Opinie o Anndora Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Anndora Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Anndora Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anndora Sp. z o.o. w Kraków

Żul spod żabki na Krupowkach

Wiecie co jest najlepsze? Że jak się poczyta opinie o Autoremo Nowy Targ sprzed dziesięciu lat, to wszystko jest tak jak w Anndorze teraz - kierownicy - słupy, nad którymi bezpośrednio czuwają "twardziele" z centrali, kasa nigdy nie jest na czas i prawie zawsze się nie zgadza, obowiązki o których nikt Ci nie powie na rozmowie o pracę (przykładowo - recepcjonistka i asystentka serwisu przyszły na Renault i pierwszego dnia pracy dowiedziały się, że mają obsługiwać kasę). Jakiekolwiek propozycje zmian, na które zgodzi się góra, trwają tydzień, a potem jest tak jak było. Współczuję Wam, jeśli jeszcze nie znaleźliście normalnej pracy i musicie siedzieć u tych górskich cwaniaczków. Dobrze wiem, że tu wchodzicie i czytacie te opinie, jestem z Wami. Uda Wam się stamtąd uciec, z tego oscypkowego (usunięte przez administratora) A jeśli jesteś przed lub po rozmowie o pracę w firmie Anndora, zastanów się naprawdę dobrze. To tylko z zewnątrz wygląda jak normalny salon samochodowy. Rudy, jeśli to czytasz, to wiedz, że nic do Ciebie nie mam. Nawet szacunku.

@Żul spod żabki na Krupowkach

No po takiej recenzji faktycznie może słabo to wszystko wyglądać. :( Dodatkowo kim jest ten wspomniany "Rudy" i czemu go nie szanujesz? :/

BYŁY PRACOWNIK
@Żul spod żabki na Krupowkach

Jestem byłym pracownikiem Grupy Autoremo. Byłym ponieważ założyłem swoją firmę. Nigdy nie mogłem powiedzieć nic złego na mojego pracodawcę. Wypłata zawsze była na czas a pracowałem tam kilka dobrych lat. Starałem się wykonując swoje obowiązki co przekładało się na super współpracę i stwierdzam, że niepochlebne opinie należą do ludzi, którzy mają olewczy stosunek do siebie i do pracy. Jeżeli nie chce wam się pracować to idźcie po zasiłek do MOPS-u zamiast wystawiać opinie, które są oszczerstwem a nie faktem. Z czystym sumieniem mogę napisać, że jest to jedna z najlepszych firm, w której pracowałem.

Balbina
@BYŁY PRACOWNIK

Były pracowniku chyba pomyliłeś firmę o której piszesz lub jesteś z zarządu i podnosisz autorytety tego tworu !

BYŁY PRACOWNIK
@Balbina

Uwierz mi, wszedłem tutaj z ciekawości żeby zobaczyć opinie. Niedowierzam, że są tutaj leniwe nieroby, którzy próbują zaszkodzić firmie, która dba o ludzi. Negatywy wstawiają nieroby, którzy pewnie do dzisiaj nie mogą znaleźć pracy. Frustracja popycha do negatywów. To oczywiste

BYŁY PRACOWNIk

Żadnych konkretów......... jak masz coś do kogoś to idź mu to powiedz a nie szukaj pracy na portalu gowork.......... marny tego skutek heh widzę

Bob
@BYŁY PRACOWNIk

No faktycznie pracodawca złoto...tak dba o pracowników, że nawet wody do picia nie zapewnia... I jeszcze straszy karami za picie tej butelkowanej hahahha

Rosyjski Oligarcha

Kabaret jakich mało. Uwalone 9% z wypłat za Nowy Ład pod pretekstem, że w innych serwisach zamiast tego ogrzewanie wyłączają i mechanicy w kurtkach pracują.(usunięte przez administratora) Jeśli pracodawcy nie stać na pracownika to powinien zamknąć interes, a nie bajki opowiadać. Niejasne zasady od samego początku.(usunięte przez administratora)

Czerwony Baron
@Rosyjski Oligarcha

Zgadzam się z tą opinią, w dodatku jakiekolwiek sprawy kadrowe/finansowe muszą być załatwiane przez jakiegoś koordynatora, który może przyjedzie, może nie przyjedzie. No i oczywiście klienci jak są znajomymi szefa, to musisz rzucić wszystko i go obsłużyć, nawet jak jesteś w łazience na dwójce. W tej firmie bohatersko pokonuje się problemy nieznane w żadnych innych firmach.

Olga
@Czerwony Baron

Jak to, nie możesz sam się zgłosić do kadr i coś powyjaśniać, np. zapytać o to co masz na pasku? :0

Irena

No raczej system feudalny nie powinien tutaj panować, żeby w takiego chłopa się bawić. ;) Na pewno umowa na gębę? I każdy pracownik niby na to przystaje?

Stary Hyundai

Wypłaty wysyłane są jak im się chce raz 10 raz 11, o premii to nawet nie wspomnę bo nikt tutaj nie słyszał o czymś takim. Szef obcina 9% każdemu pracownikowi i tłumaczy się tym, że musimy pasa zacisnąć. Nie polecam pracować w tej firmie. Lepiej iść do szopy i zarobić normalne pieniądze.

Teresa
@Stary Hyundai

No ale bez przesady, jeden dzień opóźniania to nie tragedia.. no a to ile te wasze wypłaty wyglądają że aż tak narzekasz?

@Stary Hyundai

A premia obcięta 9% wysyłana jest jeszcze miesiąc później. Dobrodzieje...

Grigorij
@Teresa

Jeden dzień to nie tragedia, ale w umowie każdy ma wypłatę DO DZIESIĄTEGO KAŻDEGO MIESIĄCA, a jeśli dziesiąty wypada w piątek, to kasa jest najczęściej w poniedziałek, o ile nie później

Życzliwy
@Teresa

@Teresa tylko wytłumacz to pracownikowi Taurona, który przyjdzie odciąć prąd, a dobrze wiemy że @Stary Hyundai z życzliwości zaniżył wynik ???? Pamiętam miesiące, w których cieszyć się wypadało że wynagrodzenie docierało „już” 20-stego. Swoją drogą cieszę się że zmieniłem pracę skoro obniżacie i tak już śmiesznie niską wypłatę. W innych serwisach przy połowie niższej stawce za godzinę można zarobić conajmniej połowę więcej.

@Gość

Wiadomo czemu akurat sobie te 9% wyliczył? 10% by już źle wyglądało jako liczba i dlatego? :/

PIP(a) by Polski Ład
@Irena

Pracownik nie stracił 10% tylko zyskał 10% . Z obniżonych 10% firma dała rabat 10%, więc obniżono tylko o 9%, zatem każdy zyskał 10% !

Teresa

A jesteś pewny że to tylko pretekst? To są jakieś wielkie sumy, mocno da się to odczuć?

co ma wspólnego "pretekst" i "bezprawne" do jakiegokolwiek pracodawcy versus Polski Ład, doprecyzujesz? Skoro znalazłeś dowód bezprawia to rozumiem, że poinformowałeś odpowiednie instytucje... no chyba że tylko wewnętrzny żal wylałeś. Sorry - brak tu konkretów, jedynie taka opinia byłaby pomocna.

Kurt Cobain

A jak ma udowodnić jak paski płacowe dajecie dopiero od tego roku? Poza tym to normalne że ktoś się boi zwolnienia z takiego (usunięte przez administratora)gdzie ręka rękę myje, a ten kto wali z ucha ten ma lepsze fory u góry

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Anndora Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Czy urlop w Anndora Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Gurol spod samuśkich tater.

A w ilu ma być płatny? Co to za głupie pytanie? :)

Ilona

Nie ma jakichś jasno określonych zasad za co premia może zostać obcięta w Anndorze? Czyli jest kompletnie uznaniowa? A ile wynosi? Czy trudno jest ją wyrobić?

był pracownik
@Ilona

masz z góry ustalone cele na ilosc sprzedanych aut i odbycie jazd testowych. Jak nie zrobisz celów to dostajesz grosze jak zrobisz cel to średnio za auto dostajesz 200 - 250zł ;)

@był pracownik

Czyli na miesiąc ile można realnie wyciągnąć w Anndora? I jak oceniłbyś atmosferę w pracy, jak się tu można dogadać z szefostwem, jest dobrze pod tym względem?

Dominika

Ucinają z podstawy wynagrodzenia? Czy nie przyznają premii, czy jeszcze jakiś inny sposób mają? sprecyzuj proszę.

neox
@Dominika

ucinają, bo tak, brak szacunków do pracownika, olewanie, i zbywanie pracowników.

Księgowa

Mogę prosić o opnie na temat pracy w dziale księgowym ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Anndora Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Prezess

Tak, ja dostałem jakiegoś huaweia y3 z rozbitym ekranem że aż wstyd przy kliencie go wyciągać. Jeżeli chodzi o rozmowy to nikt się nie czepiał o wykorzystywanie go do prywatnych celów

PioKro

Chciałbym jako klient polecić zakup Auta w Anndora Renault Kraków . Wszystko przebiegło bardzo spranie od samego zgłoszenia zainteresowania autem po samą rozmowę telefoniczną. Pracownik pan Aleksander już przez telefon przekazał mi wszystkie informacje o aucie który mnie interesował . Niczego nie ukrywał, ułyszałem o stanie w którym dokładnie znajduje się auto. Dowiedzieli się co będzie trzeba naprawić a co działa bardzo dobrze . Polecam !

To może ja coś dodam, Pracowałem w salonie Mazdy Andora kilka miesięcy. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona profesjonalnie na czym ten profesjonalizm się zakończył.miałem dobrą pracę, chciałem spróbować czegoś nowego, zostałem przekonać iż w Andorze będzie super ... (usunięte przez administratora) Czytając dalsze opinie widać że nie wywiązał się z obietnicy popracy ... Kontynuując to jak pracujesz tam jako handlowiec to przede wszystkim głównie jesteś "księgowym", "polerowaczem aut", "parkingowym", "odbieraczem aut z lory" a gdzieś na końcu jak jeszcze masz czas to pogadasz z klientami i coś sprzedasz. Zupełnie inaczej bylo to przedstawiane na rozmowie więc radzę potencjalnym kandydatom aby nie ufali (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Kamil

Zastanawiam się czy firma w obecnej sytuacji będzie w ogóle chciała rekrutować?

Karol

Czy firma ta oferuje stałe miejsce zatrudnienia, czy raczej jest rotacja pracowników ?

Dinozaur

Ten serwis należy omijać wielkim łukiem biorą pieniądze a nie wykonują tego za co mieli zapłacone o reklamacji można zapomie ponieważ dyrekcja robi wszystko aby bronić swoich pracowników kręcąc i cyganiąc bez ograniczeń.

Nie płacą w terminie, (usunięte przez administratora)na premiach a wymagają umiejętności pracy na kilku stanowiskach. Pracodawca olewa pracowników, pracownicy olewają pracę i pracują byle jak. Zdecydowanie nie polecam. Lubię atmosferę w Anndora Sp. z o.o. za: Pracownicy mają w nosie konsekwencje swojej pracy przez co bywa zabawnie.

Poldek

Czy jest powód, że zupełnie nie zaglądacie na forum? Warto starać się o pracę?

Kamil Bobula

Polecam serwis

Dominika

Dawno na forum nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Anndora Sp. z o.o. - czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników firmy mógłby się wypowiedzieć na temat tego pracodawcy? Jakie warunki oferuje, czy stwarza możliwości rozwoju, czy awanse są realne? Może aktualnie prowadzone są jakieś ciekawe rekrutacje?

Tomasz

Wymienialem boczne lusterko w mazdzie w grudniu 2015 w salonie mazda Andora na Wielickiej w Krakowie .Lusterko wymieniono zaplacilem prawie 800zl. ale zaznaczylem od srodka same lusterko (szklo) ktorego nie wymieniono a pobrano kase za calosc.Odmawiano mi robienia czegokolwiek w tym salonie ale pomyslalem ze to tylko ludzka gadka- i sam sie przekonalem ze (usunięte przez administratora)!!! Wstydzcie sie !!!! Nie Polecam (usunięte przez administratora)!!!!!

Smolar
@Tomasz

Na całość lusterka ( przynajmniej jak ja wymieniałem ) składa się cały korpus lusterka + szkło lusterka i tylna obudowa lusterka. I u mnie wystarczyło tylko wymienić sam korpus bo obudowa i szkło było całe .

Zaks

Czy może ktoś coś napisać o warunkach pracy i atmosferze wśród pracowników. Jaki system godzinowy, plany sprzedażowe itp Dlaczego ogłoszenie na specjaliste ds samochodów nowych jest tak często?

Zostaw merytoryczną opinię o Anndora Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Anndora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anndora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anndora Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anndora Sp. z o.o.