Opinie o Educarium Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Educarium Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Educarium Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Educarium Sp. z o.o. w Bydgoszcz

nonie

Chyba zapomniałeś człowieku, że dostałeś normalną pensję bez obowiązku świadczenia pracy jak się leniłeś to z jakiej paki odszkodowanie??

ABC

Widzę, że ktoś w końcu zrobił porządek. Tacy ludzie nie powinni w ogóle się wypowiadać. Zero kultury. Aż strach być Waszym klientem!!

Zajrzalem tutaj bo ostatnio w kuchni przy kawie ktos mowił że jakieś (usunięte przez administratora) oszczerstwa o edu tu chodzą na Goworku. No, masakra jakaś!!! Co też (usunięte przez administratora) potrafia wypisac! Atmosfera u nas w firmie jest naprawde bardzo dobra i nie znam nikogo kto z własnej woli chcialby się zwolnić. Niby czemu? Płace wyższe niż średnia w Bydzi, cała pensja i wszystkie premie na legalu - nic pod stołem i wszystko z ZUSEM jak Bozia każe, atmosfera w zespole super, szefoswo bardzo normalne (czasem prezesi mogą mieć zły dzień jak każdy, ale ci co pisze negatywy to chyba nie wiedzą jaki jest w polsce średni standard szefa. W edu jest miodzio pod tym względem - pełen luksus!). Wiadomo, że są bardziej lub mniej pracowite miesiace. Ale kazdy z Nas to rozumie, bo identyfykujemy sie z Firmą. Ale naciągane teksty o pampersach, obozach pracy i braku czasu na jedzenie są bzdurą. Każdy dzial ma swoją kuchnię z lodówką i mikrofalę. Ciekawe po co Firma by to fundowa

BCD

Szczera prawda! W tej firmie mało kto jest szczery… od lat. A jeśli jesteś pracownikiem od lat to znaczy że z kolesiami tez byłeś! Tam co druga osoba była przeciwna metodom pracy i faworyzowaniu pracowników, którzy donosili. Atmosfera wtedy kiedy CI KOLESIE pracowali była Re-we-la-cyj-na .Co do prywatnych spraw to się nie wypowiadaj bo to nie Twój biznes, jak sam zaznaczyłeś to rodzina…na dobre (usunięte przez administratora) Co do ustawienia się to jest to obustronne, bo dzięki ciężkiej pracy kolesi mają to co mają i teraz muszą harować żeby takie wyniki osiągnąć. Życzę powodzenia i otaczania się dalej tak „wspaniałą gromadką nowych zaufanych pracowników”!!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Educarium Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Doradca klienta instytucjonalnego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
A

Szczera prawda, jeśli chodzi o zwolenników educarium na tym forum. Ja od lat tam pracuje. Musze powiedzieć, że odkąd zarząd zrobił porządek z (usunięte przez administratora) w końcu zwolnił kogo trzeba czyli paczke kolesi - to atmosfera w fimie jest przednia. Ludzie pomagają sobie, jak trzeba zostają po godzinach, kazdy stara sie jak może i wcale nie dlatego bo jest presja jak piszą zawistni. Szefowa jest bardzo tolerancyjna na nasze prywatn potrzeby. Można dostać urlop zawsze gdy trzeba, można wyskoczyć w ciągu dnia. Nigdy nie robi problemu. Niektóre dziewczyny czasem w czasie pracy przyprowadzają dzieci do firmy, i tez nie ma z tym problemu. Opinie negatywne są wypisywane z pewnością przez znanych mi ludzi, (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Zenuś

W poprzednim wpisie jest wiele racji, to Wy jako pracownicy organizujecie sobie stanowisko pracy i planujecie działania na dzień bieżący, jak i pozostałe dni. Jeżeli ktoś jest dobrze zorganizowany i przez swoje bałaganiarstwo lub zaniedbania nie musi kilka razy wykonywać tych samych czynności to finalnie okaże się, że mu się w pracy nudzi i nie ma co robić. Rozwiązanie: róbmy za pierwszym razem wszystko tak, żeby następna osoba po nas nie musiała wszystkiego zaczynać od nowa.

b hgz

To ,że piszecie, że musieliście zostawać po godzinach, to wcale nie świadczy źle o firmie tylko o Was. To znaczy, że jesteście niudacznikami, którzy nie potrafili wyrabiać się ze swoja pracą w ośmiu godzinach. Ale jak można było zdążyć skoro na pracę przeznaczaliście ok.3 godzin Waszego pobytu w ciągu dnia? Ciekawe skąd macie takie nieprawdziwe informacje dotyczące listy do zwolnień? Są to informacje wyssane z palca(nie wiem czy zdajecie sobie sprawę co grozi za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji?)Ja na miejscu zarządu wyciągnąłbym odpowiednie konsekwencje. Ustalenie kto to pisał wbrew pozorom w dzisiejszych czasach wcale nie jest trudne. Nawet jeśli piszą to tchórze pod pseudoanonimami:)!!

Jan

Nie słodzić tak! Bo to wiele nie da! Ogólnie zasady nie ma, jest kolejna nowa lista zwolnień i są też te osoby co słodzą. Powodzenia życzę !

otoja

No wiadomo że ci co pracują to słodzą żeby łapać względy szefostwa. Bo jak zaczną narzekać to zostaną wezwani do pokoiku i postawieni do pionu. Co do załatwiania swoich spraw.... no jak je załatwiać po pracy jak się przychodzi przed 8 i się siedzi do 18 żeby szefostwo było happy.... w weekendy nie wszystko da się zrobić!!! (usunięte przez administratora)

Ja Wam powiem tylko jedno, rzadko można spotkać na naszym rynku taką porządną firmę: a osoby, które tu wpisują te negatywne komentarze to powinni się wstydzić swojej głupoty. Zostali zwolnieni i teraz się mszczą (prawdziwa dziecinada). Ja na miejscu pracodawcy też nie trzymałabym takich pracowników. Do pracy przychodzi się, żeby pracować a nie siedzieć w internecie, albo załatwiać sprawy prywatne przez ok.3/4 dnia.A to co piszecie to prawdziwe bzdury i świadczy tylko o Waszej głupocie, spójrzcie wreszcie na siebie , bo to z Wami jest coś nie tak, a nie z firmą.!

łysy

Moi kochani mam wrażenie, że połowa z Was która się tu wpisała to ludzie, którzy kiedyś tam pracowali i zostali zwolnieni. Zal wam tyłki ściska,że (podejrzewam jako najsłabsze ogniwa w tej firmie) wypadliście z obiegu. Z tego co mi wiadomo (a współpracuję z tą firmą od pierwszych dni jej istnienia) jest to jedna z niewielu firm w Bydzi, która potrafi zadbać nie tylko o swoje interesy ale również o interesy załogi. Pewnie jesteście niewiele warci i wam podziękowano. Ja na ich miejscu zrobiłbym dokładnie tak samo.Pewne rzeczy trzeba gasić w zalążku zanim się rozpleni bo na pasożytów nie ma szczepionki.

Zenuś

Z waszych wpisów można wywnioskować, że nie macie wielkiego doświadczenia na rynku pracy, Spróbujcie spojrzeć na to z drugiej strony. Macie pracę, w miarę uczciwe zarobki płacone w terminie to już jest bardzo dużo. Nie można tylko żądać i narzekać należy identyfikować się z firmą. to wy pracownicy ją tworzycie i to od was zależy czy będzie wam tam dobrze czy nie.

wyjątkowa osoba

z czytanych opinii wynika że każdy pracodawca, który zajmuje się sprzedażą produktów edukacyjnych to najgorszy pracodawca, Każda z tych firm, której opinie sa tu (usunięte przez administratora) Jestem w ogromnym szoku. Pracodawcy nie zdają sobie sprawy lub nie chcą sobie zdawać sprawy z tego że ludzie mają swoje życie po 16 tej. Ok można popracować w domu chwilę, ale nie kurde codziennie po kilka godzin. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich !

maksiu

proszę proszę.... chyba educarium nie jest lubianym pracodawcą. Atmosfera musi być tam nie do zniesienia!

UWAGA

Dużo mówią w Bydgoszczy koledzy. Cytat: "Gorzej niż w Biedronce" Tyle co mogę napisać, ja tam nie pracowałem na szczęście.

otoja

Czytając te wpisy kiwam głową. Rację mają wszyscy, za wyjątkiem oczywiście tego pierwszego wpisu który pewnie dodał (usunięte przez administratora) - szczególnie od niedawna. [usunięte przez moderatora] Oczekuje że każdy z siebie wyjdzie aby tylko educarium było zadowolone. Tam się nie liczy czas człowieka po pracy, masz siedzieć i robić bo inaczej - ZWOLNIENIE gotowe!! odradzam tą firmę. [usunięte przez moderatora]

ona-anonim

Nie jest aż tak źle, ale fakt jak tylko znajdę lepszą pracę nie będę się zastanawiać ani chwili. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Educarium Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Educarium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Educarium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Educarium Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Grunwaldzka 207
    85-451 Bydgoszcz