Opinie o Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy pensja w Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista ds. Kadr i Płac, ich ogłoszenie jest 16 sierpnia na Pracuj.pl.

nik2 Nowy wpis

audi karkonoska to dno zero profesializmu oszukuja ludzi i okradaja panowie w selekt plus to szmaciaze razem z kierownikie który ma sztuczne zemby zrobione z korków do pradu zaniżaja ceny i sprzedaja swoje krzaki bite uwaga auta uszkodzone sprawdzajcie miernikiem grubosci lakieru drugi gosc pracował w biedrące a teraz w audi szok UWAGA (usunięte przez administratora) Skarg zgłoszona do oddziału zobaczymy co zrobią

ik Nowy wpis

witam czy jest szansa ze po dostaniu sie tam do pracy otrzyma sie umowe o prace?a nie zlecenie

Jeżeli masz problem z częściami i naprawą samochodu po kolizji ,jak w moim przypadku to polecam Pana Michała Łaszczyka Kierownika Działu Części i Akcesoriów. Jeszcze się nie spotkałem z takim zaangażowaniem i pomocą ze strony serwisu Audi.Od samego początku profesjonalny kontakt i doradztwo ,po samą dostawę części pod dom w Świnoujściu. Polecam!!!!!

Paweł Nowy wpis
@Adam

Dziękujemy za pozytywną informację zwrotną. Miło przeczytać, że pomagamy naszą pracą :) Polecamy się na przyszłość :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac?
AN

W ostatnim czasie w firmie nastała zmiana która już przynosi efekty. Pracuje się w zdecydowanie lepszej atmosferze, decyzje podejmowane przez kierownictwo są trafne i w jasny, zrozumiały sposób komunikowane. Zawsze można liczyć na ich pomoc.

Tymon
@AN

Bo od dawna tam kipiało !!! Zarząd w końcu poszedł po rozum i wychszandolił malego !!! O dwa lata za pozno

Przeszłościowy
@Tymon

W końcu karma wróciła i zrobiła porządek z tym syfem i kolesiostwem jaki tam panował! Wyrzucenie Krasnala i "Orła" WicePrezesika to najlepsza decyzja tej firmy! :)

Lord
@Przeszłościowy

No i git majonez! Te zmiany kadrowe odnośnie dr.na pewno na lepsze !

Bacznie obserwująca

Jak to mówią karma wraca :) może w końcu nadejdą lepsze czasy! :)

Jak długo trwa proces awansu w Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.?

Król

Jeżeli na niczym się nie znasz, nie posiadasz wiedzy z zakresu motoryzacji, pracy w dealerstwie, technik sprzedaży - prawdopodobnie z miejsca, zostaniesz dyrektorem :D

GP
@Król

Zgadzam się. Pewnie nie tylko my a wszyscy pracownicy drapią się po głowie i zastanawiają jak to możliwe że ACW ma takiego "dyrektora". Chciałoby się napisać więcej o jego gangu, braku kompetencji i arogancji ale niestety opinie odpłatnie są kasowane, więc szkoda czasu. Cała nadzieja w Pani dyrektor ds finansów grupy, że prześwietli jego poczynania i jego bliskiej koleżanki - "kierowniczki". Jedno ogniwo już zostało złamane. Czekamy na wigilię, to zawsze był dobry moment na "podziękowania" ;)

Mezokracja

Duza rotacja pracowników. Nie wypłacają pieniędzy które były uzgodnione przed podpisaniem umowy. Nie polecam. Nie aplikujcie nawet szkoda przechodzić okres próbny.

@Mezokracja

@mezokracja, jak do tej pory wszyscy nasi Pracownicy byli usatysfakcjonowali z prowadzonych ustaleń odnośnie warunków umowy. Przynajmniej, nie spotkaliśmy się z taką opinią. Dlatego też, chętnie dowiemy się coś więcej na temat zaistniałej sytuacji. Prosimy o więcej szczegółów dla sprawy, w wiadomości prywatnej na adres : acw@audicentrumwroclaw.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Audi Centrum Wrocław.

K

Mógłbym napisać cały referat o pracy w Audi ale mi się nie chce. Poprostu możecie mi zaufać i nie starać się o tą prace

Jak jest z pakietem medycznym w Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

jest pakiet i można z rodziną/partnerem

Łucja

Super! Chyba nie muszę mówić, jak ważny jest dostęp do pakietu medycznego. A co z pozostałymi dodatkowymi świadczeniami w Audi Centrum? Pracodawca oferuje Wam jakieś świadczenia urlopowe czy może dopłaty do wypoczynku dzieci? Bardzo chętnie się tego dowiem.

Jan
@Łucja

Zapomnij o jakiś dopłatach do czego kolwiek!

Olek

Firma świetna, dobre miejsce, żeby pracować więc warto aplikować.

Rrrr

Widze duzo starych komentarzy, z tego co wiem brygada troche sie wymieniła. Moze ktos podrzuci swierze opinie na temat tego jak sie pracuje? Nie chodzi tu o wysokie stanowiska a zwykłych „szaraków” bez ktorych firma by nie mogla istnieć.

Rafał

Od kilku miesięcy nie pojawiła się żadna nowa opinia, z której można by się dowiedzieć jak w tej chwili wygląda współpraca z Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o. Nie znalazłem też żadnej aktualnej oferty pracy, z której mógłbym dowiedzieć się jakichkolwiek szczegółów. Wie ktoś czy planowana jest rekrutacja? Na jakie zarobki można liczyć na start?

Teufel
@Rafał

Unikać jak ognia, niezależnie od widocznej tutaj oceny czy "życzliwych" opinii.

Łucja
@Teufel

Bardzo pomógłbyś osobom szukającym opinii o pracy w Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o., gdybyś jakoś uzasadnił swoje zdanie. Co takiego nie odpowiada Ci w tej pracy, że nie poleciłbyś jej innym? Czekam na odpowiedź.

Robert

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Podpowiecie czy rekrutują aktualnie, trudno dostać się do pracy?

@Robert

Dobrze słyszałeś. Sprawdzaj portal z pracą. Zależy na jakie stanowisko.

@Robert

Zastanawiam się czy składać tutaj swoje CV, mam spore doświadczenie, ale czytając te opinie to chyba nie jest dobry pomysł. Jak jest w tej firmie? Ktoś może coś napisać ?

Patrycja Błażejczyk

Będę miała na tyle odwagi i podpiszę się imieniem i nazwiskiem pod opinią. Pracowałam w ACW 5 miesięcy. Aplikowałam z ogłoszenia (usunięte przez administratora) na asystentkę serwisu. Rekrutacja była bardzo chaotyczna, nie znałam dokładnej nazwy stanowiska, a zakresu obowiązków nigdy się nie doczekałam... Ostatecznie zostałam zatrudniona na Managera Sprzedaży - fajny wpis do CV, ale moje zadania polegały jedynie na obsłudze klienta i przekazaniu kontaktu do doradcy, samochodów nie sprzedawałam, nie wspominając o jakimkolwiek "managerowaniu". Po kilku dniach otrzymałam laptopa i telefon (tutaj plus dla pracodawcy, bo sprzęt był na prawdę ok). Zero szkoleń, po 2 mies otrzymałam jedynie dostęp do platformy szkoleniowej. -ZESPÓŁ SPRZEDAŻOWY- hmmm na początku przeżyłam ogromny szok. Aroganckie zachowanie, himery, plotki, brak pomocy. Po czasie gdy zatrudniono 3! NOWYCH SPRZEDAWCÓW sytuacja zaczynała się zmieniać, ale i tak fałsz wśród niektórych osób pozostał... - DYREKTOR - Mimo wielu negatywnych opinii ja zawsze mogłam liczyć na czas z jego strony, choć obserwując innych przełożonych podczas mojej 10-letniej ścieżki zawodowej myślę, że w kwestii zarządzania potrzeba jeszcze więcej doświadczenia i przede wszystkim innego zespołu, bo obecny niestety, ale jest bardzo fałszywy w stosunku do wielu osób w firmie. - ATMOSFERA- Tak jak wspomniałam wcześniej, najgorsze środowisko pracy w jakim miałam okazje pracować... Obgadywanie ludzi za plecami, rywalizacja, "kablowanie kadrze zarządzającej". To co bardzo mnie zaskoczyło to już w pierwszych dniach dostałam informację na kogo mam uważać, a komu mogę zaufać. Po czasie wyrobiłam sobie własne zdanie. - PREZES- Osobiście nie miałam okazji bliżej poznać. To co zaobserwowałam to zawsze przyjeżdżał o 9:00, zawsze dobrze/elegancko ubrany, witał się rano ze wszystkimi, wysoki poziom kultury osobistej. Nie byłam też świadkiem by przy mojej osobie kogoś źle potraktował. - ASYSTENTKA ZARZĄDU- Człowiek legenda w tej firmie :) Już przed zatrudnieniem nasłuchałam się różnych ,zazwyczaj niepochlebnych opowieści. Powiem krótko, zyskuje przy bliższym poznaniu. Na pewno to co mogę stwierdzić: jest osobą, która duża wymaga od innych, ale myślę, że od siebie również. - ORGANIZACJA - Jedno wielkie nieporozumienie. Na umowie byłam Managerem Sprzedaży w strukturze firmy Specjalistą ds. sprzedaży mimo, że nie sprzedawałam samochodów i nie miałam też uprawnień handlowców... Dodatkowo każdy z pracowników jest rozliczany na innych zasadach. Teoretycznie aut pracownicy nie mogą użytkować w weekendy, a jednak zdarzały się wyjątki, większość wychodzi na stacje bez zgody przełożonego a mnie się za to oberwało się tak, że zagrożono mi dyscyplinarką. - INTEGRACJA- Od kiedy byłam zatrudniona próbowano zorganizować kilka spotkań integracyjnych. Udało się jedno spotkanie, na którym można było wyczuć podział na grupy. Później cały czas terminy były przekładane a zainteresowanie ludzi niewielkie, bo jak usłyszałam od paru osób: "po co iść i udawać, że jest wszystko świetnie jak nie jest a do tego obgadają Cię później". Dla wyjaśnienia: Pracowałam w takich warunkach, bo od zawsze chciałam pracować w salonie Audi przy samochodach i liczyłam na to, że część rzeczy z czasem się zmieni. Ostatniego dnia miesiąca o godzinie 16:45 (pracuję do 17) zagrożono mi dyscyplinarką, bo opuściłam miejsce pracy bez zgody przełożonego. Nie pomogły tłumaczenia, że byłam na stacji, że trwało to 18 min, że napisałam maila wychodząc i wracając, a dodatkowo wylogowałam się w systemie.... Na rozmowie oprócz przełożonego był jeszcze kierownik floty, z którym zawodowo moje stanowisko nie miało powiązania. Do tej pory zastanawiam się w jakim celu...Ostatecznie podpisałam "porozumienie stron" plus dla pracodawcy, że mam okres wypowiedzenia i nie muszę przychodzić do pracy:) Co miesiąc rozmawiałam z dyrektorem na temat swojej pracy. Nie było żadnych zastrzeżeń. Dostałam także referencje... Pozostawię do własnych przemyśleń. Co ciekawe po tym zdarzeniu w ten i kolejny dzień zadzwoniło do mnie 5 osób już nie pracujących w ACW (może to świadczyć o błyskawicznym przepływie informacji). Okazało się, że nie jestem jedyną osobą, którą tak potraktowano. Przykro, bo Audi od zawsze było moją ulubioną marką i bardzo chciałam pracować właśnie w tym salonie... Przykro, bo przy rozmowach z klientami nie jeden zauważył brak zespołowości i ciągle zmieniającą się kadrę, zarówno w dziale sprzedażowym jak i na informacji. Każda firma ma swoje plusy i minusy, ja osobiście nie polecam.

Cyrk na kółkach

lolowo
@Lol

Stacje metra ;)

Fan Wojtka

Jak byś kradł tyle co Wojtek i by Cię złapali to też byś pisal takie śmieci ;)

A.S

Zgadzam się z przedmówcą. Praca w Audi Centrum Wrocław z Panią Ewą Olenderek to była czysta przyjemność. Naturalnie spełniane były wszystkie standardy marki Audi ale było po ludzku i z klasą. Teraz do Audi wpadam tylko okazjonalnie ale rozmawiam z ludźmi i na porządku dziennym jest autorytarny styl zarządzania czy mobbing pracowników. Wiadomo ludzie nie odchodzą z pracy ponieważ każdy z nas ma jakieś zobowiązania finansowe, ale jak ktoś tylko ma możliwość szuka innej alternatywy.

Wanda

@Żenujące !!! Zapewniam cię, że żadna z firm nie ma dostępu i możliwości aby kasować jakiekolwiek wpisy na forum i ingerować w oceny "odkliknięte" przez użytkowników. Jedyna możliwość usuwania komentarzy, to kiedy są one niezgodne z regulaminem forum. @Patrycja Błażejczyk Dziękuję za Twoją wyczerpującą relację i przedstawienie konkretnych argumentów na poparcie Twojej opinii o Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.. Fajnie, że potrafiłaś przedstawić nie tylko negatywy, ale też to co poczytałaś na plus.

Stażysta

W firmie pracuje się dobrze, osobiście nie narzekam a pracuje już trochę czasu. Opinie które czytam są poniżej krytyki, praktycznie żadna z nich nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Uwagi dotyczące Pana Prezesa, Administracji, ludzi tam pracujących czy samego Dyrektora to jakieś kłamstwa i brednie. Od żadnej z tych osób nie spotkało mnie nic przykrego. Duzo fajnych mlodych osób. Największym problemem tej firmy są co po niektorzy pracownicy którzy wielokrotnie łamiąc regulamin naruszały wszelkiego rodzaju etykę. Po komentarzach widać kto wypisuje te komentarze. Zastanawiam się również czy pojęcie rotacja pracownicza przy założeniu że wylatują Ci co kradną , a tylko takie przypadki miały miejsce w ostatnim czasie, jest słuszna. Każdy oceni to jak chce mi osobiście pracuje się dobrze. Firma przechodzi zmiany, nie wszystkim się to podoba i tu szczególnie narażone są osoby które za poprzedników były przyzwyczajone do kręcenia. Generalnie dużo nowych, ciekawych i otwartych osob. Na plus wynagrodzenia, minus to godziny pracy. Pozdrawiam

Nie polecam !!!
@Stażysta

firma ładna z zewnątrz ale wewnątrz patrzą tylko jak omamić klienta, wyzyskac pracownikow i ich wykonczyc! Nie polecam,atmosfera straszna ktora wprowadzaja 3 osoby....nie wymieniam (dane osobowe) !

Najprawdziwsza z prawd
@Stażysta

Czysta prawda która boli. Ludzie wypisują tu totalne brednie aż nie chce się wierzyć ze tyle agresjii może ktoś w sobie mieścić. Wnioskując po komentarzach to ludzie już nie pracujący i teraz przelewają swoje negatywne emocje i żale za pomocą internetu bo na tyle ich tylko stać. Będąc pracownikiem tej firmy widziałem już wiele i bardzo cieszę się z tego ze pewne grono gwiazd i kłamców w tej firmie nie pracuje. Ludzie się śmieją z tych komentarzy i osób które teraz błąkają się po świecie jak zagubione owce albo zmieniając prace co dwa miesiące lub siedząc w domu rozsyłają te swoje cv bezskutecznie po wszystkich salonach. Te komentarze na dole Są poniżej krytyki. Zastanówcie się nad tym co piszecie. Ktoś dobrze napisał poniżej karma wraca, w waszym przypadku widać to doskonale ???? Życzę powodzenia i pozdrawiam pracowników ACW

Jeszcze prawdziwsze niz twoje
@Najprawdziwsza z prawd

Nie stety ale napisali prawde!!! (usunięte przez administratora),najlepiej bez usmiechu pracowac i z kamienna twarza robic to co pan kierowniczek nakazal...jego mętny wzrok i wyraz buzki mowi wszystko-chyba mu kanapki w szkole zabierali i na trzepak nie wposzczali!!! A ludzie szukaja lepszego miejsca niz obecne. Ciekawe dlaczego do motorpolu pouciekali.....!!! Odpowiem wam bo- mieli dosyc tego malego ptysia na dole co wprowadza kupe zamentu i jest socjopata!

Globus łobuz
@Najprawdziwsza z prawd

Byli pracownicy nie maja powodu aby wylewać pomyje, doszli do ściany i podjęli decyzje i to na tyle, nie będą wylewać żalu bo już go nie maja, żal i rozgoryczenie maja obecni tam pracownicy którzy z jakiś powodów nie chcą odejść - może liczą na zmiany .... nie używałbym tak mocnych słów wobec byłych pracowników ACW- zrobili mega robotę, mieli mega wiedzę i talent, byli zespołem - teraz tych ludzi nie ma, zostali zastąpieni tanią siłą robocza z marek wolumenowych a ACW jest jak Tytanic, kasa jest ale szczęścia do kierownika /dyrektora brakuje.

Kolega

Wspomniany kolega prace ma wiec długo na urlopie nie był wbrew ogólnej opinii .

@Stażysta

Czytając komentarze, nie widziałem większej gównoburzy nigdzie :) Z komentarzy wyczytałem , ze wszyscy którzy pracowali naprawdę sporo czasu już nie pracują...wchodząc na stronę firmy, niestety również ubywa nazwisk, które znam - przytomnie wszyscy (usunięte przez administratora) Z perspektywy czasu , decyzja , więc którą podjąłem w zasadzie przez zrządzenie losu okazała się trafna. Skoro jesteś stażystą - to skąd wiesz czy wynagrodzenia są na na "+" ? :) Skoro pracujesz chwilę czasu - a nadal jesteś stażystą , to masz bardzo urozmaiconą ścieżkę kariery :) Posiadasz również zaskakująco dużą wiedzę jak na temat tego czy i kto kradł - oczywiście jak na stażystę ;) Największy minusem tej firmy jest głupota - przy weryfikacji pracowników oraz rozmowach o pracę - które w zasadzie nie istnieją. Gorzkich żalów nie wylewam absolutnie - ale fakt wiele osób to karykatury totalne , bez żadnej wiedzy, umiejętności - lub rodem z bazaru - wspominana Pani , z pewnością bardzo dobrze poradziła by sobie, sprzedając klapki ze świecącymi cyrkoniami .

Racja !!!

Firma straciła na jakości...teraz to bazarek Turecki sie zrobił. Nie wiem czy to żale ale liczy sie tylko plan a jak to zrobisz to kaine problem!!! Tzn.wciskaj wszystko ile sie da i broń boże nie dokładać stalemu klientowi bonusów bo to kradzież!!! Lepsze błąkanie i szukanie we mgle lepszej pracy aniżeli siedzenie w tym syfo-młynie!!! Panie G.

Cyrk na kółkach

„Największym minusem tej firmy jest głupota” wszystko w temacie ????

Żenujące !!!

Pokasowali sobie negatywne opinie i dodali gwiazdek....ha ha i tak większość wie jak tam jest od środka !!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.?

Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 213 ocen.

Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.