Opinie o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. w Cieszyn

aga

Jezli chodiz o stabilnosc bo widzę, ze sie sprzeczacie co niekotrzy, to chcialabym zapytac czy ta stabilnosc opiera sie na umowie o pracę? bo ja rozumiem to tak, wczesniej widzialam ze mieli oferty na specjaistów ds. kluczowych klientow, teraz rowniez poszukuja?

handlowiec

W ABC pracuję 7 m-cy. I jestem mega zadowolona. Pensja dobra, na prawdę mona sporo zarobić, auto służbowe dostałam i kartę paliwową. Z Szefami można załatwić wszystko, bardzo fajna firma która szanuje pracownika. Nigdy nic złego mnie nie spotkało a wręcz przeciwnie jestem zdziwiona takim podejściem do pracownika bo w polskich firmach takie rzeczy w ogóle nie mają miejsca.

biznes

Polecam - zadowolony klient

dziękujemy

nie wiem jak się pracuje w tej firmie, jeżeli chodzi o współprace to jesteśmy zadowolonymi klientami. Dzięki ABC Polskiej Gospodarki nasza firma rozwinęła swoją działalność na rynku czeskim.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca na stanowisku spawacza! NIEMCY!
Erfurt
READY_STEADY_GO
firma

posiadają bardzo ciekawy produkt, mojej firmie pozwolił wypromować markę na rynkach zachodnich, dzięki temu nawiązalismy sporo ciekawych kontaktów.

klient

przez pierwsze 1,5 mc kilka zapytań nic ciekawego, pozniej zadzwonili i poproslili zebym wysyłała oferty, które będą tłumaczyć i wysyłać do firm - w następnych dwóch tygodniach 3 klientów Czech. Pełen zwrot inwestycji + spory zysk. Pełne zadowolenie -czekam na kolejne zamówienia

pati

standardowa praca Przedstawiciela Handlowego, duży plus umówione spotkania, warunki finansowe dobre - mam nadzieje,że mnie zatrudnią

permanentna rekrutacja

Permanentna rekrutacja trwa! Znów rekrutują na stanowisko "derektora" !!! Ale kto nie zdąży złożyć aplikacji niech się nie martwi! Za miesiąc znów będzie rekrutacja! A potem za miesiąc i jeszcze za miesiąc :)

bartek

(usunięte przez administratora) chciałbym podjąć z nimi współpracę ale wiadomo przezorny zawsze ubezpieczony dlatego wchodzę tutaj..daj znać jak możesz o co chodzi konkretnie

waleri

heh @wałek bardzo ciekawi mnie ktoś udziela Ci takich poufnych informacji firmowych i to przez telefon od tak? nie wiem co już jest tutaj wałkiem serio

basti

Co myślicie o tej firmie i jaka jest podstawa pensji

Wookaszz

Czy ktoś wie jakie tam oferują zarobki na stanowisko Dyrektora Regionalnego ??

M

A warto z nimi wspolpracowac w sensie podpisac umowe i czy beda faktyczie klienci? (usunięte przez administratora)... u mnie w pracy byl przedstawiciel i namawial na wspolprace z nimi...

alias
@M

Nie warto. Żadnych efektów nawet po dwóch latach. Żadnego telefonu, żadnego maila.

oszukany

Uważajcie - szkoda nawet czytać ich ogłoszenia a co dopiero aplikować... strata czasu i pieniędzy nawet na dojazd na rozmowy kwalifikacyjne...

wiksa

Ja chętnie z nim porozmawiam, dajcie tylko adres. Może czas poinformować jego żone ( jesli wogole ktos z nim daje rade ) jakiego nieudacznika ma pod dachem. zabawimy się w hejty ale na zywo !

handlowiec

dziwi mnie,że firma nic nie robi z tym kłamcą co wypisuje te negatywy. Pracuje 2,5 mc - jest wporządku, a wiekszych hejtów nie czytałem nigdy wczesniej.

rekrutujący

WItam, a ile tak mniej więcej się u nich zarabia na rękę ? (tak średnio). Dzięki za odpowiedź

nowa

Jakie kary ,człowieczku co ty bredzisz.Masz problem ze sobą to bzdurnymi wpisami tego nie wyleczysz . Wszyscy wiedzą kto pisze te negatywne opinie i zarzuty wyssane z palca. Żenujący chłoptaś.

nie na Obornickiej a Obrzyckiej 66. Może byłeś na innym spotkaniu a tu lejesz wodę?

Nowa

Szkolenie

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.

ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.