Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

nowy

Mam skończone studia automatyke i robotyke i 2-letnie doświadczenie w branży czy warto składać papiery do politanu? Czy potrzebują w firmie automatyków/elektryków/elektroników ew. informatyków? Jak atmosfera pracy?

...
@nowy

Nadasz sie na zwyklego mechanika bo stanowiska sa obsadzone przez ludzi nizszego sztebla przynajmniej na prodykcji.

km
@nowy

Jest rekrutacja na elektromechanika. wyślij Cv to się dowiesz.

wielkie bum i spam

nikt

co za mega opinie dziekujemy

irocop

Jak czytam te wypociny to stwierdzam że pracują tam ludzie którzy nie potrafią się na forum poprawnie wypowiedzieć. Na pewno mają problem z klawiaturą komputerową. Gzie wy wszyscy uczyliście się pisać .

Vip
@irocop

Cwaniaczek ,nie powinno byc w ostatnim zdaniu znaku zapytania?Polonista od siedmiu bolesci.

mini
@irocop

.. I do tego napisał " gzie" zamiast gdzie, hehe

co tam slychac , dzieje sie cos albo nic

zrx

pracowac trzeba jak wszedzie , nie jest zle

POLITAN

jak podniesli place na produkcji to gdzie najmniej zarabiaja na magazynach , na to wychodzi

jest jak jest

jakos to zyci leci powoli do przodu w tej firmie

Lol
@jest jak jest

Byle do przodu i po trupach

o
@Lol

racja

promujemy sie na e-mailu

Testuj za darmo produkty marki Gosia GOSIA - sprytne patenty Testuj za darmo produkty marki Gosia Otrzymaj jeden z 500 zestawów produktów do testowania o wartości ponad 100 zł! Zapisz się Wiadomość wysłana przez serwis interbase.pl na zlecenie POLITAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. 44-203 Rybnik, ul. Przemysłowa 13. Zgodnie z działalnością serwisu, dysponujesz prawem dostępu, zmiany, sprostowania i usuwania swoich informacji osobowych. Możesz tego dokonać tutaj. Pozostając w serwisie interbase.pl zachowujesz dostęp do atrakcyjnych ofert. W przypadku pytań dotyczących prezentowanych produktów i usług, prosimy o zwracanie się bezpośrednio do reklamodawcy. Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Informujemy, że bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.Kliknij jeśli nie chcesz od nas otrzymywać tego typu korespondencji.

Mi

Malpy zdechly ale cyrk trwa nadal.

...
@Mi

Jeszcze male co nie co zostalo.

Wz
@...

Mam nadzieje ze nie dlugo

Dobry pracownik

Ta mechanicy najlepiej niech sobie siedzą na warsztacie A dziewczyny na n-kach za mechaników robią miało być lepiej jest coraz gorzej i zarobki mechaników za siedzenie na (usunięte przez administratora) spanie na nockach

epno

To jest niesprawiedliwy wpis. Wszendzie są ludzie i ludziska. Teraz się zminio na lepsze ale ludzie sa jeszcze nieufni.

Sam

Jak to śląskie wieśniaki :)

RYBKA
@Sam

KOLOROWA PANIENKA SIE ODEZWAŁA

asterix i obelix
@RYBKA

DZIADOSTWO I PATOLOGIA MOJE KOLERZANKI TO GŁUPIE KROWY ZA BUFANE W SOBIE

bbbbbbbbbbbb

Ludzie strasznie fałszywi za plecami obgadują jak mogą. Kierowniczka mało zainteresowana tym co sie dzieje i ludzmi.

Xix

@Xix

Super gratulacje

asterix i obelix
@Xix

Nie wiadomo jak ten wyzysk komentować. Benefity buahuahaau Za blaszki i paciorki to robily indianery glupcze. W Niemczech nie dokarmiaja pracownikow buahuaa ty pewnie zapytasz dla czego biahiaau Dowozy wagonami bydlecymi? Gdzie k...a w USA Czy w Niemczech ? Gdzie tak jest ? Wytłumacz mi proszę. Wyzysk i penetracja :-) Bodobno dzisiaj była pieczeń ziemniaki i mizeria. Mizerię to macie na co dzień buahauahauau Wakacje ? Tydzien Mielno? Bieda bieda bieda bieda

xix

A co by mnie miało boleć nie podobała mi się praca to się zwolniłam. Teraz mam fajną przyjemną robótkę bez strachu i gonitwy.

Rada

To komentuj swoja prace.

xix

O widzę że zabolalo prawda w oczy kole

Nn
@xix

Nie dalas rady musisz sie z tym pogodzic :-).Nie kazdy sie nadaje .

OoO
@xix

Boli Ciebie ze nie dalas rady.

xix

Fałszywi ludzie tam pracują jesteś nowy zrobisz normę i nie dostajesz wpisu to podkładają świnię tylko dlatego że jesteś lepszy od starszych pracowników.No ale to mnie nie dziwi bo same hanysy tam pracują a to są zawzięci ludzie. Maszyny ciągle się psują bajzel na kółkach szkoda czasu i nerwów .Pozdrawiam wytrwałych ja się cieszę że już tam nie pracuje bo psychicznie szło się tam wykończyć.

@xix

Jakis cienias z Ciebie dziecinko biedny gorol swine mu podkladaja :-) Spadaj do macierzy hihi.

Vip

Zalosny ten wpis :-).

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.