Opinie o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solinea. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solinea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Witam Chciałbym się zapytać czy ktoś może mi podać konkretnie o jakim wynagrodzeniu mówimy na początku kariery w Solinea? Z góry dziękuję

On1

Ostatnio miałam przyjemność być na rozmowie rekrutacyjnej tej firmy. Ogólnie raczej nie polecam. Rozmowa dosyć dziwna. Drugi etap za 3 tygodnie…

@On1

Na jakies stanowisko Pan aplikował? Dlaczego uważa Pan rozmowe jako dziwną? Sam widziałem oferty pracy i zastanawiam czy się zgłosić i Pana opinia jest dla mnie ważna.

zew zew
@On1

ja też się chciałam czegoś dowiedzieć w tej kwestii

Znający temat

Coś w tym jest... z jednym się nie zgodzę- zarobki są porażka, najniższe z branży, zwłaszcza przez pierwsze dwa lata, mocno poniżej średniej krajowej.

Sylwia

Mam nadzieję że to nie był mój mąż,byłabym wdzięczna za informacje. Jestem skłonna sporo za takowe zapłacić,proszę o kontakt. Sylaw@interia.pl

bbq

Co to za głupoty? Jeżdżę na wyjazdy służbowe i nie zauważyłem rzeczy, o których piszesz. Jeżeli tak, to konkretnie - gdzie, kiedy... Takie bzdety pisać? Czyżby ktoś zwolniony? PS. Ja nie jestem oczerniany tutaj, ale już czytać się odechciewa tych głupot

mats

wooow! Ciekawe, skąd czerpiesz takie "rewelacje". Masz na to w ogóle jakiekolwiek dowody? Mam nadzieję, że masz świadomość, iż nawet ukrywając się pod idiotycznym nickiem, można podjąć kroki prawne, by ustalić Twoją tożsamość. Oczernianie, zniesławienie... Wiesz, że są na to odpowiednie paragrafy? 212 kk -choćby. Wypisujesz takie bzdety w momencie, gdy hejt w internecie jest tak mocno piętnowany? Klasyczny strzał w kolano. No ale jak tam chcesz...

Angelina
@Sylwia

napisz o kogo Ci chodzi to udzielę info:)

ann
@Angelina

klasyczne solinea... widze, że nic sie nie zmieniło w kwestii imprez

Smy
@mats

Za dużo filmów akcji…

Szukająca pracy

Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przypadku pracy w księgowości? Jakie jest wynagrodzenie oraz atmosfera?

Przedstawiciel medyczny

Rzeczowa rozmowa w miłej atmosferze, pytania o wcześniejsze prace, zakres obowiązków, dlaczego chce się odejść, kilka pytań klasycznych pt jakie masz wady/zalety. Prowadzący rekrutację raczej starał się wejść na dosyć luźny poziom rozmowy.

Przebieg wcześniejszego zatrudnienia Jak wyobrażasz sobie pracę przedstawiciela medycznego Co jest dla Ciebie ważne w pracy

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na jakie benefity można liczyć w Solinea?

Piter

Nie ma benefitów

Czeka ktoś na telefon o wyniku rekrutacji?

Doma

Posiada ktoś informację o tym, czy jest w tym momencie prowadzony nabór na pracowników magazynu w oddziale Lublin?

Paparappa

Jedna z przedstawicielek chwaliła mi się ostatnio, że pracuje od 10 do 14 także maja chyba tam luz, nikt ich nie sprawdza i nie maja GPS.

Brudna
@Paparappa

To raczej długo nie popracuje ????

Łechti!
@Paparappa

Hej,kogoś mocno poniosło albo osoby już nie ma w Firmie.Gratuluje odwagi za mówienie takich bzdur.To że nie ma GPS,nie oznacza,że nie ma kontroli nad pracą. Co to znaczy "luz w pracy " ?Okres wakacyjny zawsze jest spokojniejszy,a obecny czas nie sprzyja dodatkowo...ale czy to luz oznacza?Nie sądzę! Trzeba się więcej nagimmastykować,żeby porządnie pracę wykonać!

@Łechti!

Chyba żartujesz, mam znajomych i tak właśnie to wygląda. Poziom pracowników jest bardzo niski.

@Anna

Kiedy czytam bzdury na temat Firmy w której pracuje,to nie jest mi do śmiechu ! Żal mi ludzi,którzy potrafią tylko krytykować i narzekać... Co do poziomu,to nie ładnie tak oceniać, warto czasem spojrzeć na swoje zachowanie i pomyśleć,czy ma ono sens i komu się to przyda,poza zaspokojeniem własnych potrzeb do oczerniania innych.

z
@Anna

Nawet gdyby ocenianie wszystkich pracowników na podstawie swoich znajomych jest po prostu słabe. ...

Z rynku
@Anna

Nie no niski nie jest ja uważam że trzeba być mega dobrym żeby kręcić takie wyniki qna samych suplach... Ale fakt jest taki że nie jednokrotnie spotykałam o 12 przedstawicieli na Piananiu np i mówili że już dom.

Jakie są warunki zatrudnienia w Solinea?

Stefan

Na początek 3 tys, po roku 3 i pół po dwóch latach 4 i pół. Powinny być tez po roku dwie premie w styczniu i lipcu po 3 tys. Umowa o prace, na 3 miesiące później na 6 później na 2 lata i na końcu na czas nieokreslony.

Bababa
@Stefan

Rozumiem, że to kwoty brutto?

@Bababa

Netto

Beng
@Stefan

jakie samochody daja???

AgnesMagnes

rozmowa kwalifikacyjna to jakiś żart, osoby są kompletnie nie kompetentne, bardzo niemiłe doświadczenie. Pytają o rzeczy nie istotne dla pracy, osobiste. Ludzie bez klasy, bez wyglady, wysłowić się nie potrafią. Zero profesjonalizmu lub przygotowania. Warunki bardzo słabe na początek 2100 teraz podobno wzrosła podstawa. Koleżanka pracuje tam dlatego zdecydowałam się zaryzykować i mimo negatywnych komentarzy na forum pójść na rozmowę. Chociaż z opowieści firma jest bardzo niestabilna, brak jednego kierunku rozwoju, brak przejrzystości, działanie chaotyczne. Sama rozmowa była zniechęcająca, nawet jeśli mnie przyjmą, ze względu na poziom rozmowy będę zmuszona odmówić, żałuę, że poswiecilam czas...

onyx

W ostatnim czasie podczas szkolenia wykryto u jednego z uczestników covid. Mimo to, firma w kolejnych dwóch tygodniach (oczywiście kierownicy byli obecni na każdym "szkoleniu") prowadziła dwa kolejne szkolenia. Zarząd nie zrobił sobie nic z tej sytuacji. Tylko do nie wielkiej garstki uczestników zadzwonił sanepid. Większość pracowała normalnie, odwiedzając lekarzy w przychodniach.

@onyx

Słyszałam i co najlepsze jest to prawa, firma powinna być skończona po takiej akcyjce. Organizowanie szkoleń w czasach pandemii to kpina. Przecież nawet przedstawiciele robią szkolenia dla lekarzy online. Ale pewnie chodziło tylko o to, żeby się wspólnie zapić, jak to na szkoleniach w Solinea. Brak odpowiedzialności w tej firmie aż boli.

@Anna

Czasy "pandemii" ? ...przepraszam,ale tu już trochę Panią poniosło,Pani Anno:) Wiele ludzi,Firm z każdej branży,gastronomii,kultury i wielu innych wg Pani opinii powinno być w takim razie skończonym...eh,nawet nie wiem co mogę więcej napisać ????????‍♀️

Zniesmaczony
@Łechti

Zgadzam się z Anna. Własna opinia na temat pandemii nie powinna w tym temacie mieć racji bytu. To, że ktoś podejmuje ryzyko i odpowiada za siebie to jego sprawa, ale firma nie powinna zmuszać pracowników do masowego spotkania. Czy wzięli odpowiedzialność za to co się stało? Nie... nawet kazali przedstawicielom chodzić dalej po przychodniach. Decyduj za siebie, nie za innych. Poważne firmy w priorytecie mają zdrowie swoich pracowników, solinea ma w ... nosie.

@Zniesmaczony

Oczywiście zgadzam się z tą opinią,może nie powinnam na forum wypowiadać swojej opinii,ale... w takim układzie zacznijcie oczerniać "resztę świata",która próbuje normalnie wrócić do życia! Powodzenia!

@Łechti

Branża kultury, gastronomi? Czy oni pracują z lakerzami i codziennie pojawiają się w przychodniach? Firma wystawiła na ryzyko nie tylko swoich pracowników, ale przede wszystkim pracowników służby zdrowia i nawet nie próbowała jakoś zareagować. Jeszcze większą kpiną jest to co Pani pisze. To Panią tutaj trochę poniosło z tą ślepą obroną. Kolejny raz potwierdza to poziom tej firmy. ŻENADA!

xx
@Anna

a branży kultury, gastronomii, sklepach nie mają ludzie ze sobą kontaktu ? tam wszystko jest ok i można... helloł wake up

@xx

A to kasjerka ze sklepu leczy ciebie i twoje dzieci? A może kelnerka z restauracji? Jak tak głupi ludzie jak wy mogą być wpuszczani do szpitali, przychodni i dopuszczani do rozmów z lekarzami? A gdyby wasi pracownicy zarazili lekarzy w szpitalu? I załóżmy szpital w małej miejscowości zostałby zamknięty? Używaj mózgu. Myślałam, że to kierownictwo firmy nastawione na zysk, a nie na dbałość o pracowników i lekarzy, ma coś z głową. A to wychodzi na to, że gorsi są jej pracownicy wypisujący tutaj takie bzdury! Pozdrawiam Was, mam nadzieje że ta ''dysputa '' wywoła u was jakąś refleksje. Przynajmniej taką, żeby odpuścić sobie szkolenia skoro wasza otumaniona firma nie wie jaka jest sytuacja w kraju, nosić maseczki i o siebie dbać, bo następnym razem ja również nie ugryzę się w język przed lekarzami, a wierzcie mi takie opowieści działają na wyobraźnie. Szok i niedowierzanie- tacy ludzie pracują na moim terenie.

Agnieszka

O czym zaczyna się ta rozmowa ? Co ma wspólnego czas wolny od pracy z wykonywaną pracą i Firma? Nie ładnie tak pisać,przykre,że takimi ludzmi sie otaczalam ,bądź co gorsza jeszcze otaczam. Pozdrawiam serdecznie.

Agnieszka

Ah,zapomniałam jeszcze o jednym,nie trzeba mieć "pleców",aby móc mówić/pisać co się myśli i czuje! Mylisz pojęcia...

Agnjeszka
@Anna

Tak kończąc ten burzliwy temat dodam dość istotną informację , o której nikt nie wspomniał w tych ploteczkach...,mianowocie,ze pracownicy przeszli testy i byli na kwarantannach do czasu wyników. Taki drobny szczegół...

Byla

Gwiazda jest była i pozostanie ???????????? forever and ever tańce na stołach z biustem na wierzchu ????????

Obecna zadowolona

Były obecny i była, skoro tacy jesteście skorzy do dyskusji to może ujawnicie swoje personalia? Czy kierujecie się zasadą "kozak w necie pi... zda w świecie"?

Ale to wina firmy czy Ministerstwa zdrowia?

Selma
@Gość

Firma powinna sama zablokować swoich pracowników, żeby tego nie roznosić, a nie tuszować sprawę; tak się zachowuje odpowiedzialne kierownictwo a nie korporacja nastawione na zysk...

@Selma

Zejdź na ziemię. Imprezy w kraju dozwolone, wakacje za granicą dozwolone i to w krajach gdzie rzekomo koronawirus sieje spustoszenie. O wsadzeniu na kwarantanne pojedynczych osób lub całej firmy decyduje Ministerstwo zdrowia a nie charakternie zarząd firmy. Już widzę jak Ty, wobec dobra społeczeństwa zamykasz swój biznes, mimo, że nikt Ci nie każe a ludzie imprezują na otwartych dyskotekach i roznoszą covida...obudź się, (usunięte przez administratora)

Gość2
@Gość

Tylko różnica jest w tym jak ktoś dobrowolnie bierze udział w jakieś imprezie i sam za siebie ponosi odpowiedzialność, a tu mowa, że firma zorganizowała szkolenie czym zmusiła pracowników do wzięcia w nim udziału więc odpowiedzialność za sytuacje leży na barkach firmy.

Selma
@Gość

Naprawdę uważasz, że Ministerstwo Zdrowia decyduje kto idzie na kwarantanne a kto nie? Firma powinna puścić informację, że ktoś miał wirusa a każdy z uczestników spokojnie dostałby tygodniowe zwolnienie po poinformowaniu swojego lekarza rodzinnego, że miał kontakt z osobą zarażoną. Odpowiedzialność za zorganizowanie szkolenia leży właśnie na firmie; współczuje lekarzom współpracującym z firmą i narażonym na kontakt z tak nieodpowiedzialnymi przedstawicielami.

Czy firma Solinea w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ona

Tak

Edward
@Ona

Czyli ogólnie można powiedzieć, że Solinea dba o doszkalanie umiejętności przez swoich pracowników. A czy są organizowane jakiegoś rodzaju formy integracji? W jakich granicach waha się stawka?

Secundo
@Edward

W związku z tym, że wprowadzają na rynek mnóstwo nowości podobnych do poprzednich produktów, muszą przeprowadzać szkolenia, inaczej zwykły pracownik nie wiedziałby, jak pchnąć dany preparat na rynek. Tak więc, heh, siła wyższa.

Były ale obecny w branży
@Secundo

Szkolenia są na żenującym poziomie, przygotowywane na kolanie i prowadzone przez Team Leaderów, którzy z reguły nie mają żadnych podstaw w postaci właściwego wykształcenia. Wszystko jest prowizoryczne, byle odhaczyć, że szkolenie się odbyło i wieczorem można było znowu imprezować. Jeśli ktoś uważa, że te szkolenia są na jakimś poziomie to nie pracował nigdy w innej firmie farmaceutycznej i nie ma pojęcia, jak ta branża naprawdę wygląda. Szkolenia z prawa farmaceutycznego to kompletna porażka, ludzie tam pracujący są w takiej niewiedzy, żE za wiele rzeczy, które robią mogłaby na nich siąść prokuratura.

Przyznający racje
@Były ale obecny w branży

Całkowicie zgadzam się z powyższą opinią. Ta firma poza produktami z branży medycznej (suplami z brakiem badań) nie ma nic wspólnego z prawdziwa Firmą Farmaceutyczną. Z tą prokuraturą również trafne stwierdzenie- ale by było zrównanie z ziemią uhuhu. Co do rzekomych team leaderów to nie znają nawet podstaw prawnych obowiązujących w naszym kraju, a do tego nie raz wydają polecenia wykonywania zadań, które wychodzą poza jakakolwiek etykę.

ada__waw

Czy ktoś ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej w Solinei? Na stronie pojawiły sie oferty pracy

Aneta

Czy Solinea prowadzi obecnie rekrutację czy raczej zwalnia bo ciężko się zorientować? Moja firma zredukowała etaty w tym mój i zastanawiam się nad pediatrią tutaj

MISIU
@Aneta

Solinea ma non stop otwarte rekrutacje:d szybciej zwalniają niż rekrutują, lub pracownicy sami odchodzą z tego cyrku.

Czy w Solinea jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nauczony życia

Tak. Wypowiedzenie.

Jak

Jak można pisać takie nieprawdziwe informacje odnośnie floty ? Flota to Hyundai i30 i opel astra w kombi. Bez sensu takie komentarze.

xyz

Jaka flota dla przedstawicieli?

@xyz

Fiaty Panda, Zarząd ma Punto a szef śmiga piekną Multiplą.

MET

Czołem! Mała prośba : Czy ktoś pokusi się o opinię/komentarz na temat stanowiska - Specjalisty ds. Sprzedaży i Zakupu? Pojawiła się oferta i trochę kusi :):)

B.

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Firma znana i lubiana wśród lekarzy(w każdym razie linia pediatryczna). Ludzie w firmie też w porządku. Zawsze mogłam liczyć na pomoc ze strony przełożonego i kolegow. Polecam pracę w Solinea :)

Applepie

Gdzie są te wysokie zarobki po dwóch latach, no pokażcie te widełki, czekam... solinea ma najniższe zarobki w branży, każda mądrzejsza osoba ucieka stąd już po roku po zdobyciu chociaż odrobiny doświadczenia zostają ci bez polotu, (usunięte przez administratora)

Kuba

Po trzy letniej pracy w firmie Solinea jedyną z rzeczy, która mi się nie podoba to natłok negatywnych opini tutaj. Nie ma idealnego miejsca pracy tak jak i nie ma idealnych i nieomylnych ludzi. Ludzie pisza, że preparaty malo znane i suple. Zadaniem przedstawiciela, poza jeżdżeniem samochodem i zmartwieniem jakim samochodem bedzie się poruszał jest właśnie promocja czy to suplementów diety czy też leków, poza tym budowanie pozytywnego wizerunku firmy w terenie i konferencjach oraz relacji ze środowiskiem medycznym. Jeżeli to wszystko robisz sumiennie i nie kombinujesz to praca w Solinei jest przyjemnością. Wynagrodzenie oczywiście mogloby być wyższe dla osób, które faaktycznie sie sprawdzily po dłuższym czasie ale zazwyczaj w Solinea zaczynają prace osoby z bardzo malym doswiadczeniem albo z jego brakiem jeżeli chodzi o branże medyczną. Mógłby zostać próg zwiększający wynagrodzenie po trzech latach. Na pewno dałoby to dużo satysfakcji dla osób pracujących dluzej. Jeżeli zależy Ci na pracy na dłużej to po dwóch latach wynagrodzenie jest naprawdę dobre. Duże korporacje wcale nie zapewniają dużo większego wynagrodzenia a praca czesto jest obarczona pracą po pracy czego w Solinea nie ma więc na duży plus jeżeli cenisz czas wolny oraz rodzine. Przygotowanie do pracy jest świetne, szczególnie w początkowej fazie. W każdej firmie ile dasz z siebie na początku to procentuje, więc jak podejdziesz do sprawy od początku poważnie to nie będzie problemem nauczenia sie kilkunastu pozycji. Nikt nigdzie nie wymaga od początku, ze bedziesz wszystko o wszystkim wiedział stąd w kazdej firmie jest okres probny zatrudnienia. Czytałem o szkoleniach, zdradach itp. Nikomu nikt nie narzuca w jakim gronie sie bawić wiec baw sie tam gdzie widzisz ludzi odpowiednich do tego. Na imprezie na miescie, też nie siadasz kolo ludzi, którzy nie nadają na tych samych falach. Na mega duży plus zasługują ludzie pracujacy w biurze. Wszystkie tematy są realizowane praktycznie natychmiast przy pełnej życzliwości. Budżet do pracy masz zapeeniony a jeżeli za Twoimi działaniami idą wyniki, możesz liczyć na indywidualne podejście, analize i zazwyczaj masz akceptację działań od razu. Za minusy uznaję motywację do pracy oraz możliwość dalszego rozwoju. Miło jest usłyszeć czasami dobre słowo "z góry". Negatywne opinie moim zdaniem czesto zostawiane są przez osoby, które nie w pełni zaangażowały się w pracę lub nie były do końca szczere. Praca jako przedstawiciel nie jest dla każdego, czy to medyczny czy handlowy. Nikt nie zapłacił mi za opinie ani nie jestem z hru :) Z czystym sumieniem polecam pracę w Solinea dla osób myślących poważnie o pracy.

Iza
@Kuba

Zgadzam się w pełni choc pracuję krócej to była to najlepsza decyzja , na zawsze w sercu - Solinea ...

Rozmowa

Byłam niedawno na rozmowie do firmy Solinea woj. podlaskie. Rozmowa bardzo miła ale bardzo krótka. Nie dostałam żadnych konkretnych informacji, usłyszałam jedynie że więcej dowiem się na 2 etapie jeśli się zakwalifikuję. Zostałam poinformowana, że niezależnie od wyniku dostanę informację mailowo bądź telefonicznie. Niestety telefon milczy a o tym, że moja aplikacja została odrzucona dowiedziałam się przez portal przez który wysłałam CV do tej firmy. Moim zdaniem jest bardzo nieprofesjonalne podejście do potencjalnego pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Solinea - Lublin

• Jak się pracuje w Solinea?

Zobacz opinie na temat firmy Solinea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solinea?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solinea?

Kandydaci do pracy w Solinea napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solinea
2.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Solinea