hmm... szkoda słów rozumiem, że niektórzy od Boga wzrostu nie dostali, ja również nie należę do osób wysokich , ale nie wyżywam się na innych jak to robi Szanowny Pan Dominik. Fan ketchupu z KFC już podobno nie pracuje ;), Beata jest znośna w porównaniu do reszty. Pracuję teraz na poważnym kierowniczym stanowisku i daję radę, więc komentarze innych odnośnie braku kompetencji można sobie wsadzić w ..... . Pozdrawiam Marysia

pochmurno

zero szacunku do pracownika :) elastyczny grafik? pfff zabierają kazdą wolną chwile taki to jest elastyczny grafik masz okienko miedzy zajeciami? przyjedz i popracuj chociaz 2h. Dodatkowo wjezdzaja ludziom na psyche swoimi chwytami marketingowymi zgodzisz sie a potem zalujesz... jeszcze non stop sluchasz od ludzi jak to ich mękamy i dzwonimy kilka razy w tygodniu na 3 ich rozne numery. Spoznisz sie do pracy 5min? musisz odpracować 30min dodatkowo 30min masz za kare. POPIE*RDOLONA FIRMA. Nie dziwie sie ze ludzie wytrzymuja tam miesiac i odchodza..... Gdyby liczyli sie z pracownikiem nie bylo by takich pustek na stanowiskach. Pozdrawiam

była pracownica

Godziny pracy słabe do dogadania, nie można porozumiewać się wgl z Dominikiem i Michałem, jedyny w porządku kierownik to Jarek. Trenerki normalne, można było na spokojnie wszystko obgadać, pomagały. Kasa na czas - jedyny plus tej pracy.

Telemarketer

Rozmowa w cztery oczy nawet przyjemna, pan "czarny" na rozmowie wydal sie mily. Duzo informacji od rekrutujacego na temat pracy, zarobkow zasad. Przedstawione zwiezle i na temat.

Kilka pytań luźnych, bez problemu mozna odpowiedziec typu: opowiedz cos o sobie i kilka szczegolowych. nic trudnego.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Były Pracownik

Uważam że firma coltel to jeden wielki błąd. Jest tam stosowany mobbing. Na szkoleniu mówią co innego, niż później jest w rzeczywistości. Nie polecam nikomu. A te ich rosy.... ZWYKLI NACIĄGACZE-tak ludzie wyzywają pracowników na mieście nie wspomnę już o wzywaniu policji ....

Mati

@Student_prawa UPS. Szefostwo chyba drugi raz napisało taki sam komentarz. (@pati) Nie ładnie tak. :)

student_prawa

To dobra opcja dla studentów, bo grafik jest elastyczny i dopasowany do zajęć na uczelni. Poza tym studenci mają wyższą stawkę godzinową (11zł/h). Doświadczenie nie jest wymagane, bo jest tam masa szkoleń - wstępne i cykliczne indywidualne coachingi, więc wszystkiego świetnie można się nauczyć w trakcie wykonywania pracy (nie od razu Rzym zbudowano przecież). Szansę ma każdy, nawet nie student, jeżeli tylko chce pracować w Coltelu :)

Hjkug

Jak się pracuje w firmie COLTEL : - jeśli 30 minut przerwy na 6 godzin to dla kogos malo to wybaczcie.. - grafik nie jest ukladany pod Ciebie. Nie powinno być to dziwne zwłaszcza ze ciężko dogodzić tylu osobom z wolnym czasem - presja z zaproszeniami jest,ale za coś wam płacą... -hamstwo ze strony szefów? Nie spotkałam się,jeśli przychodzisz do pracy na czas,robisz swoje,jesteś w porzadku to i oni sa. - trenerzy.. jedyna osoba która zna się na rzeczy jest Szymon,zawsze pomoże,podpowie co powinnaś zmienić -kasa na czas -praca spoko,jednak jak dla mnie zbyt monotonne

Buuuuuuuu
@Hjkug

Trenerzy ? Jest wielu innych trenerów dobrych i miłych i nie jest to jedynie Szymon chociaż zastrzeżeń do Niego nie mam bo jest chłopak spoko i widać ze skuteczny. Ale jest np. Marzena która tez jest świetna i mila trenerka od której z daleka bije wielki uśmiech . Kierownictwo i szef ... Pozwól, ze nie wypowiem się na ten temat . JEDNE WIELKIE BURAKI TE SZEFOSTWO I TYLE !!!

Hjkug

Anka

Co się stanie gdy złoże wypowiedzenie po tygodniu? Czy spotka mnie jakaś kara? Jeśli tak to jaka?

braksstajl

Praca nie jest godna osoby z większymi ambicjami. Na 6.30 godzin pracy w tygodniu lub 8 godzin (2 soboty w miesiącu) przysługują 2 przerwy 10 minutowe. Jadalnia jest bardzo mała, niektórzy pracownicy muszą siedzieć na podłodze. Grafik w cale nie jest elastyczny. To pracodawca narzuca godziny. Atmosfera w pracy jest nienaganna. Jednakże Pan Dominik doszukuje się w kimś lub w czymś złych cech i złego wykonywania pracy. Ogólnie nie polecam pracy w FIRMIE COLTEL. Przy złamaniu któregoś z punktów w umowie pracownik będzie zobowiązany do zapłaty 50 000 tyś. Przy złym wprowadzeniu danych do zaproszenia, osoba również będzie zobowiązany do płacenia kary wynoszącej 1.80zł. W przypadku wypowiedzenia zlecenia zleceniobiorca zobowiązany jest zwrócić zleceniodawcy wydatki, które ten "przeznaczył" na kurs pracownika. Jednym zdaniem praca ta jest nieopłacalna.

yours

Mam pytanie do osób które pracowały w tej firmie. Czy jeżeli zostałbym zwolniony za zbyt małą ilość zaproszeń przed tym upływem tych 30 dni czy normalnie płacą za przepracowane dni?

puczing

ogólnie praca mi się tam bardzo nie podoba. i chciałabym zerwać umowę przed upływem 30 dni. trochę za dużo sobie wyobraziłam i się nacięłam, na rozmowie i na szkoleniu wyglądało to trochę inaczej. jest taka możliwość bym mogla zrezygnować z tej roboty przed upływem 30 dni? i jeżeli chcę tam pracować tylko te 30 dni to mogę złożyć wypowiedzenie 3 dni przed upływem miesiąca czy muszę pracować miesiąc i dopiero wtedy złożyć wypowiedzenie?

FajnyChopak

Pracowałem tam 3-4 miesiące, spoko praca dość leniwa jak na płacę, ale idzie zmęczyć się wymyślaniem bajery :) Dyrektor specyficzny ale do zniesienia, kierowniki itp spoko, można się dogadać i nawet potrafią humor poprawić (poza Be*tą która irytuje wszystkich swoją miłością do krągłości), trenerki śmieszne :D ale w pozytywnym znaczeniu. Sama praca do najlżejszych nie należy bo jaki dzień i tacy ludzie... Więc widząc te negatywne opinie wnioskuję że byście nie dali rady w trudniejszej pracy skoro taka odpowiedzialność to dla was za dużo, ćpuny, lenie i pajace powinny leżeć pod ziemią, u mamy na łóżku lub w cyrku ;) Pozdrawiam !

pati

naprzeciwko

Pracowałam rok, łatwo nie było, jednak jeśli chodzi np. o wynagrodzenie, to Coltel rzeczywiście przebija inne korpo na łeb, na szyję. Kierownictwo to buraki - żałujcie tylko, że nie poznaliście poprzedniego Michała, jemu to dopiero słoma z butów wystaje! Jak to mówią, człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy.. Wracając do rzeczy, na pewno nie jest to dobra praca na stałe, osobiście mogę stwierdzić, iż psychika jest krucha, ale jeśli chodzi o przejściówkę, czy dorabianie do studiów jak w moim przypadku - polecam. Pracuję teraz w innym callcenter, atmosfera i warunki pracy są 100 % wygodniejsze, jednak pieniążki dużo mniejsze - coś za coś ;)

awesome

Ludzie! Wszędzie tylko nie tam! Z nikim nie idzie się dogadać, mimo, że studiujesz i niby masz "elastyczny" grafik, ciągle robią problemy. Wiadomo, że w życiu różnie bywa i zawsze może coś wypaść i w normalnej pracy szef nie opieprza za to i nie każe pracować najlepiej 24/24. Śmiąc mi sie chce jak widze te ich oferty pracy! Jedno wielkie kłamstwo i oszustwo.

Anonymous

Jakbyś pracował solidnie to byś nie miał czasu na rozwiązywanie krzyżówek. Taka praca męczy gdy siedzisz i klepiesz regółkę w kółko, ale wystarczy trochę kreatywności i czas szybko mija. Nawiązałem do tego że powiedziałeś że premie są nie wiadomo za co, a nie do samych stawek. Sam nie wiem ile one wynoszą. Pracowałem w kilku takich firmach i powiem że Coltel bije na głowę wszystko inne, zarówno pod względem warunków pracy jak i wynagrodzenia.

anonimmm

Również mam takie zdanie do coltela (usunięte przez administratora) bez kitu, traktuja tam ludzi gorzej niz w szkole, tsss nawet w szkole masz wiecej luzu niz tam. Smieszny pan J lizus dyrektora czepia sie wszytskich za nic, probujac chyba zrobic wrazenie na dyrektorze, jest falszywy po prostu, choc da sie sie z nim jeszcze dogadac ,bo jesli chodzi o Pana M to jest czlowiek ,ktoremu sprawia przyjemnosc wyzywania sie na innych gdy ma zly dzien. Elastyczny grafik? taa to roznie z tym bywa;D Zazwyczaj bylo ,ze tak ,ze ustawiali Ci tak by im to pasowalo bardziej niz Tobie i pogadane.. Jezeli chodzi o atmosfere w pracy to sopoko ludzie z ktorymi sie pracowalo, ale jezeli Pan M lub J Cie zauwazy ,ze zamienisz slowko z kolega/kolezanka przesadza Cie na tzn,, miejsce kary" tuz przy biurko naszych kordynatorow;) ha ha naprawde przesadzania lub zabierania telefonow na caly dzien to jest przesada bo ludzie nie oszukujmy sie jestesmy dorosli. A caly dzien siedziac przy tych komputerach to jest logiczne ,ze czlowiek zagada z kims lub zajrzy w telefon tym bardziej ,ze ONI maja prawo siedziec sb na telefonach lub jesc na sali. Ogolnie pracy nie polecam, za duzo nerwow czlowiek traci a zadnych porzytkow z tego nie bylo. Ci ktorym udalo sie miec dobra prezentacje Gratuluje wynikow lecz Ci ktorzy robili malo zapro od razu mieli po glowie.

antycoltel

widać, że nigdy DROGI KOLEGO nie pracowałeś w innej firmie. Przy takiej robocie, łącząc się z klientami możesz również sobie rozwiązywać krzyżówki jak i zerknąć na telefon. Normalnego człowieka męczy ciągłe siedzenie na tyłku, gadanie przez telefon i nic więcej. Premie nie są zależne od kierowników, ale STAWKI PROWIZYJNE każdy powinien znać. I czytaj ze zrozumieniem, chociaż myślę, że to niemożliwe, bo coltel przysłonił ci mózg :D

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Coltel Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Coltel Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Coltel Sp. z o.o. S.K.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel Sp. z o.o. S.K.A.