Podhalański Szpital w Nowym targu

Nowy Targ

Podhalański Szpital w Nowym targu

Opinie o Podhalański Szpital w Nowym targu

Maria

@Katarzyna, dziękujemy za opinię, fajnie, że zechciałaś się nią podzielić na forum. Muszę jednak zwrócić uwagę na to, że dzielimy się tu w głównej mierze spostrzeżeniami na temat pracodawców. Czy zechcą wypowiedzieć się w tym wątku osoby zatrudnione obecnie w Podhalańskim Szpitalu w Nowym targu? Zachęcam!

Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej opieki w nowotarskim szpitalu. Zostałam przyjęta na sor przez doktora (usunięte przez administratora), lekarz konkretny , szybko zrobili badania, postawił diagnozę, wytłumaczył co mi dolega co się bedzie działo. Zostałam skierowana na oddział chirurgii, na drugi dzień miałam zabieg, był przy nim również doktor z soru. Pobyt i opiekę w szpitalu oceniam na bardzo pozytywnie. Dziekuje szczególnie Panu Ordynatorowi i wszystkim w oddziale.

Maria

@Aleksander, @Poirytowana, @Lokis, rozumiem, że chcieliście podzielić się swoimi odczuciami na forum, ale nie oceniamy tutaj lekarzy, tylko ogólnie pracodawcę, jakim jest Podhalański Szpital w Nowym targu. Do tego typu wypowiedzi, jakie zamieściliście, z pewnością znajdą się inne miejsca w Internecie. Jeśli któryś z użytkowników forum pracuje w Podhalańskim Szpitalu w Nowym targu to gorąco zachęcam Was do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy!

Aleksander

Omijać szerokim łukiem "lekarza" Bartosza Kolkowskiego. Zero empatii i profesjonalizmu w medycynie. Obrzydliwie nie miły i opryskliwy.

Poirytowana
@Aleksander 03.05.2018 14:55

Potwierdzam. Dzisiaj zostałam poinformowana, że według niego mi nic nie jest i że jest dużo więcej pacjentów, którzy potrzebują dużo bardziej pomocy niż ja gdy trafiłam na SOR z ostrym bólem brzucha

Lokis
@Poirytowana 27.08.2018 23:10

Nie potwierdzam! Fajny lekarz. Konkretny. Nie owija w bawełnę. Wali prosto z mostu co i jak. A nawet na koniec człowieka pociesza. Podziwiam, że daje radę na SOR, bo 'kwiatki' ma tam niezłe. Dziś awantura o "kolejkę" (w sytuacji, gdy na SOR obowiązuje selekcja, jak przy wypadkach, czyli najpierw najcięższe przypadki, a dopiero na koniec babcie z strzykaniem w kolanie). Poprzednio awanturujacy się pijaczek, z rozcieta głowa i panikujace matki (bo dziecko powinno najpierw dostać środek przeciwbolowy, ale kij z tym, jak potem lekarz mną wygadać co dzieciaka boli). Ja wspomnienia z dwóch pobytów (za każdym razem pan doktor Kolkowski) mam dość przyjemne. Przyjechałem zdychajac, a wychodzilem jak młody Bóg, z kompletem badań, diagnozą, receptami i nadzieją na wyzdrowienie.

Maria

@Kunekundss., nie bardzo rozumiem sens Twojej wypowiedzi. Przypominam, że na forum GoWork.pl dzielimy się merytorycznymi i kulturalnymi opiniami o pracy w danym miejscu. Bardzo proszę o nieobrażanie nikogo! Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Podhalańskim Szpitalu w Nowym Targu?

Kunekundss.

W tym szpitalu o nazwie rzeźnia można podjąć pracę w prosektorium jedną banda łapówkarstwo i (usunięte przez administratora) masz pracować uczciwie jedz do Anglii tam cię docenia dyrektor trzyma z Wolskim na dziada trzeba media żeby go wypier ma plecy koszmar.

Maria

@Ula, widziałam, że byłaś zainteresowana pracą w Podhalański Szpital w Nowym targu. Zdecydowałaś się starać o pracę w tym miejscu? A może już pracujesz w tym szpitalu i możesz napisać coś na temat tego pracodawcy? @Aleksander, rozumiem, że mogłeś mieć niemiłe doświadczenia z którymś z lekarzy, dziękuję za Twoją opinię, niemniej jednak wątek dotyczy wymianie opinii na temat pracodawcy, jakim jest Podhalański Szpital w Nowym targu. Przypominam Ci również że wypowiadasz się na forum publicznym i nie powinieneś tutaj ujawniać danych osobowych innych osób - szanuj cudzą prywatność!

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Podhalański Szpital w Nowym targu? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Ula

Podpowiedzcie jak pracuje się w szpitalu? Mam zamiar starać się o pracę ale lubię wiedzieć jaka jest atmosfera, może jeszcze coś.

Mmmm

Gdzie w tym szpitalu mozna zapalic ?????

Załamana

Ja odnośnie lekarza: Bartosz Kołkowski ludzie omijajcie go szerokim łukiem jak będziecie na izbie przyjęć,lepiej do niego nie iść(żądajcie innego lekarza) bo nie dość że chamidło to jeszcze o mały włos doprowadziłby mnie do śmierci gdyby nie inny lekarz i dziękuje dr Plewa a dyrekcje szpitala proszę o wywalenie go z pracy i zabranie mu uprawnień do leczenia ludzi.Ja już uruchomiłam pewne procedury względem tego typa ale ostrzegam wszystkich gdzie tylko mogę ,a nigdzie dr Bartosz nie ma dobrej opini bo gdzie tylko coś znalazłam to są same negatywne.BARTOSZ KOŁKOWSKI to samo ZŁO!!!!!!!!!!!!!!!!A co do opieki w szpitalu a byłam tam prawie trzy tygodnie nie mam żadnych zastrzeżeń i wszystkim dziękuje z kardiologii i neurologii.

anomin

Opieka całodobowa fatalna, lekarz Bartosz Kołkowski jest okropnym lekarzem, człowiek młody ale nie prawdopodobnie opryskliwy, po pierwsze spóźniony do pracy bo przecież pacjenci mogą czekać, a po drugie zapytać się coś to jak wsadzić rękę w ul, przykro mi że moje pieniądze idą na taką służbę zdrowia, ten Pan powinien zmienić zawód :(

Ania

Jestem szczęśliwą mamą zdrowego i pięknego maluszka który przyszedł na świat w nowotarski szpitalu.Dziękuję świetnym położonym które są aniołami z ogromną cierpliwością,zrozumieniem i uśmiechem. Szkoda że nie ma znieczulenia.

kunekunda..

Koszmar z porodu do końca życia a Wolski powie Ci nie miej więcej dzieci bo Ci poród nie idzie dla niego tylko naturalnie mimo że możesz stracić dziecko najgorszy lekarz w całej Polsce.

nsns

Ginekologiczno-polożniczy brawo ! Miałam ostatnio okazje urodzic synka wlasnie w tym szpitalu i bardzo sie ciesze ,ze trafilam wlasnie tutaj . Wspaniale polozne , a lekarze od noworodkow przemili fachowcy . Caly personel godny pochwaly . Zmiany w kadrze wyszly na dobre .Jedynym minusem jest brak mozliwosci znieczulenia , a dla niektorych cieply prysznic i gaz to za malo .

Gogus

z tego co widze warunki pracy dobre. Dla personelu jest pokoj na posilki. Zawsze tam wesolo. Lekarze dalej od pomocniczego personelu- czyli nie ingeruja w dzialalnosc. Na odziale sa ze 2 razy w ciagu dnia. SPOKO!

Ewelina

U dziecka stwierdzono złamanie z niewielkim przemieszczeniem, założono szynę z gipsem i do domu. Dziecko przepłakało całą noc. Zaniepokojona pojechałam do szpitala w Krakowie-Prokocimiu. Okazało się że: nie taki gips założony jak być powinien= nic nie usztywniał=płacz dziecka, przemieszczenia brak, poza tym gips założony krzywo - po ściągnięciu miałby problemy z prawidłowym stawianiem stopy. Masakra i żenada okupiona dobowym cierpieniem sześciolatka :(

zawiedziona

ODDZIAŁ PEDRIATYCZNY Wylądowaliśmy w tym szpitalu z 4,5 miesięcznym dzieckiem. Podejrzenie anginy. W szpitalu usłyszeliśmy, ze tak male dziecko nie może miec anginy. Dziecko przeplakało 2 dni, jedząc 60ml mleka co 6 godzin! Co bylo zglaszane nie tylko przeze mnie ale także przez rodzinę Pani która leżała ze mną na sali. Usłyszeliśmy, że CRP wskazuje na wirusa i antybiotyku nie dostaniemy. W 2 dobie z łaską wysłano nas do laryngologa i okazalo się ze dziecko ma ostre zapalenie ucha środkowego i gardła. Także dopiero w 2 dobie przyszła pielęgniarka która zainteresowała się czemu dziecko tak płacze. Kiedy zglaszalam ze dziecko zaczyna miec biegunkę (w godzinę 3 płynne stolce) ordynator stwierdził ze mam zmówić paciorek bo dziecko jest grube i nie ma mu się gdzie z kroplówka wkłuć. Stanowczo NIE polecam

M

Dajcie spokój, wiadomo nie od dziś, że wszystko jest w firmie tak jak być powinno, pensje sa na czas, ludzie sa w porządku, atmosfera ogólna też jest bardzo dobra, nie ma na co narzekać kochani, polecam

Emma

Do dupy. Zostalam zatrudniona na 3 miesiace proby i teraz wywalają na bruk. I jak tu ma nie byc bezrobocia? zadnej szansy ani niczego do zaoferowania. Widzialam tam wiele ,,od kuchni,, nie wyglada to tak super wierzcie mi.. lekarze maja gdzies zdrowie pacjentow od,,ebią 7.35h i do domu gnają . Banda kłamcow i oszustow.

regbo

Chciałbym bardzo podziękować personelowi SOR z dr Kucińskim na czele za profesjonalną pomoc medyczną. Trafna diagnoza i ludzkie podejście do człowieka cierpiącego. Przy okazji pozytywne opinie dla pracowni diagnostycznych, oraz poradni urologicznej i chirurgicznej.

Jan

Ordynatorowi Oddziału Internistycznego,panu Mariuszowi Gierba, oraz pani doktor Magdalenie Kamińskiej, lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim tam pracującym za wspaniałą opiekę, życzliwość, wielkie zaangażowanie, uratowanie zdrowia i życia, kiedy po ciężkim urazie zostałem przywieziony do tego szpitala, serdecznie dziękuje wdzięczny pacjent Jan Tomzik z Radomska.

tojak

Pojechalem do Szpitala Podhalanskiego z dzieckiem odwodnionym z powodu wymiotow. Dziecko przyjete od razu, zadnego czekania na SORze, fachowa obsluga chociaz zabiegana z powodu duzej liczby pacjentow. Warunki naprawde dobre, biorac pod uwage okolicznosci. Czysto, zachowane rozsadne zasady odizolowania dzieci z biegunka/wymioatami, zeby nie zarazily innych i sie nie zarazily innymi chorobami. Szacun dla organizacji i personelu. A patrze z perspektywy pracy w ochronie zdrowia w innym (europejskim) kraju.

rozczarowani

Teraz wróciliśmy z tego szpitala i cdn......

Niestety negatyw. Po urazie ręki na wakacjach prześwietlono mi ją w tym szpitalu i stwierdzono iż to tylko stłuczenie,wsadzono w szyne. Ból nie ustępował po kilku dniach trafiłam w rodzinnym mieście Kraków na sor i okazało się że ma kilka złamań głowy łokcia i kości ramienia i przedramienia a także zerwane wiązadła. Długa operacja taki finał. Wiec sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy dobrzy specjaliści tam pracuja. Zapomniałam dodać że słabo z bólu mi się zrobiło w trakcie gipsowania więc nie rozumię dlaczego lekarz nie podał mi zastrzyku przeciwbólowego przed tylko po.

Zostaw opinię o Podhalański Szpital w Nowym targu - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podhalański Szpital w Nowym targu