Schibsted Tech Polska

Kraków

Opinie o Schibsted Tech Polska

mj 2015-03-20 11:22
Slaka wolan, a jakbał na czujce
Adam 2015-06-30 13:27
Hej! Na ich stronie jest napisane 'in-house language classes of English, Swedish or Norwegian' co oznacza lekcje w biurze - nie w domu. Takie jest znaczenie angielskiego słowa. Lekcje odbywają się na terenie biura Schibsted.
piotr 2016-02-03 10:40
Pracowałem tam i polecam. Bardzo fajna atmosfera, bardzo luźna ale też profesjonalna. Lekcje angielskiego, norweskiego i szwedzkiego faktycznie są - potwierdzam. Do tego piłkarzyki, PS4 w biurze.

Dobre standardy kodu, pracy, wysoki poziom ludzi. Jest się od kogo uczyć. Jeżeli chodzi o rekrutację, to pracuje tam wiele osób, które nie skończyły jeszcze studiów, także możecie śmiało próbować. Zarobki dobre. Angielski wymagany - przynajmniej tak, żebyście mogli się dogadać.
nie polecam 2016-08-04 17:27
Tragedia, na rozmowę kwalifikacyjną chyba wysyłają ludzi za karę. Od początku bardzo nieprzyjemna rozmowa (.NET) aż się nie chce rozmawiać.
anka 2016-08-04 17:58
Hej czy ktoś aplikował może na ta nową ofertę jaką dodali
Jacek 2016-12-20 14:27
Bardzo fajna atmosfera, dobry sprzęt do pracy, komfortowe biuro.
Zarobki średnie. Jeżeli chodzi o projekty nad którymi przyjdzie pracować, to w mojej opinii jest to chłam, który jest zrzucany z innych biur (Oslo, Londyn, etc), głównie utrzymanie istniejących rzeczy. Chociaż wiem też że jest jeden/dwa projekty fajnie - ale to wszystko na całą firmę.
Młody 2017-01-22 20:01
Mam zbyt małe umiejętności(doswiadczenie) ale z przyjemnością bym podjął prace w firmie!!
Agnieszka 2017-02-28 10:53
Kto z Was miał już doświadczenie z firmą Schibsted Tech Polska? Jak oceniacie ją jako pracodawce?
trol 2017-03-03 12:52
ktoś by się przydały lekcjeę ang widać :)
trol 2017-03-03 12:52
ktoś by się przydały lekcjeę ang widać :)
Agnieszka 2017-03-06 08:59
Dla zainteresowanych firma zamieściła nowe oferty pracy! Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych :)
Marian 2017-06-21 11:41
Schibsted Tech ma aktualnie nową listę ofert pracy i może nie jest tak źle? Czasami bywa różnie, lepiej lub gorzej ale cóż, tak już jest i trzeba to przetrwać.
Radi 2017-07-20 18:42
Generalnie fajna firma z fajnymi ludźmi. Niestety po reorganizacji mocno się to pozmieniało i obecnie firma troche kuleje. Do rzeczy:
- pensje średnie na warunki krakowskie
- atmosfera luźna, ludzie sympatyczni, fajne i nowoczesne biuro
- benefity bardzo dobre, multisport, luxmed, ubezpieczenie, bonusy, jedzenie, telefon, etc.
- w wiekszości nowoczesny sprzęt i możliwość wyboru softu
- mozna pracowac z domu od czasu do czasu
- częste i ciekawe imprezy integracyjne z pokaźnym budżetem
- w wiekszości słabe projekty / utrzymanie instenijących produktów / nuda...
- bardzo rozbudowana hierarchia i korpo-struktury, straty czasu na decyzje
- praktyczny brak szans na awans czy większą podwyżkę, z tych powodów ludzie też odchodzą
Laura 2017-07-23 22:08
Fajnie pracuje mi się w firmie. Z całą pewnością praca wymaga dużych umiejętności od pracowników ale też można tu nieźle zarobić. Zapraszam jak ktoś ma predysppozycje.
Agnieszka 2017-08-02 08:44
@Radi to ważna informacja, że jest również możliwość pracy zdalnej. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Czy jest to możliwe co jakiś czas, czy też np. można pracować z domu jeden dzień w tygodniu? Twój komentarz na pewno pomoże wielu osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy. Nie wspominasz jednak nic o możliwości rozwoju. Rozumiem, że trudno o awans. A czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje?
Nick 2017-08-07 10:07
@Agnieszka Możliwość pracy zdalnej zależy od ustaleń z partnerem/od zespołu. Wiele osób bierze regularnie WFH, ale generalnie nie ma jakiegoś ciągłego brania zdalnej.
Jest budżet szkoleniowy 2400 zł na rok i możesz jechać albo z teamem, albo samemu, byle było jakieś tam powiązanie z twoją robotą.
Młodypracownik 2017-08-11 18:19
Aplikowałem do firmy ponieważ już wcześniej słyszałem od znajomych że to dobra firma. Po lekturze opinii widzę, że dobrze zrobiłem. Generalnie ludzie są zadowoleni z atmosfery i z zarobków. Cóż można więcej oczekiwać, chyba to co najważniejsze jest ok
Zostaw swoją opinię o Schibsted Tech Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schibsted Tech Polska