Opinie o Protector Ochrona Sp. z o.o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Protector Ochrona Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Protector Ochrona Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protector Ochrona Sp. z o.o. w Myszków

brunet

łooo jakis ty biedny...to po co to przerabiasz,soba sie zajmij

romek atomek

gruby nic dziwnego - wyleciałeś za wódkę tak jak w solidzie wiec nie robisz

gruby

Pewno,że poszukałem bo już dawno w tym syfie nie pracuję, a swoją drogą jak to jeden człowiek potrafi wprowadzić tak zasraną atmosferę w pracy

młody

Przecież w tej robocie to same lasery tylko pan kierownik pracuje

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Protector Ochrona Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Dam pracę? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
brunet

a Ty gruby jak i inni twoi kumple jestes leser do roboty....w wielu miejscach tak jest i trzeba przezyc,jak Ci tak zle bo narzekanie to wszystkim tu najlepiej wychozi to poszukaj innej pracy skoro jestes taki mądry

gruby

Hej brunet widzę żeś ty kumpel pseudokierownika, weż po uwagę że jak pracujesz w miesiącu 300 godzin i w większości nocki to kiedy masz się wyspać, więc naturalne jest dla organizmu ludzkiego , że na którejś kolejnej nocy ci sie oko przymknie ale widzę że ty jesteś cyborg i snu nie potrzebujesz, niech płacą po 15 zł na godzine to ludzie będą pracowali po mniej godzin i będą mieli czas na sen.

młody

Ja nie mam problemu z zasypianiem i nie o sobie tu pisałem

brunet

szkoda ze jeszcze robisz,powinni Cie wypieprzyc...bedziesz mial czas na spanie hehehe załosni sa tacy jak Ty

siwek

melon - 2016-01-12 16:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [Nax - 2016-01-12 03:05:00]: czy jest fajnie,zależy jakie kto ma podejście do pracy no i jeszcze jedno musisz być przygotowany na 300 h/m-ąc płaca jak prawie wszędzie w branży.ale jak umiesz i chcesz robić coś innego to się tu nie pchaj to znaczy ,że jest dobrze bo odradzasz mu przyjść by Ci roboty nie zabrał - widać tutaj jak musi być "źle" ha ha ha

brunet

w takiej robocie sie chłopie nie spi,co Ty pieprzysz..jeszcze jak sam pilnujesz obiektu,chcesz pospac to spij w domu.to jest za duza odpowiedzialnosc.kontrola musi byc,kto za to obrywa jak Ty nawalisz.no kto?chyba nie masz człowieku pojecia co to znaczy pracowac

gruby

Tak będziesz pracował jakieś 300 godzin miesięcznie dostaniesz za to 1500 zł w domu będziesz gościem a kierownik Rafał M będzie cię ciągle kontrolował czy aby w nocy ci sie oko nie przymknęło. Zastanów się chłopie nad tym.

lenny

Dokładnie jest odpowiedzialność, przecież nie bez powodu część osob ma licencję. Różne sytuacje na dniowce się zzdarzają. Najlepiej powiedzieć,ze wszyscy nie nadają się do niczego,a zrobić z siebie wszechwiedzącego i wszystkoumiejącego,niezastąpione bożyszcze.

@lenny

polak potrafi,protektor jak i inne firmy z branży jakoś sobie poradzą ,zawsze znajdą jakąś lukę prawną czarnej strefy nigdy się nie zlikwiduje a jedynie ograniczy,protektor ma dużo prywatnych posesji a to wystarczy

gruby

Poczekajcie jeszcze trochę wprowadzą minimalną stawkę 12 zł na godzinę to takie firmy jak Protector natychmiast upadną i nie będzie Rafała M i nie będzie Protectora.

młody

Panu kierownikowi życzymy żeby w Nowym Roku był bardziej człowiekiem niż świnią

lenny

No jak widać wszyscy są happy. A połowa komentarzy wzięła się z powietrza. Większość narzeka ale kasa się zgadza to każdy się trzyma.

@lenny

a gdzie mają iść ludzie którzy nic nie umieją robić i na niczym się nie znają są leserami ,nierobami to posiedzieć za 5 zł lub pojeżdzić samochodem za 7zł to żadna filozofia[A JAK ŻYĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE TO NIE WIEM] a myszków i okolice to raczej spokojny teren to i interwencji mało i nie zbyt niebezpieczne w stosunku do dużym miast a jak się ma jeszcze emeryturkę policyjną to pasi

ojciec dyrektor

Są tacy kierownicy,którzy wykonują polecenia szefostwa ale robią to z głową i tak,by pracownicy równiez go szanowali . By mógł spojrzeć im w oczy nie zastanawiając się nad tym,czy jak się odwróci to ktoś nie wybije mu w plecy noża.

zul

Wystarczyłoby trzymać z pracownikami a nie z szefową

emeryt

człowieku nigdzie nie ma idealnie,pracowałem w paru miejscach i wszedzie jest jedna zasada..to szef własciciel ustala decyduje rządzi itp a kierownicy wykonuja tylko jego polecenia,niestety nikt o tym nie pomysli tylko odgrywa sie na kierowniku,tez nim kiedys byłem w pewnej firmie i wierzcie mi nie ma czego pozazdroscic

ojciec dyrektor

Emeryt co chyba dobrze Ci robi skoro stajesz w jego obronie!

Zostaw merytoryczną opinię o Protector Ochrona Sp. z o.o. - Myszków

• Jak się pracuje w Protector Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protector Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protector Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protector Ochrona Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Słowackiego 72
    42-300 Myszków
  • NIP: 6762214961 KRS: 0000071985

Protector Ochrona Sp. z o.o.