Lundbeck Poland Sp. z o.o.

Opinie o Lundbeck Poland Sp. z o.o.

MagdaLena 2014-07-10 16:46:03
Firma o wąskim portfolio lekowym (psychiatria i neurologia) - dzięki temu nie trzeba szarpać się po POZet-ach:-)Wynagrodzenie powyżej średniej, ale trzeba negocjować na rozmowie kwalifikacyjnej. Dobry pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, na życie, samochód służbowy Mondeo,Insignia, a dla "młodych" Astra, bonus roczny za wyniki do 3 miesięcznych pensji. Gdy trzeba podciągnąć target Sales Manager nie przebiera w środkach i jest bardzo nieprzyjemny, ale robi to w białych rękawiczkach jak na korporacje przystało:-)Marketing jest bez przygotowania kierunkowego i uczy się na własnych doświadczeniach - czasami materiały promocyjne lepiej zostawić w teczce. Możliwości awansu żadne, a więc dla osoby bez parcia na stanowisko menadżerskie, samodzielnej i potrafiącej wykorzystywać własne doświadczenie oraz obcowanie z różnymi typami osobowości dobra, spokojna praca. Warto aplikować jeśli pokaże się oferta pracy. Powodzenia!
klor 2016-04-24 17:09:05
magdalena, z tego co mi wiadomo to firma sporo inwestuje w swoich pracowników. Gdzieś mi się o uszy obiło, że szkolenia są bardzo częste i rzeczywiście można się rozwinąć. Ciekaw jestem tylko jak to realnie wpływa na odnoszone wyniki.
Zostaw swoją opinię o Lundbeck Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lundbeck Poland Sp. z o.o.