Opinie o Interchange Group w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interchange Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Interchange Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interchange Group w Wrocław

Dariusz

Najgorszy kantor na terenie całego województwa śląskiego . Naciągają ludzi którzy nie spojrzą na tablicę kursów . A po transakcji nie ma już reklamacji . Jednym słowem naciągacze narażający swoich pracowników na nieprzyjemności .

Do_darka
@Dariusz

Spokojnie Dariuszu, ich niedługo nie będzie. na ile zostałeś naciągnięty? Pisałeś już reklamacje w tej sprawie?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Interchange Group? Ktoś coś?

prawda

Ludzie, dajcie sobie spokój z tym pracodawcą. Teraz można bez problemu znaleźć pracę za 2000 pln netto, bo tyle oferują na start w tej śmiesznej firmie. Nie będziecie przynajmniej wyzywani. Tutaj oprócz tego, że klient jest wkurzony (kto by nie był, wymieniając po takim kursie kasę), to jeszcze kierownictwo non stop dowala. Osoby na kierowniczych stanowiskach to niekompetentne kmioty, które nie potrafią obchodzić się z pracownikiem. Wiem, co mówię, bo niestety, pracowałem tam przez 2 lata.

B123

Nie masz godnosci? Lubisz pozować do zdjeć i tłumaczyc sie policji za nie swoje wyłudzenia? Ta praca jest dla Ciebie :) Wynagrodzenia rowniez astronomiczne :D ok 2200-2500 netto :D o premii zapomnij- chociaz na rozmowach kłamią ile to mozna dostać ;D ale spytaj pracowników ile mają ;)

@B123

Ja mam więcej niż napisałeś :D

B123

Gratuluje :) Życzę udanej kariery w w IC

Jarek
@Mosze Kantor

Ilu ludzi oszukałeś w tym miesiącu by wyciągnąć tą większą kwotę co? Co jeszcze robisz dla swoich właścicieli? Pewnie musisz spędzać dużo czasu na kolanach przed swoim szefostwem by ci dali 20 zł więcej. No i w CV będziesz mógł wpisać, że pracowałeś dla oszustów. Normalnie zaszczyt

@Jarek

Nikogo nie oszukałem :)

MK

Kwestia przyzwyczajenia

@Mosze Kantor

Nie no jasno kursy sa prezentowane. To ze 90% klientow nie rozumie tablicy kursowej idealnie takie zlodziejskie &^$*y jak Wy ustawia na rynku. Milion kary za oszukiwanie turystow tez dostaliscie za niewinnosc co nie?

@Odpowiedz

Jak to mówią... Psy szczekają, karawana jedzie dalej :)

mimi
@Odpowiedz

Tak zaczęłam pracę w IC i rzeczywiście to porażka.W KRK warunki fatalne pensja 2200 netto ,targety tak wysokie ze premii nie ma,brak toalet w lokalach-na wyjście do wc w innych lokalach masz 10 min,wszystko stare i się sypie-ale to pracownik ma ponosić koszty za naprawy. Szkolenie jest fatalne,po nim prawie nic nie umiesz-uczysz się na błędach.Z klientami bywa różnie -ja mam spokój bo nie kłócę się -omijam to co nam każą robić z klientami-ale to tajemnica w jaki sposób .Traktuję tą pracę jako "przejściówkę", bo w głębi duszy czuję,ze to jest nieetyczne.Mam nadzieję ,ze zmienia sie przepisy co do ustalania kursów w Polsce jak i w Europie.

Nie. Jest ok. Trochę obsługujesz na stojaco trochę masz pracy przy kompie na siedząco. Jak nie ma klientów mozesz siedzieć. Praca po 12h zazwyczaj jest na mniej intensywnych placówkach. Pracowalem po 12h w innej pracy gdzie usiąść mogłem tylko w czasie przerwy więc wiem o czym piszę

Despa

no ładnie

Sergio
@mimi

Jeśli 10 dni szkolenia w którym zapoznajesz się z obowiazukacymi dokumentami, programem, powtarzasz waluty /które po kursie notabene powinnaś znać/ masz ma tacy podaną obsługę klienta i to jest dla Ciebie za mało czy raczej nie do ogarniecia to bez urazy ale może lepiej dla Cb bedzie jak zatrudnisz sie do pakowania cukierków... albo wykladania towarów w markecie. Tu szkolenie będzie prostsze

U
@Sergio

Poczytajcie lepiej jak firma potraktowała swoich pracowników podczas pandemii. I co tam się generalnie działo już wcześniej.

Manti
@U

Oj tak. Książke można napisać.

Viki
@U

Zdemotywowany

Nie no fajnie płacą. Na cztery piwa nawet mi wystarczyło. Lepiej te kilkadziesiąt pln więcej niz mniej prawda?

pieniądze
@Zdemotywowany

Tragedia jest. Opracowali nowy system premiowy po to, zeby oszczędzać na premiach. Jeśli ktoś planuje podjąć współpracę z tą firmą proponuje zacząć ją od zbadania ile pracownicy zarobili w ciągu ostatnich miesięcy...

Yokr
@pieniądze

Jakie premie....

WTF

Hahaha dobre, kto pisze takie głupoty i ich słucha? Administracja nikogo nie wyrzuciła i dalej współpracuje z firmą? Może czasem warto sprawdzić zanim napisze się brednie...

nie wyrzucili nas. Z tego co wiem wyrzucili kilku pracowników za coś grubego, szczegółów nie znam nie pracuję aż tak długo, ale krąży plotka, że za kradzieże. Podobno najlepiej zarabiali to sobie naskrobali....

Odp
@pracownik

To dlaczego nie ma placowki na grodzkiej 9? Za kradzieże w IC zostala zwolniona dyscyplinarnie jedna osoba- ponad półtora roku temu. Był nawet mail w tej sprawie :)

Wioleta
@Odp

Bo jest na Grodzkiej 4 u tego samego właściciela. Oj ludzie ludzie nudzicie sie co?

Bry
@Wioleta

już niedługo :) Oj już niedługo mam nadzieje

Była malpa
@Odp

To w IC wywalają dyscyplinarnie? A jak udowodnili kradzież? Skoro tego jak pracownicy chlali na zapleczu jakoś nigdy nie dostrzegli? XD kto się tak nie umiał ogarnąć?

Była malpa

furious
@Była malpa

Jeden kolega przeginał trochę z bezczelnoscią kradzieży - dlatego zauwazyli. Natomiast w tej firmie sie takie rzeczy działy ze naprawdę szefostwo nie miało nad tym najmnjejszej kontroli.

Barczi
@furious

potwierdzam :)

kasjer walutowy

Zero badania kompetencji. Rekrutacja jak do pracy w spozywczaku albo na straganie z preclami. Do rozmowy nie trzeba sie przygotowywac- maja takie braki kadrowe ze nieustannie chca zatrudnic kogokolwiek...

Pani mnie spytala o dyspozycyjnosc, mozliwosc pracy w weekendy i swieta. Chcialam po angielsku cos powiedziec zeby mogla sprawdzic umiejetnosci jezykowe- ale rekruterka w tej miedzynarodowej firmie w tym jezyku znala tylko liczebniki..

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w Interchange Group?

Multisport ok 60 pln luxmed (nie pamiętam ile)

sylwester

Na wstyd i myślenie "co ja robie tu?". Odradzam współpracę :(

@sylwester

Dokładnie,też odradzam

Manti

Teraz to juz chyba nie ma komu odradzać już :) Zdaje sie ze społka juz za jakiś czas oglosi upadłosc.

Izi

Czemu pod ten kantor zawsze przyjeżdżała policja? Pracowałem niedaleko tego kantoru i często widziałem że policja podjeżdża pod ten kantor. Co za machloje się tam działy?

Bayla
@Izi

Chowali kurs skupu umieszczajac kurs sprzedazy tylko w widocznym z ulicy miejscu. Zerowali na tym ze turysci sie mylili a potem kłamali ze nie moga cofnac transakcji. Urlopowicze popelniali błąd, tamci to skrupulatnie wykorzystywali. Hieny

agentTomek

Na chwilę obecną pracownicy po powrocie z przymusowego urlopu dostają wypowiedzenia. Firma nie ma zysku. W momencie jak zniknęli nieznający angielskiego turyści ściskający w rękach 50 euro i mylący BUY z SELL skończyła się zabawa. Za te wszystkie łzy i krzyki turystów to się wam po prostu należy. Szczególnie kadrze "kierowniczej". Za to wasze dumne chodzenie jak jaśniepaństwo na włościach po kantorach. Wymyślanie durnych pomysłow zeby upokorzyć jeszcze bardziej pracowników. Byleby tylko wyrwac te pare euro więcej... w szybke stukać,kartki pokazywać. Tak... Macie teraz za swoje. Karma wróciła. Mam nadzieję,że nie właściciele lokalizacji nie obniżyli wam czynszów. Będzie duzo firm ktore chętnie zajmą po was miejsce. Klienci tracili spore sumy pieniędzy w mgnieniu oka. Był szok,niedowierzanie. Teraz idzie sezon wakacyjny, pewnie zacieraliście chytrze rączki z myślą o zysku. Zobaczycie teraz jak to jest...

lucky
@agentTomek

ha ha ha ! brawo :) zwalniani pracownicy są normalnie czy firma kombinuje cos z dyscyplinarkami zeby nie placic ?

Firefly
@lucky

Normalnie. Wypowiedzenie i nara. Podchodów z dyscyplinarkami nie robią - boją się sądu pracy - nie mają dobrej historii u nich

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Interchange Group?

Odpowiedź

Jakich "liderów z zewnątrz"? Tutaj sie dziub zamyka i na kasie tłucze stemplem. Zero szans i perspektyw na cokolwiek. A teraz dodatkowo zwolnienia ciągle...

TT
@Odpowiedź

Czy obecnie firma dalej rekrutuje?

Nana
@TT

Obecnie firma zwalnia na potęgę. Wszystkich, którzy nie zdążyli zwiać na L4.

Anna derkaty
@Nana

Wszystkich zwalniaja? Zawijaja sie z Polski?

również ex
@Anna derkaty

jeszcze nie ale czekajmy cierpliwie

Krk big job

Powaznie was zwalniaja? Wynosza sie z Polski? Wiem ze niektore lokale sa juz oprozniane ale pytanie czy zwalniaja wszystkich i zamykaja interes?

ex
@Krk big job

w Krakowie własnie otworzyli placówkę na dworcu co z pozostałymi to nie wiadomo, ale 2 już zostały na stałe zamknięte.

również ex
@Krk big job

większości składu już nie ma - poza jedna placówką ci co zostali siedzą na l4

Opisz prosze sytuacje jak zostałeś (usunięte przez administratora)

Pytający

Lichwa? Czyli nie ma tablicy z podanymi kursami walut? Nie ma możliwości zapytania kasjera o wysokość kursu kupna/sprzedaży? Idziesz wymienić ciężko zarobione pieniądze i po prostu rzucasz je na ladę, nawet nie intersując się kursem, a potem masz pretensje do kantoru, a nie do do swojej (usunięte przez administratora) Kiedy ktoś robi zakupy w sklepie, to bierze produkty w ciemno, czy patrzy na metki z cenami? Identycznie jest w kantorach - od informowania o kursach są tablice i kasjerzy. Ma się oczy, język i mózg i powinno dbać się o swoje interesy. PS. Korzystam z usług pralni, bo oddaję do prania koszule. Mam w pobliżu 3 placówki. 1 - 15 zł, 2 - 13 zł, 3 - 10 zł. Na początku chodziłem do 1, potem poszedłem po rozum do głowy i zapytałem o ceny w pozostałych miejscach. Mój portfel, moje pieniędze, więc mój intereses, żebym nie stracił za dużo pieniędzy. Mamy wolny rynek i konkutencję. Nie odpowiadają Ci warunki w placówce X, idz do placówki Y. Tyle w temacie.

@Vivaldi
@Pytający

Natomiast kłamstwo, że nie można cofnąć transakcji to inna sprawa. A sprawa poszła do Urzędu Obrony Konsumenta i opisana w zgłoszeniu do Narodowego Banku Polskiego. Pewnie to nic nie zmieni, ale z tego co można znaleźć w internecie udanej współpracy z nimi nie macie

Petter
@@Vivaldi

I bardzo dobrze zrobiłeś! Czy ktoś wie czy ta firemka dalej funkcjonuje?

Pete
@Petter

zamykaja się i zwalniają sukcesywnie ludzi

J.B.
@Pete

Coś jeszcze stoi,ale pozamykane

Lotnisko

Cześć, na wstępie chciałbym zazczaczyc że moja opinia odnosi się tylko do sytuacji na lotnisku we Wro. Nie wiem jak wygląda praca w innych miejscach. Pracowałem na lotnisku we Wrocławiu paręnaście miesięcy, praca przyjemna , nadrobilem seriale ect. Myślę że warto zaznaczyć że przełożeni we Wrocławiu ( m i s ) to fajni ludzie , nie miałem z nimi żadnych problemow ,zawsze można było się z nimi dogadać. Jeżeli chodzi o grafik ,miał plusy i minusy tzn pracowałem 2,3 dni i miałem parę dni wolnych , zmiany były różne od 4 w nocy do tych które kończyły się o 1,30 . Pracowałem po 8,5h dziennie. Praca od pon do niedzieli ,ale tak jak pisałem zmiany bywały bardzo różne (zostałem poinformowany o tym na pierwszej rozmowie ,także jest to pewna wada która na szczęście od razu jest nam przekazywana) . Po za zwykłą praca kantorowa będą was czekały zwroty podatków i przelewy , prosta rzecz ale czasochłonna. Jeżeli chodzi o premie z tym bywało różnie od symbolicznych kwot do nawet 1000zl. Do minusów tej pracy trzeba zaliczyć różnych klientów, raz na jakiś czas trafiały się ładne perełki:) także przygotujcie się mentalnie na to . Reasumując praca fajna będę ja dobrze wspominał, no może po za zmianami na 4 rano :) Ps: nikt mi za te opinię nie zaplacil :)

@Lotnisko

Czy obecnie pracujesz w tej firmie nadal?

Nie

Dlaczego?

Korona :)

@Lotnisko

No to ładnie :( a pieniądze jakie?

Sosnaq

???

Anka Skakanka

Dostałam u nich propozycję pracy ale w Krakowie. Zaryzykuję bo na chwilę obecną wszędzie dawali mniejsza stawke. Jakby nie było kasa jest ważna. Jak nie zapomnę to się odezwę jak trochę popracuje. Trzymać kciuki bo te opinie mnie nie napawają optymizmem. ...

prawda

Zły wybór.

Zofia
@prawda

Dlaczego tak uważasz? Proszę, rozwiń ten temat i podaj konkretne powody. Twoja wypowiedź na tę chwilę nie ułatwia użytkownikom wyciągnięcie szczegółów dotyczących pracy w Interchange Group.

@prawda

Trochę czasu już minęło. Nie jest tak źle jak tu hejtuja :) . Szkolenie 2 tyg pod koniec juz sama wszystko ogarnialam. Kursy dla klienta - albo się z tym zgadzasz i bierzesz za to hajs albo jak nie czujesz blusa to szukasz innej roboty. Ja wychodzę z założenia że skoro kawa na miescie kosztuje 20zeta to kursy tez mogą byc wywindowane. Placisz za to ze wymieniasz w centrum. Są wewnetrzne zasady jak w innych korpo. Nic trudnego i nic specjalnego. Pensje na czas. Premie różnie. Miesiac do miesiąca nie podobny. Niedawno bylo podsumowanie to za cale 12 mcy udalo sie 8 razy w Krakowie zrobic target. Jak sie zrobi co nalezy czyli zliczy gotowke czy przygotuje konwój to miedzy klientami mozna nadrobic zaległości filmowe czy fb :D i to mi sie podoba. Toalety nie sa w każdej placowce ale są w kamienicy lub sasadujacym sklepie. Grafik się zmienia ale to akurat jest zależne od nas samych... Dobrą opcja sa prośby do grafiku. Klienci - ja nie mam z nimi raczej problemu ale czasem trafi sie jakiś palant to mu daję wyższy kurs i spada na drzewo. Popracuje jeszcze trochę i zamierzam sie starac o sfinansowanie kursu językowego.

Anka
@Anka Skakanka

Jak tam Aniu Twoje sfinansowanie kursu językowego ?

@Anka

nijak, zwolnili mnie

Właściwa Anka Skakanka
@Anka Skakanka

Człowieku, dlaczego podszywasz się pod mojego nicka? Pisz sobie opinie w swoim imieniu nikt ci tego nie zabrania. Najwidoczniej wstawiasz tu tyle opinii że masz problem rozróżnić które są twoje a które nie... Chyba bardzo się zżyłeś z firmą :-)

Właściwa Anka Skakanka
@Właściwa Anka Skakanka

Widać niektórzy po skończeniu kariery w Interchange mają tak absorbującą i ciekawą pracę że aż się dziwię, że znajdują codziennie czas aby dać komentarz o swojej byłej firmie... :D :D :D To się nazywa miłość!!!

pienknyaya

Chciałem pozdrowić panią E co ostatnio od pani A dostała laurkę na jubileusz w ubojni no i oczywiście pragne pozdrowic wszystkich z placówki na P tzw. weteranów żeby się trzymali cieplo tam i wogole to wpisujcie skond klikacie i pozdrowienia heja :*

Placówka P
@pienknyaya

Placówka P pozdrawia! i nie omieszka szepnąć, że prawdziwe czy nie - informacje wynoszą koledzy. Szykuj im tam miejsce u ciebie. Na pewno będą wdzięczni - w końcu mają za co!

Iwanek
@Placówka P

Konkretniej ktoś wytłumaczy o co chodzi?

Piergiesh
@pienknyaya

O pani E nie pracuje? Jakie szczęście. Miałem wątpliwa przyjemność z nią "pracować". Raczej ja się uzeralem z klientami a ona siedziała mi za plecami i przeglądała kolejne wycieczki i koncerty na które ma isc... Współczuję jej przyszłym kolegom z pracy, niedouczona, na żadne pytanie z poza ich manuala nie umiała odpowiedzieć, a taka pani kierownik. Ciekawe skad ma kaske na tepodróże i ciuchy, kroiła ludzi na boku dla siebie

Mauro Cantoro
@Placówka P

21 wiek i ludzie donoszą i trzesa portkami przed zwolnieniem z pracy za 2000 robiac z siebie posmiewisko przed ludzmi co potem jada po europie i mowia jak to ich w krakowie ugoscili jakie to polskie i wspaniale

Piergiesh

@. Zastanawiam się co E umiala ogarnąć jak piszesz, nie przychodzi mi nic do głowy. No może nie odbieranie telefonów lub zajmowanie się sobą podczas pracy i obmawianiem innych z pracy... To opanowała do perfekcji, pani ac jakos mniej wkurzala

Ex
@Mauro Cantoro

Ta taka grubawa, co na rurze się kręciła jeszcze pracuje w KRK? Nie pamiętam imienia, wredota jedna...

Petkomaster
@Ex

Już dawno nie. Najwierniejsze pieski tylko zostały... jeszcze.

Odpowiedź
@Piergiesh

Jakoś wolałabym zobaczyć jak wyrzucają AC. Ale jeszcze wszystko przede mną. Co do E. - jej juz nie ma i tak :)

Silver
@Petkomaster

Mamy nadzieję że już niedługo :)

pani E
@Piergiesh

Pani E również się cieszy, że już nie pracuje skoro nie szanuje się pracowników, którzy znają swoje prawa. Niestety żaden kasjer nie napisałby takiej opinii gdyż zwyczajnie nigdy nie załatwiała spraw osobistych w pracy, zwłaszcza gdy na każdym firmowym komputerze są programy szpiegowskie pani A. Kroiła ludzi na boku? Co za brednie :-)

panna X
@pani E

Hahahaha wesołego

pani E
@Piergiesh

Skoro się zastanawiasz co E umiała ogarnąć to przypomnij sobie proszę za co dostała premię uznaniową za luty i podwyżkę z końcem ubiegłego roku.

Juliett
@pani E

Pani E. naprawdę poleciała ? I na "posterunku" została sama AC? Przecież ta firma upadnie,ona nic nie umie ogarnąć :) ona sie wszystkiego boi zeby tylko Petkowicz nie krzyczała! przepraszam! Ta firma upadnie i tak!

XD

Monitoring sobie wieczorami odpalać ? Chociaż w sumie... to w jej stylu :) dziwne że nic na tym monitoringu nie zauważyła nigdy.

VooDoo

Zwolnijcie w końcu te lokale na rynku. Nikt Was tu nie chce,nikt nie lubi. Niech tam już zrobią budę z kebabem czy sklep z pocztówkami. Przynajmniej nie będzie krzyków,łez wprowadzonych w bład ludzi i policji. No wynoście się już! Wio !

SoooVoo
@VooDoo

Wie uważaj co z jakim chcesz kontrować !!! Hahahaha ale uważajcie syfa w dzisiejszych czasach szybko złapać

Mauro
@SoooVoo

Lionel nie baw się translatorem nie idzie Ci to zbyt dobrze

A.

Z premiami taka ściema że już pracownicy zaczeli aplikować gdzie indziej. Góra dalej nie widzi problemu.

Anacomito
@A.

Polityką firmy jest okradanie nieuważnych klientów na grube dziesiątki tysięcy z czego sami kasjerzy,którzy to robią dostają premie po kilkadziesiąt złotych czasem wcale,a rzadko kilka stówek(jak jest sezon) mimo,że są na ''pierwszej linii ognia''.Wszystko przez narzucanie odrealnionych targetów miesięcznych,które chyba wymyśla bujający w obłokach prezes:D

Jack_
@Anacomito

"Polityką" bym tego nie nazwał. To zbyt dumnie brzmi. To zwykłe krętactwo i kantowanie oraz liczenie na to ze nikt się nie kapnie- albo machnie ręką bądz odpusci przez bariere językową i niechęć do latania po komendach policji będąc na urlopie.

PremieIC

Proszę o informacje ile było premii w Krakowie za ostatnie 3 miesiące. Naprawde tak mało jak mówią pracownicy?

sylwester

Witam wszystkich w 2020

Grafik

Jak wyglada ustalanie grafiku ?

Tim
@Grafik

Jak chcesz studia czy jakąś druga prace to zapomnij... grafik się zmienia nieustannie

$

Osoby szukajace pracy w tej "firmie"- dopytajce "menagerki" dokladniej o premie :) bo obiecuja duzo a wesolo nie jest

Cinkciarz
@$

Zastanawia mnie ze firma zatrudnia 30 osób plus minus- a ogłoszenia rekrutacyjne wiszą caly czas w internecie. Pracowalem kilka numerów dalej- często pod kantor podjeżdzala policja. Chciałem składac tam CV ale dałem sobie siana. . (usunięte przez administratora)..

Kaja

Czy w Kantorach jest jakaś ochrona? Bo w sumie to niebezpieczne trochę pracować z taką dużą kasą.

Odp
@Kaja

Nie masz zadnej ochrony. Mozesz wezwac grupe interwencyjna ale zanim przyjada minie kilkanascie minut. Czy wiesz ze w Krakowie niezadowolony klient wykopal szybe oddzielajaca go od pracownika? :) chyba musza im w koncu zabic ktoregos z pracownikow zeby poprawili kwestie bezpieczenstwa

Zostaw merytoryczną opinię o Interchange Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Interchange Group?

Zobacz opinie na temat firmy Interchange Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interchange Group?

Kandydaci do pracy w Interchange Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interchange Group
1.2/5 Na podstawie 150 ocen.

Interchange Group