Opinie o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice w Katowice Bytkowska 1a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice w Katowice Bytkowska 1a

Witam wszystkich, chcę uzyskać jakieś informacje o pracy barmanki. Natrafiłam na ogłoszenie internetowe od nich, tylko że jest dawne i niewiele już widać szczegółów. Ale jest widoczne, że rekrutacja jest stacjonarna. No a czy jak pracownik jest na rozmowie rekrutacyjnej na miejscu, to jest wtedy też jakieś zadanie, zaprezentowanie swoich umiejętności?

Samsung Nowy wpis

Czy jest możliwość uzyskania umowy o pracę na czas nieokreślony? Jaka realnie wychodzi pensja netto?

Wiktoria Nowy wpis

W ogłoszeniu dla Krupierki napisali, że dają kase za czas szkolenia. To się chwali. Ale mnie interesują napiwki. Czy jak taka osoba dostaje napiwek, to on 100% idzie do niej? Czy trzeba się jakoś tym dzielić z innymi pracownikami na zmianie? Lub z szefem?

Li

Słyszałem że kasyno na Bytkowskiej nie dostanie koncesji na prowadzenie kasyna. Aktualna kończy się 10.23. Ktoś coś słyszał? Jaki jest sens tam się zatrudniać?

YYYYY Nowy wpis
@Li

Widziałem w starszym ogłoszeniu na krupiera, że chętnych zapraszano do udziału w kursie krupierskim, który to był opłacany. Po jego zakończeniu można było otrzymać umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, czy świadczenia socjalne. Kto by więc napisał, ile trwa taki kurs krupierski i na jaki czas podpisywana jest pierwsza umowa o pracę?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice?

Jak długo trwa proces awansu w Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice?

Tempo awansu uzależnione jest od kilku czynników m.in.: działu, zaangażowania i doświadczenia. Nie podchodzimy do kwestii schematycznie i głównym kryterium nie jest staż pracy.

Jak się pracuje z ludźmi z Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Centrum Altus?

Kasyno Casinos Poland w Katowicach od 4 lat działa po innym adresem - w Hotelu Park Inn by Radisson

Ewelina
@Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice

przeniesienie firmy w nowe miejsce odbiło się jakimiś pozytywami dla pracowników, lepsze warunki, lepszy socjal może?

@Ewelina

Casinos Poland zatrudnia wszystkich pracowników na pełny etat na umowę o pracę. Oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakietu świadczeń w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych, kart Benefit w atrakcyjnej cenie, dodatków za pracę w święta, a także bezpłatnego parkingu w miejscu pracy.

Praca fajna, zgrany zespół zawsze można liczyć na wsparcie. Na początku kurs po którym wchodzisz do gry i to od Ciebie zależy jak szybko się nauczysz. Nie ma presji jak w typowych korporacjach bywają dni w których wymagane jest większe skupienie i zaangażowanie.

Jaki jest wkład kierownictwa Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Centrum Altus w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracownik Casinos Poland

Wkład kierownictwa jest kluczowy i dlatego kasyno Casinos Poland obecnie na Bytkowskiej 1a ( hotel Radisson ) cieszy się dobrą opinią ze względu na miłą obsługę i fajną atmosferę

Gracz
@Pracownik Casinos Poland

Stek bzdur. Te kasyno jak było w budynku Altus to trzymało poziom, teraz zeszło na psy. Wejść tam może każdy kto ma pieniądze. Wpuszczani są goście w krótkich spodenkach i w japonkach, smród stóp na pół kasyna. Dziennie wpuszczani są ci sami ludzie którzy w ogóle nie grają tylko zaczepiają graczy, piją i jedzą za darmo za przyzwoleniem ochrony. Obsługa baru miła tylko dla grubych ryb resztę ma w (usunięte przez administratora) traktuje jak powietrze. Ogólnie to kasyno przypomina powoli melinę za przyzwoleniem kierownictwa i może z ich winy.

- Aga

Casinos Poland w Katowicach jest teraz w hotelu Radisson na Bytkowskiej Mili ludzie i atmosfera ładny wystrój

iiiiii

Jak to w kasynie... lekko nie jest - praca głównie na popołudniu i na noc, w zadymionym pomieszczeniu. Kasa jak na te warunki, szczególnie dla początkujących, kiepska (już lepiej siedzieć w Biedronce na kasie) i to chyba jest główny powód dla którego od kilku lat ciągle są tam wakaty. Niemniej jeśli ktoś zaraz po szkole średniej nie ma pomysłu na życie i nie musi utrzymywać rodziny, to zawsze może spróbować iść na kurs krupierski - dla niektórych jest to ciekawe, a dla tych, którzy się nadają (trzeba jednak mieć pewne predyspozycje) będzie pewna praca, choć bez kokosów.

Zostaw merytoryczną opinię o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice
1.2/5 Na podstawie 40 ocen.

Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Park Inn By Radisson w Katowice