Opinie o Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu w Tarnobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu w Tarnobrzeg

Administrator Nowy wpis

Firma Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu szukała pracowników na stanowisko Referent w mieście Tarnobrzeg. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Miesiąc temu wygasła oferta dla pracownika administracyjno - biurowego, a tak w zasadzie dalej piszą o posadzie inspektora ds. inwestycji. Wachlarz obowiązków rozpisany jest na wiele punktów, a sekcja oferujemy nie jest już tak rozbudowana. Uważacie, że zarobki są adekwatne do tego co wymagają? Wyczytałem, że jest umowa o pracę, a jakie benefity z tego tytułu jeszcze przysługują? Chciałbym choćby kartę sportową mieć i dodatkowe ubezpieczenie.

alo

czy ktoś wyciąga konsekwencje z tych opinii

Jarosław
@alo

Oczywiście. Osoby, które odwiedzają ten wątek czytają opinię i na ich podstawie mogą zorientować się jak przebiega zatrudnienie w firmie. Jednak warto wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną i poznać jakie warunki proponuje pracodawca i czy mają one odzwierciedlenie jeśli chodzi o komentarze tu zostawione. Co o tym myślisz?

P Nowy wpis
@alo

Tak wyciągają nasze uszy. Ale jak podpiszesz się imieniem, nazwiskiem i podasz adres pod skargą przekazaną pisemnie lub ustnie Dyrektorowi, podasz okolicznosci pobytu, konkretne przykłady, dyżury i personel to zostanie poddane weryfikacji. Pozdrawiam

jolanta

Porażka nie polecam tego szpitala pielęgniarki same nieuki tylko patrzą za chłopami i wysługują się salowymi i czekają na pacjenta porcje z kuchni jak salowa przywiezie dla pacjentów nawet i lekarze zaczynają obiadać pacjentów chańba pielęgniarki (usunięte przez administratora) pacjentów z porcji tragedia

Jarosław
@jolanta

Ale masz negatywne podejście do pracy pań pielęgniarek. Naprawdę jest tak źle? Byłaś pacjentką, czy po prostu kogoś odwiedzałaś i masz takie obserwacje?

P Nowy wpis
@jolanta

Pisze to salowa, z przerostem ambicji co do wyznaczonej jej roli. Nie czytają zakresu obowiązków że zrozumieniem. Hańba bez c. Do dyrektora podać kto obżera pacjentów a nie wypisywać na forum (usunięte przez administratora). Nie chłopy tylko mężczyźni Pani spółdzielnia szklane oko i gumowe ucho.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Wojciech45

Szpital w Tarnobrzegu jak szpital ale Ludzie w nim pracujący to jest DRAMAT... szczególnie na SOR. A arogancja pana doktora Kłeczka przechodzi wszelkie pojęcie. Dziś znów oczekiwanie na przyjęcie 4 godziny...3 pacjentów przedemną nikt nie zdjagnozowany...są niby 4 kolory oczekiwania...ale nikt z dzisiejszych oczekujących nie był kwalifikowany nikt z nikim nie rozmawiał do jakiego koloru niby się zalicza i jaki czas oczekiwania mu przysługuje...można siedzieć z urazami wewnętrznymi i się kończyć ale nikt nie raczy nawet zapytać co sie stało.jedno pytabie przy rejestracji..."Z URAZEM"...????!!! TAK TO PROSZE CZEKAĆ...I H..... I można tak siedzieć i czekać wykrwawiać się ......może nawet jak by sie na Pysk padło na środku korytarza to by wielkim krokiem przechodzili nad tobą...ja Pierdziele... Nie ma tam nadzoru nad tymi Gałganami "Doktorami".....

Paweł - lekarz
@Wojciech45

Zdiagnozowani nie zdjagnozowani .Najwidoczniej lekarzy jest za mało i fizycznie nie są w stanie zająć się wszystkimi w tym samym czasie . Proponuję zacząć wymagać najpierw czegoś od siebie np. dokończyć podstawówkę

wladzia49@interia.eu
@Wojciech45

Byłam przywieziona na tarnobrzeski SOR z urazem kręgosłupa.Szybki tomograf szybka diagnoza i właśnie przyjmował mnie i wypisywał dr Kuleczek.Wiekszosc opinii uważam za niesprawiedliwe i krzywdzące.Kazdy chciałby natychmiast,a pacjentów wielu.Niestety,lekarzy i pielęgniarek za mało.Owszem,leżałam w oczekiwaniu na przejazd kareta do domu kilka godz,ale bez pretensji.Podziekowania dla lekarzy i pielęgniarek.Slowa podziwu i uznania dla ratowników medycznych,którzy wykazali pełen profesjonalizm i współczucie dla pacjenta.DZIEKUJE

Ala1234
@Wojciech45

W Moim przypadku było tak samo. Siedzą jak za karę !

W. Malejki

Ja i moja żona w tym roku - 2022r - byliśmy pacjentami na oddz. ortopedii (żona-wymiana biodra, u mnie również biodro, ale powtórna operacja tego samego biodra ( w okresie 4 m-cy), bo w innym szpitalu spaprali robotę (nie będę wymieniał tego szpitala). Uważam ordynatora tego oddziału p. P. Polaczka za fantastycznego człowieka i jeszcze lepszego specjalistę (jak również jego zespół). Całego szpitala nie mogę ocenić, ale oddział ortopedii owszem - bo mam porównanie z innymi szpitalami. Z czystym sumieniem mogę pochwalić ten oddział począwszy od rejestratorki poprzez personel medyczny i pomocniczy za chęć niesienia pomocy. Nawet jedzenie mi smakowało. Raz jeszcze dziękuję za uratowanie biodra. Pozdrawiam

Elżbieta

Faktycznie tych ofert pracy sporo, ale dla pielęgniarek nie ma żadnej. Więc mam pytanie, czy oni zatrudniają je na umowę o pracy, czy może na kontrakt w ramach własnej działalności w drodze konkursowej?

Paulina

Szukam opinii na temat tego pracodawcy, widzę, że na forum aktywni są tylko pacjenci szpitala. Być może Państwa niezadowolenie wynika z braków kadrowych. Szpital poszukuje obecnie aż siedmiu lekarzy do obsadzenia wolnych stanowisk, a także magistra farmacji, elektryka i elektronika. Będę wdzięczna za informację na temat warunków pracy. Czy wśród lekarzy, pielęgniarek oraz pozostałego personelu medycznego panuje dobra, koleżeńska atmosfera? Czy można liczyć na wsparcie, przede wszystkim w pierwszych miesiącach pracy?

Ala
@Paulina

Tak szpital szuka wielu pracowników z kadry medycznej bo nikt nie chce w tbg pracować. Ale najgorsze jest jednak to że pacjenci nie chcą się w tym szpitalu leczyć i to dotyczy chyba wszystkich jego komórek. Postawa personelu ,, pacjent przeszkadza panu doktorowi i pani pielęgniarce w pracy, a w nocy oczywiście w nocnym odpoczynku wszak norma dobowa musi być zachowana .... Może powiew nowych, młodych, wykształconych i zaangażowanych lekarzy w myśl zasady profesora etyki: Traktuj pacjenta tak, jakbyś chciał/ła aby potraktowano twoja matkę .... Szpital jest fatalnie zarządzany. Nie wystarczy tylko umieć dobrze księgować Może coś się kiedyś zmieni ....

ibiz
@Ala

pracowałem wiele lat dla tego szpitala rzeczywiście część lekarzy na dyżurach nocnych przychodzą aby się wyspać na ortopedii zabierało się pacjentom po operacji dzwonki by nie przeszkadzały panią pielęgniarką w piciu kawy ale prezenty od pacjentów w całym szpitalu były mile widziane a obecny dyrektor to tragedia patrzy tylko w swoją kieszeń pozbył się lekarzy zamiast się dogadać i dać parę groszy

Zocha

Nie wiem od czego zacząć i jak mam to ująć, ale to co przeszłam na Sorze to jakaś kpina .Pani która siedzi na rejestracji w okularach (starsza)wogole nie wiem czy powinna być dopuszczona do jakiej kolwiek pracy z ludzi .Brak rozmowy brak kompetencji w swoim zawodzie arogancka, wręcz wredna .Była w obecności drugiej pseudo pani doktor która wiedzą niestety ni potrafiła zabłysnąć, była tak otępiała. Obie panie zachowywały się tak jakby miały doczynienia z przedmiotem ,żałuję tylko ze tej syt nie nagrałam i nie zgłosiłam.

opiekun dziecka

Chciałabym serdecznie "podziękować" pracownikom oddziału chirurgicznego dla dzieci, za nie przyjęcie 4 letniej dziewczynki z urazem prawej ręki. Przyjechałam z małą na rentgen, dziecko miało obolałą rączkę, niestety pani doktor była niesamowicie zajęta, kazano mi czekać z dzieckiem, w wietrzną pogodę na podwórku, nie wiadomo czy godzinę, trzy godziny, czy więcej. Przyjechałyśmy aż z Niska. Nie doczekałyśmy się, dziwnym trafem cierpiąca 4 latka nie miała ochoty "grzeczne" czekać na przyjęcie przez lekarza. Po prostu brak słów!

Klaudia

Czy szpital zachęca umowa ?

Grazia

Dzień dobry,chciałam wyrazić podziękowanie dla personelu medycznego Oddziału Wewnętrznego na V piętrze i Oddziału Wewnętrznego na VII piętrze szpitala w Tarnobrzegu za okazaną pomoc i fachową opiekę w czasie mojego pobytu na tych Oddziałach,Super lekarze,super pielęgniarki.Wyrażam uznanie dla Państwa pracy, życzę wytrwałości w dalszej pracy oraz przetrwania w zdrowiu tych trudnych dla nas a dla Was szczególnie czasie pandemii

Radek

Nie rozumiem dlaczego pacjenci zostawiają swoje uwagi na forum przeznaczonym dla pracowników.

radzia

SOR (23/24.06.2019)- odsyłąnie do domu bez konsultacji na skutek nieobecności lekarza na SOR i jego długie poszukiwania, poziom kultury lekarza przyjmującego wobec pacjenta i jego rodziny poniżej wszelkich standardów, ignorowanie problemu i odesłanie do domu ze złą diagnozą (lekkie skręcenie stawu skokowego) zmienioną przez lekarza rodzinnego na drugi dzień (zerwana torebka stawu skokowego), poniżanie ratowników medycznych i podważanie ich kompetencji. Czy czegoś więcej trzeba żeby polecić tegoż "lekarza" pełniącego dyżur na SOR Tarnobrzeg w dniu 23/24.06.2019?

Robert

PORAŻKA........ po przyjściu na SOR z dzieckiem z wynikami badań Leukocyty 0,90 Płytki krwi 20 tyś hemoglobina 7 (usunięte przez administratora) doktor pyta sie mnie czy mamy skierowanie do szpitala!!!! myślałem że mnie H… WEŹMIE…. ZAMKNĄĆ ALBO ZBURZYĆ TEN SZPITAL A LEKARZY NA BUDOWY DO ROBOTY… Bo leczenia się nie nadają….!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wojewódzki Szpital Im.Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
  • Szpitalna 1