Opinie o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

brzuszek

Szukam pilnie kogoś z Trójmiasta kto jedzie do sanatorium w dniu 9.marca do Uzdrowiska Wieniec Zdrój .Podaj telefon odezwie się.

Dolores
@brzuszek

Ja termin 23.02. ????

Maniek B.

Ja jestem tu z żoną 2 tydzień i został mi jeszcze jeden tydzień.Jak sobie pomyślę, że mam stąd wyjeżdżać to mi się płakać chce.Nie rozumiem ludzi którzy wystawiają negatywne opinie o tym wspaniałym miejscu.Pozdrawiamy cały personel uzdrowiska.Maniek i Grażka że Słupska. Kuracjusze że swoim termosem????

kuracjuszka

Przeczytałam na tym forum że ludzie tylko narzekają. No cóż, ze swej strony mogę powiedzieć tyle że pokoje całkiem fajne, do obsługi na każdym stanowisku nie mam zastrzeżeń, posiłki ok. choć bywały chłodne obiady, ale wizyta u lekarza to żenada, 3 min i karta zabiegów gotowa, a w niej na 54 zabiegi 27 to: picie wody (na schorzenia kręgosłupa to chyba ma być cudowne uzdrowienie), gimnastyka i rower. Niektóre z zabiegów są wykonywane poza Jutrzenką, więc dojście do nich to ok. pół kilometra w przeciągu, po basenie idealna sprawa żeby się zaziębić. Kuracjusz z NFZ nie ma co liczyć na poprawę zdrowia. To był najgorszy mój pobyt pod względem zabiegów.

Juchu

Czy w pokojach w Jutrzence jest dostęp do internetu . Jeśli tak, to czy jest w miarę dobra prędkość ?

Była kuracjuszka
@Juchu

Zapomnij o dostępie do internetu,jest,ale tylko na parterze. W ogóle nie polecam tego miejsca, mamury i ładny wygląd to nie wszystko.

@Juchu

Ja mieszkałem na trzecim piętrze i miałem dostęp do internetu bez problemu.

Ada
@Była kuracjuszka

i pewnie głodowałeś jeść nie dali albo jadłeś na podłodze lub na tych marmurach. Spałeś na pryczy albo na podłodze albo na marmurze. Kołdra bez poszwy pewnie też z marmuru, w pokoju 10 st. zimna. A do kibla leciałeś kilometr po tych marmurach. Lekarz się nie pojawił zabiegów Ci nie dali i z rozpaczy piłeś. Weszłam na to forum bo chciałam napisać opinię pozytywną oczywiście ale ten wpis mnie rozwalił. W chałupie tego nie mają a piszą głupoty bo co komórka nie zadziałała lecz się człowieku. Polecam ten ośrodek z czystym sumieniem wszędzie czysto, jedzenie bardzo dobre można przytyć co nie jest wskazane. Personel pomocny. Ośrodek nowoczesny a pokoje przepiękne wszędzie przepych. Właścicielowi tego przybytku w imieniu kuracjuszy dziękuję bo w hotelach 5 gwiazdkowych tak nie ma wiem bo byłam w wielu. A tu takie warunki dla kogoś za kogo płaci NFZ lub ZUS. Panie Krystianie Grządziel super warunki.

Adek
@Była kuracjuszka

jestem obecnie w głównym budynku i zasięg jest. To prawda są miejsca gdzie zanika ale bez przesady.

Grzegorz
@Juchu

Jest tylko zależy gdzie będziesz mieć pokuj Miałem swój z plus a ale szału nie było a byłem 10.08-110921

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Dora

Dzień dobry. Czy ktoś wybiera się na NFZ 15 lutego do 8 marca?

Witam serdecznie! Byłam w sanatorium w 05.05 - 06.06.2021r - pierwszy raz w życiu. Czytając opinie niezadowlonych kuracjuszy zastanawiam się w jakich luksusowych warunkach żyją i jaki kawior na śniadanie jadają, że tak marudzą. Pewnie przyjechali za karę. Dla mnie to była prawdziwa przyjemność spotkać tyle życzliwych ludzi począwszy od Pan sprzątajacych, kelnerek recepcji, aż do osób prowadzących zajęcia rehabilitacjne. Polecam na 100% z pełną odpowiedzialnością.

Kuracjusz

Niby marmury a kubki wyszczerbione

Bogna
@Kuracjusz

No wlasnie kuracjusze wszystko zniszcza siedzialsm na tej stolowce to widzialam co niektorzy robia (usunięte przez administratora) miodem posmatowac a i tak do czegos sie przyczepia stoli przy mnie pani upuscila wedline ale juz nie podniosla o malo moja wspollokatorka sie nie przewrocila ludzie tu jest jak w palacu a co ty w chalupie zmieniasz wszystko codziennie skurat ogarnij sie nic nie jest uszkodzone ? Mi sie tu podoba przyjade z mezem w maji na weekend. Zenada zamiast glupoty pisac zerknij do swojej kuchni. Dziekuje za mily pobyt niestety juz sie konczy Hel piekny obiekt.

@Kuracjusz

Kuracjusz a w domu zapewne pijesz herbatę Minutkę z musztardówki!!!! Bogaty się znalazł, takich to od razu w kosmos .Bogna masz rację ????????Pozdrawiam

Ula

Szukam osoby która ma termin 24.01.21 do 14.02.21 i jest z okolic Olsztyna Szczytna????

Arek

Ja wyjeżdżam 24.01 z Radomia Do zobaczenia pa

Juchu

Pani Ulu !!! Chyba 2022 rok a nie 2021 rok

Jola

Ja jade z Siedlec

Małgorzata

Czekam na skierowanie na rehab. w ramach ZUS. Zastanawiam się na wyborze sanatorium "Jutrzenka". Zależy mi na odpowiedniej bazie przy leczeniu dyskopatii ??? Czy zabiegi są na miejscu ewentualnie basen? Czy jest możliwość wybrania diety lekkostrawnej , bądż cukrzycowej???

Takjest ale jadalnia jak bar m
@Małgorzata

Tak traktowanie ludzi ma jadalni jak w barze dla bezdomnych posiłki zimne , rzucanie talerzy ma wózki jeszcze kuracjusze przy stolikach a kelnerki wycierają stoły i wynocha . Pieczywo stare i tylko białe herbata zawsze zimna,wczoraj zaparzana.

STOLIK 35 zmiana 2

Miłem ogromną przyjemność spędzić czas na turnusie Rehabilitacji Leczniczej w ramach prewencji rentowej ZUS w okresie 03.11.2021- 26.112021,i chciałem bardzo serdecznie podziękować za wspaniały pobyt w Państwa Ośrodku. Dziękuje bardzo za przesympatyczną obsługę Recepcji którą kieruje super pani Anna D????, również należy wspomnieć o - Annie S, Małgorzacie, Magdalenie, Karolinie ,Sylwii, Agnieszce, Joannie, dwóm Aleksandrom oraz Marcinowi B. Bardzo wielkie zaangażowanie ,bardzo miła obsługa i pomoc na każdym kroku ,zawsze uśmiechnięte(y) i bardzo miłe. Aż chce się wracać myślami, ze może być tak sympatycznie przez atmosferę ,która tworzył cały zespół. Chętnie wróciłbym do Was jak najszybciej. Nie można zapomnieć o obsłudze Stołówki -Sylwia????, Zosia????, Olga, Iwonka, Daria, Ania Jadzia, Tomek, Daniel ,szefowa zmiany Asia i Wioletta D, Bardzo miła i przesympatyczna obsługa, zawsze na czas i zawsze chętne do pomocy. Serdecznie Wam dziękuję za wspaniałą obsługę i naprawdę smaczne menu. Na koniec trzeba podziękować za wszystkie zabiegi -na ręce Emilii i Sławka Ogromne podziękowanie dla całego zespołu Rehabilitacyjnego - jesteście wspaniałymi i sympatycznym ludźmi ,bardzo miło i z chęcią się szło na wszystkie zabiegi. Jestem bardzo zadowolony z pobytu i z wielką przyjemnością mogę polecić pobyt w tym Uzdrowisku. Dziękuję bardzo Wszystkim ????.

Ula
@STOLIK 35 zmiana 2

Ciekawe kto tak pamieta imiona chyba ze na kartce ktos podsunal

kuracjusze
@Ula

Mozna zapisac imiona milych, uprzejmych i zyczliwych kelnerek oraz kelnerów na kartce lub telefonie to zaden problem. Niestety do tych milych kelerek nie zalicza sié Pani w czarnych wlosach i mocnym makijazu, która obslugiwala nas podczas turnusu przy stoliku 75, która jest chamska, z brakiem kultury i uprzejmosci do kuracjuszy tym bardziej do osób starszych, chyba pracuje tam za kare dziwie sie ze jeszcze tam pracuje i za takie zachowanie nie zostala zwolniona. Bardzo duze podziekowania dla dwoch kelnerek ktore nas oblugiwaly zawsze mile grzeczne z usmiechem na twarzy i zyczliwe.

Iga
@kuracjusze

Wszystkie panie są mile ,pomocne ,uprzejme ,mają dużo pracy i dużo na głowie ,to normalne ,że każdy ma zły dzień ,nie ma tutaj jakiś faworyzacji wśród kadry która tam pracuje ,pozdrawiam serdecznie ????

Danka
@STOLIK 35 zmiana 2

Wybieram się do Wieńca. Dziękuję za dobre opinie. Proszę mi tylko odpisać, co oznaczają 4 znaki zapytania na końcu w podziękowaniu?

Asiek

Dzień dobry Czy w turnusie NFZ weekendy są wolne można opuszczać sanatorium ?

@Asiek

Niech Pani wejdzie na stronę Turnusy Sanatoryjne z NFZ tam może być coś napisane.

Baris
@Asiek

No chyba raczej nie ale tp akurat rozumiem. Jak kogos nie ma biegaja szukaja bo to odpowiedzialnosc chyba powinno tak byc

@Asiek

Ja byłem w listopadzie można było swobodnie wychodzić żadnej kontroli. W soboty też są zabiegi kazdy ma indywidualnie rozpisane zabiegi.

Rena
@Baris

na drzwiach pisze, że wejście tylko dla osób zameldowanych jak ktoś ogarnięty to potrafi czytać.

Darek

Witam Czy jest ktoś kto zaczyna turnus od 28 stycznia 2022 r?

Hanna
@Darek

Witam Pana z tej strony Hanna ja jadę z Warszawy.Do zobaczenia.????⛄

Darek
@Hanna

Witam Haniu miło że napisałas

darek
@Hanna

Czy można Haniu prosić do Ciebie adres - e - mail?

Tadeusz

Ktoś od 3 stycznia się wybiera

Zbigniew
@Tadeusz

Tak będę 3stycznia, Tarnów

@Zbigniew

Będę od 2 stycznia, Tarnów

Zbigniew
@Anna

Do zobaczenia w Wieniec Zdroju!

Maria

Witam.Właśnie wróciłam z uzdrowiska wieniec zdroj. Mieszkałam w jutrzence. Obiekt robi wrażenie, piękne miejsce wśród lasu iglastego, spokoj cisza, polecam. Teraz kilka słów na temat jedzenia. Posiłki smaczne, cieple śniadania oraz kolacje. Obiady są urozmaicone, wiadomo że to nie jest restauracja czy hotelowy bufet. To jest proszę państwa stolowka. No właśnie, teraz moze kilka słów na temat personelu. W recepcji obsług miła, pokojówki uprzejme,baza zabiegową sympatyczna, ochrona bardzo pomocna, natomiast na jadalni są różnice w personelu. Byłam świadkiem jak na jednej zmianie Pani donośnym głosem powiedziala, że dolewek herbaty nie ma, a jak Pani chce to proszę przychodzic ze swoją, jest wrzatek. Pieczywo kladzione jest na talerze przy porcjach i na talerzykach. Mi bardziej odpowiadało miec swoją porcje pieczywa niż brac dotykana przez inne osoby. No cóż, co zmiana to inny obyczaj. Minusem jest to ze personel siedzi w telefonach ( nie wszyscy ) i wynuzaja się jak jest pora zbierania naczyń. Podsumowując, poza kilkoma minusami, godnie polecam to uzdrowisko. W skali od 1 do 10, daje mocne 8. Pozdrawiam Panią Sylwie oraz tej Pani koleżanki i kolegów, przesympatyczny zespół oraz Panią Andżelikę oraz jej zespół ( Pani Kasia zawsze wleje Ci sosu ). Oby takich wesołych osób było więcej tam. Pozdrawiam Maria.

Kuracjusze
@Maria

Też byłam na tym samym pobycie , niestety mam inne zdanie na ten temat,bardzo podoba mi się pomysł kładzenia chleba na talerzykach ,było to bardzo estetyczne,chleb nie mieszał się z sałatkami np...i się nie marnował przede wszystkim!!!

skarbela

Jestem w sanatorium z mężem jako rodzina kuracjusza od czwartku już na początku długa kolejka do recepcji możliwie szybko są załatwiani pacjenci pokoje z łóżkiem małżeńskim z jednej strony przy ścianie i w nocy trzeba przełazić przez męża albo odwrotnie posiłki są dobre no prawie dolewki herbaty nie dostaniesz na jednej zmianie bo innym nie wystarczy /coś podobnego jeszcze nie spotkałam w żadnym sanatorium /a byłam w różnych ale herbaty "skolko ugodno" /- jest wrzątek- tak odpowiedziała pani stojąca na straży dzbanków przykrytych białą ściereczką nie wiem jak dalej będzie napiszę wszystko się zmieniło na gorsze a w tym sanatorium jestem trzeci raz

Dziania
@skarbela

Co do herbaty,jedna Pani mi mówiła... Podobno jedna osoba robi herbaty ,dla ponad tysiąca kuracjuszy,to co się dziwić.... Jakby każdy wolał dolewki,by musiała zrobić dla 2tysięcy... Spojrzeć z innej strony wystarczy... wrzątek jest i można robić do woli ,swoje herbaty....

Dziania
@skarbela

A co do jadalni...marmury wszędzie,a ani łyżeczek,ani noży.... Poszłam bo łyżeczki nie było,i to nie jeden raz...a powiedziano mi że są braki..kobitki mają 2lyzeczki na tyle tur .. no śmiechu warte. ...takie oszczędności tam czy co... Dziewczyny z jadalni myją na biegu by dołożyć ,tak zrobiła Pani kelnerka...bym dostała łyżeczkę... poszła z brudnymi, już zebranymi,z innych stolików,by jej umyli... Idą na zmywak,i myją im tam,bo nie mają co dołożyć w koszyczek.... Noża nie miałam na 5turze,pewnie i noży też mało. Jedzenie może być, znajomi z turnusu chwalili sobie...najedzeni... ciepłe śniadania czy kolacje..herbata nalewania przed otwarciem drzwi... kobitki uwijają się jak mogą, w pocie czoła widać...w końcu to nie hotel i nie restauracja,by wymagać cudów... To uzdrowisko...

Iga
@skarbela

A może Pani polecić jakieś senatorium ?

Adek
@Dziania

Prawda

Olek
@Iga

Ja jestem w tym uzdrowisku trzeci raz piekne pokoje wkolo las personel ok. To prawda ze pandemia duzo zmiemila ale czytam te opinie i nie zgafzam sie z tym. Polecam to sanatorium a lyzki to kradna luudzie a potem sie dziwia ze nie ma. Wynosza do pokoi albo do domu bo ladne. Ja jestem zadowolony moi wspollokatorzy tez

Olek
@skarbela

Jest wrzatek trzeba sobie zrobic a nie szukac sluzacych zeby doniesli do stolu

ewa

Wróciłam 26.11.21 : pokoje piękne, jedzenie jak na sanatorium dobre i dużo, zabiegi takie sobie ale odległość do nich to ok. 4 km dziennie (ZUS). Obsługa w recepcji na -1 to dramat, niesympatyczni, niemili, wręcz niegrzeczni ludzie, na poziomie 1 w recepcji ludzie generalnie mili. Utrzymanie reżimu sanitarnego zerowe, tylko na inhalacjach jako takie dezynfekowanie po pacjentach, wszędzie indziej zero dezynfekcji: ani klamki, ani materace, ani sprzęty zabiegowe - zero dezynfekcji. Zero dezynfekcji w obiekcie Jutrzenka, ani klamki, ani windy...nic. Zero opieki pielęgniarsko-lekarskiej, minimum z minimum. Na basenie zimno w szatniach, zimno pod natryskami, często zimna woda, nie zawsze działają jakuzzi. Kompletny brak informacji, tylko tablica informacyjna, brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem, nikogo z obsługi lekarskiej nic nie interesuje. Zabiegi tendencyjne i bardzo krótkie, raczej ilość niż jakość, droga na zabiegi przez zimne tunele. Brak zainteresowania nawet tym, że ludzie chodzą bez maseczek, szczególnie goście hotelowi. Można było stamtąd wyjechać i nikt by nie zauważył. Nie chciałabym tam więcej pojechać.

Rafał

Dzień dobry a wiec tak spędziłem tam dwa dni wraz z moja rodzina jeśli chodzi o sam obiekt bardzo ładny. Obsługa hotelowa w recepcji porażka panie nie miłe. Basen niby otwarty do 21 ale 20.40 wszystkich wyganiają bo zamykają . Śniadanie Obiad Kolacja Dużo do pisania i do opowiadania podawane są dania z wcześniejszych posiłków, sery szynki jajka suche zero smaku, tylko kilka świeżych dołożonych, bułki chleb wyschnięte, w dodatku trzeba się prosić OBSLUGI ! by doniosły, braki bo ich to zbytnio potrzeby gości nie interesują, Moja końcowa opinia: płacicie tam za obiekt, nie za miłe spędzenie czasu czy dobre jedzenie oraz miła atmosferę.

Alicja Zduńska Wola

Czy jest ktoś, kto ma skierowanie na turnus od 28.11.2021?

@Alicja Zduńska Wola

Witam,ja mam skierowanie na ten turnus.

@Piotr Łódź
@Piotr Łódź

Witam, czy otrzymał Pan może już skierowanie na testy?

@@Piotr Łódź

Czekam na sms z kodem

Asiek

Tak ja mam skierowanie od 28 listopada

@Asiek

Ja też mam skierowanie od 28.11.21,ale sms przysyłają jakiś kod i dopiero można iść zrobić testy na covid-19.Tak mi powiedzieli w sanatorium jak do nich dzwoniłem.

Anka

Też jadę 28.11

Wiola

Witam kuracjuszy. Do tej pory tęsknię za sanatorium za tym czasem odpoczynku, relaksu, super zabiegami, tańcami na wieczorkach z najlepszym tancerzem, który nie dał się prowadzić, spacerami po lesie, za współlokatorką z pokoju, spotkaniami przy wspólnym śpiewaniu, ćwiczeniami w lesie na sprzęcie, za jogą -pozdrawiam panią od jogi- super ćwiczenia proszę pani !!! warto było wstawać na godzinę 7. Jedzenie bardzo dobre. Nie rozumiem co się może nie podobać. Było super. Zdrowie podreperowane.

@Wiola

Wyjeżdżam 28.11.21r już nie mogę się doczekać, jadę trzeci raz, uwielbiam to miejsce, bardzo miła Obsługa, począwszy od Pań w Recepcji do Osób wykonujących Zabiegi ????

@Aga73

zabiegi super, jedzenie też ale recepcja?

@Ewa

Recepcja też ponieważ nigdy nikt nie był niemiły ,zawsze z uśmiechem na twarzy

@Ewa

Te znaki zapytania są przez pomyłkę, oczywiście że będąc poprzednio dwa razy Panie z Recepcji były bardzo miłe

@Aga73

jeśli jest znak zapytania to wiadomo dlaczego. Nic tu przez pomyłkę nie trafia.

Viola...
@Aga73

witam Wiolę, ja wyjeżdżam 27.11.21 z ZUS. Na pewno się spotkamy... czytam dziś od pół dnia forum i opinie na temat wieńca... mam mieszane odczucia... no ale zobaczymy jak to będzie. Chyba przyznasz że ten termin jest nie za ciekawy...

Viola

ja mam wyjazd 27.22.2021 . Jadę z Poznania... pewnie się spotkamy

@Viola...

Ja jestem obecnie drugi raz i myślę, że radzą sobie jak na takie zaostrzenia pandemiczne dobrze. Nie mam zastrzeżeń moja wspólokatorka też nie. Wiesz piszą tylko raczej niezadowoleni jak na tysiące kuracjuszy tu przyjeżdżających to nawet nie 1% niezadowolonych. Podobno co turnus to ponad 1000 osób możliwe tyle oddzielnie stojących budynków należących do sanatorium.

Paweł Wrocław
@Wiola

Witaj wiolu ja też tęsknię za tym czasem który razem spędziliśmy za naszym tańcem oraz za tobą Więc postanowiłem że dam ci mój numer zadzwoń506 079 816

Jak jest z parkowaniem samochodu koło Jutrzenki. Będę od 3 listopada i zastanawiam jak jest z parkowaniem ? Proszę podpowiedź gdzie zaparkować samochód.

Robert
@Marek

Właśnie przyjechałem do tego Uzdrowiska miejsc jest bardzo dużo pytałem ochrony gdzie najlepiej i mi wskazali miejsce pod kamerą.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. - Wieniec

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 86 ocen.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.