Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Buh

Cos mi sie zdaje ze zostanie tylko epno i mini:)))))

@Buh

To by było super

@Buh

Ja, Wiela innych zostanie. Wszystkie moje kumpele.

epno

ktoś tu mo nasrane we łbie. Jako to upadła firma. Jakoś robimy dalej. Mondry to nie czyta tego co tu piszecie. Mini ma racja. Koniec udawania roboty. to się nie podoba.

Noon

Chyba Ty:)))

Fakt
@epno

Ty widac czytasz wiec nie madra.

@epno

Teraz ci coś powiem będziecie robić razy 10 za tych obibokow za te same pieniądze

Edyta

@Mini Widzę, że posiadasz sporą wiedzę o tym pracodawcy. Za co jesteś odpowiedzialna w strukturach tej firmy? Twoim zdaniem warto tam aplikować? @ioi Co masz myśli przez to, że firma upadła? Jeśli jesteś pracownikiem POLITAN, to może sam w sposób rzetelny wypowiedziałbyś się o tym pracodawcy? @pozdro Skąd masz informacje, że firma updła? Sprawdzałam i zdaje się funkcjonować normalnie - prowadzą nawet teraz rekrutację: http://politan.pl/kariera/etapy-rekrutacji/ Więc w czym problem?

pozdro
@Edyta

rekrutacje są ale nikt nie przychodzi za taką pensje jeśli już ktoś się zainsteresuje to wyśmiewa zarobki i idzie gdzieś gdzie jest lepiej, pozatym te rekrutacje się pojawiają potem znikają także nie wiem czy są naprawde czy tylko żeby były bo tak trzeba.

mat
@pozdro

zarobki normalne jak na czyzowice na magazynie dostaniesz 3000 brutto ale tam sie nie narobisz wiec luz dla swierzakow

Pozdro
@mat

3000 brutto to mają zastepcy ledwo

mat
@Pozdro

nie bo na magazynie tyle ma wiekszosc , zastepca jest jeden i ma z ok.3500 wiem z pewnego zrodla ;)

ioi

no opini nie ma co pisac , firma juz upadla , wiec zatrudniac sie tam nie ma tez juz poco

pozdro

widać że opinie firmy przechodzą na opinie beznadziejnych ludzi.. ludzie to czytają kto będzie chciał robić z taką bandą jełopów.. to że firma upadła i niema już na nią tematu nie znaczy że mamy się nawzajem wyzywać.

Mini

Napiszcie mi inicjały jednej osoby zwolnionej, która uczciwie pracowała na wielu maszynach. Wściekacie się bo ekipa marud i obibokow się kurczy.

@Mini

Mini co powiesz jak ty wylecisz. Nie zastąpiony pracowniku produkcji który bez marudzenia wykonuje swoje obowiązki i spełnia życiowe cele zapewniając byt rodzinie.

Ico
@Mini

Chetnie bym Ci napisala ale po co?Na 100procent byla taka osoba znam ja nascie lat.

Bb
@Mini

GTy cwaniaczku podaj swoje inicjaly.

Max

Nie cwaniacz mini.

@Max

Tak jak myślałam. Nie ma. I takie wasze gderanie.

@Mini

Nie wiem czy wiesz ale zwolnienia jeszcze będą i to jeden kij czy kupujesz czy nie prezesowi sie nie spodobasz i nara i będzie koniec cwaniactwa. Jesteś słabym człowiekiem bez ambicji polecisz zobaczysz

@Pop

Nie wiem o co chodzi. Nie pij tyle.

Odp
@Mini

Nie takie cwaniaki pracowaly w firmie wiec uwazaj:)))

@Mini

Wazelina ,chcialam cos napisac ale wolala bym ci to w twarz powiedziec.Pewnie nie masz jaj zeby powiedziec kim jestes.Cwaniaka zgrywasz i nie zdziwil by mnie fakt ze sloikowe to dla ciebie.

Edyta

@Qwa Jak widać - jesteś niezadowolony z poziomu zarobków, które oferuje Ci POLITAN. Ale pamiętaj, że ich wysokość powinna być rozpatrywana indywidualnie. Długo tam pracujesz? Czy oprócz pensji podstawowej macie jakieś dodatki pozapłacowe? @fak Jeśli warunki BHP budzą Twoje wątpliwości i mogą w jakiś sposób zagrażać pracownikom, to dlaczego jeszcze tego nie zgłosiłeś?

@Edyta

Niema nic wszystkie zarobki podobne o ile nie te same firma spadła na dno tylko zwalniają ludzi którzy lata pracowali

iok
@Pr

nic dziwnego ze zwalnia , bo ceny tych swoich produktow maja 2x drozsze niz w biedronce i dziwie sie jeszcze ze ktos to kupuje

o
@iok

Ktos 24.09.2018 19:31 @Steve 31.08.2018 16:59 I slusznie produkcja nie da rady narobic na wszystkich biurowych.Za duzo was. mat 27.09.2018 23:03 @Ktos 24.09.2018 19:31 to mogla ta produkcja predzej (usunięte przez administratora) ruszac , my w biurach mamy prawo kawe pic Dlatego firma jest na dnie, za dużo ich w tych biurach na nich pracujemy, oni zarabiają krocie, a my dostajemy ochłapy i musimy ciągle robić więcej i więcej żeby produkcja się opłacała, a oni tylko sobie piją kawki...

Ha
@o

Jeszcze zebyscie swoja kawe pili!!!

dżek
@o

To jest prawda, można za przykład podać oddział w Żywcu. Pracowników bezpośrednio produkcyjnych pracuje 8 (słownie osiem), natomiast pozostałych 16 (szesnaście), łącznie z p.prezes, kierownikiem, brygadzistami itp. Na taki sztab ludzi musi zapracować tych ośmiu pracowników (w dodatku niektórzy z nich posiadają niepełnosprawność w stopniu umiarkowanym). P. Prezes ciągle jest niezadowolona z wydajności (normy są ciągle podnoszone i ustalane w biurze a nie na stanowisku pracy) a straszenie zwolnieniem jest na dziennym porządku. Panie Prezesie Politanu czy pan tego nie widzi, czy panu nie wstyd tak wykorzystywać pracowników - na to pytanie niech sam pan odpowie?

@dżek

Gdyby mieli wstyd to by tego nie było

Wstyd i żenada. dnoo

Edyta

@tokot Zapewne pracujesz w POLITAN. Dobrze byłoby zatem, gdybyś podzielił się z użytkownikami forum swoją wiedzą dotyczącą tego pracodawcy. Jak się tam pracuje? @Pr Twierdzisz, że w ostatnim czasie w firmie ma miejsce duża rotacja? A z czego to może wynikać?

fak
@Edyta

z najmniejszych zarobków w powiecie i beznadziejnych warunkach bhp itd

yyy
@fak

oraz wszechobecnemu(usunięte przez administratora) stosowanemu przez kierownictwo i szefostwo

@yyy

jak jest mobbing i najgorsze pensje, to co jeszcze w firmie robicie. Jesteście nic nie warte i nikt inny was nie chce? Głupoty piszecie.... ja jestem w firmie ponad 10 lat. Jak można takie rzeczy pisać.

Vip
@mini

Te wsiura ile ty jestes warta 200 zl?Na koniec i tak sie dowiesz ze nic nie umiesz nie wazne ile lat przepracowalas.Co jest takie wspaniale jak piszesz? NORMY ,ROBOTA NA KILKU MASZYNACH NA RAZ CZY PENSJA?Niezle (usunięte przez administratora) lizesz ale i tak ci sie to czkawka odbije.Zarobki sa bardzo male w stosunku do wykonywanej pracy wiedz nie mydl oczu.Chetnie bym zajzala w twoje zadowolone oczka.

:)))
@mini

Przyszlas z pracy i od razu do netu,obiadu sie chyc bo rodzina glodna.

@Vip

Co chwile zapominaja premii wysyłać a teraz cały zaklad został uwalony z powodu systemu o 40 parę zl ktore będzie zwrócone o ile bedzie przy rozliczeniu pit

Jaaa

Juz zostalo wyplacone:)))

Mini

Dostałam premie hehehe, No plujcie na mnie teraz. Ci co nie dostali piszcie jaka ta firma do niczego. Ja pracuje lata. Jest zazwyczaj super. Najgorszy okres to Sulejman, ale to zainteresowani wiedza. Teraz nierobom minki zrzedły. Hahahaha

pr
@Mini

To dobrze premie dostają ci co się starają każdemu się nie należy, nieroby bedą się żalić...za nieróbstwo niema premi.

@Mini

Ciekawe ile to tez masz przepracowane w firmie? Nigdy nam nie daja podwyzki jak nie bedzie jednosci w zalodze.Jestes glupia jak dalas sie przekupic za te pare groszy.

@Gosc

Jak to do ciebie pora groszy to się zwolnij. A nie marudź. Nie chce się pracować albo całki czas L4 to nie masz nic.

@epno

Epno Ty masz jakies rozdwojenie jazni?Raz chwalisz raz psioczysz zdecyduj sie babo.Tak jest to pare groszy ,Ja sie cenie.

Bbb
@pr

Duzo zalezy tez od tego z kim dobrze zyjesz.

@Bbb

Dobre..tam już niema ludzi praktycznie

:)))
@Mini

Mini pukni sie w glowe,zal mi cie.

iok
@Mini

pewnie dostalas 200 brutto i (usunięte przez administratora) juz bys sprzedala za marne grosze

Noooooooo
@Mini

Moze w rozliczeniu rocznym ja dostaniesz haha.Jaja jakies.

zok
@Mini

sam jestes nieroba masz premie bo kapujesz

Qwa

Szkoda strzepec gebe.

Qwa
@Qwa

Moja opinia po przelewie.

@Qwa

Co ty cpiesz

:))))))))
@Pr

Puk puk... kto tam dzienciol puka w pusta glowe.

Niedoszły pracownik

Omijajcie szerokim łukiem oferty pracy tej kłamliwej firmy. W maju wystawili ofertę pracy dla handlowca na zastępstwo. Wysłałem cv. Po wstępnej rozmowie telefonicznej, którą wykonał stażysta działu hr, zaprosili mnie na rozmowę. Odbyła się w połowie czerwca w siedzibie firmy w Rybniku. Zainwestowałem swój czas, energię i pieniądze, by dojechać na miejsce. Stanowisko dotyczyło północnej części województwa śląskiego= Częstochowa i okolice. Kilka dni po rozmowie, zadzwonił do mnie ten sam stażysta działu hr - Bartłomiej Ch. i powiedział, że wybrany został inny kandydat. Niestety, nie jest to prawda. Mamy końcówkę sierpnia, a nikt nie został zatrudniony na zastępstwo na omawianym terenie. Czasem zagląda tam pani Paulina P. - przedstawiciel firmy z okolic Katowic. Firma Politan organizuje fikcyjne rekrutacje, nie mając zamiaru nikogo zatrudnić. Służą one tylko działowi hr, który ma za zadanie przeprowadzenie określonej ilości rozmów. Niestety, to czysta fikcja, bo nikt z potencjalnych kandydatów nie ma szans na zatrudnienie. Do tego na rozmowie pojawił się kierownik regionalny z omawianego terenu - chamski, prymitywny i bezczelny typ, który nie potrafił się nawet przedstawić, za to użycza swojego wizerunku profilowi firmy na portalu Facebook. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Nic z tego, co Wam mówią, nie jest prawdą - nawet rzekomo obiecywany pakiet produktów firmy dla kandydatów do pracy - ja po rozmowie nic nie dostałem. Firma lansuje się w internecie, jako mega profesjonalna - ale to bzdury. Nie miejcie nadziei na zatrudnienie i nie dajcie się zwodzić. Nie wysyłajcie do tej firmy swoich życiorysów zawodowych, bo i tak nie dostaniecie pracy. Z prostej przyczyny - ogłoszenia tu są fikcyjne. Szkoda czasu. Nie szanują potencjalnych kandydatów do pracy, bo i tak nie planują ich zatrudnić.

@Niedoszły pracownik

Widocznie miałeś za małe kwalifikacje szukają ludzi dobrych nie lamusów

Poinformowany
@Niedoszły pracownik

Ej niedoszły nie wiem skąd masz takie informacje bo na tym regionie jest nowy handlowiec.

Ha
@Poinformowany

Chyba piciagami jezdza bo flota aut stoi na parkingu.

tokot
@Niedoszły pracownik

Niedoszły pracowniku, chyba masz zbyt wysokie mniemanie o sobie. Dlaczego mieliby wziąć ciebie zamiast nikogo? Może nie są aż tak zdesperowani. Skoro nie dostałeś pracy, znaczy, że nie sprostałeś wymaganiom.

Edyta

@Niedoszły pracownik Bardzo dobrze, że postanowiłeś podzielić się z nami tymi istotnymi informacjami. Na pewno pomogą one kolejnym osobom. Pamiętaj jedynie o tym, że na forum publicznym nie należy posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób. Opisywana przez Ciebie sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca - czy zdecydowałeś się zatem komuś to zgłosić? @Pr Nie wolno tutaj nikogo obrażać - proszę byś o tym pamiętał. Sam jesteś zatrudniony w POLITAN?

Abc

Moze czas to zamknac, jak nic sie nie oplaca produkowac.

@Abc

Nic nie zamkną chwila zwatpienia wszyscy panika a produkcja idzie mniej ponieważ cześć produktów przyjeżdża gotowych.

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Jerzy

Na magazyniera są przyjęcia zarobki średnie pewnie

Pop

Ta firma tak padła na kolana że zarząd zbiera kase żeby to pozniej puscic mirana 2

Epno
@Pop

Czeba być gupim aby takie rzeczy pisać. Zalega ci ktoś z jakąś kasą? Wywalają nierobów na potęgę to i się tu żale wylewają. Grzesio spioch i inni.

Polonista
@Epno

Epno ile klas skonczylas bo pisac to Ty nie umiesz??? Pisze sie trzeba i glupim!!!!!

Epno
@Polonista

Polonista poprawiaj wszystkim błędy a nie tyko moje.

master

Po sezonie urlopowym to stanie na nogi produkcja sie juz szykuje.

@master

Co masz na mysli?

@Pr

Oj będzie tu hejt się lał będzie. Prawie kierowniczki wyleciały, w UR zaczęły się porządki, ręczne robótki dla tłuków znikają. Pojawiają się nowe maszyny na których każdy robić nie da rady.

Nn
@mini

Mini ale Ty glupi jestes.

Traziw

Witam, a jak z pracą i wynagrodzeniami dla kierowców , bo jutro mam tam rozmowę w sprawie pracy, pozdrawiam

Norbert

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

@Norbert

Firma dobra zarobki słabe ale polecam.

Ojo

Przyjecia wstrzymane.

Oleńka
@Norbert

w Politanie dzieje się coraz gorzej bardzo słabe zarobki jak na pracę 3 zmianową , zero premii no przepraszam jak umisz na maszynach to dostaniesz 100zł brutto były też premie co 3 miesiące ale zabrali karta mulitisport jest i pzu zdrowie też i tyle paczki dla dzieci do 14 roku i premie na święta w grudniu wypłacane z funduszu socjalnego uzależnione od zarobku całej rodziny .Kierownik - taki miglanc co zrobić żeby zarobić a się nie narobić . Kierowniczka jest tylko jedna bo dwie zdegradowali fajna kobieta pod warunkiem że jesteś dupowłazem i kablem to się u mniej ustawisz ale jak masz odrobinę własnego zdania to będzie twoim wrogiem i trzeba uważać co mówi bo tobie powie jedno a potem będzie kłamać w twarz że nic takiego nie mówiła . Ludzie z stażem po 10 lat się zwalniają bo ta firma nie ma przyszłości sam dyrektor wytrzymał 10 miesięcy i się zwolnił to mówi samo za siebie :)))))))))))

@Oleńka

To odejdz jak ci nie pasuje..dyrektor był wypożyczony a teraz jest lipa bo sezon urlopowy do układu z kierownikami się nie wypowiem sprawa indywidualnych

Oleńka
@Pop

owszem dyrektor był wypożyczony ale na 2,3 lata po 10 miesiącach nie był w stanie nic już zrobić bo mu na to właściciel nie pozwalał pop nie jest to firma dla rozwoju stare maszyny zero inwestycji w firmę i nie powiesz mi że jest inaczej

Szesc

Słaba firma teraz zarobki słabe na produkcji na magazynie tym bardziej

Zenek

Byłem na rozmowie. Chciałem się upewnić czy wszystkie dodatki jak opekia medyczna, paczki i multisporty są naprawdę dostępne? Proszę o konkretne odpowiedzi.

Tyyy
@Zenek

Paczke dostaniesz nawet jak Cie nie przyjma,na pocieszenie:)).Ciesz sie.

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.