Opinie o Ewro Sprzedaż Mebli w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ewro Sprzedaż Mebli. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ewro Sprzedaż Mebli na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewro Sprzedaż Mebli w Leszno

Micz Nowy wpis

Powiedzieć o Ewro że to (usunięte przez administratora) to jak nie powiedzieć nic. Słabe zarobki, niskie premie, szef analfabeta/psychopata.

Mikołaj Nowy wpis

Witam. Czy firma Ewro sprzedaż Mebli w dalszym ciągu funkcjonuje na rynku? Pewnie dziwi Was, że o to zapytałem ale jestem bardzo zaskoczony tym, że w wątku nastała taka cisza, która tak naprawdę jest dla mnie dziwna. Może zagląda tu jakaś osoba, która na ten temat miałaby jakąś wiedzę? Na to liczę stąd też moja wiadomość. Z góry dziękuję.

KORNELIA Nowy wpis
@Mikołaj

OCZYWIŚCIE FIRMA NADAL FUNKCJONUJE NA RYNKU ;)

anonymous Nowy wpis

Maja spoko wzory mebli

Julita

@anonymous różne pomyłki na pewno mogą zdarzyć się wszędzie, a możesz opowiedzieć, jak dokładnie firma argumentowała tak długi czas oczekiwania na realizacje zamówienia? Obecnie w sieci nie widać możliwości rekrutacyjnych dla zainteresowanych pracą pracowników. Czy ktoś wie, kiedy sytuacja ta może się zmienić?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ewro Sprzedaż Mebli? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Za dwiema szafkami czekałam 7tygodni. Kpina ! Na dodatek "projektant" źle zamówił boki... Nie polecam !

konsument

obsługa fatalna i lekceważąca - wielka ściema. NIE POLECAM

Bernie

Trzy lata temu kupiłem u nich szafę. OK, ale czy można tam jeszcze na dodatek pracować? Zależy mi na tym.

lopas
@Bernie

to dziwne masz marzenia. O pracę warto zapytać bezpośrednio

Aleksander

Jestem zadowolony z wyboru, zakupu i dostarczenia mebli do domu.

Rafal Klak

Wciskają towar na siłe bardzo nieprzyjemne zachowanie wobec klient, czułem się osaczony i wrecz nachalnie nakłaniany na zakup, cena promocyjna była większa niż dwa miesiące wcześniej cena normalna. juz kiedyś tam ogłądałem meble i zrobilem fotki z dużo mniejsza cena niż w promocji wyprzedażowej

wit

Ja też czekalem na fotelik dziecięcy do biurka ponad dwa miesiące dostępny u innych sprzedawców od zaraz , na moje ponaglenia zero reakcji sklepu, skasowali pieniądze natychmiast a ty kliencie zaplaciłeś i nie jesteś więcej mile widziany w tym sklepie i w żadnym wypadku sie nie upominaj o swoje bo i tak zostaniesz zbyty i zignorowany

TOM

Nie polecam zakupów w tym salonie ceny jak z kosmosu porównałem cene zakupionej kanapy w innym sklepie i ewro przebiło swą pazernościa wszystkich innych sprzedawców koszt zakupu w innym sklepie tej samej kanapy był o 1000 zl mniejszy niż w ewro (usunięte przez administratora)

Konieczny

Chciałem kupić w Ewro, ale kolezanka która pracuje w sądzie w Gostyniu uświadomiła mnie że lepiej nie. Same sprawy pozakładane przez klientów, właśnie niedawno własciciel jakąs przegrał, podarowałem sobie tam zakupy

pracownica

mega wyzysk jako kobieta musze targac ciężkie meble szef [usunięte przez moderatora]

młoda

Ściemniają klientów na każdym kroku mają bardzo wysokie ceny wyzyskują pracowników w salnie pracuja dziewczyny które musza targac ciężkie meble porażka

wtajemniczony

ja wiem i nie polecam salonow ewro bo kupicie meble i duzo duzo przeplacicie a oni sprzedaja trzeci gatunek mebli a wmawiaja ze to pierwszy i kasuja jak za zborze nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Ewro Sprzedaż Mebli - Leszno

• Jak się pracuje w Ewro Sprzedaż Mebli?

Zobacz opinie na temat firmy Ewro Sprzedaż Mebli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ewro Sprzedaż Mebli
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Wały Jarosława Dąbrowskiego 27
    63-900 Leszno