Opinie o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn Linki 2

firma zajmuje się telefoniczna obsluga klienta indywidualnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn Linki 2

he

piszcie wiecej na forum to glupki którzy takie bzdety czytaja omina coltel dalekim łukiem. Mądrzejszy domysli sie ze to bzdury, wyssane z palce półprawdy, wpisy konkurencji. Pracuję ponad rok i wiem tak jak i moi współpracownicy - że nikt tu nikogo na kasie nie oszukuje. Fakt system prowizyjnt jest dosc skomplikowany i dlatego niektórzy młodzicy nie potrafia dokladnie wyliczyc prowizji. Podstawa 9 zł brutto po miesiącu 10 brutto razy liczba godzin daje wyplate (minus podatek). Skoro dostalas 550 zł to zaczelas prace w srodku miesiaca :)

timo

(usunięte przez administratora)Zmiencie robotę gimbusy. Kasy w Tesco i realu to odpowiednie miejsce dla takich głąbów jak wy.

altel

Ciągle poszukują, bo ciągle ktoś odchodzi. Miesiąc popracują i uciekają. Ciągle wałki na kase i wieczne pretensje. Piszą że najlepiej do 26 roku życia bo młodych łatwiej w konia zrobić. Uśmiech i życzliwość jest też wskazana żeby tak jak nasza szmata w(usunięte przez administratora) wchodzić i dorabiać z szefem po godzinach.

lesiu

To malo ci dali jak tylko 550. Zenada. Ja teraz pracuje ale licze ze dostane duzo wiecej. Atmosfera jest straszna bo panuje psychoza strachu. Popieram przedmówców- dobrze maja takie d***dajki jak ta julita , jak sie ma prace po znajomosci i wchodzi w (usunięte przez administratora) kierownikowi to sie ma dobrze.

Telemarketer

Rozmowa w cztery oczy nawet przyjemna, pan "czarny" na rozmowie wydal sie mily. Duzo informacji od rekrutujacego na temat pracy, zarobkow zasad. Przedstawione zwiezle i na temat.

Kilka pytań luźnych, bez problemu mozna odpowiedziec typu: opowiedz cos o sobie i kilka szczegolowych. nic trudnego.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
paulaa

ja pracowalam tam miesiac na poczotku nie bylo zle bo poznalam bardzo milych ludzi jesli chodzi o kordynatorow bardzo zlosliwi jeszcze te kamery masakra jak w wiezieniu dobrze ze w toalecie jeszcze nie zamontowali porazka jak nic pan dyrektorek kurdupelek masakra myslal ze jest najlepszy i ze jest jakim bogiem no wiec kiedy przyszedl dzien wyplaty zlapalam sie za glowe widzac 550zl haha porazka bylam zdolowana wyrabialam po nad norme powaznie czasem na przerwy nie wychodzilam zeby tylko wyrobic sie bralam duzo godzin nie robilam po 6 godzin tylko po 8 liczylam ze dostane przy najmniej 1000zl glupie ale sie prze liczylam...jezeli kogos rajcuje zarobek w wysokosci 500zl prosze bardzo.

panda
@paulaa

A dlaczego tylko 550 zl>>?? jak to wogóle się ma do stawki godzinowej - to tak jak byś przerobila tylko 100 h w ciągu miesiąca.A w ogóle jak tłumaczyli Ci dlaczego tylko tyle kasy zarobiłaś??

Stokrotka

Ja już uciekłam. Czekam tylko do połowy miesiąca na wypłatę i chcę jak najszybciej zapomnieć o tej firmie. Apropos naszej firmowej dziuni Julity, to już nawet siedzi z kierownikiem razem. Nieźle musiała mu zrobić dobrze. Obleśna d***dajka.

Dorota

Taka to firma, dajesz (usunięte przez administratora) to masz dobrze, reszta zapieprza za marne pieniądze. Już nie mogę patrzeć na tą lambadziarę, dziś się szefuńcio chwalił tym co ona mu robi. Żenada po stokroć.

Pleban

Ja pracuję obecnie i znikam z tego piekła z końcem miesiąca. Oby tylko kaskę dali normalnie, ale czuję że będzie ciężko. Mira==masz rację bo ona (czarna) daje kierownikowi i ma dobrze. Kierownik lubi duże cycki u młodej laski. Wszyscy już wiedzą, że jest z polecenia brata szefa i że w poprzedniej pracy też dawała komu trzeba.

Mira

Dobrze to w tej firmie mają tylko ładne laski. Przyszła teraz taka nowa czarna, co jej robote brat kierownika załatwił. Dawała bratu w poprzedniej firmie, a teraz daje kierownikowi tutaj. Taka to pożyje i prowizje dostanie.

coltel olsztyn

Strasza zwolnieniami sa tylko mili kiedy zatrudniaja pracownika pozniej jest pieklo.

pracownica

Piekło xD zerooo szacunku

Nie wyrobisz normy zaproszen strasza,z zwolnia z pracy czysty mobing nie polecam!;)

nn

Racja zawsze mają ze wszystkim problem jak ma się ciężką sytuację i nie ma możliwości aby iść do pracy to jest problem. Ludzi traktują jak śmieci jak coś się nie spodoba albo mają zły humor potrafią zwolnić pół kadry w jednym dniu a potem zdziwienie, że nie mają szacunku bardzo się cieszę, że już z tej firmy odeszłam.

aldziak17

Praca jest słaba, kierownictwo jest nieprzychylne do próśb pracowników. I niech mi nikt nie mówi, że tak jest na umowie - zlecenie. Pracowałem już w konkurencyjnej firmie na słuchawkach i problemu z grafikiem NIE BYŁO, każdy dawał swoją dyspozycję i tak ustalano grafik. I atmosfera w pracy była inna. Tutaj z czystej złośliwości nie idą na rękę. Cyt. arek: "To jest praca, nie wiem czego oczekujecie, czasem idzie się na pierwszą zmianę, czasem na drugą. Chyba się z tym liczyliście aplikując do ColTela." Tak, to jest praca i wymagamy szacunku i ELASTYCZNEGO CZASU PRACY jak obiecywano w ogłoszeniach i na rozmowie, więc mi tu proszę nie gadać głupot. W tej firmie umowa słowna nie ma problemu. Tu zwalniają ludzi jak wrócą z L4. Konkurencja też tak robiła, a już jej nie ma. Pracownicy zaczęli składać skargi do Inspekcji Pracy. Umowa to śmieciówka, ale ludzie pracujący to nie śmieci.

nn

Grafik śmiech na sali gdy potrzebujesz wolne jednego dnia bo musisz coś załatwić jest wielkie ale a potem tyrasz po 13 godzin żeby odrobić co nigdzie indziej na umowie zlecenie nie ma. Umowa zlecenie polega na tym że biorę zlecenie albo nie. Jedynym wyjściem na wolne jest L4,

Tyzia

Szczerze? Praca w Coltel to stres. Nie dlatego że praca jest zła, bo sama w sobie nie krzyczy o pomstę do nieba. Nie przeszkadzało mi samo dzwonienie, jedynie fakt że kierownictwo było wredne, patrzyli się na Ciebie z góry i uważali się za bóg wie kogo. Odeszłam bo jestem zbyt wrażliwą osobą by być w stanie stawić czoła arogancji ludzi. Prawda jest taka, że przerwa na siku jest TYLKO na siku, bo jeśli wyjdziesz zadzwonić kierownictwo wychodzi i robi Ci wielkie upomnienie, że musisz im mówić że podczas SWOJEJ PRZERWY idziesz zadzwonić. Oczywiście nie chodzi mi o 15 czy 10 tylko o 5. Poza tym kolejną sprawą jest GRAFIK którego na umowie zlecenia być nie powinno. Przy rozmowie o pracę powiedziano mi że jest możliwość żebym pracowała na rano kiedy będzie taka potrzeba, kiedy zwróciłam się o dwa tygodnie na rano bo mama miała popo i nie miał kto się zająć siostrą zostałam poczęstowana tekstem : wynajmij sobie niańkę, i za karę otrzymałam cały tydzień pracy w kratkę co jest naprawdę uciążliwe. Praca boli ludzi wrażliwych . . . Ci, którzy są niewrażliwi na wulgaryzmy muszą stawić czoła kierownictwu.

katia

sobotę możesz sobie wybrać w które chcesz pracować, jeśli chodzi o elastyczny grafik- to polega to na tym że pod koniec miesiąca ustalasz grafik, tydzień pracujesz na 8 do 14,30 a następny tydz na 14,30 do 21( to jest ich zdaniem elastyczny grafik) jeśli coś Ci wypadnie to musisz zamienić się z kimś z grupy. Jeśli chodzi o premie to można o nich pomarzyć.

zła

oczywiście Tomku, jest oromna rotacja w firmie, większość pracowników wytrzymuje do miesiąca,(usunięte przez administratora)

zakonnica

jak to jest dokładnie z tym grafikiem bo każdy pisze coś innego? ktoś to odgórnie ustala czy samemu się wybiera np. te 2 soboty w miesiącu, lub na którą zmianę przychodzę? i jak to jest z przerwami na toaletę..czy cokolwiek?

Max

Nie polecam pracowałem tam kilka miesięcy,jedynym plusem była fajna atmosfera między pracownikami, można poznać naprawdę pozytywnych sympatycznych ludzi. Szefostwo nie szanuje pracowników kilka razy dziennie dodają nowe ofert pracy bo co dziennie ktoś odchodzi - to mówi samo za siebie. Obecnie pracuje w firmie transcom jeśli kto się zastanawia między tymi firmami to polecam transcom inna atmosfera i podejście do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Coltel Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Coltel Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Coltel Sp. z o.o. S.K.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel Sp. z o.o. S.K.A.