Opinie o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Dyzio

Witam. Byłem na turnusie 05.06.2021 do 28.06.2021. Powiem krótko bo zabrakło by papieru. Osoby starsze mające problemy z poruszaniem się proszę aby tam nie jechały. To jest (usunięte przez administratora) kondycyjny. Zero informacj dla kuracjusza. Zero wsparcia..obsługa recepcji wredne baby. (usunięte przez administratora) gra na fortepianie w kółko to samo do znudzenia .(usunięte przez administratora) Jedzenie to chyba wasze pieski i kotki lepiej i smaczniej jadają. Obrzydliwe. Lekarze to fikcja i żart. Sztuka dla sztuki. To co piszą tutaj negatywnie to prawda . Wyjdziecie Super zdrowi ale na papierze bo on wszystko przyjmnie. Nie polecam i nigdy więcej takiego Haosu jakim jest Wieniec Zdrój. Ten (usunięte przez administratora) powinien być zamknięty.

Ryba
@Dyzio

Chyba bedziesz sie z tego tlumaczyl w sądzie. Prawnik jutro sie o tym znieslawieniu dowie. Szkuj kase na adwokata i odszkodowanie.

@Dyzio

Widać duży problem emocjonalny u Pana, może dlatego miał Pan złe odczucia z Uzdrowiska. Panie w recepcji są pomocne i miłe, jedzenia starcza a fizykoterapeuci to złoci ludzie. Każdy ma czasem zły dzień i może nie tryskać humorem ale to nie powód żeby obrażać ludzi, którzy ciężko pracują. Odnośnie wirtuoza fortepianu, zawsze można było podejść do niego i poprosić o wybrany utwór. Niech Pan lepiej zaparzy melisy i weźmie 3 oddechy i nie zieje jadem.

Robson
@Ryba

Dzieci i Ryby głosu nie mają.

Emma
@Robson

Ale bez sensu wpis. Nie masz nic madrego do powiedzenia to nie pisz

Zbyszek
@Ryba

Proszę nie straszyć, taka jest prawda.

Marzyciel
@Dyzio

To nie Hotel lecz uzdrowisko. Niektórzy w domu nie mają tego co jest w tym uzdrowisku a przyjeżdżac do takiego miejsca chcą nie wiadomo czego.

antek
@Zbyszek

taka prawda przyjeżdża taki do uzdrowiska słoma z butów wychodzi i popisuje się w necie.Głupoty pisze tylko po co masz problem człowieku ze sobą a w chacie o takich warunkach i żarciu możesz pomarzyć. Zajmij się czymś pożytecznym. Ja byłem tu 3 razy z żoną i większość ludzi jest zadowolonych a piszą negatywne opinie tacy co im się w życiu nie ułożyło i nie znaja prawa. A takie wpisy to zniesławienie karalne zresztą poczytaj nizej z.U.2020.1444 t.j. | Akt obowiązujący Wersja od: 22 czerwca 2021 r. Art. 212. [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

@Dyzio

Wizyta u lejarza wyznaczona na 18... odbyła się przed 22. Woda do picia jako zabieg! X 7 przy II grupie inwalidztwa z powodu narządu ruchu- problem z kregosłupem i kolana( jednk po operacji drugie do. Kolejny zabieg: rowerek i fotel po 7. Przy wlasnym rowerze i ogolnie dostepnym sprzecie w parku. Zero masazy, gimnastyki w wodzie, krio... czy innych sensownych , adekwatnych do schorzenia. Mozliwy kontakt z lekarzem- po dwóch tygodniach w piątek!.

Zosia
@Dyzio

Dopiero co 2;10;2021 Witam. Jestem w tej chwili i nie mam dobrego zdania jako budynek jest piękny ,ale cena za parking jest za drogi za telewizor 60zł od osoby ja jestem z mężem 2 x60

hagenuk
@Dyzio

To co napisano powyżej jest prawdą nic dodać nic ująć.

Babcia Ela
@Dyzio

Wszystko co pisze Dyzio to prawda. To mój 6 pobyt w sanatorium i jednocześnie najgorszy. Naprawdę nie polecam, większość kuracjuszy modliła się żeby jak najszybcdiej wrócić do domu. Pobyt w Wieńca to kara i koszmar. Jedzenie to brak słów a porcje dla 2 letniego dziecka.

Staś
@Dyzio

Opinia prawdziwa ! Jesteś tylko kodem kreskowym na karcie zabiegowej. Wywiad lekarski i przydział zabiegów ta zwykłe widzimisie lekarza. Co ma wolnego z zabiegów ta dostaniesz. Nikt nie przywita kuracjuszy na początku turnusu, co jest normą w innych sanatoriach. Funkcjonuje natomiast "szczekaczka" (system nagłośnienia w pokojach i na korytarzach, której nie można wyłączyć) informująca o zazwyczaj płatnych imprezach. Jedzenie, szczególnie dla osób starszych to zupełne nieporozumienie !!! Z reklamowanych 2,5 tys. ha lasów sosnowych już co raz mniej. Cięcia idą pełną parą. Rozkład zabiegów, przy dużych odległościach między poszczególnymi obiektami połączonych labiryntem korytarzy jest fatalny. Albo zbitki albo od rana (7.00) do wieczora (18.00) Nie polecam tego monstrum zwanego przez pomyłkę sanatorium !!!

Mikii
@Staś

Oj Ktoś tu chyba był zbyt natrętny że taką nie prawdziwą opinię napisał. Nie ładnie tak kłamać. Pan może i dorosły ale zachowanie małego dziecka. Jeśli się jedzenie, zabiegi Panu nie podobały mógł Pan w każdej chwili zrezygnować z pobytu siłą nikt nie trzymał. Pozdrawiam Pana wiecznie marudzącego.

Hanna
@Dyzio

Wszystko co powyżej napisane to prawda. To tyle

@Gość

Prawda. Nic dodać

Darek Krosno

Witam wszystkich. Mam termin od 22 lipca. Proszę o informacje czy jakieś dancingi są na miejscu? Zawsze można by było się dodatkowo rozerwać.

@Darek Krosno

Tak , są wieczorki taneczne , wstęp 15 złotych . Jest też karaoke , za które nic nie płacisz . Miłego pobytu i dobrych zabiegów .

Szukam osoby , ktora jedzie 1 lub 2 lipca do Wienca Zdroju

@Iza

Będę w Wieńcu Zdroju od 9-go lipca . Jadę tam z województwa podlaskiego . Pozdrawiam .

Edyta

Wlasnie koncze pobyt. Jak mozna takie klamstwa pisac. Kto Cie kobieto gdzies zamykal Ty to moze z tych chorych psychicznie? Chyba wiem kim jestes. Takich ludzi niestety musi przyjmowac. Pewnie bys chciala zeby wlascicielem byl Jaroslaw K. Dziekuje personelowi tego sanatorium za cierpmiwosc i usmiech ktorego doswiadczam codziennie. Prosze sie nie przejmowac no coz chorzy na umysle tez przyjezdzaja.

Daria

Ależ ja tam byłam już i pokochałam te uzdrowisko . Jak dla mnie posiłki były smaczne , obsługa na recepcji , rehabilitanci i panie pokojowe super . Pokoje komfortowe z bardzo dobrym wyposażeniem , byłam w jednoosobowym i miałam czajnik , kubek , łyżeczkę , nie było tylko chłodziarki . Odnośnie tych opasek na rękę to wcale mi nie przeszkadzało a było ułatwieniem dla personelu , wiadomo było od razu , że to ,,swój " . Wcale nie nudziłam się bo lubię spacery , otoczenie piękne , aż chciało się wychodzić na zewnątrz . Niedaleko sklep , w którym można było kupić prawie wszystko , w Pijalni Wód biblioteka więc jeśli ktoś lubi można było poczytać . Poznałam dużo miłych osób , z niektórymi mam kontakt do dziś . Na koniec dodam , że za kilka dni wracam tam ze swojego wyboru i bardzo z tego cieszę się . Pozdrawiam serdecznie .

Multivan
@Edyta

Tez wróciłem z tego sanatorium i jestem zadowolony. Było super. Nie rozumiem ludzi którzy krytykują. A to chyba rzeczywiście psychole.

brzuszek

P. Antku nie strasz Pan ludzi bo też jest karalne. jak ktoś pisze prawdę to nie musi sie niczego obawiać a taka jest prawda że jedzenie jest zimne i nie smaczne .Może jak by zmienili kucharkę i przypilnowali posiłki to tak żle by nie było. Nikt nie żąda cudów bo jesteśmy ludżmi umiejący myśleć i nie chciałbym też Pana obrazić ale chyba sie Panu należy

@brzuszek

nie bardzo wiem o co chodzi ale musi Pan mieć świadomość, że na wszystko trzeba mieć dowody. Nie wystarczy prawda - jestem radcą prawnym więc troszkę lepiej znam się na tym niż Pan - ta opinia jest pierwsza więc jako pierwszą przeczytałam. Będę w tym Uzdrowisku od 01.07.2022r. i . z pewnością przyjrzę się jak tu jest. Czytałam opinię i widzę dużo pozytywnych ale i malutki procent negatywnych więc jestem ciekawa. Swoje spostrzeżenia na pewno tu umieszczę. Nie znam tego miejsca na stronie Uzdrowisko wygląda imponująco.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
Tomasz

Jadę 23.07.2022 z Opola

Zapomnialam napisac z jakiej miejscowosci. Jelenia Gora

Brzuszek

Pani Elu w całej rozciągłości potwierdzam Pani opinie ale jeszcze bym dodała koszmarne jedzenie .Powinni zmienić kucharkę żeby posiłki miały chociaż dobry smak.

@Brzuszek

A ja widzę Twoje negatywne wpisy od samego początku . Skoro źle tak karmią to trzeba było jechać prywatnie może do innego uzdrowiska ? Widzę , że próbujesz zniechęcić inne osoby do wyjazdu do Wieńca Zdroju . Jaki masz w tym cel ? Poza tym jeśli jedziesz z NFZ czy z ZUS-u to nie oczekuj cudów . Byłam z ZUS-u i wróciłam zadowolona . W domu jadasz luksusowe posiłki ? Dam rękę uciąć , że tak nie jest . Zresztą , gdyby tak było to nie jechałabyś ze skierowania z państwowych instytucji tylko wykupiłabyś pobyt komercyjny . Tyle ode mnie , ludziom naprawdę nie powiem gdzie się przewraca . Pozdrawiam i życzę pobytów w uzdrowiskach gdzie karmią porządnie i skąd wraca się ze zbędnymi kilogramami . Jeszcze coś - wygląda na to , że nie chodzi o zabiegi a o żarcie głównie . Przepraszam ale tak to wygląda .

@Daria

Zawsze można dokupić dodatkowe wyżywienie w restauracji, która znajduje się w tymże sanatorium. I tam jest pełen wypas. Obiad trzydaniowy, oczywiście do tego desery, lody, napoje, tudzież alkohole. Full wypas. Do wyboru, do koloru. Niestety - za darmo (czyli z NFZ) tylko podstawowe - dietetyczne wyżywienie. Wybór należy do Ciebie :-).

@Kuracjusz IV/V 2022

Witaj . Chyba źle mnie zrozumiałeś , ja osobiście nie narzekałam na wyżywienie , to inni niezadowoleni wciąż piszą , że jedzenie be . Masz rację , jest restauracja dla gości komercyjnych , można dokupić i zajadać się . Odnośnie pobytu z NFZ to ponosi się część kosztów , to ZUS opłaca pobyt w całości . Byłam z ZUS-u prawie dwa lata temu i nie narzekałam , niedługo znów wracam ale tym razem wybrałam pobyt pełnopłatny . A czy będzie full wypas , przekonam się i nie omieszkam napisać :-) . Poza tym wszystko podrożało i nadal drożeje więc i może jedzenie jest troszkę słabsze . Ja i tak nie wiem jak uzdrowiska dają radę ze stawkami wyżywieniowymi które dostają od NFZ czy z ZUS-u . A wiadomo , że są drastycznie małe . Poza tym jeździmy tam podreperować zdrowie i to jest najważniejsze , sama wybrałam pobyt leczniczy bo bardzo zależy mi na zabiegach . Jeszcze coś - prawie na miejscu są delikatesy gdzie można kupić właściwie wszystko a kilka metrów dalej w hostelu można zjeść rybkę czy inne frykasy . Pozdrawiam .

Ada5
@Daria

właśnie wybieram się do Wieńca ta opinia jest bardzo pomocna dziękuję. Jadę się leczyć nie balowac i obżerać.

@Daria

Tak właśnie. A porównując obiad w knajpce obok sanatorium - to około 50 zł - rybka z dodatkami. W Jutrzence obiad dla VIP - to 60 zł. Ale w tym jest tak jak pisałem poprzednio. Do tego owoce, kawa, desery itd. i to w cenie obiadu - bo to obiad w formie bufetu szwedzkiego :-).Raz jadłem tam obiad goszcząc moich gości, którzy mnie odwiedzili. 60 zł za osobę.

@Ada5

Kiedy będziesz w Wieńcu Zdroju ? Bo ja będę kolejny raz od 9-go lipca do 31-go lipca 2022r. Miło mi ale nie dziękuj , proszę bo możesz mieć inne odczucia i oczekiwania niż ja . Jedziesz z ZUS-u czy NFZ ? A może komercyjnie ? Odnośnie balowania i jak mówisz - obżerania się to z tym bywa różnie . Jedni chwalą , inni narzekają tak jakby w domu jedli frykasy . Zabiegi są naprawdę na poziomie , o to nie musisz martwić się a skoro jedziesz niedługo to powinno być fajnie bo m-ce letnie są najlepsze na pobyt w takim uzdrowisku . Pozdrawiam cieplutko i głowa do góry , jeśli chcesz to odezwij się na e-maila danuta102@onet.pl . Może więcej Ci pomogę .

@Kuracjusz IV/V 2022

W sumie nie jest tanio i nie każdego na to stać choć wiem , ze całkiem sporo ludzi tam je , wykupuje pobyty komercyjne czy lecznicze . Powiem Ci coś - tak naprawdę to wolałabym chyba być w Jutrzence jako kuracjusz z ZUS-u czy z NFZ a nie jako gość hotelowy . Ale niestety , w tym roku musiałam wykupić taki pakiet leczniczy dla zdrowia bo z ZUS-u już nie wysłaliby mnie a NFZ również miałby przeciwskazania na pewno . Z drugiej strony chcę zobaczyć jak to jest będąc gościem pełnopłatnym :-)) . Okaże się w praniu... Pozwól , że zapytam - obiad był złożony z kilku opcji do wyboru ? Np. dwa rodzaje zupy lub dwa rodzaje drugiego dania ? Z góry dziękuję za odpowiedź .

Bella
@Daria

zgadzam się w zupełności. Może to konkurencyjne Uzdrowisko takie głupstwa pisze. Właśnie dziś opuszczam sanatorium w Wieńcu jestem zadowolona. To był wspaniały pobyt leczniczy. A miałąm do wyboru kilka miejsc i cieszę się, że tu przyjechałam Takiego pięknego uzdrowiska nie ma nigdzie. Jedzenie normalne to nie komercja wiadomo. Ludzie nie wypisujcie głupot, że coś tu jest nie tak.

@Bella

Moim zdaniem to nie konkurencja a wiecznie niezadowoleni kuracjusze , oczekujący Bóg wie czego . Cieszę się , ze wróciłaś zadowolona z pobytu w tym pięknym miejscu . sama również miałam do wyboru kilka innych miejsc ale znów wracam do Jutrzenki i wiem , że nie zawiodę się . Pozdrawiam serdecznie .

@Daria

Zgadzam się w zupełności.

Ela
@Brzuszek

A co nie pasuje w jedzeniu? Lepiej w domu pani je watpue?

Leokadia Wanda Ignaczewska

Właśnie dzisiaj kończę turnus w uzdrowisku Wieniec Zdrój. Jestem bardzo zadowolona z warunków bytowych,obsługi.wyzywienia,i jakości wykonywanych zabiegów rehabilitacyjnych. Obiekt wspaniały,to najbardziej miłe spędzony czas w tym uzdrowisku. Wyjeżdżam z żalem ,że to już się kończy mój pobyt. Wrócę, jeżeli będzie taka możliwość. Dziękuję ???????? za wszystko????

@Leokadia Wanda Ignaczewska

Pamiętam , ja również ze łzami w oczach wyjeżdżałam z Jutrzenki prawie dwa lata temu . Ale wracam znów do tego przepięknego miejsca , okazało się nawet , że spotkam się z koleżanką , z którą byłam na tym samym turnusie . Dziś dogadałyśmy się przez telefon .... Wprawdzie ona przyjedzie później niż ja ale około tygodnia będziemy miały możliwość spotykać się . A Ty jeśli nadarzy się okazja i skoro Ci się podobało to wracaj , tego Ci życzę z całego serducha . :Pozdrawiam serdecznie .

Ela

Nie polecam osobom z problemami ortopedycznymi, slisko, duże odległości do pokonania na rehabilitację, ogromna liczba kuracjuszy a mało wind,ćwiczenia nie dostosowane do grupy wiekowej to nie aerobik ani joga, jedzenie dla mnie było ok, cena korzystania z telewizora 1 osoba 65 zł to przesada przy podstawowych kanałach, 4 osoby w pokoju płacą 260 zł, sanatorium nastawione tylko na zysk

@Ela

A jakie sanatorium obecnie nie jest nastawione na zysk ? Twoim zdaniem ma ponosić straty ? Poza tym uzdrowisko Wieniec Zdrój jest najlepszym uzdrowiskiem w naszym kraju . Komfortowe warunki , zabiegi również a odnośnie chorób ortopedycznych byłam i jakoś dałam radę . Była pani z balkonikiem , pan o kulach i poradzili , do windy tylko ich wpuszczaliśmy jako pierwszych . Może i daleko ale mało gdzie są podziemne korytarze , zrobione dla naszej wygody , do przemieszczania się między obiektami . Doceni to ktoś kto musiał w innym sanatorium zimą chodzić na zabiegi na zewnątrz . Ale cóż , zawsze znajdzie się maruda bo nie dość , że wyślą nas z ZUS-u czy z NFZ , płacimy grosze albo nie płacimy nic a i tak ponarzekać trzeba . W kazdym sanatorium są jakieś niedogodności ale czasem trzeba coś docenić i dostrzec plusy a nie tylko minusy . W każdym bądź razie ja wracam po raz kolejny . Pozdrawiam .

Fanti

Dziwny portal ciekawe kto nim zawiaduje. Znikają opinie. Nie można ich znaleźć. Jak się wpisuje od najnowszych wyskakują stare. Gowork powinien zmienić chyba informatyka. Chciałam napisać opinię a tu miszmasz. Zginęła pozytywna opinia wystawiona przez koleżankę.

Marcel

A jak tam z parkingiem ???

@Marcel

Parking 20 zł na dobę. Za okres turnusu - około połowę.

kIRO
@Kuracjusz IV/V 2022

NO TAK PRZECIEŻ UTRZYMNAIE PARKINGU TEŻ KOSZTUJE. JA BYŁEM 3 LATA TEMU ZAPŁACIŁEM ALE MIAŁEM PEWNOŚĆ ŻE NIKT MI AUTA NIE (usunięte przez administratora). WSPÓŁLOKATOROWI INNY KURACJUSZ USZKODZIŁ AUTO MONITORING POMÓGŁ W NAMIERZENIU BO PAN SIĘ NIE PRZYZNAŁ. SZYBKO SPRAWNIE ZNAL;EZIONO WINOWAJCE

Jadę na turnus od 24.07.22 z Mińska Mazowieckiego i mam wolne miejsce jak coś

Marcel

Jadę na turnus od 24.07 do 14.08 Z Mińska Mazowieckiego mogę kogoś zabrać po drodze .

Ela z Gdańska

Witam serdrdecznie, czy ktoś wybiera się do sanatorium Wieniec na turnus z NFZ od 8 do 29 czerwca samochodem z Gdańska? Proszę o ew. odzew na maila esemka.energa@gmail.com Dziękuję

Grazyna

Witam może ktoś jedzie do wieńca zdrój na turnus od 8 06 2022 z Ełku lub dalszej okolicy chętnie się przyłączę mój numer 515 424616

Henryk
@Grazyna

Witaj. Też mam ten termin ale z okolic Krakowa. Pozdrawiam .

@Grazyna

tez mam ten termin:)

Gool

Koszmar a nie uzdrowisko,jedzenie ochydne nie można tego jeść.Obsługa obojętna z tendencją do złośliwości.Za wszystko trzeba dopłacać.Nikt nie przestrzega zasad cobidowych ,co chwila ratownicy wywożą zakażonych cowidem albo sami wyjeżdżają.Obsługa żąda pieniędzy za wszystko .parking droższy od parkingu na lotnisku a za tv płaci się od każdej osoby.Nie polecam!!!!

Rita
@Gool

Chyba kolego byles nie w tym uzdrowisku. Ja tu jestem juz drugi raz i tak jak tysiace kuracjuszy jestem zadowolona. (usunięte przez administratora) jesz w domu a tu Ci jedzenie nie pasuje. Bzdury totalne piszesz. Zagladam tu czasem z sentymentu i szokuje taki wpis. Uzdrowisko nowoczesne super okolica. A to sami kuracjusze nie chca przestrzegac. Ja bylam w listopadzie kilka lat temu i jestem teraz wszedzie komunikaty informacje. No coz zawsze tarafi sie taki ktoremu nic nie pasuje jak Ty. Pewnie mieszkasz w willi kucharz ci gotuje haha i masz sluzbe na kazde zawolanie haha.

Wersal
@Rita

Warunki typu wersal to za mało by być zadowolonym.Brudno,słaba jakość serwisu sprzatajacego.Brak kultury osobistej obslugi stołówki oraz recepcji.Wszedzie tlumy,ponieważ obsluga nie panuje organizacyjnie.Hałas i chaos ...Kombinat do robienia pieniędzy dla właścicieli.

@Gool

Odnośnie opłat to w innych uzdrowiskach ( sanatoriach ) również płaci się za parking , tv a nawet za wi-fi czy czajnik . Ostatnio dzwoniłam do pewnego sanatorium i tam za czajnik opłata wynosi 1 zł dziennie . Moim zdaniem nie ma co czepiać się bo wszędzie płacimy . Z jedzeniem też jest różnie , druga sprawa - jedziemy leczyć się a nie do pięciogwiazdkowego hotelu .

Lidia
@Daria

W jakich? Ja się spotkałam z tym że w uzdrowisku, w którym byłam takie rzeczy są za darmo. Może jeszcze płacić mamy za ciepłą wodę?

Ula
@Lidia

Uzdrowisko placi za wszystkoi ma dokladac moze z wlasnej kieszeni bo taka baronowa chce wszystko za darmo. Panstwo szuka finansow oby tak nie bylo ze zamiast panstwo to kuracjusz zaplaci za pobyt i zabiegi. Poprzewracalo sie w glowie. Ja bylam w kilku sanatoriach tu to bajka. Nic dodac nic odjac. Moj pobyt dobiega kona niestety ale dziekuje personelowi nie zwracajcie uwagi na takich co to najmadrzejsi i anonimowo wpisuja same bzdury

Kuracjuszka NFZ
@Gool

Nie zgadzam się z tym, super obsługa,(pokojówki, rechabilitanci, recepcjonistki i obsługa stołówki) szczególnie pozdrawiam panie z 1-prądy, 5-laser,z kąpieli siarczanych i okładów borowinowych. Nigdzie nie spotkałam się z dodatkowymi opłatami. A za tv jako małżeństwo mieliśmy zniżkę.

Emmi kuracjuszka z NFZ
@Wersal

Jutro wyjeżdżam z Sanatorium z wielkim żalem. Pobyt sie skończył niestety. Zastanawiałam się czy tu przyjechać miejsce dla mnie nie znane. Zobaczyłam reklamę i pomyślałam ale podrobili zdjęcia żeby niby było pięknie. Na miejscu przeżyłam prawdziwy szok. Nie trzeba wakacji zagranicą tu jest cudownie. Zdjęcia na stronie takie jak rzeczywistość. Pokoje ładne klimatyzacja, balkony, na miejscu SPA, sklepiki z pamiątkami, kupiłam fajne rzeczy i borowinę. Zabiegi pomogły personel pomocny i panie, panowie miłe. Obok pijalnia wód z produkowanej wody selenki w Uzdrowisku. W pokoju duże lustro, mebelki i wystrój gustowny, pościel czyściutka, bielutka i pachnąca. Łazienka jak z żurnala. Kawiarnia i pyszna kawka, wieczorki taneczne w miłym towarzystwie. Dbają, żeby nikt oprócz kuracjuszy nie wszedł na zabawę. Tu wielki plus niezbyt fajnie jest bawić się z obcymi i jeszcze pijanymi jak miało to miejsce w innych sanatoriach. Cudowne ogrody. Wkoło las dla mnie rewelacja. Jest tu dużo pozytywnych opinii ja dołączam swoją. Nie udało mi się spotkać właściciela i szkoda. Jedyny mankament to leżaki jest ich trochę za mało, kuracjusze wyrywają je sobie z rąk i zabierają je do pokoi. Pozdrawiam załogę.

@Emmi kuracjuszka z NFZ

Ja zaczynam 8 czerwca. Ciszę się , czytając Twoją opinie :) Mam pytanko- czy można wziąć pokój jednoosobowy? Serdecznie pozdrawiam

Rafał.

Dzień dobry. Dostałem właśnie skierowanie z ZUS, na turnus od 17.08. Czy jedzie ktoś może z Łodzi, w tym terminie samochodem? Chętnie bym się zabrał.

Brzuszek

Pani Magdo jestem osobą wyrozumiałą ale tego co pani pisze to jest przecież coś nie tak. Jak można zimne i nie jadalne zupy oraz zimne ziemniaki usprawiedliwić i przejść do porządku dziennego przecież nie jesteśmy zwierzętami .Nie wymagamy cudów ale niech to będzie smaczne i gorące. Byłam w marcu i stwierdzam z całą odpowiedzialnością że nie dało się jeść to co nam serwowali a jeżeli mowa o pomidorach to osobiście widziałam u mojej sąsiadki przy stoliku jak reklamowała w kuchni spleśniałego pomidora. Szkoda że nie trafiło to na Panią pozdrawiam

Irma
@Brzuszek

Właśnie wyjechałam z Uzdrowiska chciałam napisać pozytywną opinię. Przeczytałam pierwszą jaka tu była. A gdzie te spleśniałe były? i zimne obiady? przez cały pobyt nic takiego nie widziałam. Jestem zadowolona, zrelaksowana i pozdrawiam wszystkich.

Kuracjuszka

Plusy: pokoje super, warunki hotelowe, ekstra zabiegi, bardzo dobra obsługa. Minusy to jedzenie. Obiady były w miarę dobre ale kolacje i śniadania obrzydliwe i monotonne. Produkty na śniadanie najtańsze i niezdrowe,tj słabej jakości wędlina, pomidor bez smaku pomidora, kawałeczek białego sera, najtańsze pieczywo z worka i tak praktycznie codziennie. Na kolację ciężkostrawne dania, np bigos, kaszanka, leczo, wątróbka z cebulą. W okolicy tylko las. Nigdy więc wiecej tu nie przyjadę

@Kuracjuszka

Nic dodać nic ująć cała prawda

Magda
@Kuracjuszka

wybieram się w czerwcu do tego Uzdrowiska będę już drugi raz. Czytam opinie i niektóre sensowne ale niech mi ktoś wytłumaczy jaki chleb ma być????? z prywatnej piekarni, żeby pasował? a i tak napisze ktoś że niedobry. Ludzie wszystko zdrożało zapewne każde Uzdrowisko dwoi się i troi żeby nakarmić kuracjuszy bo na pewno rząd nie dołożył do wyżywienia a tu tacy podli ludzie. To niedobre to monotonne a chleb z worka. Ogarnijcie się. Co tak super jecie w domu wątpię ??? Ja jadę drugi raz żeby się rehabilitować a nie oceniać pomidory. Pozdrawiam personel Sanatorium i współczuję serdecznie takich kuracjuszy życzę wytrwałości.

Irena
@Kuracjuszka

Zabiegi i warunki pokojowe na 5 , natomiast posiłki i higiena na stołówce to porażka .

Irenak
@Irena

tak słyszałam że kuracjusze strasznie bałaganią nie chcą dezynfekować rąk I nie chcą nosić maseczek.

Multivan
@Magda

Też mam skierowanie na czerwiec...

@Irena

Nie zgadzam się z opinią , że posiłki nie są smaczne , dla mnie były bardzo dobre . Może tylko zupy za mało ale to kwestia upodobań bo ja bardzo lubię zupy . Odnośnie higieny - to była zachowana jak najbardziej , panie dezynfekowały każdy stolik po posiłkach . Wchodziło się do stołówki i było czysto , fakt , kuracjusze czasem brudzili bo okruszki leżały na podłodze . A można przecież zgarnąć do pustego talerza . Pokoje i urządzenie ich na 6-stkę , panie pokojowe sprzątały dwa razy w tygodniu , poza tym można było poprosić o woreczki i samemu wyrzucić (usunięte przez administratora) , ja tak robiłam i korona z głowy mi nie spadła . Zabiegi również były dobre , rzetelnie wykonywane , jeden mi nie służył więc zamieniłam na dwa inne bez problemu . Pozdrawiam wszystkich i życzę co poniektórym więcej empatii .

Kuracjuszka NFZ

Prawie kończę pobyt 24 - 04 do15-05-2022 pobyt w uzdrowisku będę miło wspominać, wspaniała obsługa i na recepcji, rechabilitanci i panie pokojowe Dziękuje. Co do kuchni nie jest źle choć przesada z marchewką ????Jeszcze raz dzięki, myślę że jeszcze wrócimy ????pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. - Wieniec

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 86 ocen.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.