Opinie o Protector Ochrona Sp. z o.o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Protector Ochrona Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Protector Ochrona Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protector Ochrona Sp. z o.o. w Myszków

Były Pracownik

Pracując w tej firmie przez pare lat zaobserwowałem, że pracownik który posiada wiedzę w zakresie branży ochrony i doświadczenie jest zagrożeniem dla chorych ambicji Rafała M i musi być przedstawiony w złym świetle Szefowi i pani Prezes w celu pozbycia się go z firmy stosując metody pomówień i mobingu. Zarząd firmy jest tyle samo warty co pan Rafał nie szanują ludzi. Postrzegają ludzi przez pryzmat kasy i znajomości. Oszukują klientów przedstawiając brednie o ich mobilności i zasobach. przedstawiciel handlowy p Sebastian N opowiada bajki o kilku uzbrojonych patrolach interwencyjnych , gdzie na co dzień nie ma kto wypisać książki broni bo nie ma tam ludzi z uprawnieniami

chudy

Czesiu co ty za bzdury opowiadasz, gdyby Rafała nie było w firmie to stałaby ona coraz lepiej, przede wszystkim zwróć uwagę, że nie ma tam już nikogo z pracujących 2 , 3 lata wcześniej, w chwili obecnej nie ma już nawet kto broni pobierać bo nie ma ludzi z pozwoleniem bo tych co byli do wymieniony powyrzucał. Czyli co wychodzi na to że wszystkie te osoby to nieroby a on jest super, zastanów się nad tym. Większość ludzi przeszła do Ekotrade i z tego co wiem mają się dobrze i są zadowoleni z pracy. A poza tym ludzie pracujący na obiektach w Protektorze mają stawki po 8,5 netto, skąd oni wzięli takie stawki jak ustawowo jest prawie 10 zł netto. Ludzie nie dajcie się wykorzystywać jak firma nie ma funduszy na zarobki dla pracowników to powinna został zlikwidowana.

czesiek

A ja uwazam ze gdyby nie Rafal M. to tej firmy by juz nie bylo,jest wymagajacy i czepia sie ale cos z tego jest,nie podoba sie to ludziom bo musza troche popracowac a nie polezec to jest problem i płacza na goworku,a Bialy wie co ma

Lolo
@czesiek

Dawno nie byłem na tym Forum ale Czesiu masz rację, może Rafał M. jest bucem uważającym się za najpiękniejszego, najmądrzejszego i co najmniej o kilka poziomów przewyższających inteligencją innych pracowników ale to on jest faktycznym Szefem trzymającym firmę w ryzach. Co do wiedzy z zakresu funkcjonowania firmy to trzeba przyznać, że ją ma ale nie potrafi lub nie chce jej przekazać pracownikom a w relacjach pracowniczych stawia się zawsze w pozycji Pan / sługa ( może nie zdaje sobie sprawy z tej postawy) ale to rodzi konflikty i niesnaski. Co do Szefa Arka B. to jest on zapatrzony w Rafała jak w obrazek i chociażby ten odciął mu głowę to i tak przyznałby mu rację. Co do zatrudnianych ludzi to niestety ekonomia bierze górę nad kwalifikacjami i tu zatrudnia się najpierw ludzi którzy przynoszą zysk a nie ludzi posiadających wiedzę i umiejętności

Alicja

Zainteresowani pracą w Protector Ochrona Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć oferty pracy: http://www.protector-security.pl/praca.php Macie już jakieś doświadczenia z pracą na stanowisku - pracownik ochrony?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Protector Ochrona Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Dam pracę? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Rodu

Mam pytanie . Czy ten sam kierownik tyran jeszcze pracuje w tej firmie ? Czy może coś się zmieniło

J

Z tego co wiem to są jedną z najlepszych firm ochroniarskich w regionie, generalnie polecałbym. @Kasia niestety nie wiem, ale zapytam i wrócę do Ciebie z opowiedzią jak najszybciej, a po co Ci taki pośpiech?

obiektyw

o jakim mobingu wy tu gadacie,robisz 300g bo im wiecej godzin tym wieksza kasa logiczne nie,ludzie wszedzie tak jest,cos za cos,nie pasuje to szukajcie innej roboty

znajomy
@obiektyw

pieniądze w życiu nie są ,,najważniejsze''przynajmniej nie kosztem rodziny ,niedzielnej mszy itp uważam ,że 40 g/tydzień to jest norma i większość pracowników tego właśnie pragnie a osoby które pracują te 300 g to większość z przymusu i dotyczy to przedewszystkim branży ochroniaarskiej i latem budowlanej [specyfika klimatu]

wiki

wydaje mi się że pracownicy się do tego ,,mobingu przyzwyczaili'' i jest im z tym dobrze albo to co piszą jest lekko przesadzone albo trzecia sprawa to dalej pracować te 300 g/m [prawie 2/m w miesiącu ale to ich sprawa no i może PIP] bo nie widzą dla siebie innych prespektyw

interwał

biuro jest na ul słowackiego na przeciw królika ni wiem jaki tam jest numer ale na pewno parzysty

Skierniewice

Pracowałem w Protector w Skierniewicach wyrzucili mnie bo zmiennik coś nagadał kierownikowi na mnie i on mu uwierzył.Tam rządzi pracownik a nie biuro.Zobaczymy czy mi wypłaca za te dni które przepracowałem.

interwał
@Skierniewice

może by tak właściciel firmy dokonał zmiany wizytówki firmy na właściwy adres bo przyjeżdżam w sprawie pracy NA UL KRASICKIEGO a firmy nie ma,ale i tak zrezygnowałem bo dowiedziałem sie ,że nadal tam rządzi rafał m.

Robalowski
@Skierniewice

Pamientam kilka lat temu, mam ochote nawyzywac od [usunięte orzez administratora] i wszystkiego co najgorsze, wtedy chcialo mi sie ryczec, nie mialam sily sie podniesc, totalna depresja plus pernamentna presja w pracy/nauce. I (usunięte przez administratora) ja to wszystko rozumialam,nie mam nawet ochoty od (usunięte przez administratora) ich wyzywac.chociaz mam ochote zabic.nie musze wystawiac (usunięte przez administratora) cyckow (usunięte przez administratora) na wierzch zeby udowodnic ze cos potrafie, szef byl (usunięte przez administratora) jedynie koordynator do rzeczy, drugi szef na etapie poznawczym... Celem jest awans na szefa ochrony, na szczescie pod okiem koorynatora - nie bylego szefuncia. ja serio na wspolprace moglabym isc. w (usunięte przez administratora) mam reszte,eyrabianie komus ooini dz*wki swiadczy o nich samych. :-D Pozdro security safe - płochliwa sarna z wisienką na torcie.

gruby

Wierzcie mi pracowałem już w wielu firmach nie tylko ochrony ale w innych też i pracowali tam różni ludzie ale takiej osoby jak Rafał M nigdy nie spotkałem, żeby się przekonać o czym mówię to trzeba by z nim popracować choć kilka dni i samemu się przekonać.

nikt

Mając już porównanie możemy ocenić jaka to była praca w tym miejscu i z takim kierownikiem.

xxx

a ja sie dziwie ze tak wam sie chce tu wszystkim marudzic i narzekac...pracuja ludzie młodzi a pisza jak to maja zle,sa biedni,kierownik ich kontroluje,gnebi itd...ja pierd....ale sieroty z siebie robicie heheh nikt wam nie kaze robic po 300godzin,zmiencie sobie roboty to zobaczycie w innych miejscach jacy potrafia byc kierownicy

lenny

Trafnie napisane. Firma to jego jedyna miłość, mając żonę chyba nie byłby w stanie jej zaspokoić bo kiedy. Współczuję takiego kierownika ,bo chyba na takim stanowisku wypadało by ograniczyć swój czas pracy,zająć się życiem a Wam dać odetchnąć.

open
@lenny

czytając te wpisy dziwię się tym osobom które obecnie pracują jak dają radę wytrzymać z takim kierownikiem no chyba że to nie prawda lub przyzwyczaili się albo olewają go lub nie mają wyboru bo praca 300 g za marne pieniądze to koszmar.już IKEA WPROWADZIŁA MIN.PŁACE 15 ZŁ/H

gruby

Jeśli chodzi o właściciela to taka osoba mu pasuje, bo prawie cały czas spędza w pracy, najwyraźniej z tego co widać jego jedyna miłość to Protector i po co mu żona, żeby musiał z nią przebywać zamiast w pracy, urlopu też nie potrzebuje bo po co. Panowie to się nazywa poświęcenie dla firmy, choć można byłoby to nazwać całkiem inaczej, nie bedę używał słów nieprzyzwoitych.

spidi

ci co najmniej robia to najwiecej piszą,ciagle te same osoby truja,młody gruby,gruby młody i tak w kółko......wy nie macie swojego zycia,nie macie co robic? do obrzydzenia jestescie

młody

No patrz, to samo pomyślałem. Wydała go pisownia

gruby

romku atomku w żadnym solidzie nie pracowałem chyba ci się podupiło z kimś innym a jesli chodzi o wódę to nie piję, mam wrażenie, że po stronie pseudokierownika stoi ciagle ta sama osoba czyli sam pseudokierownik.

Poszukujący

Co z tym kierownikiem jest nie tak, że tak narzekacie? nie daje żyć??

wojak

Po to jest właśnie ten serwis żeby wyrażać swoje opinie. Każdy jeśli ma jakąś wiedzę na temat zakładu o którym mowa może to tu zamieścić i o to chodzi. A, że akurat w tym wypadku niewiele dobrego można powiedzieć to tak to wyglada marnie. Mam tylko nadzieję, że właściciel to przeczyta i wyciągnie wnioski.

Zostaw merytoryczną opinię o Protector Ochrona Sp. z o.o. - Myszków

• Jak się pracuje w Protector Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protector Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protector Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protector Ochrona Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Słowackiego 72
    42-300 Myszków
  • NIP: 6762214961 KRS: 0000071985

Protector Ochrona Sp. z o.o.