Opinie o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsko-Biała

Edward

@Liliana, a miałaś do wykonania jakieś szczególne zadania na rozmowie? Dostałaś odpowiedź zwrotną dotyczącą rekrutacji? Rozumiem, że raczej nie jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Trelleborg Sealing Solutions Polska. Ponownie proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum!

Edward

@Liliana, i jak, zdecydowałaś się aplikować do pracy w Trelleborg Sealing Solutions Polska? Jeśli byłaś na rozmowie rekrutacyjnej, to napisz proszę kilka słów na temat tego, jak przebiegała. Bardzo proszę osoby wypowiadające się w wątku o kulturalne wypowiedzi i nieobrażanie nikogo! Nie po to powstało i funkcjonuje to forum.

Liliana
@Edward

Tak byłam i mam bardzo negatywne odczucia związane z tym zakładem mam na myśli temperature i zanieczyszczenie powietrza różnymi związkami rakotwórczymi, ludzie nie wyglądają a przyjacielskich a kierownik nie wydawał sie zbyt miły słyszałam że z poprzedniej firmy został wyrzucony za mobbing na pracownikach

Liliana

Witam jak konkretnie wygląda praca w treleborg bielsko, jaką jest stawka netto? I jak wygląda atmosfera w pracy? I czy zmuszają do nadgodzin

anna
@Liliana

Kij w (usunięte przez administratora) tej firmie. Nadgodziny przymusowe (usunięte przez administratora) wokoło a kierownik w najlepsze podporządkowywuje sie najbardziej plotkarskim pracownikom, typowy półglówej

Edward

@Lolo, a czy duże zapotrzebowanie na nowych pracowników wynika z dynamicznego rozwoju firmy? Na jaką umowę mogą liczyć osoby starające się o pracę w Trelleborg Sealing Solutions Polska? To bardzo istotna kwestia i myślę, że warto to wiedzieć przed aplikowaniem do pracy. @Jo, dziękuję ponownie za odpowiedź! Pozdrawiam i życzę wiele dobrego.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Eldo

ktory?:D

Miki
@Eldo

Ciekawość pierwszy stopien do piekla

Edward

@Julka, zawsze dobrze jest próbować. Możesz napisać, jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna, czy miałaś do wykonania jakieś szczególne zadania? Trzymam kciuki za dalsze etapy rekrutacji! @Nika, widzę, że Ty również próbowałaś dostać się do pracy w Trelleborg Sealing Solutions Polska. W jakiej atmosferze przebiegała Twoja rozmowa? Daj znać na forum, czy udało Ci się dostać pracę w tej firmie! @Jo, po Twoich wypowiedziach wnoszę, że jesteś obecnym pracownikiem Trelleborg Sealing Solutions Polska - jak oceniasz tego pracodawcę?

@Edward

Jak to w życiu raz lepiej raz gorzej. Ogólnie na plus :)

@Edward

nie dali mi odpowiedzi z rozmowy, czyli z tego wynika, że się nie dostałam

Lolo
@Nika

Dziwne, teraz przyjmują wszystkich jest wielkie zapotrzebowanie

Edward

@Jo, masz rację, atmosfera odgrywa bardzo dużą rolę w miejscu pracy i często jest ważnym czynnikiem wymienianym przez osoby zainteresowane pracą w danym miejscu. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź! Mógłbyś jeszcze dodać, jak wygląda kwestia urlopów - czy nie ma problemu wzięcia na przykład kilku dni wolnego z rzędu?

@Edward

Kwestia dogadania się z kierownikiem zmiany. Na pewno każdy się zgodzi na parę dni tym bardziej, że urlopy wakacyjne się już kończą.

Edward

@Jo, a możesz wymienić jakieś szczegóły? Jakie kwestie zaliczasz do plusów pracy w Trelleborg Sealing Solutions Polska? Wszelkie konkrety mile widziane! @Nika, może nie warto jeszcze tracić nadziei - może po prostu zadzwoń do firmy i zapytaj o przebieg rekrutacji? Weź pod uwagę, że jest okres urlopowy, stąd też mogą trafić się jakieś opóźnienia.

@Edward

Luźna atmosfera. To na pewno na plus. Z minusów moim zdaniem mała ilość komputerów na hali do wpisywania produkcji i dużo protokołów do wypisywania

Nika

Jak długo się czeka na odpowiedz po rozmowie kwalifikacyjnej? Jaka jest teraz stawka?

Tego samego dnia wiesz. W zależności od premii na próbnym okresie 2200-2300

@Jo

2200-2300 netto?

Tak, netto

Edward

@Julka, a na jakim stanowisku chciałabyś pracować w Trelleborg Sealing Solutions Polska? Myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił i wysłać CV - nic nie tracisz! Czy któryś z użytkowników forum też pracuje w Trelleborg Sealing Solutions Polska w Bielsko-Białej i chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Zachęcam!

@Edward

wysłałam i jestem po rozmowie. stawki nie określili. powiedzieli, że będę dzwonić

że będą dzwonić*

Julka

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Trelleborg Sealing Solutions Polska? Chce wlasnie złożyć tam swoje cv

Edward

@Pafel, bardzo proszę o nieobrażanie nikogo na forum oraz o zachowanie kultury wypowiedzi. @Żegnam, rozumiem, że pracujesz w Trelleborg Sealing Solutions Polska, tak? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Trelleborg Sealing Solutions Polska?

Edward

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Wasze komentarze są niezgodne z obowiązującym nas wszystkich regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ) i mogą zostać usunięte przez administratora forum. Jeśli ktoś z Was chciałby podzielić się kulturalną, rzeczową i merytoryczną opinią na temat pracy w Trelleborg Sealing Solutions Polska - zachęcam.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kasandra

Atmosfera jest ok... Jak słyszę że w innych zakładach ludzie stoją w na malowanych kwadratach i nie mogą wyjść z niego albo odezwać się do kolegi na sąsiednim stanowisku to miazga. Trelleborg zawsze był wyluzowany można gadać z kim chcesz palić po 100 fajek na zmiane najważniejsze byś miał normę albo blisko niej to nikt ci nie zwróci uwagi...

Loop

Praca ok, ludzie ok nie na każdej zmianie... Nie czepiają się o brak normy. Raz dostaniesz gorszą maszynę, a raz leżysz. Dajcie spokój że to beznadziejna praca jest przynajmniej 10 zakładów w bb z gorszą robotą! Bez nadgodzin masz z 2500 na rękę z nadgodzinami i premia za produktywność i brak reklamacji minimum 3200 na rękę. Ludzie się zwalniają bo przychodzą dzieci sfery oderwane od spódnicy mamy dwie lewe ręce i żółte papiery... Nigdzie Ci za darmo pieniędzy nikt nie da więc przestańcie pier... ze to zły zakład!!!

Nowyy

Strasznie kiepska organizacja pracy. Najwięcej obowiązków ma zwykły pracownik i oczywiście największą odpowiedzialność.Mają wielkie wymagania ,ale w zamian kiepsko. Zarobki kiepsko te niby premie śmiech .Nie dbają nawet o starych pracowników. Przyszłości z tym zakładem nie można wiązać. Zostało troszkę starych pracowników ,ale sami firmy nie uciągną a nowi będą uciekać bo nie są w stanie nabrać takiego doświadczenia i szybkości jak starzy pracownicy w parę miesięcy albo i szybciej jak to jest wymagane. Zresztą za taką kasę to nie warto ,szkoda zdrowia. Bo praca by była ok tylko szanowna DYREKCJO zainwestujcie w końcu w ludzi a nie tylko w maszyny, bo to my robimy tą robotę.Jakieś małe kroki na początek wentylatory i jakieś witaminy z minerałami w sezonie letnim typu Pluszsz .Maszyny najnowsze a dla pracowników wszystko najtańsze.Niedługo braknie wam nowych pracowników.

Młody

Iza K. zawsze napierdoli chujni a później na nockach (usunięte przez administratora) wszystko do kontenera jak nikt nie widzi a Dawid G. to (usunięte przez administratora) i podlizywacz

Nie polecam pracy w tym zakładzie :p Ludzie są w porządku ale kierownictwo całe do wymiany . Zarobki średnie. Pracownicy są na siłę zmuszani do nadgodzin co jest kolejnym minusem. Chyba tyle bo co do pracy ogólnie to nie ma zle :)

CzlowiekRyba

W Trelleborgu jest nie najgorzej raz się dostanie cięższą robotę, nie raz lżejszą robie tam 2 lata. Większość norm do zrobienia. Nie czepiają się, że się nie wyrobisz jeżeli masz problemy jakościowe. Wychodzę ponad 2k na ręke są wczasy sa bony na święta dodali też stażowe wypłacane co roku. Ludzie są zajebisci, nie mówię o zmianie M.R bo tam są same przydupasy.

Johny
@CzlowiekRyba

Pracuję zdecydowanie dłużej niż ty i powiem ci sądząc po twojej wypowiedzi że jesteś takim samym przydupasem i to zapewne ze zmiany P.B bo tam oszołomów nie brakuje

@Johny

Robi sie ciekawie:)

nerG
@Johny

Po wypowiedziach widać jacy ludzie tam pracują. Nie zmieniajcie pracy i róbcie tam do śmierci. Nie zalewajcie swoją głupota innych miejsc pracy :)

Gutek

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że od dawna nie chce się pisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział
2.6/5 Na podstawie 52 ocen.

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział