Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział

Pracowałeś w firmie Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-29 12:02:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jesteś zatrudniony w tej firmie i masz już wyrobione indywidualne zdanie na jej temat? Pracowałeś w firmie Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział (Bielsko-Biała )? A może ciągle tam pracujesz? Opinia zwyczajnego pracownika o przedsiębiorstwie to w pewnym sensie dźwignia na dzisiejszym rynku pracy. Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?
zdjecie uzytkownika
krzysiek26 - 2012-03-06 11:22:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a jakie są zarobki?
zdjecie uzytkownika
pracownikmurzyn - 2012-07-05 12:24:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
1450 miesięcznie w pierwszych 3 miesiącach na okresie próbnym.
zdjecie uzytkownika
Nikt szczególny - 2014-02-12 18:24:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
cóż robiłem tam jakiś czas, praca nawet ujdzie zależy gdzie się robi, z tego co wiem to robi się tam lekki reżim, ale mimo to, póki co polecam tą pracę ludziom którzy szukają na szybko pracy. Ze stawką szału nie ma, ale nie jest to minimalna krajowa zależy od płci, działu,ogólnie do 1950zł(bez nadgodzin) choć mało kto ma tą stawkę.
zdjecie uzytkownika
mowie nie - 2014-08-28 13:45:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najgorsza praca w bielsku,w tej chwili pracownicy są zmuszani do pracy w godzinach nadliczbowych,musza mieć 32 godziny nadliczbowe zrobione w miesiącu,do tego weekendy za dzien do wybrania,stawki od 1600 do 1950 na reke,praca ponad ludzkie sily,normy z kosmosu,atmosfera nerwowa. Odradzam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział

Twoj email:
Wiadomość: