Opinie o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Danka

Dziś wróciliśmy z sanatorium. Osobiście jestem bardzo zadowolona.Kulturalna obsługa na każdym stanowisku, ładne wnętrza i dobra organizacja.Minusem są przeciągi,w trakcie wędrowania po długich korytarzach.Wiele godzin spędziłam w terenie, wędrując po lasach (według mnie dewastowanych przez nadleśnictwo,nadmierną wycinką i niszczeniem ciężkim sprzętem duktów leśnych)Zabiegi na ustalony czas,bez czekania i nerwówki-wybór standardowy.Dziekęluję wszystkim pracownikom za opiekę.

Julek
@Danka

Kobieto tu przeszła nawałnica i dla bezpieczeństwa kuracjuszy są wycinki. Najpierw trzeba pomysleć potem bzdury pisać.

Daria

Aktualne info dla wyjeżdżających . W uzdrowisku są już pralko-suszarki , mieszczą się na parterze (za salonem fryzjerskim) w głównym budynku czyli w Jutrzence . To bardzo dobra wiadomość i duży plus dla uzdrowiska . Koszt prania 10 zł. a suszenia 8 zł. albo odwrotnie , nie pamiętam :) . Pozdrawiam serdecznie i życzę miłych pobytów .

Brygida
@Daria

Mój turnus dobiega końca. Zabiegi bardzo mi pomogly, fizjoterapeuci rzetelni wiedzą po co są. Wystrój ładny marmury robią wrażenie. Duży plus z suszarki i pralki których brakowalo na początku mojego turnusu. Jedzenie smaczne większość kelnerów miła uprzejma i pomocna. Mam jedno zastrzeżenie co do ubioru załogi bylam kilka razy świadkiem ubioru który nie był odpowiedni do pracy przy osobach starszych chorych może z problemami sercowymi. Jestem zadowolona z pobytu pomimo obsługi mam nadzieję że zmieni się to. Napewno jeszcze tu wrócę

@Brygida

Cieszę się , ze wróciła Pani zadowolona z pobytu w tym uzdrowisku , z warunków , wyżywienia i zabiegów . Nie wiem tylko jak mam odnieść się do wspomnianego przez Panią ubioru załogi . Co Pani ma na myśli ? Jak ja tam bywałam to wszyscy byli ubrani stosownie do wykonywanej pracy , poza tym dla mnie ważniejsza była atmosfera , baza zabiegowa a przy okazji odpoczynek fizyczny i psychiczny . Było wspaniale , pozdrawiam serdecznie .

Bogusia
@Daria

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,jednak jedzenie dobre nie trzeba gotować przez trzy tygodnie hehe ,co do obsługi to fakt nieraz zdarzały się inne ubiory wśród pracowników zawsze się dziwiliśmy z mężem jak to jest jedni koszule drudzy bluzki ,ale nie nam to oceniać :) bardzo miło będę wspominać ten obiekt pozdrawiam serdecznie

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Recepcjonista. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 6800 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Niki

Ciekawe gdzie tak płacą

@Niki

nie wiem gdzie ale też kandydujesz na recepcję? pytam wstępnie, bo ciekawa jestem jaką stawkę ostatecznie można tutaj ugrać. Jak rozmowa wygląda, czegoś konkretnego oczekują czy raczej standard?

Niki
@Julia

ja nie tylko siostra złożyła CV

Agnieszka

Nigdy więcej nie pojadę do sanatorium w Wieńcu Zdrój. Dlaczego? Razem z mężem byliśmy na turnusie od 22.10.2022 do 12.11.2022r. czkaliśmy na ten wyjazd 3 lata cieszyliśmy się więc, że możemy wreszcie wyjechać, odpocząć i skorzystać z zabiegów. Pierwsze wrażenie bardzo dobre wysoki standard zarówno części hotelowej jak i części zabiegowej. Ale to tylko tyle dalej już tylko gorzej. Sanatorium usytuowane jest w pobliżu Włocławka i zakładów nawozów azotowych „ANWIL” ( darmowa inhalacja azotowa, za którą musieliśmy wnosić opłatę klimatyczną). W lesie na bardzo podmokłych bagnistych terenach. Przez cały okres naszego trzytygodniowego pobytu w sanatorium wilgoć i olbrzymie komary, spacery po mokrych chodnikach, mokre ulice. Po dwutygodniowym pobycie zachorowałam katar, kaszel. Zgłosiłam się do lekarza prosząc o zmianę zabiegów (z mokrych na suche) Pan doktor L zabiegi zmienił zbadał mnie i stwierdził, że to zwykła infekcja, polecił mi kupić (w punkcie aptecznym na miejscu) Flegaminę i tabletki Grypostop. Niestety nie pomogło, a wręcz zaszkodziło ( te dwa leki nie powinny być podawane równocześnie. Wystarczy powiedzieć, że po powrocie do domu (własnym samochodem), trafiłam do szpitala z ostrym obustronnym zapaleniem oskrzeli. Kilkudniowe leczenie w szpitalu, wróciłam do domu jestem w trakcie dalszego leczenia. Zgadzam się w pełni z moim przedmówcą najgorsi w Wieńcu Zdrój są lekarze.... Nie badają kuracjuszy. Jedyna wizyta w dniu przyjazdu na dzień dobry (kuracjusz traktowany jest przedmiotowo) bez jakiegokolwiek pytania, o stan zdrowia lekarz zlecił zabiegi wychodząc z takiej wizyty nie wiadomo, jakie zabiegi nam przydzielił. Dostęp do lekarza jest utrudniony. Rozczarowani kuracjusze

W.G.

Jakie zakłady azotowe

Mira
@W.G.

Mieszkam W Toruniu te zaklady sa dalego od wienca wszedzie sa jakies firmy w kazdym miescie ja jestem na pobycie drugi raz dzis wyjezdzam i jestem zadowolona moje kolezanki tez. Niech ludzie sie ogarna pobut fajny wszystko ok. Dobre zabiegi obsluga tez.

@Agnieszka

Pani Agnieszko , już są trzy Pani wpisy szkalujące te uzdrowisko i uważam , że wystarczy ale odniosę się do Pani wypowiedzi . Odnośnie zakładów azotowych to owszem , są ale co najmniej 6 km od Wieńca Zdroju i nie sądzę , że Pani wdychała opary azotu . Za darmo to Pani wdychała olejki , które wydzielają sosny a przyzna Pani , że jest ich dużo . Poza tym w lesie nie ma żadnych bagien , przynajmniej w pobliżu uzdrowiska a jeśli chodzi o mokre chodniki czy ulice to przesadziła Pani po prostu bo o tej porze roku czy po deszczu zawsze będą mokre , prawda ? Sama byłam tam i latem po opadach również było mokro , normalka :) . Komary są wszędzie , poza tym była Pani w takiej porze roku , że z krótkim rękawkiem nie chodziło się na zewnątrz tylko na pewno trzeba było ubrać się cieplej . Odnośnie zachorowania to myślę , że Pani przeziębiła się , nie leczyła i poszło dalej czyli na oskrzela . powinna była Pani pójść znów do lekarza , zgłosić problem i byłoby w porządku . Jak mi przewiało szyję i kark to szybciutko pobiegłam do lekarza i wcale mnie nie wygonił tylko pomógł . Z kolei jak mi jeden zabieg zaszkodził to również miałam zmianę zabiegu na inny . Najgorzej jak ludzie tylko narzekają , wymagają a od siebie nic nie dają , nawet uśmiechu . Życzę dużo zdrówka i więcej empatii bo to bardzo w życiu pomaga . Jeśli mi będzie dane pojechać do sanatorium to na pewno postaram się aby był to znów Wieniec Zdrój . Pozdrawiam serdecznie .

Renata 1
@Agnieszka

Wlasnie wrocilam z uzdrowiska w Wiencu gdzie ten podmokly teren byl? Nigdzie nie ma zadnej fabryki gdzie ona jest. Czyzbym przez tyle tygodni nie zauwazyla? Wlasnie koresponduje z moimi znajomymi ktorzy tez tu byli ze mna i nkt takiego bagna nie widzial? Gdzie to z ktorej strony?

Dorota
@Agnieszka

Bo to zaledwie część prawdy o tym sanatorium. Nigdy więcej !

Kamat
@Agnieszka

W listopadzie były komary?

Zgaga2000
@Agnieszka

Rozśmieszył mnie Pani wpis i wydaje mi się, że jest Pani z tych, co to na spacer do lasu chadzają w szpilkach. Ale po kolei : cyt. pani ...."ANWIL” ( darmowa inhalacja azotowa, za którą musieliśmy wnosić opłatę". W domu skąd Pani pochodzi, też ma pani inhalację azotową, gdyż, cyt. za Wikipedią procentowy skład powietrza w przeliczeniu na powietrze suche, pozbawione pary wodnej jest następujący: Azot - 78,06 % (objętościowych); Tlen - 20,98 % (objętościowych); Argon - 0,93% (objętościowych); inne - 0,03 % (objętościowych). W pażdzierniku i listopadzie były mokre chodniki i ulice, niemożliwe. Toż to pełnia lata i słońce w zenicie. Kolejna sprawa, kazali Pani do sanatorium jechać i wracać własnym samochodem. Toż to skandal. Ośrodek powinien wysłać po Panią limuzynę, a jako rekompensatę za chorobę /przeziębienie/ odwieść limuzyną do domu.

babcia
@Agnieszka

Zgadzam się co do podejścia lekarzy. Faktycznie praktykuje się jedną wizytę lekarską w dniu przyjazdu. Zero zainteresowania przebiegiem kuracji.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
DARIA

Mimo wielu obaw muszę przyznać że jestem zadowolona z pobytu. Byłam w wieńcu od 22.10 do 12.11.2022. Na początku przeraziła mnie ilość kuracjuszy ale wszystko sprawnie poszło. Przy wejściu stał pracownik na czarno ubrany chyba z ochrony pokierował podpowiedział wszystko z miłym uśmiecham, pokój ładny wyposażony czysto. W recepcji była kolejka ale opłaty można było zrobić później wiec w miarę szybko szło. Zabiegi też ok personel miły chociaż bardzo zabiegany podobno parę osób zachorowało no cóż zdarza się. Jedzenie dobre no była mała wpadka z łyżką. W pierwszym dniu trochę nerwowo jak się odnaleźć ale potem to już z górki. Tu jest po prostu piękny ośrodek a ludzie jak wszędzie. Wyjechałam z miłymi doświadczeniami czy tu wrócę jeszcze nie wiem.

Tatiana

Dziękuję za miły pobyt byłam pierwszy raz w tym uzdrowisku i jestem zachwycona tak wysokim standardem obiektu. Na pewno tu wrócę. Super organizacja, wszystko sprawnie i w miarę szybko. Obiekt położony w lesie sosnowym. Na około drzewa i świeże powietrze polecam..

G.M

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o uzdrowisku Wieniec Zdrój. Duży obiekt i oczywiście dużo ludzi logistycznie zorganizowane całkiem dobrze personel pomocny . Lekarze stają na głowie żeby kuracjusze byli zadowoleni (duża 5) dla Pana Ordynatora. I oczywiście nie piątka a duża 10 Dla Pani ASI z sekretariatu na czwartym piętrze .Ta Pani robi naprawdę dobrą robotę .Natomiast administracja budynku jest jakby odklejona od realiów i nie wie że to oni są dla nas a nie my dla nich .

DARIA
@G.M

Będę w tym Uzdrowisku 22.10.2022r. co Pani ma na myśli że zarządzający budynkiem są oderwani od rzeczywistości.

G.M
@DARIA

Ogólnie jest OK , ale w sytuacjach pilnych decyzji tak naprawdę nie ma z kim rozmawiać pacjent się nie liczy. Ale o tym na razie nie będę się rozpisywał na forum poczekam na reakcję Dyrekcji . ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU

Arek
@G.M

Byłem ty Uzdrowisku i dziwi mnie taki wpis ze nie ma z kim rozmawiać ja załatwiłem wszystko na recepcji dużo też dowiedziałem się u ochrony. Pracownicy pomocni pozdrawiam wszystkich na pewno tu powrócę.

@DARIA

Witam Dario.Przyjeżdżam do Wieńca 28.11.Proszę o kilka słów jak tam rzeczywiście jest?

Wiech
@Olka

Jest ok nie patrz na głupie wpisy

Lena2
@Olka

też tak myślę większość zadowolona a takich co na wszystko narzekają zawsze jest kilku i głównie ci piszą. Zadowoleni raczej rzadko tu zaglądają. Fakt duże uzdrowisko ale kilka mniejszych obiektów ja jestem na pobycie z funduszu mieszkam w hutniku. Przyjazdy wiadomo zamieszanie bo nic człowiek nie wie i o wszystko pyta ale potem już fajnie zależy z kim będziesz w pokoju. Wszystko czyste jedzenie całkiem całkiem zupa drugie danie jakiś jogurt i nie tylko. Sanatorium jest w lesie ale do miasta blisko. Ja nie mam zastrzeżeń. Wszystko zależy od ludzi pobyt hotelowy to nie za dużą kasę, Ale pokoje 6+ czysto a pościel pachnąca żadnych plam pokoje wyposażone w czajniki kubki telewizor łazienka ma suszarkę do włosów kubek. Byłam w kilku sanatoriach ten jest największy ale stawiam 5 polecam. Przed przyjazdem czytałam opinie dużo pozytywnych i z tymi się zgadzam.

@Olka

Witaj Olka . Proszę , przeczytaj mój wpis z dnia 26.09.2022r. Tam bardzo dużo napisałam o tym uzdrowisku i jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj , chętnie odpowiem . Może odezwie się DARIA , która miała być w Wieńcu Zdroju bodajże w październiku . Mój ostatni pobyt był na przełomie sierpnia i września . Odnośnie opinii to są bardzo różne , na pewno zauważyłaś . Moim zdaniem nie patrz na te bardzo negatywne bo wiele z nich jest przesadzonych i nie są prawdziwe :) . Pozdrawiam serdecznie i życzę fajnego pobytu , liczę też na choć kilka słów po powrocie .

@Daria

Dziękuję za informacje.Znam ten obiekt bo korzystałam z niego podczas pobytu prywatnego. Teraz będę na turnusie z ZUS.Zależy mi na pokoju jednoosobowym.O której najlepiej przyjechać aby w miarę szybko załatwić meldunek ? Pozdrawiam serdecznie i obiecuję skreślić kilka słów już z pobytu.

@Lena2

Bardzo dziękuję za cenne informacje. Pozdrawiam serdecznie.

@Olka

Powiem Ci tak - ja przed przyjazdem z ZUS dzwoniłam do pani kierownik recepcji , do pani Anny D i mówiłam , że mam zaświadczenie od lekarza o wskazaniu do pobytu w pokoju jednoosobowym . Pani Anna wpisała mnie na listę i faktycznie - czekał na mnie pokój jednoosobowy na IV piętrze z widokiem na wewnętrzny taras . Obecnie ponoć jest gorzej z uzyskaniem jedynki , wymagania zaświadczenia od lekarza specjalisty i trzeba zadzwonić odpowiednio wcześniej aby mogli zarezerwować miejsce w jedynce . Można jeszcze przyjechać o dzień wcześniej ale należy zarezerwować pokój telefonicznie , opłata obowiązuje jak za pobyt hotelowy ale jest większa szansa . Komercyjnie i ja byłam dwa razy w tym roku więc znam temat . Jesli przyjedziesz w dniu rozpoczęcia turnusu to lepiej być jak najwcześniej bo wtedy masz lepszy pokój , zabiegi i pierwszą turę posiłków . Pozdrawiam i dobrej nocki .

@Daria

Dzięki za podpowiedź z rezerwacją jedynki.Wykonałam telefon i pani z recepcji wyjaśniła co mam zrobić. Jadę autem i zaledwie 60km więc postaram się być jak najwcześniej na miejscu. Pozdrawiam ciepło.

@Olka

Jestem ciekawa co i jak udało się Ci załatwić . Mam nadzieję , że pozytywnie i że napiszesz kilka słów . Tymczasem życzę Ci fajnego pobytu , dobrych zabiegów i miłych kuracjuszy w Twoim otoczeniu . Pozdrawiam cieplutko .

@Daria

Witam serdecznie Dario. Na miejscu byłam ok.9.30 a w pokoju już o 10.15....meldunek bardzo sprawny.Nie udało mi się zdobyć jedynki ale właściwie to dobrze bo mam super współlokatorkę.Baza zabiegowa na wysokim poziomie,jedzonko smaczne.Towarzystwo rozkręca się zwłaszcza na wieczorkach tanecznych.Dziękuję za życzenia i ciepło pozdrawiam.

Obserwator
@Olka

Dlaczego usunięto moją opinię . Niech NFZ skontroluje to miejsce.

aoaoao

Skóra cierpnie czytając opinie. Jak odważyć sie żeby pojechać na skierowanie z NFZ poszpitalne? Moze ktoś zna metodę zmiany miejsca skierowania. Proszę

nooooon
@aoaoao

Ja właśnie wróciłem z tego Sanatorium. Czytałem opinie ale sporo jest na tak. Tu przyjeżdżają tysiące kuracjuszy a tylko nieliczna ilość jest niezadowolona. Ja byłem pierwszy raz i chcę podziękować miłemu personelowi. Pobyt zaliczam do udanych. Wprawdzie towarzystwo mi nie bardzo odpowiadało ale to nie wina Sanatorium. Jedzenie może być w innych sanatoriach niej więcej to samo. Pielęgniarki bardzo miłe, panie w jadalni też uwijaja się szybko bo jedzenie na tury. Zabiegi nawet lepsze niż w innych sanatoriach 1 miałem zmieniony. Sanatorium w lesie no cóż bagna tu nie widzę pogoda wiadomo jaka trzeba się ciepło ubrać. Pokoje ładnie umeblowane gustowne. Czułem się jak w ekskluzywnym hotelu. Nie mam uwag. To co mamy to wynika z umowy z NFZ więc jeśli są pretensje to nie do uzrdowiska i nie do obsługi. NFZ za dużo za nas nie płaci. Poczytaj te opinie które są na tak. Sam byłem świadkiem różnych zachowań ludzi no cóż schorowani ludzie bywają niemili i roszczeniowi kwestia charakteru.

Wiech
@aoaoao

Proste piszesz do NFZ i prosisz o zmianę ja napisałem zmienili mi termin i miejscowość - mimo że na skierowaniu jest napisane że jeśli ci nie pasuje termin lub lokalizacja jest to jednoznaczne z twoją rezygnacją. Ja byłem zszokowany i byłem w Wieńcu w moim terminie. Pozdrawiam

Uta
@Wiech

Co Cie zszokowało ja jade w lutym

@aoaoao

Witaj . Na Twoim miejscu nie zmieniałabym sanatorium i nie sugerowałabym się tymi negatywnymi opiniami choć wybór należy do Ciebie . Sama byłam tam trzy razy i mam zamiar pojechać znów a to chyba o czymś świadczy , prawda ? Warunki hotelowe świetne , baza zabiegowa jedna z najlepszych , na miejscu rozrywka a jednocześnie spokój bo to nie Ciechocinek . Wcześniej opisywałam wrażenia z pobytu i zdania nie zmieniam . Moim zdaniem takie negatywne opinie piszą ludzie sfrustrowani i roszczeniowi , tacy , którym nic nie podoba się . Pierwszy raz jechałam też z duszą na ramieniu i bardzo miło rozczarowałam się , dlatego wciąż tam wracam . Jeśli chcesz zmienić termin i miejsce to ryzykuj ale uważaj bo mogą wyrzucić z kolejki albo trafisz w gorsze miejsce . Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrych wyborów .

@nooooon

Bo byłem tam.

Krystyna

Hejo, z rok temu szukali pracownika jako Konserwator - Serwisant. Pisali o dobrej atmosferze w pracy. Faktycznie jest miło? Firma dba o atmosferę i organizuje np. wyjścia integracyjne dla pracowników?

Bożena
@Krystyna

czy wyjścia integracyjne warunkują atrakcyjność pracy? ja przyszłam do pracy bo chcę pracować i jest tu ok fajny zespół i o to chodzi. A wyjścia integracyjne jak kto chce i ma czas.

Agnieszka

Gocha

Jestem obecnie. Jedzenie jest smaczne i urozmaicone może faktycznie na obiad małe porcje, ale bez przesady. Wszystko świeże, są warzywa, do śniadania jogurt czy serek który można zjeść na drugie śniadanie, więc chyba co niektórzy to przesadzają tutaj. Zabiegi dobrze dobrane, na pobyt ZUS 7 lub 8 dziennie, bardzo fajne ćwiczenia w basenie, jest biegania po schodach, ale można trochę stracić na wadze, z czego się cieszę. Zawsze można poczekać na windę jak coś. Na pewno nie jest to miejsce dla osób na wózkach ale też nie ma takich osób, bo chyba przydzielając to miejsce zdają sobie z tego sprawę. Wokół piękne lasy, jest gdzie pochodzić. Ogólnie bardzo mi sie tu podoba i jestem zadowolona z pobytu.

lexis
@Gocha

Mam trochę odmienne zdanie co do warunków pobytu. Ośrodek jest maksymalnie skomercjalizowany w negatywnym tego słowa znaczeniu. Na każdym kroku trzeba za cokolwiek opłacać się. a to za korzystanie z tv od każdej osoby w pokoju np 2-osobowym(małżeństwo)??, za zakup zwykłego prześcieradła, za wypożyczenie roweru i to jeszcze z kaucją itp. Byłem już w wielu sanatoriach na terenie kraju i tam nie było takich obciążeń. Poza tym razi mnie ogromna liczba kuracjuszy, wieczny pośpiech, 5-zmianowa stołówka, jedzenie aby przeżyć. Zdaję sobie sprawę, że NFZ kieruje kuracjuszy w/g swoich kryteriów ale nigdy nie chciałbym tutaj wracać. Sama nowoczesność i wystrój ośrodka to nie wszystko. Nie czuję się tu komfortowo, przeszkadza mi wiele rzeczy ale cóż każdy ma swoje zdanie. Pozdrawiam.

Bartek
@lexis

Jestem na pobycie ZUS. Czytam te opinie negatywne i trochę mnie to bawi. No cóż Polakowi nie dogodzi. Ale jak na tysiące kuracjuszy raptem 1% niezadowolonych to sukces Sanatorium. Ja i moi współlokatorzy jesteśmy zadowoleni i napew no tu wrócimy. A narzekający zawsze będą bo to typowe dla Polaka mus skrytykować. Super wieczorki taneczne, klimat, pokoje piękne. Jedzenie normalne no wiadomo nie komercyjne a sanatoria muszą się mieścić w kwotach które oferuje NFZ. Roweru nie wypożyczałem z uwagi na moje biodro. Moja ocena 5+.

Hanna
@lexis

Zgadzm sie jak wyżej. Bylam w okresie 23.04-13.05. Tłok, przeciągi tlumy kuracjuszy. Paskudne "niby salatki' na kolację (np. pasta ze zmiksowanej fasoli. Szara breja bez smaku. Kelnerki wyrzucaly nie zjedzoną z wielu talerzy. itp.

@Hanna

Czyżby aż tak się pogorszyło w ciągu kilkunastu czy nawet kilku dni ? Mój kolega właśnie jest tam od 8-go czerwca i jak dzwoni to bardzo sobie chwali wyżywienie , pokoje , zabiegi itd... Absolutnie nie narzeka ale wygląda na to , że są ludzie którzy wymagają nie wiadomo czego nie zważając na inflację , na to , że wszystko drożeje . Kobieto , czy Ty nie widzisz jakie są ceny w sklepach ?! Gdzie Ty żyjesz ? I na jakim świecie ? Ale pominę to bo trafiają się ludzie złośliwi , bez żadnej empatii , tzw. maruderzy . Dam Ci radę - pojedź prywatnie , zapłać odpowiednio i będziesz mieć luksusy choć też nie wszędzie . Pozdrawiam , zdrówka życzę .

Piotr -współlokatr
@Hanna

chyba wiem kto to pisze od początku byłeś na nie bo jedynki nie przydzielono

Luna
@Daria

Swięta racja zaplacić i będzie hotelowo. Ja w przyszlym tygodniu wyjezdzam i jestem zadowolona

@Luna

Hej . W takim razie życzę Ci wspaniałego pobytu , dobrych zabiegów i fajnego towarzystwa . Dołączę dopiero 9 lipca , pozdrawiam . P.s. Byłam i wiem , że będzie dobrze .

Aleksander
@Luna

Ty jedziesz za darmo z NFZ czy wpłacasz jakąś niedużą kwotę? Chce pierwszy raz wybrać się do takiego uzdrowiska i ciekawi mnie czy jak jest skierowanie to trzeba ponosić jakieś koszty.

@Hanna

Prawda. Tłok, paskudne sałatki ze zmielonej fasoli, które kelnerki wyrzucały. Szkoda jedzenia. Jeśli w sanatorium jednocześnie przebywa 1200 osób, wszędzie tłok, w windach, na zabiegach, stołówce. Czysta komercja. Zabiegi proponowane można odbywać w miejscu zamieszkania, za "lepsze" oczywiście się płaci. Basen wyłącznie płatny. Miejsce bardzo ładne, wśród lasów, pokoje znakomicie wyposażone. Byłam i więcej dziękuję. Nie znoszę tłumów, zdecydowanie wolę bardziej kameralne sanatoria z dostępem do zabiegów na basenie.

Hanna
@lexis

Byłam, widziałam, podzielam opinię. Tłumy, pośpiech i kolejki, kolejki.

Emma
@Hanna

Jestem na pobycie i nic mnie tak nie denerwuje jak zachowania kuracjuszy ich nerwowość i roszczeniowość. Współczuję pracownikom tego sanatorium. Pozdrawiam serdecznie.

Dama
@Emma

Zgadzam się z Panią kuracjusze bardzo roszczeniowi niestety chyba pmylili miejsca ponieważ nie są w hotelu 5gwiazdkowym tylko w sanatorium gdzie również są tam pracownicy którzy muszą słuchac i obługiwać tych ludzi ą i ę, myślą ż przyjechali do sanaorium to trzeba chodzić nad nimi jak nad królem czy królową

Jagoda
@Gocha

A mi dali. Z I grupa. Odwołuje się już. Przydział mam na kwiecień. Dlatego mimo zaświadczenia o niepełnosprawności i, że poruszam się o wo, ku i z opiekunem dostałam Wieniec Zdroj

@Jagoda

Witaj . Będąc w Wieńcu zdroju trzy razy widziałam mnóstwo osób , które poruszały się przy pomocy balkoników , kul , były też osoby na wózkach inwalidzkich same lub z opiekunem . Byli kwaterowani w głównym budynku czyli w Jutrzence . Poza tym są windy więc bez problemu można dostać się na wyższe piętra czy zjechać niżej . Moim zdaniem nie powinnaś rezygnować aby nie wypaść z kolejki ale to Twoja decyzja , życzę dużo zdrówka .

Bogna
@Jagoda

Ja tez jestem niepelnosprawna i dostalam pokoj bardzo blisko sal zabiegowych

MÓJ PRZYJAZD DO SANATORIU "JUTRENKA" WIENIEC ZDRÓJ W DNIU 13.11.2022R. Przyjazd tutaj to makabra. Na początek: po przybyciu w dniu 13.11.2022r.otrzymałem o godz.13.00 numer 360 do rejestracji. W olbrzymim holu i w sali konferencyjnej siedziało setki osób czekających na swoją kolejkę. W międzyczasie można było zjeść obiad. Rejestracja miała przerwę od 15.00 do 15.30. Przychodziła pani i wyczytywała po kilka numerków. O godz.16.30 miałem szczęście i poszedłem do rejestracji. Póżniej do pielęgniarki, gdzie dostałem się ok.18.30. Lekarz o 19.05 Przed lekarzem można było zjeść kolację. W pokoju byłem o godz.19.30. Czyli, minęło 6,5 godz.od czasu mojego przybycia do załatwienia wszelkich formalności. Opłata za TV od osoby 65zł, przy rabacie wyniesie to 97,50zł. Zdzierstwo, czy ktoś w domu opłaca TV od osoby??????A co z faktem, że ja chcę oglądać TV, a żona nie????? Nie ma wyboru..........

Ula
@Andrzej

Kto w to uwierzy ze ktos nie chce ogladac tv. Chce ale darmo haha

Gryzia

Witam. Czy może ktoś z kuracjuszy w dniu 28 listopada jedzie autem do Wieńca Zdrój i ma wolne miejsce za dopłatą do paliwa ? Ten polecany Hoper niestety ma wyprzedane już bilety ????

@Gryzia

Chodzi o okolice Mińska Mazowieckiego lub z Warszawy.

@Gryzia

Witaj . Jeśli już nie ma biletów na Hopera to spróbuj pojechać pociągiem z Warszawy do Włocławka . Z Włocławka do Wieńca Zdroju już bliziutko , możesz dojechać pod same uzdrowisko autobusem ,,11" lub taxi . Miłego pobytu , pozdrawiam .

Dziękuję bardzo. ????

@Daria

Ok, wyszły znaki zapytania zamiast ikonki "uśmiech". Sorki. Już ogarniam pociągi.

@Gryzia

Nic nie szkodzi :) . Mam nadzieję , że uda się Ci podróż , pozdrawiam . Sama tam jeżdżę Hoperem ale zawsze kupuję bilety wcześniej bo raz mi zdarzyło się , że zagapiłam się i nie miałam czym wrócić z sanatorium do domu . Musiałam przedłużyć pobyt o jeden dzień , na który były wolne miejsca .

@Gryzia

Witaj Grazia. Chętnie pomogłabym z transportem bo jadę samochodem na turnus od 28.11.ale z kujawsko-pomorskiego. Liczę jednak, że uda nam się poznać na miejscu .Życzę udanej podróży i do zobaczenia w Wieńcu.

wrocek

Byłem z żoną sierpień wrzesień 2022.Ogólnie wrażenie po przyjeżdzie dobre .Duże obiekty Jutrzenka wybudowana w 2015 roku pozostałe budynki np. Hutnik po remoncie..Wiekszość w marmurach komunikacja na zabiegi dobrze pomyślana .Zapecze techniczne i wyposażenie dobre.Tyle pochwał.Teraz rzeczywistość.Zabiegi przyzwoite ale czasy skrócone.Ręczniki jeden a powinny być dwa .Nawet w szafie w spisie wyposażenia widnieją dwie sztuki. Wyżywienie urozmaicone ale porcje skromne.Natomiast zupa podawana w kubkach o pojemnośc około 200 mil.to jest skandal w dodatku nigdy kubek nie był pełny.Po wejścu do pokoju zauważyłem wiszącą listwę z zasoną .Chciałem zasłonić wypadły następne dwa kołki.Zgłosiłem to trzykrotnie do recepcji nikt nie przyszedł.W czwartym dniu poszedłem do lasu i wyciąłem kołek odpowiedniej długości i podparłem listwę.Tak do końca turnusu było mam to udokumentowane zdjęciami i filmem.Usterka druga -spłuczka wc napłniała się kilka minut.Tutaj po zgłoszenu serwis przyszedł w porę.Usterka trzecia wybiło bezpieczniki pewnie po jakimś zwarciu.Zgłoszenie o godz jedenastej i trzykrotne ponaglenie bez efektu.Dopiero kiedy dostałem bezpośrednio tel. do elektryka zjawił się około 15.Oczywiście ,że potrafię włączyć bezpiecznik .Szkopuł w tym iż są zamknięte na klucz.Czy bym tam przyjechał ponownie?Tak ale pod warunkiem ,że nastąpią zmiany od momentu moich uwag.

wrocek
@wrocek

Prawie zapomniałem. Picie wody zdrojowej jest wliczone do zabiegów skandal! Opłata za parking w wysokość 200 złotych i żadnej odpowiedzialność Uzdrowisko nie ponosi drugi skandal.

@wrocek

Tzn., że za wodę nie płacisz mając zabieg? Co w tym złego bo nie rozumiem skoro i tak go bierzesz?

Aga
@wrocek

Moje auto uleglo uszkodzeniu monitoring omogl. To jest oplata za postoj nie pilnowanie w czym tu skandal. Jak chcesz calodobowa ppieke to 100 zl doba tak kosztuje w hotelu. Za 200 bys chcial zeby ci fury ktos oiln9wal przez prawie m8esiac zarty chyba

Maryla
@wrocek

A skąd taka informacja że powinny być 2 ręczniki? Ja byłam w innym sanatorium bo tu dopiero jadę w listopadzie i wcale mi ręcznika wtedy nie dali kazali przywieźć swój. Czajnik był tylko na stołówce, telewizor też. Parking malutki musiałam parkować kilometr dalej, na zabiegi musiałam długo czekać pod drzwiami bo za mało personelu. Pokoje obskurne jak za (usunięte przez administratora) Jak to wygląda w Wieńcu, czy ktoś może mi napisać. Bo to że coś tam się zepsuło i ktoś natychmiast nie naprawił to nie bardzo mnie interesuje jadę się leczyć nikt nie musi biegać na każde moje zawołanie w domu też się rzeczy psują i nie są naprawiane natychmiast nie przesadzajmy wszędzie pracują tylko ludzie nie roboty. Proszę o szczerą opinię.

@Maryla

Byłam w tym uzdrowisku 2 lata temu z ZUS i w tym roku dwa razy na pobycie leczniczym komercyjnym . Nie pamiętam dokładnie ale 2 lata temu w pokoju był jeden ręcznik albo dwa , dla wszystkiego miałam ze sobą dwa ręczniki . Pokoje dla kuracjuszy z ZUS , z NFZ i komercyjnych są takie same . Różnica tylko ta , że w pokojach dla osób pełnopłatnych na podłodze jest wykładzina i lodóweczka . Poza tym pokoje niczym się nie różnią , bardzo wysoki standard , wyposażenie , suszarki do włosów w każdej łazience , balkony a na balkonach suszarki na prane rzeczy ( są przytwierdzone na stałe ) . Warto wziąć ze sobą sznur do bielizny i klamerki , wtedy można powiesić więcej prania na balkonie . W pokojach są bezpłatne czajniki , bezpłatne wi-fi , kubki lub szklanki , łyżeczki . Za tv , niestety , płaci się , bodajże 60 zł. od osoby , tak samo i za parking . Zawsze mieszkałam w głównym budynku czyli w Jutrzence gdzie jest restauracja , kawiarnia , stołówka dla kuracjuszy z ZUS i NFZ , apteka , sklep ,,Pewex " , pub , kręgielnia , salon fryzjersko-kosmetyczny , gabinety lekarzy , pielęgniarek , gabinety i sale zabiegowe . Są jeszcze inne obiekty - Wrzos , Hutnik , Tęcza , Zacisze , Hel , Zakład Przyrodoleczniczy i pijalnia Wód . Kuracjusze mieszkają w Jutrzence , w Zaciszu , w Hutniku , we Wrzosie i w Tęczy . Zabiegi odbywają się w Jutrzence , w Tęczy i w Zakładzie Przyrodoleczniczym . Pijalnia Wód - wiadomo . Kuracjusze z ZUS-u są zawsze kwaterowani w Jutrzence a z NFZ różnie , moim zdaniem właśnie w Jutrzence jest najlepiej :) . W holu głównym są dwie windy i dwie przy kawiarni . Na zabiegi można chodzić przez park albo łącznikami tzw. podziemnymi tunelami co jest dobrym rozwiązaniem gdy jest zimno na zewnątrz . Są dwie recepcje , jedna (główna) na parterze a druga (medyczna) na poziomie -1 . W recepcji panie i pan bardzo pomocni , zawsze uśmiechnięci choć muszą ogarnąć wszystko ale radzą z tym bardzo dobrze jak na takie duże uzdrowisko i mnóstwo ludzi .Panie pokojowe również są rzetelne , pomocne i jeśli coś nam trzeba to wszystko załatwią . Lekarze też są sympatyczni (wszystkich nie poznałam) , przynajmniej ja trafiałam na takich . Rehabilitanci , fizjoterapeuci przykładają się do swojej pracy i nie można stwierdzić , że pracują za karę .Nigdy nie miałam skracanych zabiegów , czasem nawet kilka minut dłużej trwał zabieg . Odnośnie rozrywki to w ośrodku są trzy razy w tygodniu wieczorki , dwa razy karaoke i dużo wycieczek , karaoke bezpłatne . W głównym holu pięknie gra na fortepianie pan kilk razy w tygodniu , są też koncerty np. jazzowe albo inne występy . W Pijalni Wód jest biblioteka więc można wypożyczyć książkę . Obok ośrodka jest sklep ze wszystkim praktycznie , bar Leśna Chata i Smażalnia Ryb z Hostelem gdzie można zjeść np. obiad czy kolację . Przy Delikatesach nawet można kupić fajną odzież , którą sprzedaje miła pani . Park latem jest piękny choć nie za duży ale jest gdzie pospacerować , oprócz tego las sosnowy (w parku również dużo sosen) więc powietrze jest dobre , zwłaszcza dla ludzi z nadciśnieniem czy z chorobami dróg oddechowych . To chyba na tyle , jeśli są pytania to proszę , odpowiem . Dodam tylko , że jeśli da się to w przyszłym roku postaram się tam pojechać kolejny raz . P.s. zapomniałam - są dwa baseny , jeden w ZPL a drugi w Aquaparku + kilka jacuzzi , mini tężnia itd... Jest też Grota Solna w ZPL . Pozdrawiam i życzę wszystkim wyjeżdżającym miłego pobytu i zadowolenia .

@Daria

A proszę mi powiedzieć pokoje ilu osobowe są? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Mała

Jeśli jedziesz z ZUS-u to będziesz mieszkać w głównym budynku czyli w Jutrzence w pokoju jednoosobowym albo dwuosobowym . Ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna bo jedynki przeważnie dostają osoby z poważnymi schorzeniami i majacymi zaświadczenie od specjalisty . Chyba , że będziesz miała szczęście i trafi się Ci taki pokój . Zusowcy są kwaterowani na IV i III piętrze . Natomiast ludzie z NFZ mieszkają w różnych budynkach i w różnych pokojach . Pozdrawiam i życzę miłego pobytu .

@Daria

Dziękuję bardzo. Jadę z ZUS-u właśnie. Termin coraz bliżej a ja coraz więcej obaw hehe

@Mała

Nie obawiaj się bo nie ma czego . Zus ma lepiej niż Nfz choć posiłki macie takie same . W każdym bądź razie ja nie narzekałam , Zabiegi też można przesunąć w miarę możliwości . Szkoda tylko , że macie taki termin bo ja zawsze byłam latem lub przełom sierpnia i września a wtedy dni są dłuższe i jest tam naprawdę pięknie . Aha , w pokojach jest klimatyzacja sterowana ręcznie , można ustawić na chłodzenie a jak już jest zimno i grzeją to na ogrzewanie . W każdym pokoju jest niezbędnik kuracjusza i tam znajdziesz instrukcję odnośnie klimatyzacji/ogrzewania . Pozdrawiam i mam nadzieję na kilka słów odnośnie pobytu .

@Daria

Proszę mi jeszcze powiedzieć czy dostępne jest żelazko czy nie bardzo? Na tyle dni coś mam się biedę popakować hehe

Maja
@Mała

Spoko. Wróciłam 27.09.Jestem bardzo zadowolona. Pomimo duże ilości kuracjuszy, bardzo dobra organizacja zabiegów i posiłków. Pod warunkiem, że się przestrzega godzin. Jedzenie bardzo dobre: świeże, pachnące wędliny. Nigdy nie dostałam niczego nieświeżego. Nie wiem co ludzie krytykujący jedzenie jadają w domu, ale skoro swiezutka polędwica sopocka, to dla nich "jedzenie jak dla psa", ...

Maja
@Mała

Zdaje się że jest. Ja przemyciłam własne. Turystyczne. W pokoju jest czajnik elektryczny, kubki i łyżeczki. W łazience, suszarką.

@Maja

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Mała

Tak , żelazko jest dostępne w recepcji , można wypożyczyć . Pozdrawiam i miłego pobytu życzę .

@Mała

Hej mój termin się zbliża, jaka jest twoja opinia pobytu???

@AGA

Hejka. Szczerze przeżyłam to jakoś tylko dzięki mojej współlokatorce. Śniadania wiecznie to samo, obiady dwa razy trafiło mi się surowe udko, raz zrazy które brzydko pachniały, ogólnie cały pobyt byłam praktycznie na zupach w małych miseczkach, ziemniakach i troszkę surówki, kolację bardzo często były różne sałatki z ogromną ilością majonezu to tyle na temat jedzenia. Wszystkie zajęcia z fizjoterapeutami oceniam na mocne 5, jak się człowiek bezsensownie nierzucał(a zdarzali się tacy) to było wszytko ok a jeszcze doradzili nieraz. Także z tego jestem zadowolona. Lekarz zostawia wiele do życzenia, bardzo opryskliwy i w ogóle nie miał nawet ochoty rozmowy z pacjentem, nawet jak chodziło o zmianę zabiegu bo np dostało się mocnego uczulenia czy po czymś się źle czuł człowiek, ale jak chciało się wykupić dany zabiegi to bardzo miły. Także troszeczkę inaczej sobie to wyobrażałam, ale przeżyłam hehe. Pozdrawiam

@Mała

Hej to nie źle, z tym jedzeniem. Byłaś 24 dni, czy miałaś coś skrócony pobyt.. To lekarza masz w tylko określenie jaka rehabilitacja ? A powiedz jak pokój co z tego piszesz miałaś ok współlokatorkę.

@Mała

A powiedz jak wyglądało zakwaterowanie o której byłaś w sanatorium???

@AGA

Tak pobyt 24 dni. Pokoje nawet spoko, tu byłam mile zaskoczona. Lekarz robi z Tobą 2 minutowy wywiad a zabiegi dobiera program komputerowy na zasadzie tego co lekarz wpisze. Z tym co ja pojechałam usłyszałam od lekarza że on nie rozumie po co mnie tu w ogóle przysłali ponieważ nie ma na tyle rodzai zabiegów ile zlecił Zus. Większość zabiegów miałam nie na ten problem co pojechałam, więc dla mnie strata czasu. W sanatorium byłam ok 12.00 a do 14.00 już byłam zameldowana, rozpakowana i wizyta u pielęgniarki załatwiona. Bardzo szybko to szło, ale.z rana podobno było dużo gorzej.

Dziękuje ci bardzo.

Przyjęcie do sanatorium to katastrofa. W dniu 13.11.2022r.godz. 13.00 otrzymałem numerek do rejestracji w recepcji,w rejestracji byłam już .....16.30. Póżniej wizyta u pielęgniarki ,kolejka, o 18.30 .w locie kolacja ,wizyta u lekarza 19.05. W pokoju o 19.30.Od momentu wejścia do sanatorium do chwili wejścia do pokoju minęło 6,5godz. Tyle trwało przyjęcie minie do sanatorium. Epoka kamienia łupanego. Nidy więcej tutaj nie zawitam

Czy firma Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wie

A co to obchodzi kuracjusza

@Wie

No raczej nic, bo to pytanie nie było skierowane do nich raczej? Jakby nie patrzeć to forum dla pracowników i fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś właśnie z ich perspektywy. Zastanawiam się tak właściwie czy ich w ogóle interesuje tutaj opinia kuracjuszy?

Barbara

Poszukuje kogoś kto jedzie od07,12do28,12 do uzdrowiska jestem z Okolic Chełm lubelskie mam 53lata kogoś w podobnym wieku

@Barbara

Pisz , proszę pod jednym nickiem bo staniesz się mało wiarygodna . Albo jesteś Barbarą albo Poszukuję , zdecyduj się.... Pozdrawiam .

@Daria

Napisałam tak bo nie wiedziałam jak to wysłać i czy tamto poszło jestem Barbara pozdrawiam

Poszukuję

Poszukuje kogoś kto rozpoczyna turnus od 07,12do 28,12jestem z Chełma lubelskie Może bym się z kimś zabrała odpłatnie do ośrodka i kogoś z pań w podobnym wieku co mój 53 do zamieszkania dziękuję ????

BOGNA

Właśnie wróciłam z uzdrowiska. Początki łatwe nie były nie wpuszczono mnie na tańce bez opaski kuracjusza. Ilość ludzi porażająca szybko jednak zmieniłam zdanie. Zabiegi super obsługa stara się jak może Czasy mamy takie że drożyzna więc jestem tym bardziej pełna podziwu dla pracowników. Nowoczesny obiekt piękne pokoje i super wyposażone w czajniki, suszarki. Mi tu lepiej pasuje niż w bliskim Ciechocinku moim zdaniem przereklamowanym polecam ten obiekt. Mają też fajnie zaopatrzony sklepik nazwa PEWEX myślałam że za dolary ale nie wszystko za złotówki.

@BOGNA

A pokoje ilu osobowe? Przeraziła mnie informacja, że tylko 3-4. Nie potrafię sobie wyobrazić jak można w takich warunkach podreperować zdrowie. Jadę pierwszy raz.

@Iza

Jedziesz z NFZ ? Niekoniecznie trafisz do pokoju 3-osobowego czy 4-osobowego . Gdy ja byłam to poznałam kilka osób ,. które mieszkały w Jutrzence w dwójkach albo w Zaciszu . A było to miesiąc temu... Może zadzwoń i poproś albo zdobądź odpowiednie zaświadczenie . Jeszcze jedna opcja - przyjedź dzień wcześniej , tylko musisz zarezerwować pokój i zapłacić , Wtedy jest szansa , że zostaniesz w tym samym pokoju . Ale wcześniej zadzwoń do recepcji i popytaj , pozdrawiam i powodzenia .

Witam jedzie ktoś ze Słupska 03.11.2022

@Piotr

Jestem że Słupska i będę od 22 października w ramach NFZ. Przerażają mnie 3-4 osobowe pokoje dla kuracjuszy

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. - Wieniec

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 86 ocen.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.