Opinie o Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. w Lipiany

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. w Lipiany

Piter

W tej formie nawet mechanik niema pojęcia o niczym zamiast usuwać awarię to się kręci jak smród po gaciach i podrywa kobiety

Piter

Chce otworzyć nową halę i przyjmować więcej ludzi sam będzie Tyrol bo do tego czy Nowa ludzie z urzędu pracy już nawet nie chcą pracowac

Piter

Majątkowe i tępy dyrektor Nie lubią jak ktoś im mówi prawdę a jak ktoś się postawi to od razu zwalniają

KTOS
@Piter

prawda !!!!

Piter

Majstrowe są tam nienormalne dobrze zarabiają tam tylko ich (usunięte przez administratora)bo da im dobry materiał i inne kobiety co są cichutko muszą sie męczyć że smieci

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ernesto

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie .. Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś...Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV...Na maila, czy może osobiście? Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym dziekuje wszystkim za odpowiedzi

koordynator strony

Sprostowanie:BULLE przyjeżdża BMW i na niemieckiej rejestracji, a zakład karny to prawda, bez komentarza,wszyscy tak mówią, pracownikom tylko współczuję

orzel

Mogę powiedzieć że robota jest super, nie narzekam oby tak dalej dyrektor firmy jest jak ojciec, zawsze znajdzie dobre słowo nieraz wpadnie do nas na kawkę i pogada jak człowiek nie prawda co onim piszą, to są lobuzy i lenie i my tutaj musimy na nich pilnować i mieć uwagę żeby nic żadnego towaru nie wynosiła.pozdrawiam mile i serdecznie

ZAKLAD KARNY

To prawda że prygnitz to lipianski (usunięte przez administratora), ten co przyjeżdża z Gorzowa to rasowy gestapowiec, nie zna się na robocie tylko buszu po śmietniku i mierzy ścinki nie daje okleiny na podpalił bo nawet te odpady to własność jego pana HOLTKAMP, nawet liczy złom za ta stodoła i jest posypały jak ten pies co tam lata i pilnuje tego badziewia, nawet do skaczą czyli po polsku WC pracownik jak i pracownica idzie z ochroniarzem firma ADLER, ZAMONTOWAL kamery a i tak wszystko się wyniesie z firmy wroga, normalnie tylko brakuje wieżyczki i ogrodzenia po prądem. Za robotę w takim sypie nikt ci nie podziękuję a ten stary dl,a ten stary DZIAD CO PRZYJEZDZA MERCEDESEM TO CZARNY MUNDUR CHELM I NA MOSKWĘ SIE NADAJE, TAKI BURAK, BULLE DEUTSCH, kończę bo szkoda impulsów, ta niemicka budę powinni zbombardowac te dechy które tam produkują nenadaja się nawet do piwnicy na regał ani na palenia w piecu. Chyba ze do bunkrów niemieckich, niech ten szajs zrobię biorą do rajchu bo niktkm mądry tego ichnego syfu nie kupi

maks

A ten właściciel HOLTKAMP niemieć to swój chłop mój dziadek był nim w Wermachcie na froncie wschodnim pod MOSKWĄ ogromnie nie lubię polskichKAPO I VOLKSDEUTSCH CZYLI PLATEDEUTSCH a zwłaszcza jak nie popierają nasza niemiecka rasę PANOW, i żeby była postawa na baczność jak wyjeżdżam Na FIRME BO PAN HOLTKAMP BEDZIE NIEPOCIESZONY.

maks

To nieprawda co piszą o naszych przełożonych. Codziennie musdojechac dojeżdżać z Gorzowa, wszystko dopilnuje to jeszcze inni mu zazdroszczą tego samochodu, a my mamy ciepło pracujemy jak banku, cxysciutko aż miło postać przy maszynie. Nawet można wypić kawę, pogadać z koleżankami o tym i o tamtym, papierosów no cóż jak się dobrze zakręcie to można zapalić w miłym towarzystwie i jest nawet wesoło, mile koleżanki, liczę na ta premie Panie Dyrektorze, Świeta się zbliżają i Sylwester wiec może Pan wreszcie o mnie pomyśli,otwarci juz BIEDRONKA musimy przecież popierać handel a zwłaszcza dział z alkoholem, a w firmie jest super do usłyszenia i niech Pan uważa ma drogach jeżdżą piraci i szkoda bybylo tego super autka.

maks

Praca w prignitz,no cóż ogólnie jest super. Wypłata na czas, mogę się rozwijać, poznawać nowe technologie, praca odpowiada mi, są urlopy, mogę pozwolić sobie na moje hobby, także można dużo się nauczyć, polecam ten zakład, nawet liczenia premie od Pana Dyrektora.to nieprawda co inni tu wypisują. Pozdrawiam kadrę kierowniczą i Panie bygadistki. Na nie zawsze można liczyć, a Panie z biura są przeurocze i je te, tutaj pozdrawiam serdecznie.

Witam ja właśnie byłem na rozmowie o prace w piątek ale że mam problem z dojazdami to dyrektor powiedział że może załatwi mi kogoś z mojej miejscowości żebym miał czym dojechać i zobaczymy jak tam będzie.

sceptycznie

i zapewne kazdy z autorów tych zacnych opinii w dalszym ciągu pracuje w zakładzie. Nie bądźmy hipokrytami, skoro tak źle to po co dajesz się dymać. Jak to stare polskie mądre przysłowie mówi dymać się dasz zdymany zostaniesz, albo coś takiego :D ale na poważnie, gdyby było tak bardzo źle myślę że zakładu by już nie było że względu na brak rąk do pracy.

ktoś

Nie przesadzajcie z tymi złymi opiniami o Prignitz kadra jest tylko przestraszona przez władców.Trzeba pracować a nie narzekać.Jeżeli komuś nie pasuje są jeszcze Urzędy Pracy i będzie super.

niunka

ZERO SZACUNKU TAK MAŁO SIE ZARABIA PREMI NAWET NIE WIDAC PATRZA TYLKO JAK CO MIESIĄC UCIĄĆ Z PENSJI

luiza

popieram Wojtka. chorujesz nie otrzymasz 3 miesiące premii wydajnościowej i za oszczędność materiału chociaż pracowałeś ponad normę. Dyrektor bez pojęcia o zarządzaniu, potrafi bardzo dobrze rysować a najlepiej mu wykresy wychodzą. Remanentu nie potrafi policzyć, chyba, że właściciele Niemcy mu pomogą. wtedy wszystko gra i premia jest. Panie w kadrach wielkie damy, jeśli chcesz załatwić coś w biurze to trzeba się na listę zapisać i na audiencje czekać. nowi pracownicy , którzy mają coś w głowie i z konkretnym zawodem po dwóch dniach, po otrzymaniu umowy o prace odchodzą. Wynagrodzenie powala. Pan M[usunięte przez moderatora] kultury z domu nie wyniósł , spalony w Gorzowie, popisuje się w Lipianach gnając ludzi. od Pani U[usunięte przez moderatora] z kadr na kilometr PGR czuć. RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA

wojtek

Dyrektor zakładu nie ma pojęcia o niczym. Na temat znajomości zawodu dyskutuje z ludźmi którzy stoją przy maszynie ponad 10 lat. Marnie płaci . Kara z wpisem do akt za palenie papierosów na przerwie. W zakładzie to rzekomo zabronione. A gdzie palarnia? Marnie płaci. Wysyła na przymusowe urlopy zamiast płacić przestojowe. Fałszuje remanenty aby nie płacić premii pracownikom. Nawet funduszu socjalnego nie wykorzystuje , chyba że po kontroli inspekcji pracy. Jeśli macie inną opcję omijać z daleka

xxxxx

popieram dyrektor to całkowity[usunięte przez moderatora] nie szanuje ludzi pajac [usunięte przez moderatora]

Linia

Na meblach jest tam ok. Brygadziści wiedzą co robią, a główny Dyrektor to oszołom masz rację jedynie to ten niemiec [usunięte przez moderatora] to prowadzi jak się należy bo wie co robi, bez niego by już dawno wszystko padło.

tik tak

O czym ty w ogóle piszesz SYLWEK zakład to [usunięte przez moderatora]z pracy zarobki mierne \"najniższa krajowa\" a jakiekolwiek wykształcenie zbędne bo i tak nie potrafią go tam wykorzystać. Wizytacje co tydzień przez jakiś Niemców, tylko wieżyczek brakuje. Brygadzistki to wielkie damy wykorzystujące stanowisko do własnych celów, a Dyrektor oszołom. Jedynie brygadziści z obróbczej mają jakieś pojęcie a w szczególności [usunięte przez moderatora]. A jeśli chodzi o ludzi tam pracujących to większość wporządku

Zostaw merytoryczną opinię o Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. - Lipiany

• Jak się pracuje w Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.?

Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 36 ocen.

Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.