Opinie o Grudnik-Nieruchomości Firma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grudnik-Nieruchomości Firma. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grudnik-Nieruchomości Firma o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grudnik-Nieruchomości Firma w Warszawa

Radek

Napisalem nizej... Cala prawda...

Norbert

Tak spokojnie od jakiegoś czasu ? Czy to przez wakacje czy z innego powodu?

Leszek Kętrzyn

Grudnik to żyd i firma żydowska jak i instalacje sanitarne. Stąd tez pieniądze najpierw był w wojsku gdzie robił uprawnienia hydrauliczne ORMO jako ubek donosił na Polaków a po prl po 89 założył firmę kradł na podatkach ile wlezie stąd taki ważniak z niego. Ja odradzam kupować od niego. Te mieszkania nigdy nie są pełnowartościowe on nawet z garażu robi mieszkanie i samowolę budowlana z czego słynie. Nie polecam pracowałem tam nie ma umów a jak są to tylko wtedy gdy za pracownika zwraca urząd pracy na ten okres. Cóż jak to żyd który się nie przyzna. Ale wystarczy się lepiej przyjzec i odrazy widać.

Emilia
@Leszek Kętrzyn

@Leszek Kętrzyn, admin może zareagować na tę część Twojej opinii, która narusza społeczne zasady, wiesz? Lepiej napisałbyś, jaką pracę wykonywałeś? Budowlaniec? Mnie ciekawi, czy Grudnik szuka osoby do przygotowywania ofert internetowych (zdjęcia, opisy). Ktoś tutaj wie?

Jolka
@Leszek Kętrzyn

To prawda.

Agnieszka

@FB i nie ma żadnej umowy ? Jesteś pewien?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grudnik-Nieruchomości Firma? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Czy Grudnik-Nieruchomości Firma oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

FB

Należy spodziewać się niczego. Człowiek szuka ludzi bez wyjścia i zatrudnia na czarno.

Jerzy

Wiecie coś o możliwości podjęcia pracy w firmie w dziale sprzedaży?

Ulka

Na tym forum najlepiej jeśli znajdą się opinie pracowników a klienci powinni pisać na adres firmy

OdMdoS

Wystarczy poczytać komentarze negatywne pisane na firmę Grudnik Nieruchomości. Firma istnieje wiele lat i jakoś nie ma nigdzie więcej śladu na temat oszustw. Żadnych konkretów w komentarzach i żadnej osoby, która by faktycznie została oszukana tylko najłatwiej ogólnikami rzucać. Pan Grudnik z góry mówi, kiedy sprzedaje lokal jako użytkowy, a kiedy jako mieszkalny.

Zuzanna

@głupolowaty był, czy aby na pewno nie da się powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego? W każdej firmie nie może być wyłącznie źle lub wyłącznie dobrze. Jak jest w tym miejscu pracy? Rozumiem, że chcesz dobrze ale mimo Twojej opinii wiele osób zdecyduje się na aplikowanie do Grudnika. Wówczas oni i obecni pracownicy mogą poczuć się urażeni Twoją opinią. Staraj się na przyszłość nie oceniać wszystkich osób, które pracują/będą pracowały w firmie. Takie kategoryzowanie nie przynosi korzyści.

głupolowaty był

coś powiem wszystkim jeśli chodzi o firmę Grudnik jeśli chcecie tam pracować. Na wstępie odpuście sobie, a jeśli już musicie tam współpracować bo chcecie coś sprzedać to nie dajcie się wykiwać W tej firmie nie można być mądrzejszym, sprytniejszym i broń boże mieć własne pomysły i nie ważne że są wspaniałe. Bądzcie głupsi chwalcie grudnika ,że jest nie wiadomo jaki ,broń Boże nie miejcie pomysłów, udawajcie idiotów, miejcie komunistyczne poglądy i wychwalajcie koniecznie jego pomysły Ci co tak robią tooooo... nawet chłop, który nie potrafi się wysłowić po zawodówce zostaje prezesem Ci co go stawiają na piedestale podstępem mu przytakując a do ucha się śmieją osiągają sukces ,mają udziały i na dodatek cieszą się z niego, że w ogóle w razie co to nie mają żadnej odpowiedzialności. Po prostu udawajcie, jak robią to wszyscy wokół niego.

marek

Uważajcie na grudnika i tą firmę. Grudnik zalega z większymi kwotami alimentów na 4 dzieci z dwóch małżeństw, których nie płaci w związku z czym każda tranzakcja, którą wykonuje może być cofnięta. Nie zależnie od tego na jakie konto wpłacaliście albo czy dawaliście pod stołem jak Grudnik proponuje. Syndyk was zlicytuje.

@marek

Witam czy mial pan stycznosc z ta firma, prosze o szczegoly poniewaz mam od nich kupic mieszkanie a po tych komentarzach zaczynam sie wachac??

Zuzanna

@Zgłosić CBA @filip pamiętajcie proszę, że na naszym forum obowiązuje regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin), a w nim jasno określone są zasady, które panują. Niedopuszczalne jest używanie słów powszechnie uważanych za obraźliwe czy wulgarne oraz operowanie danymi osobowymi osób związanych z firmą. Wasze komentarze mogą zostać usunięte przez administratora forum.

filip

Dokładnie Praca nad tymi niby mieszkaniami celowo jest robiona opieszale żeby nikt nie miał czasu myśleć o tym, że tam nie ma żadnych mieszkań bo budynki nie są wielorodzinne. No! was wysłucha, wy się wygadacie i się cieszy z waszych problemów bo tak na prawdę chodzi o oszustwo i straszny przekręt. Nie kupujcie tego i proście o zwrot kasy i nie mieszkajcie tam przypadkiem bo to znaczy że w to idziecie.

romek

Prawda spójrzcie na budynki na literackiej 14 w wesołej i powiedzcie sami czy tam może być 20 mieszkań ? To jakiś przekręt.

gość

Uważajcie na tego pyszałka grudnika, to że on sprzedaje po dobrej cenie jakieś stare lokale bądż poprzerabiane i wyciąga te papiery to nie znaczy że muszą być one legalnymi lokalami i że w jego mniemaniu wszystko jest ok. Gość jest nadymany pychą a to największy grzech, gra burżuja założy garniak a okazuje się ze to wszystko to tylko jedno wielkie oszustwo. Jak amber gold. Kto kupuje od firmy Grudnik- Nieruchomości musi się liczyć z tym że straci wszystko. Najczęściej budynki nie są do tego dostosowane co tam się wyprawia za samowole budowlaną budowania budynku wielorodzinnego bez pozwolenia na budowę. Powodzenia!!!

sputnik

Firma grudnik to firma oszukańcza. Szczególnie uważać na mieszkania w Mińsku Mazowieckim, gdzie Grudnik Finanse twierdzi, że sprzedają tam mieszkania, albo lokale użytkowe z funkcją mieszkalną co jest oszustwem, po prostu kłamstwem. Nie wolno tam kupować bo potem człowiek sam będzie się z tym wszystkim bujał i i tak tego nie zrobi. Wystarczy pójść do urzędu sprawdzić starostwo i urząd miasta. Sytuacja grozi zamknięciem budynku gdyż jest on nie użytkowany z jego przeznaczeniem. Innymi słowy budynek w żaden sposób nie jest mieszkalny.

zniesmaczony

pewnie tak samo postępujesz i podążasz tą samą drogą jak P.[usunięte przez moderatora],powodzenia

łapa

Firma nierzetelna [usunięte przez moderatora] ludzi,to co robią to partyzantka w biały dzień zatrudniają na czarno ogólnie system żydowski.

f bond

zniesmaczony - 2012-02-09 20:12:03 firma dziadostwo,oszukują ludzi ogólnie omijać z daleka.nie zgodzę się z tą opinnią stoję na stanowisku często kupującego u nich nieruchomość Pan [usunięte przez moderatora] jest bardzo mądrym doświadczonym człowiekiem i najczęściej nikt godząc się z nim na współprace nie stracił. Firma nigdy nikogo nie oszukała to kłamstwa i oszczerstwa niesłuszne. Łatwo jest z pod ukrycia kogoś niewinnie z zazdrości oczernić.

Nick44

Zgadzam się. Syf, kiła i mogiła, omijać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Grudnik-Nieruchomości Firma - Warszawa

• Jak się pracuje w Grudnik-Nieruchomości Firma?

Zobacz opinie na temat firmy Grudnik-Nieruchomości Firma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grudnik-Nieruchomości Firma?

Grudnik-Nieruchomości Firma
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kuźnicy Kołłątajowskiej 11A
    31-234 Warszawa