Opinie o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Kuracjuszka

Plusy: pokoje super, warunki hotelowe, ekstra zabiegi, bardzo dobra obsługa. Minusy to jedzenie. Obiady były w miarę dobre ale kolacje i śniadania obrzydliwe i monotonne. Produkty na śniadanie najtańsze i niezdrowe,tj słabej jakości wędlina, pomidor bez smaku pomidora, kawałeczek białego sera, najtańsze pieczywo z worka i tak praktycznie codziennie. Na kolację ciężkostrawne dania, np bigos, kaszanka, leczo, wątróbka z cebulą. W okolicy tylko las. Nigdy więc wiecej tu nie przyjadę

@Kuracjuszka

Nic dodać nic ująć cała prawda

Magda
@Kuracjuszka

wybieram się w czerwcu do tego Uzdrowiska będę już drugi raz. Czytam opinie i niektóre sensowne ale niech mi ktoś wytłumaczy jaki chleb ma być????? z prywatnej piekarni, żeby pasował? a i tak napisze ktoś że niedobry. Ludzie wszystko zdrożało zapewne każde Uzdrowisko dwoi się i troi żeby nakarmić kuracjuszy bo na pewno rząd nie dołożył do wyżywienia a tu tacy podli ludzie. To niedobre to monotonne a chleb z worka. Ogarnijcie się. Co tak super jecie w domu wątpię ??? Ja jadę drugi raz żeby się rehabilitować a nie oceniać pomidory. Pozdrawiam personel Sanatorium i współczuję serdecznie takich kuracjuszy życzę wytrwałości.

@Kuracjuszka

Zabiegi i warunki pokojowe na 5 , natomiast posiłki i higiena na stołówce to porażka .

Irenak
@Irena

tak słyszałam że kuracjusze strasznie bałaganią nie chcą dezynfekować rąk I nie chcą nosić maseczek.

Multivan
@Magda

Też mam skierowanie na czerwiec...

Daria
@Irena

Nie zgadzam się z opinią , że posiłki nie są smaczne , dla mnie były bardzo dobre . Może tylko zupy za mało ale to kwestia upodobań bo ja bardzo lubię zupy . Odnośnie higieny - to była zachowana jak najbardziej , panie dezynfekowały każdy stolik po posiłkach . Wchodziło się do stołówki i było czysto , fakt , kuracjusze czasem brudzili bo okruszki leżały na podłodze . A można przecież zgarnąć do pustego talerza . Pokoje i urządzenie ich na 6-stkę , panie pokojowe sprzątały dwa razy w tygodniu , poza tym można było poprosić o woreczki i samemu wyrzucić (usunięte przez administratora) , ja tak robiłam i korona z głowy mi nie spadła . Zabiegi również były dobre , rzetelnie wykonywane , jeden mi nie służył więc zamieniłam na dwa inne bez problemu . Pozdrawiam wszystkich i życzę co poniektórym więcej empatii .

Kuracjuszka NFZ

Prawie kończę pobyt 24 - 04 do15-05-2022 pobyt w uzdrowisku będę miło wspominać, wspaniała obsługa i na recepcji, rechabilitanci i panie pokojowe Dziękuje. Co do kuchni nie jest źle choć przesada z marchewką ????Jeszcze raz dzięki, myślę że jeszcze wrócimy ????pozdrawiam

dana

właśnie kończę pobyt kwitniowo-majowy ,wspaniały obiekt z profesjonalną obsługą szczerze polecam

Kuracjusz Krzysztof

Polecam uzdrowisko. Piękne miejsce, ciche i spokojne. Warunki jak dla mnie bomba. Jedzenie może faktycznie monotonne ale smaczne. Obsługa zabiegowa super,tutaj szczególne podziękowania kieruję do pani Moniki z sali c. Nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do ludzi i pasją z jaką wykonuje swój zawód. Zabiegi bardzo przyjemne. Byłem na turnusie kwietniowym. Polecam, bo warto

Adda
@Kuracjusz Krzysztof

Zgadzam się. Polecam to miejsce tu jest pięknie. Zielono kwiaty ogród super miejsce. Jedzenie no może trochę poprawek ale reszta na 6. Byłam tu 4 lata temu i pewnie jeszcze powrócę.

Aktualny kuracjusz-do 14-05
@Kuracjusz Krzysztof

Nie wiem, jak było kiedyś (może kiedyś były złe warunki i złe jedzenie). Lecz teraz nie można nic zarzucić. Wszystko jest na wysokim poziomie. Tak, jak pisze Kuracjusz Krzysztof.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Władek

Witam. Jedzenie było dobre chodź nie raz mało ale to żaden problem schudłem 5kg dzięki temu. Zabiegi bardzo mi pomogły a jedzienie podawały przemiłe kelnerki pozdrawiam Panią Sylwię oraz Panią Justynę. Mam nadzieję że uda mi sę tu jeszcze wrócić ale tym razem z żoną.

Brzuszek

Witam czytam wpisy i analizuje .Uważam że piszą prawdę różnie można na to spojrzeć. Nie ulega wątpliwości że jedzenie jest nie smaczne i podawane zimne .Brak organizacji i higieny.

Adrian111
@Brzuszek

Ty byś pewnie lepiej zorganizował i zadbał o higienę?. Jestem obecnie na pobycie i nie mam zastrzeżeń jesteśmy w Uzdrowisku a nie w hotelu. Jestem zadowolony głównie z zabiegów. Jak ktoś się spóźnia to ma zimne ja tam nie narzekam polecam wszystkim ten obiekt.

@Adrian111

Całkowicie zgadzam się.

Kochani polecam to sanatorium wszystkim. 100% zadowolenia. Nie byłam jeszcze w tak pięknym miejscu. Szacunek dla pracowników którzy dwoją się i troją żeby wszystko było na czas i dobrze. Na dodatek charytatywnie bo nic za to nie dostają obsługują dodatkowo 200 uchodźców zakwaterowanych w obok w Hulniku . Naprawdę załoga robi wrażenie obiekt też. I nie reklamują się jak co niektórzy w TV. Pozdrawiam wszystkich jestem bardzo zadowolona.

@Ania

Potwierdzam.

Robin

Właśnie wróciłem do domu po pobycie w Sanatorium Uzdrowisko. Chcę podziękować wszystkim pracownikom tego ośrodka za miłą sympatyczną obsługę, za wspaniały pobyt, za zabiegi, które mi pomogły. Mieszkałam ze współlokatorami w Zaciszu. Na początku rozczarowałem się, że nie w Jutrzence ale okazało się, że pokoje wszędzie takie same o wysokim standardzie z klimatyzacją lepsze niż w nie jednym hotelu 5 gwiazdek. Zabiegi miałem w budynku obok i Jutrzence szedłem na zabiegi jakieś 4 minuty tunelem podziemnym. Ośrodek wyższa półka na miejscu dowiedziałem się, że jest to prywatny ośrodek i tu chcę podziękować właścicielowi, którego również miałem okazję spotkać. Miły sympatyczny postawny pan, który przepuścił kuracjuszy a dopiero potem wszedł sam z miłym uśmiechem. Szkoda, ze mój pobyt już się skończył niestety mieszkam daleko na południu Polski więc raczej nie będę miał okazji być tu w lato a pracownicy mówią że latem jest jeszcze piękniej. Jednego z pracowników poprosiłem podając nr komórkowy, żeby mi przesłał zdjęcia ogrodu. Fakt sanatorium duże i kilka obiektów ludzi też sporo ale w Zaciszu jak sama nazwa obiektu mówi cisza i spokój.

Daria
@Robin

Witam . Byłam w Jutrzence właśnie latem 2020 r. i potwierdzam , pięknie . Mnóstwo zieleni , kwiatów , drzew itd . Warunki komfortowe , obsługa świetna ( byłam z ZUS-u ), zabiegi super . Posiłki bardzo smaczne choć początkowo obiady były zimne , po interwencjach były tak gorące , że trzeba było chwilkę odczekać . Masażysta ( młody chłopak ) fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu . Tak mi podobało się , że w tym roku latem wracam tam prywatnie choć miałam do wyboru inne uzdrowiska . Pozdrawiam obecnych i przyszłych kuracjuszy .

@Robin

Wszystko się zgadza, tak, jak powyżej. Co prawda, jest duży ruch. Ale też to jest duży obiekt. Ale załoga sanatorium stoi na wysokości zadania.

Zbigniew Rybski

Byłem od 2.01-23. Moja opinia jest bardzo pozytywna, super klimat od Pań w recepcji do pań dbających o porządek w pokojach.Polecam i zprzyjemnością tam wrócę.kuracjusz pokój 4075.

@Zbigniew Rybski

Czy był Pan z NFZ?

Zbigniew
@Dora

Tak byłem,i jestem zadowolony... nie z jednego pieca chleb jadłem!

@Zbigniew

Dziękuję. Czytając opinie innych jestem przerażona. Czy można wypożyczyć telewizor?

Zbigniew

Tak kosztuje 55zł

Lidka
@Dora

zadowoleni rzadko piszą natomiast malkontenci zawsze więc statystycznie jak przewija się tu w miesiącu jakiś 1000 ludzi a negatyw wystawia może 1-2 to jaki procent zadowolonych sama oblicz. Ja właśnie zajrzałam tu po 2 miesiącach od wyjazdu. Na pobycie byłam w listopadzie w Jutrzence i jestem zadowolona ludzie mili pomocni jedyny minus to brak imprez tańców ale to zabiła pandemia. Nie ma się do czego przyczepić. Telewizor jest w pokoju nie wiem nic o wypożyczaniu. W pokoju jest czajnik, kubki, łyżeczki, w toalecie suszarka do włosów w innych uzdrowiskach nie było czajnika za wypożyczenie trzeba było zapłacić.Wygląd pokoi i wc jak w hotelu z 5 gwiazdkami mi zaparło dech jak weszłam to tyle.

@Lidka

Witam. Ja mam skierowanie do szpitala rehabilitacyjnego z NFZ i czytałam że tam jest inaczej niż w pozostałych obiektach. Chodzę o dwóch kulach i boję się że sobie nie poradzę.

Mega
@Lidka

Telewizor oczywiście jest w pokoju ale żeby odbierał to trzeba za to zapłacić. A najlepsze jest to, że np. małżeństwo musi zapłacić podwójnie bo liczą opłatę od osoby, choć telewizor jest jeden (to naprawdę musiała wymyślić bardzo tęga głowa, nie będę nazywał jej dosadniej). Pani może telewizor w pokoju miała tylko nie pisze czy z niego korzystała.

Antonina

Witam Byłam w tym sanatorium drugi raz. 4 lata temu zimą i teraz w kwietniu. Wiosną jest tu piękniej zielono cudowny park wkoło las. Jest to miejsce dla osób którzy naprawdę chcą się leczyć i szukają spokoju. Można wypożyczyć rowerek na cały dzień. Ja byłam w Zaciszu. Zdrowie podreperowane. Obsługa miła i kompetentna. Jedzenie dość urozmaicone. Wycieczki. Jest tu SPA też skorzystałam. W sklepiku fajne pamiątki kupiłam kilka. Wyjeżdżając kupiłam borowinę w pijalni wód. Szkoda tylko, że to miejsce nie jest bardziej znane w Polsce.

Mira 7

właśnie wróciłam z wieńca mieszkałam w Zaciszu jestem zachwycona wszystkim. Piękne pokoje, ośrodek prywatny dlatego ful wypas. zabiegi pomogły, personel pomocny. Dziękuję pani Magdzie i Ani. Poznałam fajnych ludzi. Pisze też bo może przeczyta to Andrzej jeśli przeczytasz to powiem tylko tyle - nie żałuję naszych spotkać i możesz do mnie zadzwonić.

wiesia

proszę o informacje ilu osobowe sa pokoje i jaka jest zasada przydziału. Panie z informacji powiedziały mi, że dla osób z NFZ tylko 3 i 4 osobowe

Mieczysław

Byłem w uzdrowisku w marcu 2022r.: Uzdrowisko jest po prostu wspaniałe: piękne pokoje i hol, jedzenie super, przemiła obsługa. Zabiegi są na bardzo wysokim poziomie. Polecam to sanatorium każdemu, kto chce mile spędzić czas lecząc się sanatoryjnie.

@Mieczysław

To dobra informacja :-)

daro

Witam jestem na turnusie od 19.03.22 z zus Kolejek ja( takich w recepcji niema można usiąść Pokoje 2 osobowe na jadalni stoliki przydzielone i to jest fajne nie trzeba szukać miejsca Pokoje z balkonem Obiekt ogólnie duży ogromny Zabiegi spoko panie też mile Jedzenie dobre Jest gdzie spacerować autobus do Włocławka co godzinę jest dobrze

@daro

Proszę o dalsze uwagi :-). Czy zakwaterowanie następuje według recepcji?, czy wg życzenia kuracjusza? Chodzi mi o miejsce, czyli: Jutrzenka, Zacisze, Hutnik, Hel, Tęcza, Wrzos? Pozdrawiam.

@Przyszły kuracjusz

panie w recepcji mówią, że zgodnie z umowa z ZUS i NFZ

@Przyszły kuracjusz

Pewnie im tak wygodnie odpowiadać. Myślę, że w umowie z NFZ I ZUS nic o tym nie ma. :-)

@Przyszły kuracjusz

właśnie dzwoniłam i w NFZ mnie poinformowali, że takie faktycznie są ustalenia. To na dłuższe pisanie.

@Olga

No może mają jakąś teorię na ten temat, ale pewnie prosząc o uzasadnienie pisemne takiej odpowiedzi - zachłysnęliby się :-)

@Przyszły kuracjusz

Jeszcze jedno mam pytanie. Czy stołówka jest dla wszystkich kuracjuszy w Głównym gmachu Jutrzenki? Czy każdy budynek sanatorium ma własną stołówkę, do której dowożone są posiłki z głównej kuchni? Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy. Obecnych i przyszłych. Zwłaszcza z 23 kwietnia. :-)

@Przyszły kuracjusz

Stołówka jadalnia jest tylko w głównym budynku.

@Olga

Dziękuję bardzo za informację. Pozdrawiam

brzuszek

Witam wszystkich kuracjuszy którzy wpisali opinię. Bardzo mi rozczarowała swoim wpisem p.Rita /może podstawiona/.Na podstawie opini kuracjuszy zdecydowałam się pojechać do Wieńca Zdroju .Byłam tam od 9 marca 2022r i już wróciłam ponieważ zaraziłam się wirusem covida./byłam zaledwie tydzień/ Budynki są ładne korytarze robią wrażenie ale jedzenie jest niesmaczne ale najgorsze że zimne. Ani razu nie dostałam nawet letnich ziemniaków .Pracownicy sanatorium są spoko. Kuracjusze zaczeli jeden po drugim zarażać się wirusem ponieważ brak zasad przestrzegania higieny i zaleceń sanepidu Jeszcze jedno mnie zastanawia dlaczego ludzie są nie obiektywni i nie piszą prawdy a może komuś by uratowali zdrowie a nawet życie.

brzuszek

P. Jolu ponieważ jestem osobą kulturalną nie zniżę się do Pani poziomu.

@brzuszek

Kuracjusze sami są sobie winni jakby siedzieli w sanatorium i nosili maseczki na obiekcie to by się nie zarazali

Witam

Witam Szukam osób,które dostały skierowanie z ZUSu w terminie 20.03.2022r

B-BK

Ja :) termin od 19marca o ile dobrze pamiętam

B-BK
@Witam

Ja :) Termin od 19 marca o ile dobrze pamiętam.

Witam. Ja dostałam od 19.03.2022

Mariola
@Witam

Witam serdecznie Posiadam skierowanie z ZUS w teminie od 20.03.2022 pozdrawiam Mariola

No ja mam takie????

@Anna

Też mam ten termin????

Olivkak
@Witam

Witam. Będę z ZUSU od 20 marca :)

Witam Ja mam wyznaczony termin ale od 19.03.2022. Pozdrawiam Irena

@Irena

W jakim wieku jesteście i skąd??

Cela

No to ja się głoszę. Jestem z woj. Śląskiego :-) pozdrawiam

@Dam

Ja też łódź ????

@Dam

. Okolice Malborka

Mysza

Witam poszukuję osoby która ma termin od 28czerwca 2022.Potrzebuje z kimś tam dostać się????

@Mysza

A z stąd jesteś ?

Dora

Czy naprawdę nikt nie wybiera się z NFZ w terminie 15.02 do 8.03?

Ja jadę w tym terminie.

Bardzo się cieszę. Skąd Pani jedzie? Mam nadzieję że się poznamy

@Dora

Też się cieszę że mogę Panią p oznać. Jadę z Kalisza. Proszę napisać namiary np na messenger lub (usunięte przez administratora) na moją pocztę elkaelwoj@poczta.onet.pl to się odezwę na priv.

Ok. Już napisalam

Jeśli ktoś ma kontakt z wiola Proszę o Kontakt

Dolores

Ja będę od 23.02 ????

Dolores Toruń

Witam, czy jedzie ktoś z Państwa na rehabilitację psychosomatyczną od 23.02.2022 lub był na takiej? Najbardziej zależy mi na opini jak było, czy były jakieś zabiegi itp.

Dolores Toruń

Witam, czy jedzie ktoś z Państwa od 23.02.2022 na rehabilitację psychosomatyczną? Lub był na takiej, zależy mi na opinie ( jak było, czy były jakieś zabiegi itp.)

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. - Wieniec

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 86 ocen.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.