Opinie o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Aniołek

Wypowiem się bo jestem byłym pracownikiem. Oczywiście socjal i podwyżki są obiecane po jakimś czasie w końcu pracownicy się doczekali. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy nie była zła. No może poza zarządem który nie wie czego chce wprowadza zmiany które się nie sprowadzają. Pracownicy są ze wszystkiego wyliczani ze środków czystości personel sprzątający. Jeśli chodzi o jedzenie to jest katastrofa narzekają nie tylko pracownicy ale również kuracjusze. Usterki mimo zgłaszania nie są rozpatrywane szybko bo brakuje pracowników przez co ludzie się denerwują i wyżywają na personelu w recepcji. Jeśli chodzi o awanse to przeprowadzają wewnątrz bo nikt nie chce przyjść. Średnio kierownika recepcji zmieniają co 9-12 miesięcy. Również w innych działach brakuje osób do pracy. Po moim doświadczeniu wiem że nie chciałabym tam wrócić.

elle

Lubię atmosferę w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. za: ok

Coda
@elle

Zadziwiające jak te negatywne opinie (z resztą słuszne) są przetykane pozytywnymi. Taką pozytywną opinię miże wydać tylko kilka osób licząc na palcach jednej ręki. Przykre, ake dzieje się tam bardzo źle!!!! Pozdrawiam pracujących tam mimo to.

Ala
@elle

to chyba kadry piszą hahaha

Ala
@Coda

obstawiam kadry i administracje hahaha

Adi
@Ala

Szukam pracy czytam wasze teksty niech ktoś powie czy to nie jest prawda że wynagrodzenie płatne na czas i że są podwyżki szukam pracy na umowę o pracę to wszystko ściema?. Jak to jest. Pracy się nie boje ale chce za nią kasę pierwszego chociaż 2 tysi na początek do ręki aż tak tu żle? nie płacą? pracujecie bez szmalu

Sławomir
@Adi

Na jakiem stanowisku szukasz pracy, jaki wymiar pracy Cię interesuje?

Adi
@Sławomir

znam język niemiecki może w recepcji ale jak dzwoniłam ostatnio to nie potrzebują.

Lucek
@Adi

Adi no kasa jest na czas, umowa o prace też -a gdzie chcesz pracować co umiesz robić

Jolanta

Super, że miło spędziłeś czas w Uzdrowisko Wieniec. To dobrze świadczy o firmie. A jakie rozrywki jeszcze oferują?

pracuję tu pól roku forsa na czas socjal jest podwyżki co roku no i najeść się można za grosze dla pracownikow 4 złote śniadanie. Juz dostałem nagrode 200. Odradzali mi ale przyszłem tu do pracy jestem zadowolony jak ktoś pracować nie chce to wszędzie bedzie nazekal tak już jest.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zyczliwy

Co to za zakład upały na dworze a dla pracowników nawet wody niedaja mimo że mają swoją rozlewnie żenada. Pracownik musi sam sobie kupować zimne napoje ciekawe co na to inspekcja pracy by powiedziala. Zacznijcie szanować ludzi bo zostanie do pracy szanowna pani prezes (istota bezmoga) i jej pupile.

Bartek
@Zyczliwy

woda dla pracowników jest tylko kierownik musi zamówić w rozlewni. Pracuję tu już 1,5 roku i mój dział ma wodę. Moze trzeba przypomnieć kierownikowi

Maciej
@Bartek

W witrynie firmy widziałem kilka ofert pracy: https://uzdrowisko-wieniec.pl/kontakt/rekrutacja ale wyszczególniono tylko wymagania i obowiązki, a nie napisano co oferują pracownikowi. Mógłbyś się do tego odnieść na przykładzie swojego stanowiska?

RYDY
@Zyczliwy

Pierwszy raz czytam to forum. Czegoś nie rozumiem narzekania bez sensu nic konkretnego.

Jolanta
@RYDY

Fajnie zatem, że postanowiłeś zajrzeć na to forum i dołączyć się do dyskusji. Zakładam, iż pracujesz w Uzdrowisku Wieniec. Możesz mi w związku z tym powiedzieć, czy w chwili obecnej prowadzą tam rekrutację?

To jest wypoczynek?!

Czy nie miła obsługa na obiekcie i okropna kuchnia to standard? Ja się zastanawiam co mnie podkusilo... NIE POLECAM

Rita
@To jest wypoczynek?!

Czemu okropna kuchnia znajomy mamy był na pobycie i kuchnie chwalił . Przybliz watek

Janek

ale ktoś machnął bez sensu hehe z ta kadrowa może od razu do dyrekcji

KITI

czy są tu jakieś nagrody premie inne finasowe dodatki czy dostaje się urlop w lato, może jakieś wczasy organizują lub inne zachęty. Właśnie skończyłam szkołę szukam pracy o odpowiedź proszę osobę poważną nie jakiegoś niezadowolonego zwolnionego.

Asia
@KITI

To zapytaj kadrowej.

NN

Jak dla mnie wszystko ok. Praca ciężka, ale co roku są podwyżki, a to ogromny plus. Pracować wszędzie trzeba. Byłam na praktykach, potem zaproponowali mi pracę. Jestem zadowolona. Polecam

Livia

Johny tez tam pracowałam i odeszłam ponad poł roku temu! Na szczescie! We wszystkim zgadzam sie z Tobą :-)

sko

masakra (usunięte przez administratora) psucie głowy przez p.prezes liczenie potraw wprowadzenie dziwnych tabelek brak personelu do obsługi 1000 os brak środków czystości musi byc zezwolenie p. prezes

Paulina

@:p uważasz, że nowi pracownicy przesadzają? Ty jako pracownik z długim stażem na pewno masz dużą wiedzą o firmie Uzdrowisko Wieniec, więc potencjalni aplikanci powinni ufać Twojej opinii. Czy w takim razie polecasz zaaplikowanie do firmy?

:p
@Paulina

Oczywiście, że przesadzają są zatrudniani młodzi ludzie, którzy chcieliby zarabiać po 3tys. i najlepiej nic nie robić. Jak się zwróci uwagę bo coś źle robią słychać odpowiedzi "ja za takie pieniądze nie będę robić" nie oszukujmy się ale w dzisiejszych czasach jest dużo młodych ludzi którym rodzice dają pieniążki i niestety ale nie potrafią ciężko pracować. Ja jak najbardziej Polecam, gdyż to jest praca przyszłościowa.

kk
@:p

Haha dobre. Po prostu kpina. Nie wiem kto takie bzdury pisze.

śmiech na sali
@:p

hahaha "przyszłościowo" to jedynie siwych włosów i nerwicy można się nabawić.... no chyba że ktos pracując tam potrafi mieć wszytko i wszystkich w d....użym poważaniu

Filip

Rzadko piszecie na forum. Może ktoś podpowie czy uzdrowisko potrzebuje pracowników?

Eli
@Filip

Tak potrzebuje, bo dotychczasowi stamtąd uciekają. Osobiście nie polecam tego pracodawcy.

franek

zabiegi podobne do innych uzdrowisk, luksus dostepny dla komercyjnych- kuracjusz na żywienie dostaje 8 zł /dobę! jak nie chcesz margaryny i chleba jak wata to dopłac 39 zł na dobe!!! i masz jak komercyjni-szwedzki stół. Trafiłem na czas organizowania studniówki- bo w końcu właściciel biedny to musi dorobić- a że do 4 rano spac nie było można to juz mało ważne- nadal chcecie pytac kto jest ważny w PRYWATNYM sanatorium?!

Paulina

@Mika, ważne, że zdecydowałeś się na przedstawienie swojej opinii o Uzdrowisko Wieniec jako pracodawcy. W jakich konkretnie przypadkach można stracić premie? Czy ta kwestia opisana jest dokładnie w umowie, którą podpisałeś z tą firmą na rozmowie kwalifikacyjnej.

Mika

Szczerze NIE POLECAM !!! Niska pensja, wymagania wzgledem pracownika nieadekwatne do pensji i zajmowanego stanowiska. Totalny brak mozliwosci rozwoju. Premie mozna stracic za "byle co". Za "byle co" mozna za to dostac wpis do akt pracowniczych! (usunięte przez administratora)Atmosfera straszna. Kto moze to sklada wypowiedzenie byle tylko stamtad uciec. Jak dla mnie - jeden z gorszych pracodawcow!

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Na chwilę obecną nie polecam. "zarządzający" nie mają pojęcia o tym co się dzieje w każdym dziale. Ludzie sami składają wypowiedzenia bo mają dosc patrzenia na ręce bądź głupich nakazów. Najpierw trzeba się przyjrzeć czy są odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach dopiero zacząć wymagać. Pracy w brud tylko nie ma z kim pracować. Czasy w diametralnym tempie się zmieniły. NIE NIE i jeszcze raz NIE!!!

Polecam.

:p

Ja pracuję tam ponad 10 lat i jakoś nie czuję się jak "zbędny balast".. nikomu nie donoszę jeśli ktoś przypadkiem o tym by pomyślał. Na pensje też nie narzekam choć boli czasami jak się wróci do dawnych lat że człowiek zaczynał ze stawką 480zł. a teraz przychodzą i od razu najniższa krajową dostają :)

Paulina

@krostek i w momencie odcięcia premii jakie dostają pracownicy Uzdrowiska Wieniec wyjaśnienie? A kto pilnuje pracowników? Co dokładnie robisz, że musicie być pilnowani? @xxx możesz dokładnie opisać jakie są wymagania i dlaczego są nierealne do wykonania?

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. - Wieniec

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 86 ocen.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.