Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w POLITAN S.J.?

12345 Nowy wpis

Nie polecam tej firmy!!

Przyjezdny Nowy wpis

Dzień dobry, kiedy można się spodziewać zatrudnienia na stanowisko magazyniera.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w POLITAN S.J.?

Ola Nowy wpis

po 33 miesiącach pracy na czas określony

Nn

Politan to najgorsze dali mojemu mężowi wypowiedzenie bo wszyscy chcieli go wykuzycz j do tego jeszcze został pszeczymyany w biurze żeby podpisał wypowiedzenie został zmuszony

Iza
@Nn

Co się stało przed tym kiedy twój mąż dostał wypowiedzenie? Co takiego się wydarzyło, że mu je dali?

Kto myśli o pracy na dłużej powinien nie tracić czasu na ten właśnie zakład. Zero profesjonalizmu .Wszystko to jeden wielki przypadek.Praca może nie jest ciężka ale podejście do pracowników katastrofa

Dawid
@Nowy

Firma porażka, zero szacunku do pracownika same buce

Sylwia
@Dawid

Co takiego robią, że tak uważasz? Pracowałeś tam? Masz jakieś doświadczenia z nimi?

Olka

to stare konto. Politan to już nie spółka jawna

Grażyna
@Olka

rzeczywiscie w stopce firmy na stronie www jest wsrod danych kontaktowych informacja ze to POLITAN SP. Z O.O. S.K.A. , czy o taka zmiane ci chodzi? czy poza zmiana organizacyjna zmienilo sie cos jeszcze?

Olka
@Grażyna

@Olka

czy pracownicy odczuli jakikolwiek wpływ tej zmiany? I ogólnie to czy coś konkretnego się w firmie dzieje, są jakieś zmiany odnoszące się do nowego roku? Do teraz zastanawiam się jak praca u was wygląda, bo coś z odpisywaniem tutaj słabo niestety. Dasz znać z jakiego stanowiska tu piszesz i jak praca na nim wygląda?

Gabi

Dojeżdża może ktoś do Politan z Wodzisławia do Czyżowic ?

Teresa

Ale masz na myśli jakiś PKS czy coś podstawionego przez firme?

Odp
@Teresa

PKS:))

@Odp

No i co, dojeżdża czy nie dojeżdża?

Kara
@Łucja

A co?

@Kara

w sensie? No dojazd chyba by się przydał, nie? Nie każdy ma samochód...

Tyle
@Gabi

Dojazd wlasny.

@Tyle

Swoją drogą nie można się zwrócić do nich z prośbą o jakiegoś busa pracowniczego czy coś? Na pewno wiele osób mogłoby być za to wdzięczne..

Hiacenta
@Łucja

Warto cos w tym kierunku robic,nie liczyc na kogos.Umiesz liczyc licz na siebie.

Jaka umowa obowiązuje w POLITAN S.J. podczas okresu próbnego?

A bo Ja wiem co obiecuja nowym.Starym to wiem i wszyscy wiedza tylko pytanie za ile .

A to tym starym co?

Łucja

Dałby ktoś znać jakie aktualnie jest tu podejście do pracowników? Bo jakiś czas temu ktoś napisał, że podobno katastrofa ale w żaden sposób tego nie uzasadnił. :( Jest źle czy niekoniecznie?

Kin

Zas zostaja ci bez kfalifikacji.

Aaa

Będą podwyżki od nowego roku?

Robert

W tym roku również nie ma pieniędzy na pewnie świąteczne?

Mechanik

Chcę zmienić obecną pracę. Na jakie zarobki na rękę mogę liczyć? Szukam czegoś w utrzymaniu ruchu mechanik, elektryk

Wiem
@Mechanik

Jedno jest pewne sie nie narobisz.

Kolega

Proponowali mi prace jako mieszacz past uwaga -za najniższą krajową -w pełnym kombinezonie ochronnym bo może cos sie stac od chemikaliów -Umowa lojalnościowa( jesli po 2 latach pracy z chemikaliami za grosze odejde to płace karę ) dla mnie komedia co to za zakład xD Mowa tu o produkcji w żywcu

ekspert
@Kolega

Nie ma czegoś takiego jak umowa lojalnościowa. Co tam było napisane?

@Kolega

To i tak trafiłeś na dobre warunki.

W tym miesiacu nie ma wyplaty??

Epno

Ja mam

epno

Może to kwestia banku ja maiłam o 16.00

Wiedza
@epno

Bank nie ma nic do rzeczy ,niezaleznie jaki bank przelew ma byc na czas:)

epno
@Wiedza

i u mnie był

Mateusz

Jak oceniacie zeszły rok w firmie?

Julia S

Czy są wypłacane premie świąteczne w tym roku?

Czy POLITAN S.J. zapewnia kartę multisportu?

Jj

Tak

Nikt

Tak dla biednych:((.Po co ten socjal jest potracany?

Pani

Polki jutro nie ida do pracy ida na strajk.Nam to nie bedzie raczej dane,szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.