Opinie o Schibsted Tech Polska w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Schibsted Tech Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Schibsted Tech Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schibsted Tech Polska w Kraków

Wymagajacy

Bardzo fajni ludzie pracują w Schibsted. Nie ma wyścigu szczurow. Każdy traktowany jest na równi, z szacunkiem, Naprawdę chcę się przychodzić do pracy i biura. Firma dba o pracownika, hotele 5*, wyjazdy integracyjne - w ramach dni pracy, masaże, 13 pensja, bonusy, słodycze, owoce, eventy, hackdaye, mentoring itp. Jeśli czegoś chcesz spełnią to dla Ciebie.

Agnieszka

@Nickdziękuję za odpowiedź. @Młodypracownikdaj znać jeśli uda Ci się dostać na rozmowę kwalifikacyjną do firmy. Dodatkowe informacje na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny również będą cenne.

Młodypracownik

Aplikowałem do firmy ponieważ już wcześniej słyszałem od znajomych że to dobra firma. Po lekturze opinii widzę, że dobrze zrobiłem. Generalnie ludzie są zadowoleni z atmosfery i z zarobków. Cóż można więcej oczekiwać, chyba to co najważniejsze jest ok

@Agnieszka Możliwość pracy zdalnej zależy od ustaleń z partnerem/od zespołu. Wiele osób bierze regularnie WFH, ale generalnie nie ma jakiegoś ciągłego brania zdalnej. Jest budżet szkoleniowy 2400 zł na rok i możesz jechać albo z teamem, albo samemu, byle było jakieś tam powiązanie z twoją robotą.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

@Radi to ważna informacja, że jest również możliwość pracy zdalnej. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Czy jest to możliwe co jakiś czas, czy też np. można pracować z domu jeden dzień w tygodniu? Twój komentarz na pewno pomoże wielu osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy. Nie wspominasz jednak nic o możliwości rozwoju. Rozumiem, że trudno o awans. A czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Laura

Fajnie pracuje mi się w firmie. Z całą pewnością praca wymaga dużych umiejętności od pracowników ale też można tu nieźle zarobić. Zapraszam jak ktoś ma predysppozycje.

Radi

Generalnie fajna firma z fajnymi ludźmi. Niestety po reorganizacji mocno się to pozmieniało i obecnie firma troche kuleje. Do rzeczy: - pensje średnie na warunki krakowskie - atmosfera luźna, ludzie sympatyczni, fajne i nowoczesne biuro - benefity bardzo dobre, multisport, luxmed, ubezpieczenie, bonusy, jedzenie, telefon, etc. - w wiekszości nowoczesny sprzęt i możliwość wyboru softu - mozna pracowac z domu od czasu do czasu - częste i ciekawe imprezy integracyjne z pokaźnym budżetem - w wiekszości słabe projekty / utrzymanie instenijących produktów / nuda... - bardzo rozbudowana hierarchia i korpo-struktury, straty czasu na decyzje - praktyczny brak szans na awans czy większą podwyżkę, z tych powodów ludzie też odchodzą

Marian

Schibsted Tech ma aktualnie nową listę ofert pracy i może nie jest tak źle? Czasami bywa różnie, lepiej lub gorzej ale cóż, tak już jest i trzeba to przetrwać.

Agnieszka

Dla zainteresowanych firma zamieściła nowe oferty pracy! Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych :)

Agnieszka

Kto z Was miał już doświadczenie z firmą Schibsted Tech Polska? Jak oceniacie ją jako pracodawce?

Młody

Mam zbyt małe umiejętności(doswiadczenie) ale z przyjemnością bym podjął prace w firmie!!

Jacek

Bardzo fajna atmosfera, dobry sprzęt do pracy, komfortowe biuro. Zarobki średnie. Jeżeli chodzi o projekty nad którymi przyjdzie pracować, to w mojej opinii jest to chłam, który jest zrzucany z innych biur (Oslo, Londyn, etc), głównie utrzymanie istniejących rzeczy. Chociaż wiem też że jest jeden/dwa projekty fajnie - ale to wszystko na całą firmę.

anka

Hej czy ktoś aplikował może na ta nową ofertę jaką dodali

nie polecam

Tragedia, na rozmowę kwalifikacyjną chyba wysyłają ludzi za karę. Od początku bardzo nieprzyjemna rozmowa (.NET) aż się nie chce rozmawiać.

piotr

Pracowałem tam i polecam. Bardzo fajna atmosfera, bardzo luźna ale też profesjonalna. Lekcje angielskiego, norweskiego i szwedzkiego faktycznie są - potwierdzam. Do tego piłkarzyki, PS4 w biurze. Dobre standardy kodu, pracy, wysoki poziom ludzi. Jest się od kogo uczyć. Jeżeli chodzi o rekrutację, to pracuje tam wiele osób, które nie skończyły jeszcze studiów, także możecie śmiało próbować. Zarobki dobre. Angielski wymagany - przynajmniej tak, żebyście mogli się dogadać.

Hej! Na ich stronie jest napisane 'in-house language classes of English, Swedish or Norwegian' co oznacza lekcje w biurze - nie w domu. Takie jest znaczenie angielskiego słowa. Lekcje odbywają się na terenie biura Schibsted.

trol
@Adam

ktoś by się przydały lekcjeę ang widać :)

trol
@Adam

ktoś by się przydały lekcjeę ang widać :)

mj

Slaka wolan, a jakbał na czujce

Zostaw merytoryczną opinię o Schibsted Tech Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Schibsted Tech Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schibsted Tech Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schibsted Tech Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schibsted Tech Polska?

Kandydaci do pracy w Schibsted Tech Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schibsted Tech Polska