Opinie o Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. w Wrocław

Wiola Nowy wpis

Jak często można zauważyć prowadzone rekrutacje na stanowiska brokerów ubezpieczeniowych? Widziałam tylko stare ogłoszenie sprzed 7 lat, a zależałoby mi na czymś aktualnym. Gdybym wysłała cv w ciemno to mam szansę na pracę, ty bardziej, że mam licencję?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Łukasz Nowy wpis

Nie, tu nawet z językiem polskim są problemy… Śliski prezes i reszta kadry „zarządzającej” Nic od lat się nie zmienia, tylko ciotek, kuzynów i swatów przybywa. Nie polecam - dno!

Magda

Polecacie spróbować tam sił w rekrutacji?

Były Nowy wpis
@Magda

Zdecydowanie Nie! Toksycznie…

Zofia Nowy wpis
@Były

No jak tak te poprzednie opinie czytałam to faktycznie jakoś niefajnie się zapowiadało. Zastanawiam się jednak kiedy tak właściwie tu pracowałeś? Bo nie żeby coś ale może do dziś się coś tutaj zmieniło? Zawsze fajnie jest być dobrej myśli

Klub wzajemnej adoracji. Struktura organizacyjna to kuzyn, siostrzeniec, córka, bratanek itd. Jak nie jesteś z nimi to jesteś przeciwko nim. Po trupach do celu to główna dewiza firmy. Niekompetentna kierowniczka ślepo realizująca polecenia sfrustrowanego prezesa. Słaby klimat, bałagan, toksycznie. Zastraszanie, terror, brak wsparcia przełożonych, praca po godzinach za marne gorsze. Zdecydowanie nie polecam.

Zofia

No po tym co napisałeś serio nie dziwi mnie, że nie polecasz. Ile w sumie w tym wszystkim wytrzymałeś? Są ludzie spoza rodziny, w firmie którym jednak udało się dobrze dopasować i jakoś dają radę w pracy u nich?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
A.

Nie polecam działu polis obcych, kierowniczka wprowadza toksyczną atmosferę. Obelgi wypowiadane żartem. Osoby, które donoszą są traktowane lepiej.

Byly pracownik

Bylam przez kilka lat pracownikiem tej firmy. Kiedy teraz widze kto został prezesem to tylko potwierdza zle opinie o europejskim domu brokerskim i spolce wspolpracujacej multifinance expert. Awansuja i pchna do przodu jedynie osoby z rodziny bądź osoby ktore non stop donosza. Tylko takie sa tam szanowane. Zwykly pracownik ktory sie stara wykonuje swoja prace jak najlepiej jest tam pomiatany. Nie polecam pracy w tej firmie. Chyba ze chcesz awansowac to siedz nic nie rob laz ciagle do kuchni tak jak jedna z kierowniczek donos na wszystkich a juz wkrotce mozna zostac nawet prezesem. Malymi kroczkami a jak w krotkim czasie.

Henry

Jakby każdy robił dobrze to co do niego należy to nie przeszkadzałby nikt inny bo firma jest spoko!!

Warto zaryzykować

Byłem zatrudniony w EDB. W dziale panował chaos a długoletni pracownicy byli nie przychylni i toksyczni. Departamenty często skonfliktowane między sobą.

@Warto zaryzykować

Łysy kierownik, wybitny ...

Kate

Zadna praca nie hańbi ale zdecydowanie nie polecam szczegolnie dzialu ubezpieczen obcych. Toksyczna kierowniczka.

Były pracownik UFF

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak szacunku dla pracownika. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Atmosfera bardzo zla. Duzo stresów nic nie wartych.

Rowniez byly pracownik
@Były pracownik UFF

Dokładnie.. Rowniez nie polecam pracy w tej firmie. Żałuję tam pracy. Oby nigdy więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o.
  • Gwiaździsta 66
    53-413 Wrocław
  • NIP: 8992739906 REGON: 22027973 KRS: 0000442124

Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o.