Opinie o Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie w Złotów

Zainteresowana Nowy wpis

dzień dobry. niedawno opublikowano na stronie Szpitala ofertę dla Pielęgniarki. Wstępnie mam zamiar się na nią zgłosić. Proszę przy tym o opinię. Jakie wychodzą średnie tegoroczne stawki?

Wojciech Sz. Nowy wpis

Zarówno ja jak i moja rodzina w ostatnich dwóch latach nieporaz pierwszy była pacjentem Szpitala w Złotowie. Dodatkowo moje nie małe otoczenie, które też korzystało z pomocy Szpitala w Złotowie również oceniają procesy zarządzania i funkcjonowania tego szpitala na bardzo wysokim poziomie. Jest wielką bzdurą wmawianie społeczeństwu że Szpital ten źle funkcjonuje. Ci którym się to nie podoba to są albo jednostki którym się w życiu nic nie udało albo są to jednostki z nadania partyjnego którym się jeszcze zdaje. Jeśli występowały przypadki niezgodności są na to ścieżki do wyjaśnienia. Ci którzy nie chcą iść tą drogą rozumiem, że wolą być tanimi reporterami. Począwszy od Pań sprzątaczek i serwisu kulinarnego oraz wspaniałego zespołu pielęgniarek aż do wyjątkowych lekarzy, zespół ten jest doskonałym mechanizmem pracy zespołowej. Nie tylko w mojej ocenie wszyscy zasługują na wyjątkowy szacunek za co im dziękuję w imieniu fanów i pacjentów którzy chcą się leczyć tylko i wyłącznie w tym szpitalu a jest nas nie mało. Niech się tylko nie miesza do szpitala polityka i ci którym się zdaje i będzie ok.

Agnieszka Nowy wpis

Nie mam pojęcia do jakiego w zasadzie stopnia te opinie odnośnie niedopuszczania personelu do pracy w Szpitalu są sprawdzone ale nie zauważyłam przy tym opinii na temat pracy jako fizjoterapeuta... Widziałam na stronie ofertę na to stanowisko. Po pierwsze więc jaka występuje atmosfera oraz ogólny średni staż? I czy ktoś jest zorientowany z czego wynikają je przyjęcia?

Pacjent Nowy wpis

SOR Złotowski to jedna wielka porażka . Potrzebowałem z rana pomocy ( chodzi o danie zastrzyka) Pani za okienkiem siedziała tak jak by za kartę. Bardzo nie przyjemna wręcz ordynarna . Nie ma pojęcia o swoich obowiązkach i w jakim celu tam siedzi.. Tacy pracownicy nie powinni być dopuszczeni do wykonywania tej pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KONKURS OFERT NR 17/2023 na lekarskie świadczenia zdrowotne: Szpitalny Oddział Ratunkowy, Zespół Ratownictwa Medycznego w firmie Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Daras

Witam, dziś byłem na wizycie u pani doktor w ramach lekarskiej pomocy świątecznej. Bardzo miła pani doktor jak i pani w recepcji.

Sławomir
@Daras

Fajnie że miła tylko bardziej interesuje mnie czy skuteczna. Duża kolejka jest na takim świątecznym dyżurze? Musiałeś długo czekać?

Daras
@Daras

Nie czekałem bo nikogo poza mną nie e.

Sławomir
@Daras

Pierwszy raz byłeś? Dużo jest lekarzy na takim dyżurze ? Tylko internista czy też lekarze innych specjalizacji?

Mig
@Sławomir

Jeden lekarz.

Izabela
@Mig

No jasne, dyżur to dyżur, trudno żeby cały szpital pracował jak na co dzień. Ale napisałeś, że pani rejestratorka miła, a ja właśnie szukam pracy. Rzucisz słówko, jak to tam wygląda, mają gdzie usiąść, są za pleksi lub okienkiem, czy twarzą w twarz z pacjentem? :)

Nie wiadomy
@Sławomir

Mój chłopak dziś pojechał do złotowskiego szpitala ponieważ miał bóle w klatce piersiowej odesłali go do domu żeby ma drugi dzień jechał do lekarza domowego a ma problem z oddychaniem ten szpital to poraszka

Aleksandra
@Nie wiadomy

I jak, ta decyzja była słuszna, co powiedział ten lekarz? Nie chce wchodzić w szczegóły, tylko zastanawiam się, czy po prostu dobrze oceniłaś sytuację. Może rzeczywiście nie było powodu, żeby go hospitalizować?

Elżbieta

Ostatecznie obserwator czy faktyczny pracownik? Od strony osób zatrudnionych to jak ten szpital się może obecnie przedstawiać? Jakie warunki zatrudnienia oferują?

Woj.Sz.[09-13st.2023]

Na ręce Zarządu Szpitala Powiatowego Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie oraz Dr Macieja Mierzejewskiego Z pewnością jest wiele Placówek Medycznych w okolicy zasługujących na szczególną ocenę zwłaszcza tych, które ratują życie i przywracają sprawność fizyczną pacjentów. Ponieważ nie tylko moja rodzina ale i wielu moich przyjaciół z korporacji oraz ja sam osobiście skorzystaliśmy z opieki chirurgicznej Oddziału Chirurgii kierowanego przez Dr. Macieja Mierzejewskiego, pragnę się podzielić wyjątkową opinią, której forma jest zaledwie skromnym podziękowaniem. W mojej opinii Oddział Chirurgii Pana Dr. M.Mierzejewskiego, jej personel medyczny oraz personel wsparcia to bardzo zgrany i kompetentny Zespół fachowców. Na moim przykładzie leczenia chirurgicznego po raz pierwszy spotkałem się z minimum biurokracji, profesjonalną diagnostyką oraz profesjonalnym procesem leczenia chirurgicznego. Jestem pod wrażeniem nie tylko osobowości Pana Dr. Macieja Mierzejewskiego kierującego tym Oddziałem ale i całego Zespołu medycznego wsparcia. Siła Przywództwa na tym Oddziale oraz autorytet Dr. Mierzejewskiego są idealnym zwierciadłem filozofii LEAN jaka funkcjonuje na tym Oddziale. Tym samym tą skromną drogą chciałem serdecznie podziękować Dr. Mierzejewskiemu i jego Zespołowi medycznemu za opiekę nade mną jako pacjentem z przesłaniem abyście się Państwo nie przejmowali wszystkimi tymi, którzy nie rozumieją Waszych procesów. W mojej ocenie jako osoby z korporacji i wieloletniego doświadczenia, Wasza organizacja medyczna w moich oczach i wszystkich mi bliskich jest instytucją, która w relacji "klient - dostawca usług" nie potrzebuje reklamy. Panie Dr. Mierzejewski, bardzo dziękuję za aż tyle i proszę pamiętać, że jest Pan osobowością wzoru o którym bardzo pozytywnie mówią wszyscy Ci, którzy widzą więcej i cenią sobie Pański talent. Zapewniam, że tych osób - klientów Państwa jest bardzo dużo. Panie Doktorze Macieju - stać w Pańskim cieniu to wielki zaszczyt dla nas pacjentów. Pozdrawiam rodzinie Woj.Sz.[09-13st.2023]

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie - Złotów

• Jak się pracuje w Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie?

Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie
  • Szpitalna 28