Opinie o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solinea. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solinea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

lidka

auto jest do użytku prywatnego? 2000 rozumiem, że dla PM z doświadczeniem w branży i na woj. mazowieckim, czy na innych też tak proponują? :) jak jest z wyrobieniem planu? ile wizyt dziennie? o co chodzi z tą torbą? :) Pozdrawiam

GIF

POMIMO ZE NAWET MNIE NIE ZAPROSILI NA ROZMOWE TO CI POWIEM JAKIE WARUNKI BO PRACUJE TAM MOJ KUZYN TAM.2000PLN NA POCZATEK PO 3 MIESIACACH 3100PLN.AUTO NIE WIEM JAKIE ALE WKURZA TA OSOBE BO WCIAZ JEST ROBIONE.TORBE SOBIE MOZESZ KUPIC DOSTAJESZ 150PLN ZEBY KUPIC I TO WSZYSTKO:-)

lidka

jakie warunki proponują? pensja, auto, pakiet socjalny itd.? będę wdzięczna za każdą odpowiedź

Hej dostal ktos juz moze odpowiedz na opolskim?

Przedstawiciel medyczny

Rzeczowa rozmowa w miłej atmosferze, pytania o wcześniejsze prace, zakres obowiązków, dlaczego chce się odejść, kilka pytań klasycznych pt jakie masz wady/zalety. Prowadzący rekrutację raczej starał się wejść na dosyć luźny poziom rozmowy.

Przebieg wcześniejszego zatrudnienia Jak wyobrażasz sobie pracę przedstawiciela medycznego Co jest dla Ciebie ważne w pracy

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Junior Frontend Developer (Vue.js)
Hrappka.pl

Ktoś się dostał do.pracy.na Poznan???

pfff

Masz rację! Tylko odpowiedziałam tak samo jak inne osoby bo akurat moje dwie znajome zaprosił ale podslyszaly co ja powiedziałam a one potem po mnie.

pola

jeśli źle odpowiedziałaś na pierwsze pytanie to nie zadawał następnych i nie powinien Cię wprowadzać w błąd, ze się z Tobą skontaktuje w sprawie spotkania

pff

Dla mnie rownież ŻENADA!Pan ktory dzwonil spytal tylko mnie: Dlaczego chce zostac Pani przedstawicielem medycznym oczywiscie odpowiedzialam poprawnie jak 99%ludzi odpowiada...Na koncu rozmowy powiedzial: Mam dla Pani dobra wiadomosc bo w przyszlym tygodniu bedzie rekrutacja dla Pani miasta i zadzwonie powiedziec gdzie i kiedy odpbedzie sie rozmowa i cisza...Jak sie okazalo Pan nie zadzwonil i na CV napisal ze NIE pojde na rozmowe.DROGI PANIE REGIONALNY: PRZEZ TELEFON TO SOBIE MOZNA PIZZE ZAMOWIC A NIE PRZEZ MINUTE ROZMOWY WYBRAC KANDYTATA NA ROZMOWE.DLA MNIE NIE I CIESZE SIE ZE JEDNAK MNIE NIE ZAPROSILI!Nie mowie zlosliwie tego absolutnie ale skoro koles mowi mi mamy dobra wiadomosc i Pania zaprosimy a tego nie zrobil to o czym to swiadczy????Mogl odrazu powiedziec ze NIE a zrobil nadzieje...

pola

KJD gdzie byłeś na rozmowie skoro uwazasz że ludzie nie mili? Ja odniosłam inne wrażenie...

kjd

Nie polecam nikomu tej firmy, zero profesjonalizmu na rozmowie kwalifikacyjnej,(usunięte przez administratora)

xxx

Witam.czy do kogos dzwonili kiedy rozmowa jest na Poznan????

hmm

Fajnie masz Zazdroszczę Mi powiedzieli ze będą dzwonić w tym tygodniu kiedy rozmowa będzie na poznań i dziś wtorek i cisza... Skoro w poniedziałek do ciebie zadzwonili i w środę rozmowa to może zadzwonia do mnie jutro i w piątek rozmowa. Daj znać jakie były pytania its.pozdrawiam ciebie

alicja

w poniedziałek zadzwonili

hmmm

do alicja: Kiedy zadzwonili do ciebie powiedziec kiedy masz rozmowe????

hmm

A w poznaniu rozmowa kiedy ma być bo dzwonili ze w przyszłym tygodniu czyli tym zadzwonia powiedzieć kiedy co i jak i nie zadzwonili...chociaż mam.jeszcze nadzieje ze się odezwa...

alicja

ktoś wybiera się w środę na rozmowę w Lublinie?

dada

Tylko nikt konkretnie sie nie wypowiedzial wlasnie...o zarobki na dzien dzisiejszy oraz jakie pytania sa...wiem ze firma jest super,przemili ludzie a opinie ktore sa wyzej to brednie bo PLUSEM wielkim tej firmy jest to ze swierzakom daja prace bez wzgledu na wyksztalcenie czy ktos byl na PM daja szanse i duzo ludzi sie w tej firmie nauczylo a co niektorzy zaluja ze odeszli stamtad...Mam nadzieje

zaq

Podtrzymuje temat, jeśli ktoś może wypowiedzieć sie na temat tej firmy, dokładniej rozmowy kwalifikacyjnej, zarobków w firmie, chętnie czegoś się dowiem.

aaaaa

A mnie zaproszono do Poznania...Moje pytanie jest takie: Ile mam powiedziec tzn.zarobki netto????i jakie sa pytania na rekrutacji????

kewijfeow

Nie polecam tej firmy, traktują pracownika niepoważnie(usunięte przez administratora) zero wsparcia ze strony przełożonych, a do tego marne zarobki jak na przedstawiciela medycznego.omijajcie ta firmę szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Solinea - Lublin

• Jak się pracuje w Solinea?

Zobacz opinie na temat firmy Solinea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solinea?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solinea?

Kandydaci do pracy w Solinea napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solinea
2.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Solinea