Schibsted Tech Polska

Kraków

Opinie o Schibsted Tech Polska

mj 2015-03-20 11:22
Slaka wolan, a jakbał na czujce
Adam 2015-06-30 13:27
Hej! Na ich stronie jest napisane 'in-house language classes of English, Swedish or Norwegian' co oznacza lekcje w biurze - nie w domu. Takie jest znaczenie angielskiego słowa. Lekcje odbywają się na terenie biura Schibsted.
piotr 2016-02-03 10:40
Pracowałem tam i polecam. Bardzo fajna atmosfera, bardzo luźna ale też profesjonalna. Lekcje angielskiego, norweskiego i szwedzkiego faktycznie są - potwierdzam. Do tego piłkarzyki, PS4 w biurze.

Dobre standardy kodu, pracy, wysoki poziom ludzi. Jest się od kogo uczyć. Jeżeli chodzi o rekrutację, to pracuje tam wiele osób, które nie skończyły jeszcze studiów, także możecie śmiało próbować. Zarobki dobre. Angielski wymagany - przynajmniej tak, żebyście mogli się dogadać.
nie polecam 2016-08-04 17:27
Tragedia, na rozmowę kwalifikacyjną chyba wysyłają ludzi za karę. Od początku bardzo nieprzyjemna rozmowa (.NET) aż się nie chce rozmawiać.
anka 2016-08-04 17:58
Hej czy ktoś aplikował może na ta nową ofertę jaką dodali
Jacek 2016-12-20 14:27
Bardzo fajna atmosfera, dobry sprzęt do pracy, komfortowe biuro.
Zarobki średnie. Jeżeli chodzi o projekty nad którymi przyjdzie pracować, to w mojej opinii jest to chłam, który jest zrzucany z innych biur (Oslo, Londyn, etc), głównie utrzymanie istniejących rzeczy. Chociaż wiem też że jest jeden/dwa projekty fajnie - ale to wszystko na całą firmę.
Młody 2017-01-22 20:01
Mam zbyt małe umiejętności(doswiadczenie) ale z przyjemnością bym podjął prace w firmie!!
Zostaw swoją opinię o Schibsted Tech Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schibsted Tech Polska