Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Xxxxx

No tak byle kierownik ma dwie funkcje a co za tym idzie większe wynagrodzenie a na produkcji bez zmian tyle ile zarabiałysmy kilka lat temu to nadal te same pieniądze nie dają nam zarobić

Ok
@Xxxxx

Niestety jest to bardzo przykre ze tak nas nie doceniaja ale coz nie kazdy moze sobie pozwolic na zmianie ,wiec ciula ciezko za marne grosze.

aaaa

Szykują się jakieś zmiany,czy to tylko plotki?

No
@aaaa

W koncu likwidacja zbednych stanowisk.

@aaaa

Tak, tak duże zmiany.

Qq
@Epno

Nowe cele:))

Hapy

:):):):):):):):):):):):):):))

@Hapy

Skąd ta radość? Bo chyba wiem.

Jagoda

Jak się ktoś dobrze stara w pracy to i zarobki są bardzo dobre!!!

Nic
@Jagoda

Chyba Ci sie cos pomylilo nie te czasy wszyscy mamy taka sama stawke nie pracujemy w akordzie .

kes
@Jagoda

zarobki sątakie same czy się starasz czy nie nie mydl oczy ludziom

Poziomka

G.... prawda.

Mattt
@kes

Jak nigdy nie zrobiłeś planu to masz rację cały czas masz takie same...

Robota
@Mattt

Przestan piepszyc jast stawka I nie liczy sie ile zrobiles,a premie to tez lipa nie licza sie umiejetnosci tylko znajomosci.

Szkoda
@Jagoda

Zarobki,wstyd sie przyznac w zwyklym spozywczaku zarabiaja wiecej niz my na zmiany.

kesia
@Szkoda

dlatego ludzie dalej uciekają do czech i nie tylko , za takie zarobki nie ma komu pracować , wolą ukrainców przyjmować.

:):):):):):):)

Franek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Słyszałem sporo dobrego.

JoA

Orientujecie się jakie są godziny pracy w biurze przy fakturowaniu, od której do której i jak ogólnie praca i zarobki?

sdea
@JoA

pewnie od 8 do 16 tak jak biura są czynne

Wirus

Doszlo do tego ze panie chodzby po trupach do pracy chodza zeby tylko PREMIE haha dostac .A ponoc zdrowie jest najwazniejsze.Powodzenia.

Praca

Do ludzi nie przemawiaja lustra tylkop pieniadze????

Gosc

Mydlenie oczu.

Tiru tiru
@Gosc

Jak to jest z pracą na produkcji ?? Fajtycznie cieżko fizycznie ??

Odp
@Tiru tiru

Zalezy czy jestes ambitna czy przychodzisz zeby tylko odbebnic 8h.

Pit

Zarobki stanowczo za male w stosunku do wykonywanej pracy przez panie.

Pit

Cześć, Jak wygląda praca konstruktora w tej firmie? (niedawno znalazłem ofertę). Firmę znam, jednak nigdy nie podejrzewałem, że ma własny dział konstrukcyjny. Na czym polega u Was praca konstruktora, jak ze stawkami, czy jest możliwość pracy w znanym mi już oprogramowaniu - Inventor, SolidWorks (o catii i nx nie wspominam bo to dość drogie, niewiele firm ma) ? Znam autocada, ale nie przepadam za nim, trudne edycje, nieciekawa praca dla mechanika, bardziej na budowlankę. Proszę o odpowiedź - może ktoś z pracowników lub HR/Kadry się wypowie?

kaz
@Pit

to praca przy konstrukcji maszyn i nowych produktów. Nie wiem na jakich programach to jest robione.

messi

nie porypiesz wiela płaca

An

Nie potrafie znaleźć, czyw firmie jest prywatna opieka medyczna? Mam rozmowe a nie chce o to pytać? Proszę o pilną odpowiedź.

@An

Ponoć ma być od nowego roku.

Opinia

Szkoda że wypiwiadają się ludzie zazdrośni ..którzy nie pojechali .Ciężko się czyta glupie wpisy ,bo impreza byla udana ..Bardzo perfekcyjnie zorganizowana ..Przez wpisy osób które nie były i wypisują bzdury cierpi opinia czytających i organizujących .Ciekawe kto by napisał te bzdury ,gdyby opinie nie były tajne ..

Hehe
@Opinia

Jasne....zdrady zawsze wychodzą, a piszą ludzie może i Ci którzy nie byli co niektórzy, ale ja akurat byłem(am). Wiec nie pociskaj kitów. Jakoś trzeba się wytłumaczyć. Hahah TERAZ TO WSTYD WSZYSTKIM....

Nie
@Opinia

Ci co nie pijechali maja was gleboko gdzies I te wasze dramaty.Ubaw po pachy mamy teraz.

nowy narybek

Mam pytanie odnośnie atmosfery na produkcji z nową kadrą kierownicza. Jak atmosfera po zatrudnieniu nowego kierownika produkcji i dyrektora? Mam ciagle wątpliwości czy składać papiery na produkcję...

Aaa
@nowy narybek

Moim zdaniem dużo lepiej niż było wcześniej z poprzednikami. Nowy dyrektor jest bardzo miły zawsze uśmiechnięty i zawsze pomoże. Człowiek z którym można się dogadać.

Przyjaciel

No znowu będzie w.. ..dol w domu ha ha

Qle

Dodaj prosze.

Iksda

Wypowiadacie sie tutaj tylko na temat Kobiet . ... (A na temat facetów nic) To jest żałosne... A tak wogole faceci nie sa i nigdy nie beda święci .

polhe

hahaha..ludzie ogarnijcie te swoje (usunięte przez administratora) . ..przestańcie sie wpier***** w nie swoje sprawy .

Ktoś

Widzę że wszystkim równo poprzewracało się w głowach, zamiast patrzeć swojego nosa żywią się głupimi płotami nie znając kawałka prawdy. Zajmijcie się lepiej robotą a nie plotkowaniem jak małolaty w szkole. Żałosne są wasze wypowiedzi a nie zachowanie innych. Każdy jest dorosły i sam odpowiada za swoje czyny.

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.