POLITAN S.J.

Czyżowice

Opinie o POLITAN S.J.

666 2016-12-27 21:20
Czyste pieklo kto pisze takie pierdoly
666 2016-12-27 21:22
Moc diabla nas nawiedza , tu jest nedza i bieda !
bieda 2016-12-27 21:25
Zatobki to smiech na sali 1400brutto odradzam!
kto pisz etakie glupoty ??? 2016-12-27 22:17
co to za syf
na szubienicy 2016-12-27 22:17
dno dno dno i jeszcze raz dno
zarobki 2016-12-27 22:18
tu nic nie zarobisz a narobisz sie jak wol !
Czekam 2016-12-27 22:20
Dostaliscie pieniadze ?
rafa 2016-12-27 22:22
Przez caly rok otrzymujesz szmaty to o czym ty mowisz.
Wy idioci liczycie 1200brutto na miesiac gdzie w grudniu ilu zatrudniono. Kiedybruszal nabor na swieta ??!!!! Tak naprawde dla wielubjest to 800zl za dwa miesiace pracy.
Ja nie musze oczekiwac na premie zeby zrobic swieta buahahhahahh nie mowie ze nie dostalem biahababhaa
Jak chciales zrobic swieta bez jalmuznej k...a za 11 zl za h tyry ty pało matowa.
Ruda 2016-12-27 22:23
HALO! DOSTAŁ KTOŚ PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ?? MIJA 22.12 A JA NADAL CZEKAM I NIC.
-100% COTTON 2016-12-27 22:30
Głupoty piszesz
Dadzą 15 netto to tą kawę i obiad sobie ogarnę
Tak myślę i jeszcze zostanie
nika 2016-12-27 22:41
To idz do Ikei kto ci broni - a od Amazonczykow sie odwal. Mamy demokracje nikt ci nie bedzie powstrzymywal od pojscia gdzies gdzie docenia twoj geniusz
radoslaw 2016-12-27 22:48
ja za 120h roboty dostane ok 2600wyplaty raz z tymi bonusami wiec niema tragedi, robie tam tylko dlatego ze dali te bonusy tak to nawet bym na nich nie spoojrzal
BRAWO TY 2016-12-27 22:52
Sandra jutro rozpoznanie :)
Czytaj więcej na ... 2016-12-27 22:57
kazdego dnia kiedy wstaje do pracy dziekuje bogu i panu bezosowi za daną nam, polakom szanse
I my sie mu tez odwdzieczamy, w zeszlym tygodniu poznan pobil rekord, ponad 5,5mnl paczek wyslanych w 6 dni to najwiecej sposrod wszystkich amazonow w swiecie
Chwala wielkiemu
KIEROWNIK 2016-12-27 22:59
Zachecamy do dyskusji oraz do publikowania niczym nie skrępowanych opinii.
KIEROWNIK 2016-12-27 22:59
Zachecamy do dyskusji oraz do publikowania niczym nie skrępowanych opinii.
nikt 2016-12-27 23:04
nie zdałem egazaminu bo w ten dzień nie spałem ze stresu, jak to zrobić żeby pozwolili mi go powtórzyć?
nikt 2016-12-27 23:05
Dobra tu nie empik buahahahaha
Linka nie podam bo mam wyj3ban3 na was Lemingi.

Za 10.80 nawet z luzka nie wstaje buahaahhahah
Za parowki mam pracowac? Buahahahahahahh

Nie dajcie sobie wmowic ze godna ema jest po przepracowaniu kurw4 59 lat !!!!!! Bedzie godna jak paly naucza sie placic i ema bedzie z wyzszych skladek !!!!! Amen
Nie bierzcie k...a wszystkiego na swoje barki !!!!!!
Nie badzcie frajerami :-)
Nie jestem klientem tej firmy !!!!!!! BO
Ja waszym oprawcą drodzy rodacy pracujacy w tym pierdolniku nie bede.
Jak ja nie kupie to wy nie musicie szykowac ani wykladac towaru ani go przyjmowac.
I W KONCU BEDZIECIE ROBILI TO ZA CO MACIE PLACONE HEJE:-) BEDZIECIE KURW4 LEZELI I PACHNIELI.
AMEN
23 godz pracy by zatankować auto? BUAHHAHAHHAHAHAH 2016-12-27 23:11
23 godz pracy by zatankować auto?
BUAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAH
PRACA CZYNI SZMATĄ
zdrowy rozsadek 2016-12-27 23:14
Hehehehe, no jest i co z tego ? :D znam firmy gdzie płaci się 7,5 zł za h i ludzie tam pracują. Ale to niestety prawda że za 2000 zł samemu się utrzymać to jest gimnastyka i to też prawda że płace mamy jak w Chinach a ceny z europy.

Nie znam rozwiązania tego problemu, ale widzę że działania obecnego rządu mają na celu poprawę sytuacji finansowej polskich rodzin i polaków, chociażby przez wprowadzenie od nowego roku znikomej ale podwyżki płacy minimalnej itp.

Prawda jest taka że od 1989 roku byliśmy kolonią dla zachodu sterowaną przez dorobkiewiczów z poprzedniego układu to tacy ludzie wybudowali sobie wille i domy i to dzięki układom.

Co do amazona to dobra alternatywa jak ci sie d... spali gdzie indziej, co nie zmienia faktu że płaci jak płaci ale to i tak ciut więcej niż tutejsi rodzimi, tak zwani businessmani.
wstyd 2016-12-27 23:19
Na zachodzie 1/4 1/5 sredniej placy wystarcza na oplacenie wynajmu lub na oplacenie raty kredytu hipotecznego.
Ruszyla budowa mieszkanie plus i dzieki naszym podatkom takim zj3bom ktorzy zgodzili sie pracowac za szmaty bedziemy wręczali majatki.
Wy nie protestujecie nie strajkujecie mieszkanaka sie buduja to jaki maja powody do podnoszenia placy :-)
Wstyd.
Żart roku :)
100godz = 1080 zł
Buahahahahhahahahhahahahah
kubus 2016-12-27 23:23
Pierwszą poważną inwestycją Jeffa Bezosa był zakup ochraniaczy na kolana. Pracownicy nie mogli ustać na nogach, więc pakowali na klęczkach. Bezos był surowy - wyrzucał tych, co nie klęczeli i nie pakowali tyle, ile chciał. W zeszłym roku uznano go za najgorszego szefa na świecie.
Źródło: nielubiana i nieszanowana przeze mnie gazeta ale tu akurat się zgodzę
Uwaga !!!!! Filozof bedzie prawil moraly 2016-12-27 23:24
Tubylec pracujacy za paciorki ktore otrzymuje raz w roku o wartosci k...a 8zl.
Apel do Dyrekcji Gorniczej :-) nie 13 nie deputat nie pensje po 3700 netto tylko medaliki im dajcie buahahah
Moze Policjanci zrezygnuja z przywilejow za medalik mamusi Boskiej ?
To jest argument zeby robic za szmaty buahahababha
Kto moze zachwalac takie tanie zagrywki buahahah
Autor aahahahahbubuhihbhhhhhaahhahahhaah

10.80 niech Matka Boska was broni
Buahahahahhhahahahahahababavavavahaga

To jest upadlajace !!!!!!!!
10.80 placa zasadnicza
PRACUJ CIEZKO BAW SIE DOBRZE
I medalik na drogę

Czy chcial bym pracowac z takimi ludzmi?
Musze to przemyslec :-) ahhhaaaaaahhahhahahahhaha

Wyzysk w imie Pana Boga ukochanego ;-)
Na wielkanoc co bedzie ? pisanki k...a ?
Stalowy pret i po jakach !!!!!!!!!
A placa zasadnicza szura po podlodze i przyjada komandosy z NASA i zbadaja rynek na jesieni czy aby nie dostajecie zbyt wiele.
Pozdro
znieszmacona 2016-12-27 23:31
Ja widze gościu ze ty na tym bezrobociu z powodu niskiej płacy na łeb dostajesz. Z liczby komentow wnioskuje ze ze jestes nierobem na bezrobociu przykre pozdrawiam
romeo 2016-12-28 00:51
Zaczęliśmy jakiś czas temu prace w tej firmie
ludziska sa tu jakies cwolne laski na tej linii???..max 25l chetnią poznamy z kolegą...

Prosze bez zlośliwych komentarzy piszemy powaznie ;) ...

praca wazna ale tez dobre miejsce by kogos poznac:)
julia 2016-12-28 00:54
Widać po co przyszliście..na pewno do roboty :D :D ...

ale tutaj ciekawych lasek nie ma sie co spodziewac w takim wieku!

Pracuje tu prawie poltora roku i z tego co wiem to albo te co są w takim wieku to juz obrabiało kilku...przynajmniej dwoch//trzech kolesi...i tyle z tego ze kopneli je w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
jak ja dzis zmienialem ranna zmiane to na zmianie przede mną jest jedna w takim wieku/obecnie chyba testuje aapa//kiedys 2 kumpli z nią było.

z tego co się jeden dzielil wrazeniami jedynie na kilka x bedzie dobra jak Cie to rajcuje!

probuj stary.
stazysta 2016-12-28 00:58
Stawki głodowe 1800 zł netto, na magazynach zimno jak w lodówce, niesprawne wózki bez przeglądów, godziny pracy 01:00 - 9.15, 4:00-12:15 itd. Odradzam bo szkoda czasu i życia...
za szybko sie to dzieje.... 2016-12-28 03:15
jKto mnie przeraza......
to mysli ludzi....
kto wierzy to ten w cos wierzy....
Mini 2017-01-02 19:16
Nasz magazyn nie pracuje w takich godzinach. Co to za ściemy sa.
xD 2017-01-03 17:01
W politanie jest dno, jeśli ktoś chce być zdrowy umysłowo to na pewno roku nie wytrzyma. Laski co zaczęły ze mną zwolniły się po jednym dniu a ja wytrzymałam parę miesięcy. Praca nie warta zachodu, chyba że całe kierownictwo powymieniają nie tylko w biurze.
To już jest koniec 2017-01-03 22:04
Wytrzymalas parę miesięcy ...buhahaha..chyba przesiedziałas na l-4...Kultura Twoja była równa zeru gdy przyszłas podpisac wypowiedzenie ...pamiętaj dobrą radę ..NIGDY NIE PAL ZA SOBĄ MOSTÓW bo świat jest mały i możesz jeszcze potrzebować pracy ...Uwież mi czas szybko leci ..pozdrawiam .
epno 2017-01-04 08:54
Kierownictwo właśnie wymieniają. Premie świąteczne były, wypasione paczki na mikołaja, wypasione paczki na wigilji i podwyżka o 200 zł od stycznia. Pokoż mi tako drugo firma w okolicy. kierowniczki czasem nie idzie zrozumieć, ale trzeba umieć na firme kuknąć z góry.
black sheep 2017-01-04 11:55
wszyscy dostają podwyżkę czy tylko produkcja??
Grosz 2017-01-04 13:30
Jelopy juz chyba maja dosc wyplaty za leberka.
Epno 2017-01-09 05:54
Produkcja napewno.
xD 2017-01-10 15:04
Jak już masz zamiar się wypowiadać, to zwracaj większą uwagę na błędy ortograficzne... a na chorobowym nie siedziałam z własnej winy. Poza tym ja w przeciwieństwie do większości z Was potrafię się kulturalnie wyrażać i z szacunkiem do innych osób, a mostów nie paliłam ponieważ to nie Ty będziesz decydować gdzie będę wracać, ale skoro już musisz się wtrącać w nie swoje sprawy to rozmawiałam z osobami które mają coś do powiedzenia w tej firmie i tą osobą nie jesteś TY.
xD 2017-01-10 15:08
Nawet jakbym miała szansę wrócić czy zostać to bym tego nie zrobiła. Szanuję swoją osobę i ludzi z którymi pracuję i tego samego oczekuję. Teraz to mam. A w tej firmie dzięki osobom które są takie jak ty ludzie muszą się leczyć... bo tam jest gorzej niż na gliwickiej.
xD 2017-01-10 15:16
Tak jest podwyżka okej, ale w tej firmie gdzie teraz pracuję dostaję tyle bez premii więc sorki ale wolę w nowej pracy być niż w starej siedzieć bez sensu. Poza tym w nowej pracy traktują ludzi z szacunkiem a nie komentują czy poganiają. Przypominam praca w akordzie podobno to nie była a ludzie sami siebie popędzają.
to już jest koniec 2017-01-11 16:12
Basia Gajer xD co ty możesz wiedzieć o pracy już masz nową przecież mówiłaś że po ślubie będziesz tylko leżeć i pachnieć prać sprzątać i gotować że nie musisz pracować co ty robiłaś w politanie albo byłaś na l4 a jak już się pojawiłaś w pracy to gdzie nie przysiadłaś to spałaś jak byś trochę popracowała to byś mogła się wypowiadać
beti spageti 2017-01-11 16:33
Politan to dobra firma :) narzekają ci co chcą najwięcej a robią najmniej takie moje zdanie..
nie jest łatwa praca są lepsze i gorsze dni ale tak jest wszędzie gdzie sie nie pojdzie będzie tak samo!!!
Nika 2017-01-11 20:20
Praca jak praca tylko ludzie strasznie fałszywi
To już jest koniec 2017-01-11 20:24
Ale jazda ...kazdy moze sie podszyc pod nicka ..Wielkosc liter ma znaczenie ...
xD 2017-01-12 11:34
Nie wyrażaj swoich opinii na mój temat bo one mnie nie interesują, zamiast patrzeć na innych patrz na siebie. A zniesławienie jest karalne, więc uważaj co piszesz taka moja dobra rada.
xD 2017-01-12 11:42
Po pierwsze, do pracy chodzę bo chcę.
Po drugie co będę robić gdy wyjdę za mąż to już sprawa moja i mojego lubego.
Po trzecie wypadek w pracy nie był z mojej winy, jeśli ktoś sądzi inaczej to już jego problem, ja mam dowód w postaci protokołu.
Mini 2017-01-12 19:04
To wyszła Grajer z worka. Ja wszystko rozumiem, ale skoro ci tak super tam gdzie jesteś, to po co tutaj wypisujesz te paszkwile. Mówisz o zniesławieniu. Sama sobie poczytaj co tu piszesz. To jest porządna firma. Podwyżka jest podstawy wiec my tez mamy tyle bez premii. Wejdź lepiej na profil swojego obecnego pracodawcy i pisz jak tam jest super.
Satyswakcja 2017-02-02 13:22
Karawana jedzie dalej :-)
Karawana jedzie dalej :-) 2017-02-04 07:44
Tylko coraz więcej trupów
Racja 2017-02-04 17:14
Zbedni odchodza.
Zostaw swoją opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLITAN S.J.