Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Piri7

Widać Pan Roman z serii "człowieków" czerpiących satysfakcję z hejtowania internetowego...

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w POLITAN S.J.?

Aaa

Brak możliwości awansu

Ktoś

Witam. Czy na produkcję są zatrudniane kobiety?

a

tak

Zrodlo
@Ktoś

Tak,w roli operatora I mechanika zeby inni sie nie przemeczali.

Hapy
@Ktoś

Taa roboty do zasuwania ,milczec i robic na nic nie liczyc."Cieszmy sie ze mamy prace".Tylko ze inne zaklady daja premie ze w takim czasie czlowiek chodzi do pracy a my wiadomo kasa sie musi zgadzac ale komu.Do pracy rodacy.

Ddd

Zatrudniają na produkcję maseczek i w życiu bym nie pomyślała że tam takie wymagania są.. Maseczki jakby dla jakichś szejków są robione, aż dziw że nie ze złota.. Wymagania ogromne, szybko i dokładnie musisz robić, no to chwila? Albo szybkość albo jakość.. Po trzech dniach wymagają 600 sztuk na całą szychtę. Nawet gdy człowiek się stara i codzień robi coraz więcej to i tak ciągle mało mało mało mało, jesteś mało wydajny i zwalniają. Wszystko się robi w biegu.

Chetny
@Ddd

Jak zarobki na tych maseczkach?

Ji
@Chetny

Zarobki male lepiej sobie darować pracę w tej firmie na produkcji , szkoda nerwów

Ula
@Ddd

Witamy w prawdziwym swiecie.

Leszno

Brak słów na temat firmy. Jak mozna w obecnej sytuacji niebezpiecznej dla zdrowia pracowników i ich bliskich kazac im jezdzic w terenie. Jest cos takiego jak home office!!! Trąbią o tym wszędzie!! Poliatn pisze o benefitach i dodtakowych urlopach jacy to nie sa super a w takiej sytuacji wiadac co to za firma..

Rekrutują teraz na obsługę klienta. Ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda praca na tym stanowisku? I jak z wypłatami???

rebel

Poprawiło się coś po nowym roku w firmie? Zarobki, atmosfera?

Edward
@rebel

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem i stąd Twoje pytania dotyczące warunków pracy? Na stronie pracodawcy w zakładce kariera nie ma konkretnych ofert rekrutacyjnych, ale Politan zachęca do składania CV osoby, które chcą pracować w firmie. Daj znać jeżeli umówisz się na rozmowę kwalifikacyjną.

Wifi
@rebel

Taa. Rozpieprzają firmę od środka. Ryba psuje się od głowy, a do tej najgrubszej przykleiła się teraz pani jej pokroju. Widać (usunięte przez administratora) wywalone z innych firm są dla Politana wartością dodaną.

politanczyk
@Wifi

oco chodzi dodkładniej? ciekawy temat

politanczyk

nie wiem kto to ryba i tym bardziej branża okienna piszesz jakimiś dziwnymi przesłaniami napisz prosto oco chodzi a nie jakieś zagadki z d**y wzięte

Xxx
@Wifi

A najlepiej jakbyś się przedstawił, a nie obrażasz ludzi pod pseudonimem. Nie ma to jak hejt pod płaszczykiem.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie POLITAN S.J.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

eee

firma jest elastyczna, można się dogadać jak się woli, ale ogólnie wybieranie jest bardziej wskazane przez pracodawcę

Zainteresowana

Widze ze jest ogloszenie na Specjaliste ds. sprzedaży. Bardzo dużo obowiązków w ogłoszeniu. Warto aplikować? Jaka atmosfera jest w firmie?

Odpo
@Zainteresowana

Taka specyficzna praca jeden robi na 5.

extrea
@Odpo

jakich 5 ? :) tu już nie ma za kogo pracować firma upadła

pytania
@extrea

Aż tak źle?

epno
@Zainteresowana

Nie słuchaj ich. One tak godajom od 5 lat. Przejrzyj się to. A ciagle tu robiom. Ja robia wiele lat. Firma porzadna, placi jakw zegarku, trzeba dużo pracować. Ostatnio było wiele zmian. Odkad niema tylu dyrektorow znacznie łatwiej się z szefem dogadać.

Ciekawa

Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć w firmie. Czy umowa jest umową o pracę. Czy pracuje się w weekend i czy warto składać swoje CV do firmy. Na chwilę obecną pracuję w Eko oknach ale mam już serdecznie dość. Pozdrawiam.

hokejek
@Ciekawa

2500netto średnio są częste podwyżki

Coz
@Ciekawa

Co Ty? Od nas do eko pouciekali.Niema przyjec.

aa
@hokejek

podwyżki norm...

hokejek
@aa

jak tak się nie podoba to co tam robicie w politanie?

Uch
@hokejek

Bo jak nie my to kto... .Hihi

Timmy

Sprawdź czy nie szukasz :) bo u nas podwyżek nie będzie - w punkt

Edward
@Timmy

Myślisz, że brak podwyżek jest spowodowany oszczędnościami w firmie. Napisz proszę, czy pracodawca rekompensuje to umożliwiając udział w szkoleniach branżowych lub kursach językowych?

HZ

Ktoś coś podpowie o pracy w firmie? Jaka atmosfera, perspektywy itp. Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji na KAM.

Don
@HZ

Brak perspektyw bo wieloletni pracownicy i menadżerowie odchodzą to najlepsza wizytówka

Maja
@Don

Dlaczego odchodzą? Wiesz coś więcej na temat warunków pracy w firmie POLITAN S.J.? Niektórzy pracownicy, szczególnie ci, którzy piastują wyższe stanowiska odchodzą, bo po prostu nie mają możliwości dalszego rozwoju w danym miejscu, ale to nie świadczy, że nie warto spróbować pracy w takim przedsiębiorstwie.

A.D

Ludzie sie zwalniaja i beda zwalniac dalej bo nic w tej firmie nie idzie w dobra strone. Roboty mało, ludzi coraz mniej, dokąd to zmierza?

Gusia

Widziałam ofertę pracy na stanowisko KAM' a. Proszę o kilka informacji dotyczacej tej oferty: 1. Jacy klienci do obsługi? 2. Czy wynagrodzenie jest rynkowe? 3. Jakie narzędzia pracy? 4. Czy praca w biurze w Rybniku 5 dni w tygodniu 5. Ilu KAM' ów obecnie pracuje 6. Do kogo raportują KAM' owie. Będę wdzięczna za rzetelne informacje.

Ewelina
@Gusia

Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, może ktoś z osób pracujących już w POLITAN S.J. coś nam zdradzi? Pisałaś prawie miesiąc temu, może sama wzięłaś już udział w rekrutacji. Napisz, jeśli dowiedziałaś się czegoś więcej o tej pracy.

@Gusia

Jak narazie to co miesiac ktos sie zwalnia,ludzie maja.

xyz

Wypłaty wciąż słabe, pracy co raz mniej, ludzie nadal się zwalniają. Kiedy zarząd przejrzy na oczy i dostosuje pensję do norm społecznych?

Tak
@xyz

Jest nas tak malo ze dwie zmiany by chyba wystarczyly ,zawsze to jakas oszczednosc.

ax
@xyz

Sama jesteś norma społeczna

Ekipa

Dalej na magazynie to samo, człowiek zasowa czasem za trzech a pani (nie powiem ktora) ma czas na kawki telefony itp. Szkoda gadac...

Zzzz
@Ekipa

Na produkcji jest jeszcze gorzej, jedna osoba teraz robi za pięciu.

No
@Zzzz

Racja.

Robin
@Ekipa

która Pani pije kawkę ?:)

Piri7

Prezes dał za dużo swobody panu B. Niszczy ta firma od środka. Gardzi nami, a to przeciez pracownicy stanowią kapitał tej firmy. Idź se pan już!

nick

Fajna firma, z tradycjami, rodzinna atmosfera. To przeszłość. Przykro się robi widząc dzisiejszy Politan. Gorzej chyba już nie będzie. W biurach ludzi 10 razy więcej niż kiedyś, którzy żeby pokazać, że są potrzebni wymyślają coraz to większe głupoty. Produkcja musi na to później pracować, dwa razy więcej niż kiedyś... Pracownika się nie szanuje i nie docenia.

Abcdef

A ja jestem zadowolony i polecam. Bardzo dobra kawa.

fedcbA
@Abcdef

Kawa, klima, ciastka, a produkcja nie na nas dalej (usunięte przez administratora)

@fedcbA

Ciasta przynoście sobie na urodziny to będziecie też mieli :) Klima - słabo działa niestety. A kawka pyszna :)

Śmiech
@Abcdef

Zalosne,jak dzieci !Gdzie ta inteligencja niby wyksztalconych ludzi?

@Śmiech

Jest na swoim miejscu :D

Produkcja

Wiem ze dobra:))

Bożena
@Produkcja

Doceniam to, że staracie się tak aktywnie brać udział w dyskusji, jednakże Wasze wypowiedzi nie poruszają tu tematów, które uznajemy tu za najważniejsze. Na pewno wiecie, iż wchodzą tu osoby realnie zainteresowane pracą w POLITAN i dlatego warto byłoby pomóc im w uzyskaniu rzetelnych informacji o tej firmie. Może zechcecie chociaż powiedzieć nam, jak wygląda tam poszczególny etap rekrutacji?

Por
@Bożena

Dobrze nie jest.

Tyle
@Bożena

Czlowiek sie nie liczy ,wazne zeby pani kierownik przy tablicy rano blyszczala.Wiec (usunięte przez administratora) jak mówi.

Roman
@Tyle

Pracownicy są potencjałem i siłą firmy, więc dlaczego uważasz, że się nie liczą? Bez zatrudnionych osób nie byłoby zysku. Czy nie masz dobrych relacji z przełożoną, bo tak wynika z Twojej wypowiedzi. Myślisz, że można by to poprawić, tak żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu?

Zar

Firmy w taki upal pracuja krocej,a my?? Nie zaslaniajmy sie klima na jednej hali.

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.