DORIMPEX Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o DORIMPEX Sp. z o.o.

pierunem 2011-05-11 16:18
skwituje to tak jeśli chcesz byc poganiany ,wykorzystywany i czekac na pieniądze zatrudnij sie w Dorimexie, N group, a na pewno tego doświadczysz. Jeśli będziesz chciał zaliczkę to ci powiedzą że to nie kasa zapomogowa , nawet jeśli cię wyślą w delegacje do wrocławia. Co do delegacji, to napewno na niej nie zarobisz więcej. Przestrzegam, banda oszustów
2013-10-02 22:30
Dorimpex,n group service,n group invest,i jeszcze pare innych.hehehe.kupa smiechu.oczywiscie standard,wiekszosc na czarno najnizsza placa reszta do koperty,bez zadnych delegacji itp.kazdy wie o co chodzi.po rozwiazaniu umowy kasy za pozostale godz,nadgodziny juz nie zobaczysz.nie wierzysz przyjdz i zobacz krakow,solvaya 4.badz osobiscie do pana ktory tworzy te wszystkie firmy czajowice ul.kasztanowa
Oszukanu 2014-04-26 10:12
No cuz teraz nadszdl czas podboju Niemiec na spotkaniu mowi sie ze bedziesz zarabial 1600-1800 robisz po 10h plus dwie sobot,na miejscu sprowadzaja cie na ziemie czyli jak wrwiesz 1500 to sie ciesz z tego na na konto z 1100 reszta podpisujesz zaliczke czyli do reki tlko uwazaj bo jak bedziesz chcial odeisc to ta zaliczka bedzie potracona z twojej kas tej co idzie na konto ,A co do godz.to robisz po 11-12 dzien dlugi.Prezes jest tak zaklaman ze patrz w oczy mowiy ze kasa poszla na konto a puszcza za pare dni,Szerokiem lukiem omiac taka Firme
Oszukanu 2014-04-26 10:42
Kto zaczna pracowac w tej firmie Ngroup w Niemcze to radze od poczatku zbierac zapiski ile robisz ,jakies zdjecia,nagrac cos wszstko to dla swojej samobron bo na koncu i tak cie( usunięte przez administratora ),i uwarzac co sie podpisuje bo oni z premedtacia to wkorzstaja.Podaje namiar na prawnika w sztudgarcie jak juz cie ( usunięte przez administratora )a masz dowod to oni chetnie sie tm zajma,meil ( usunięte przez administratora ) ciezko sie dodzwonic nailepiej meilowo .
lampard 2014-04-29 08:42
witam
pracowaliśmy jako podwykonawcy pod nimi, proszę o jakiś namiar do chlopakow którzy tam pracowali?
rob 2015-09-03 09:38
firma w upadłości
Pan prezes Nowak wszystkich zrobił w jajo
pozbierał towar od wszystkich i ogłosił upadłość
UWAGA OSZUŚCI !!!!
gajh 2016-04-21 18:27
niestety to prawda @irek firma jest w trakcie likwidacji, lub nawet juz się zlikwidowała. Dlatego tez nie ma od DORIMPEX Sp. z o.o. żadnych ofert pracy. Ale też widze, że firma nie cieszyła się dobrą sławą...
oszukany 2017-02-11 00:31
była firma dorimpex oferuje pracę teraz na terenie Niemiec i tam oszukują ludzi - nie wiem jak to może funkcjonować w naszym kraju kiedy firma zgłasza upadłość zmienia nazwę i umywa ręce od wszystkiego czyli przede wszystkim od nie wypłacenia wynagrodzeń pracownikom.
Zostaw swoją opinię o DORIMPEX Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DORIMPEX Sp. z o.o.