Opinie o Applandeo Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Applandeo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Applandeo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Applandeo Sp. z o.o. w Kraków

Kate P.

Szczerze polecam udział w procesie rekrutacyjnym Applandeo. Spotkałam się z empatią i życzliwością ze strony Recruitment Specialist, Sary. Rozmowa została przeprowadzona w sposób profesjonalny i zgodny bardziej ze standardami zachodnimi niż polskimi. Sprawdzono moje kompetencje miękkie i językowe. Pytania dotyczyły nie tylko mojego doświadczenia, ale także kierunku w jakim chciałabym się rozwijać. Mimo, że nie nawiązaliśmy współpracy będę miło wspominać tę rekrutację i życzę firmie samych sukcesów. Pozdrawiam serdecznie

A jak do dziś sytuacja finansowa się zmieniła? Czytam właśnie te zeszłoroczne sugestie co do tego, że wynagrodzenie może być marne. Ale czy takie było? czy teraz na przełomie roku miały miejsce jakieś podwyżki? jakie są zarobki w porównaniu z rokiem ubiegłym?

Kate P. Nowy wpis

Julia Nowy wpis

nie mam pojęcia jak sytuacja po połowie roku się rozwinęła odnośnie rekrutera i jego zarobków przy 2 / 3 letnim stażu ale na stronie pokazała mi się oferta dla Angular Deva ze stawka od 120 do 140 zł za godzinę. Czy jest tu ktoś kto pracował / pracuje i napisze czy uważa te kwotę za adekwatna? Jaki jest aktualny zespól? widzę ze tutaj akurat potrzeba +4 lat doświadczenia. A co z juniorami bez niego? Są brani pod uwagę?

Olga

IT Recruiter/Sourcer ma w ofercie widełki 6,5 - 8 k brutto na UoP. Jak to wygląda realnie? Owszem, nie jesteśmy w Warszawie, ale czy tylko ja mam wrażenie, że rekruter techniczny lub rekruter w IT z 2-3-letnim doświadczeniem powinien zaczynać od 8 K?

KK Nowy wpis
@Olga

Jak najbardziej powinien. Wymagania w ogłoszeniu od czapy a pieniądze marne, na premie/podwyżki pewnie też nie ma co liczyć biorąc pod uwagę te widełki.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Applandeo Sp. z o.o. na stanowisko Content marketing specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Widzieliście, że Applandeo Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

mc

Ludzie bardzo przyjaźni, rekrutacja też przebiega w miłej atmosferze - mogę polecić

Jaki jest okres rozliczeniowy w Applandeo Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

wypłata na koniec miesiąca, szybko robią przelewy, pieniądze od razu na koncie

Dawid

A wiec to jest nowa firma na rynku tak?

@Dawid

firma działa na rynku od 2014 roku

Całkiem fajnie

Fajne miejsce pracy z mega atmosferą - dość młoda firma, a mimo to widać że już mocno się rozkręciła. W pracy młodzi ludzie, możliwość rozwoju, praca z klientami międzynarodowymi, różne benefity. Co do pensji wydaje mi się, że wszystko zależy od tego jak sobie ją wynegocjujesz i jak się zaprezentujesz podczas rozmowy. Ja jestem bardzo zadowolony.

Zadowolony

A ja jestem zadowolony. Uważam, że widełki przy projekcie, który mi dali są uczciwe. Płacą na czas (ej wiem to obowiązek - ale posprawdzajcie dobrze opinie o krakowskich start upach, a można się zdziwić). Atmosfera i ludzie w porządku

orzeł_wylądował

Niestety januszsoft. Firma średnia z większym naciskiem na słaba. W Krakowie można pracować w wielu lepszych miejscach, zarobki również takie sobie - niższe widełki Krakowa.. Jedynie co ratuje firme to ludzie, bo atmosfera świetnia ;)

B2B
@orzeł_wylądował

Zgadza się. Z zażenowaniem przyjmowałem do wiadomości oferowaną kwotę i argumentację "bo niski ZUS". Uprzejmie informuje, że tzw. niski ZUS jest przywilejem dla mnie, nie został On stworzony po to, ażeby jakiś Janusz korzystał na MOIM niskim zusie.

Zostaw merytoryczną opinię o Applandeo Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Applandeo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Applandeo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Applandeo Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Miłkowskiego 3 lok. 302
    30-349 Kraków