Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

majcel

fajnie że wszystkie zebrania, coachingi itp. liczą się normlanie jako nasz czas pracy, w innym cc na warsztaty nas wylogowywali albo były poza godzinami pracy

Kinga

Cześć! Ile czeka się na informację zwrotną po zgłoszeniu się do pracy? Wysłałam cv ale cisza

Adrianz

Jaka jest podstawa godzinowa dla osób, które się nie uczą i są powyżej 26 roku życia, czyli bez tego podatku ?

mel

fajnie że jest sporo konkursów w których można zgarnąć dodatkową kasę albo jakieś inne gadżety, zawsze to jeszcze bardziej pobudza do pracy.

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
mel

CC jak CC. Wynik, wynik, wynik- to jest najważniejsze. Chociaż atmosfera w porównaniu z innym cc zdecydowanie lepsza, ludzie jakoś tutaj są bardziej przyjaźnie nastawieni do każdego.

mel

Kiedy w Kielcach będą zmiany popołudniowe? Od października sporo osób idzie na studia i szkoda byłoby kończyć pracę :(

mel

Praca bardzo spoko, realnie ostatnio wyciągnąłem prawie 4000 z podstawy i premii, więc jak tylko ktoś się stara to naprawdę można zarobić fajną kase

koko

Ile lat trzeba mieć ukończone, żeby zacząć pracę w Telepromo?

Natalka

Szybkie szkolenie, jak na to że w ostatnim CC spędziłam tydzień na bezpłatnym szkoleniu, a tu trzy dni to jest super

Karyna

Co niektórzy piszą o nacisku i stresie. No cóż, gdzie go dzisiaj nie ma?

Magda

Kiedy będzie coś wiadomo na temat zmian popołudniowych?

Kasandra

Ile trwa szkolenie w Telepromo? I po jakim czasie siada się na swoje konto?

Dominik

Dobra kasa i zawsze na czas, to najważniejsze

Jola

Nie wiem skąd niekóre komentarze, zwalnia się lebiodę która nie robi wyniku i przychodzi do pracy posiedzieć sobie, a potem płacz na forum :) Co do Telepromo- praca idealna dla studenta, zawsze idzie dogadać się z grafikiem, wystarczy siedzieć i robić to, co do każdego należy, są osoby które pracują tutaj kupe lat i nikt ich nie zwolnił, bo chce im się pracować.

Jola

Pracowałam w tym Telepromo i według mnie było ok. Dobra stawka i fajni ludzie.

Jola

Ile maksymalnie można wycisnąć z premii?

Emilka

Kiedy będą szkolenia na zmianę popołudniową, jestem uczniem a fajnie byłoby sobie dorobić?

Kamil

Jeśli chodzi o Kielce to nie ma lepszego CC, pracowałem w kilku i w żadnym nie zabawiłem dłużej ze względu na ciągłą presję. tutaj jest nacisk, ale znowu bez przesady

Magda

Na duży plus atmosfera w firmie, wszyscy się znają, nikt się nie wywyższa, a to też jest mega ważne w pracy.

Anulka

Pracowałam przez okres wakacji w telepromo i zgłego słowa nie powiem, kasa zawsze na czas, trenerzy wyrozumiali, zawsze można dogadać się odnośnie grafiku i fajnie połączyć to ze studiami.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center