Opinie o Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. w Opole

marcin

Lipa i wszystko na temet

wariatuncia69

Najlepsza praca jaką do tej pory miałam. Order picker w Apeldoorn. Warunki mieszkaniowe dobre w parku w Beekbergen u Patrycji na bungaloowach. Dojazd do pracy zapewniają, odpowiednio wysokie zarobki, firma zapewniała dużą liczbę godzin. Żałują że już tam nie pracuję. Poznałam wielu wspaniałych ludzi dla nich pozdro. Koordynatorzy w zasadzie nie zainteresowani niczym jak w wielu innych firmach i ciężko się do nich dodzwonić chyba że akurat koledzy seryjnie rozbijali samochody to wtedy odrazu odbierali. Niestety wielu z polaków tam to kretyni, obrobi (usunięte przez administratora) każdemu, głównie sylwia i łukasz - w dodatku (usunięte przez administratora) telewizorów :)Także praca była świetna ludzie nie koniecznie

zniesmaczona

Witam. Niestety całkowicie odradzam wyjazdy za pośrednictwem biura Level 1 Opole które kieruje do Level 1 South Alphen aad Rijk gdyż umowa podpisywana w PL ma się nijak do rzeczywistości i tak przykład z ostatniego wyjazdu w grudniu 2014 roku niby do stroików. Praca była ale tylko przez tydzień a kolejny czyli świąteczny już był szarpany tzn. więcej czasu w domku niż w pracy oczywiscie jest to zrozumiałe gdyz święta. Ale co tam zaczyna się kolejny tydzień i co znowu posiedzenie w domu zamiast w pracy. Czy wy ludzie myślicie że my jedziemy aby siedzieć w marnych warunkach w towarzystwie obcych nam ludzi zamiast pracować???? Jesli pracy nie macie to po co wysyłacie tak to człowiek zaoszczedziłby na kosztach wyjazdu i to nie małych bo ok. 500 pln poszło się pieprzyć a zarobek prawie rzadny. Skoro podpisujecie umowę o pracy na 6 tygodni to chyba tą prace macie obowiązek zapewnić tak że spotkamy się w sądzie oszuści!!!!!

Młody1444
@zniesmaczona

Zgadzam się

Zostaw merytoryczną opinię o Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.?

Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 1-Go Maja 111 lok. 21
    45-356 Opole
  • NIP: 7542695485 REGON: 532200603 KRS: 0000032538

Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.