Ewro Sprzedaż Mebli

Leszno

Opinie o Ewro Sprzedaż Mebli

wtajemniczony 2011-02-27 02:33:39
ja wiem i nie polecam salonow ewro bo kupicie meble i duzo duzo przeplacicie a oni sprzedaja trzeci gatunek mebli a wmawiaja ze to pierwszy i kasuja jak za zborze nie polecam tej firmy
młoda 2013-01-04 20:26:12
Ściemniają klientów na każdym kroku mają bardzo wysokie ceny wyzyskują pracowników w salnie pracuja dziewczyny które musza targac ciężkie meble porażka
pracownica 2013-06-22 23:35:34
mega wyzysk jako kobieta musze targac ciężkie meble
szef [usunięte przez moderatora]
Konieczny 2014-01-28 13:55:16
Chciałem kupić w Ewro, ale kolezanka która pracuje w sądzie w Gostyniu uświadomiła mnie że lepiej nie. Same sprawy pozakładane przez klientów, właśnie niedawno własciciel jakąs przegrał, podarowałem sobie tam zakupy
TOM 2014-05-16 22:33:54
Nie polecam zakupów w tym salonie ceny jak z kosmosu porównałem cene zakupionej kanapy w innym sklepie i ewro przebiło swą pazernościa wszystkich innych sprzedawców koszt zakupu w innym sklepie tej samej kanapy był o 1000 zl mniejszy niż w ewro (usunięte przez administratora)
wit 2014-05-16 22:41:08
Ja też czekalem na fotelik dziecięcy do biurka ponad dwa miesiące dostępny u innych sprzedawców od zaraz , na moje ponaglenia zero reakcji sklepu, skasowali pieniądze natychmiast a ty kliencie zaplaciłeś i nie jesteś więcej mile widziany w tym sklepie i w żadnym wypadku sie nie upominaj o swoje bo i tak zostaniesz zbyty i zignorowany
Rafal Klak 2014-05-16 22:50:44
Wciskają towar na siłe bardzo nieprzyjemne zachowanie wobec klient, czułem się osaczony i wrecz nachalnie nakłaniany na zakup, cena promocyjna była większa niż dwa miesiące wcześniej cena normalna. juz kiedyś tam ogłądałem meble i zrobilem fotki z dużo mniejsza cena niż w promocji wyprzedażowej
Aleksander 2015-04-23 20:06:05
Jestem zadowolony z wyboru, zakupu i dostarczenia mebli do domu.
Bernie 2016-04-07 19:17:48
Trzy lata temu kupiłem u nich szafę. OK, ale czy można tam jeszcze na dodatek pracować? Zależy mi na tym.
lopas 2016-05-06 18:19:49
to dziwne masz marzenia. O pracę warto zapytać bezpośrednio
Zostaw swoją opinię o Ewro Sprzedaż Mebli - Leszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewro Sprzedaż Mebli