Opinie o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsko-Biała

Czy praca jest w języku angielskim ?

Ktos

Praca w weekendy za wolne w środku tygodnia, płacone tak samo. Dodatkowo obowiązkowe nadgodziny, nieraz 2 razy w tygodniu po 12 godz(po nocce do 10 rano-męczarnia). Płaca jak wszędzie indziej na produkcjach. Biorąc pod uwage robocze weekendy to szału nie ma. W dodatku temperatura przy maszynach robi swoje, zwłaszcza w lecie. Mnóstwo kontroli, łażenia, obserwacji pracowników przez kierownictwo. Kamery, upomnienia i za wszystko jazda po premiach.

Lechista
@Ktos

Chyba nie piszesz o Bielsku tylko o Czechowicach. Atmosfera w BB jest normalna. Nie wiem skąd wzięło ci się mnóstwo kontroli obserwacji i łażenia jak Trelleborg ma chyba najluzniejsze podejście do pracowników ze wszystkich firm w powiecie. Nawet na 1zm kierownictwa przez tydzień nie zobaczysz na jakimś kontrolowaniu obserwowaniu pracowników. Jak masz manię prześladowcze to do psychiatry.

Ktos
@Lechista

Ciekawe w ilu wcześniej zakładach Pan pracował i skąd to wie, że największy luz w powiecie :D :D Niech tylko pan z nieco wiekszym nosem złapienkogoś na zerknięciu na telefon, albo niewypełnieniu papierologii, która w tym zakładzie jest przegięciem totalnym :D Do tego aż absurdalne 5S i przeginanie z BHP. W pracy, która podjąłem po Trele jest o wiele więcej swobody i szacunku do pracownika, do tego lepsza płaca, a dziwnym trafem znajdujebsię w tym samym powiecie :D

Mati
@Lechista

Panie Lechisto, ja odeszłem we wrześniu z firmy to może pan wiedzieć kim jestem. Odbyłem z 10 rozmów o prace, bez zawodu z doświadczeniem na produkcji i wszędzie oferują taką samą albo wyższą stawke niż w syfiastej fabryce gumy. Poza spoko ekipą pracowników i socjalem, gówniany Trelleborg nie oferuje zupelnie nic. Wole zarobić kilkw stów więcej na miesiąc niż sie cieszyć z kasy na Boże Narodzenie xdddd ta firma to śmiechu warte, że co na ekstruzji se można posiedzieć, albo skończyć prace 2 godz. wcześniej na nockach? No super (usunięte przez administratora) więc po co sie męczyć z kijowym kierownictwem, co nie ogarnia maszyn i w pracujące weekendy, są super prace w Bielsku bez norm, ja robie w branży motoryzacyjnej bez doświadczenia, na 1 zmiane , bez weekendów, wiem ile zarobie, zero ściemy z reklamacjami, wydajnością itp. i na prawde żal że w tym (usunięte przez administratora) siedziałem 2 lata

Do goscia o nicku Mati
@Mati

Panie co sie podpisuje Mati, nie wiem kim jesteś i czemu to robisz, ale prosze sie pode mnie nie podszywać i nie pisac komentarzy w moim imieniu. Opinia zgloszona!

Poprawny politycznie

Świetna firma, w której kobiety robià tą samą prace co mężczyźni i mają mniejszą premie procentową do wypłaty. Nuech jakaś tekewizja albo radio sie weźmie za ten absurd. Pozdrowienia dla pana Pinokia i Pawełka xdddd

Gienek

Nie polecam! Szkoda nerwów i zdrowia!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Paspartu

To chyba dobrze , namówiłaś składam CV

...

Ty tak poważnie. Czyli ty też

Dagmara kuś
@...

Już tego nie robie

Furkawy
@Dagmara kuś

Furkawy policja już jedzie po ciebie deklu.

Nowyy

Praca w tym zakładzie ,PRZESTRZEGAM!!! Utrzymują ,że jest to system trzyzmianowy,no i tu się zaczyna . Podkreślam każą przychodzić do pracy w soboty czy w niedziele ,rozumiem raz ,dwa w miesiącu ale nie cztery.Obowiązkowe nadgodziny 50 % i to sporo.Praca na trzy zmiany bzdura nie które maszyny pracują 7 dni w tygodniu.Ukryta czterobrygadówka za którą nikt nikt nie płaci.Soboty i niedziele do wybrania ,kiedy oni chcą to nie są oszczędności to okradanie i oszukiwanie ludzi.Warunki spartańskie poruszanie się po zakładzie to slalom gigant ciasno wszystko zawalone.Najlepsze jest to ludzie przynoszą sobie tam do pracy swoje narzędzia z domu nie wszystkie bo dostaje się taki podstawowy pakiet .Wyzysk na dużą skalę .Przyjdz ,zobacz na własne oczy jak są wykorzystywani ludzie .Co jest pocieszające ludzie pomału się opamiętują i to starzy pracownicy i uciekają z tego tonącego okrętu. JEST jedna ,dobra strona tego zakładu ,parking dla pracowników ,zawsze jest tam wolne miejsce do parkowania.

Lamia
@Nowyy

No K... A jeden miesiąc przez 20 lat trzeba było przyjść więcej niż 2 weekendy... Przestań bredzic...

@Lamia

Dwa weekendy?? Ciekawe kto bo jakos na ferro, plastiku, gumie i dwukomponentach robi sie po 3 lub 4 weekendy!!!! Przez 4 pierwsze miesiace tego roku musieli pracowac wszystkie weekendy!!!

@Lamia

A i najlepsze jest ze pozytywne komentarze o tym zakladzie pisza tylko majstrzy!!!!

Jojo

Chyba ci się coś pomyliło , nie pisz bzdur o jakichś 4 weekendach

@Jojo

To nie bzdury. Przegladnij sobie graciki a potem sie wypowiadaj oki?? Odradzam wyzysk i tyle!!!

@Mala mi

Popieram. Od marca do listopada wszystkie weekendy robocze. A weekend majowy to niektorzy caly mieli roboczy i to za normalna stawke wiec co to jest jak nie wyzysk??

Salsa
@Mala mi

7 od razu się robi... Dobrze ze Cię już nie ma bo tylko psułaś atmosferę...Żaden okręt tu nie tonie i te parę osób co się zwolniło to nie przez pracę tylko prywatne utarczki z pracownikami lub majstrem...Zarobkowo dawno trelleborg wyprzedził śmieszne TRW, Huthinsony i inne Valea...

@Salsa

Masz problem bo dalej pracuje w tym zalkadzie ale juz nie dlugo. Dalej (usunięte przez administratora) a nie zaklad

Najnowszy
@Nowyy

Przesadzasz.... Nie pracuję w TB, byłem tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Odniosę się tylko do tego co doświadczyłem. 1) "Warunki spartańskie, poruszanie się po zakładzie, to slalom gigant". To zwykły zakład produkcyjny. Mógłbyś nadmienić, że można zostać potrąconym przez jakiś wózek (np. paleciak), ale na produkcji to normalne. Pracownicy wchodzą do firmy, rozpoczynają pracę przy maszynach i (z tego co zauważyłem) nie mają czasu (możliwości), żeby się szwędać po całej hali. Po co ? To normalne na każdej produkcji. 2) " Najlepsze jest to ludzie przynoszą sobie tam do pracy swoje narzędzia z domu nie wszystkie bo dostaje się taki podstawowy pakiet...." O czym (konkretnie) mówisz ? Jakie narzędzia ? To przecież automaty. Można je podzielić na dwie grupy. Pierwsza, jest łatwiejsza w obsłudze niż ... przeciętna pralka automatyczna. Naciska się guzik. drzwi się zamykają. Maszyna sama pobiera (dozuje) materiał. Drzwi się otwierają. Gotowy wyrób należy wyjąć, formę wyczyścić sprężonym powietrzem (później usunąć nadmiar gumy z gotowego produktu) i ... nacisnąć przycisk. Drzwi się zamykają ... itd. Druga, to grupa automatów, trudniejsza w obsłudze. Wymagania wobec pracownika są wyższe (nie rozwijam tematu). To nie zmienia faktu, że nie ma tam miejsca na "własne narzędzia" ! Jakie ? 3) Co do godzin nadliczbowych, nie będę się wypowiadał, bo (jeszcze) nie pracuję w TB. Zostałem zapewniony, że praca w dni wolne (sobota-niedziela), tylko raz w miesiącu. W zamian, dzień wolny. 4) Jeżeli (jeżeli!!) podejmę pracę, a TB naruszy ustalenia umowy - zwolnię się. Proste jak budowa cepa. 5) "JEST jedna ,dobra strona tego zakładu ,parking dla pracowników ,zawsze jest tam wolne miejsce do parkowania." Musiałem zaparkować dalej, wolnych miejsc nie było :) To wszystko, w dużym skrócie.

Ona
@Mala mi

Wyzysk bo musisz do pracy chodzić? Śmiechu warte. Weź idź się położyć na bezrobocie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Jest w wolnym od pracy, ale musisz wypisać sobie urlop wypoczynkowy

Kros

Bredzisz. Wigilia jest dniem wolnym bez wypisywania urlopu.

PiknikBB

Czy ktoś coś wie jak wygląda praca biurowa (w księgowości) w tej firmie?

Natan

Może nieodpowiednio wybrana praca to jest przyczyna niezadowolenia bo firma choć nie idealna ale zupełnie ok.

IT dog

Praca w IT Bielsko/czechowice Polecam omijać Szerokim łukiem, niektórzy tam trafiają z przypadku jako leaderzy, zamiast doświadczenia na stanowiskach kierowniczych Liczylą się certyfikaty. Ogromna rotacja pracowników. Bardzo małe możliwości rozwoju, i oczywiście traktowanie pracownika biurowego jak produkcje trzeba się odbić co do ostatniej sekundy. Jako były pracownik nie polecam tęgie pracodawcę na stanowiska biurowe.

Życzliwa

Kontrola jakości na górze to istny koszmar przy kilku "Paniach" ... Potrafią obgadywać prosto w twarz, człowiek jest traktowany jak (usunięte przez administratora) za przeproszeniem...jedna gwiazda potrafi chodzić po pokoju, pisać SMS i durnie przegadywać się z "uroczą" koleżanką siedzącą z samego tyłu, ale Ty spróbuj szepnąć słówko to się dowiesz od szefa że masz nie przeszkadzać koleżanką podczas pracy...Pracowałam tam kilka dni, ale takiego syfu nigdy nie widziałam... Szczerze odradzam każdej kobiecie co ceni swoje zdrowie oraz miłą atmosferę w pracy :)

ha
@Życzliwa

weszlam tu przez przypadek, bo akurat mam deal do firmy. dziewczyno nie dziwię się, że ktoś Cię tak traktuje. naucz się polskiego...

Merry.
@ha

Zgadzam się z Tobą Życzliwa, atmosfera tragedia! Szczególnie dwie obrzydliwe baby które wysysają energię z ludzi, mowa o Tobie (usunięte przez administratora) co chyba w życiu jej nie wyszło.

Ela

Czy jest jakiś przewóz z Żywca?

Sylwek

Czy trzeba znać język obcy? Jeśli tak to na jakim poziomie?

Innocenty

Wiecie może czy warto składać cv? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

Hdhxhhx

Na metalach fajna fucha Pracowałem wiem

Barbara

Zarobki marne w porównaniu do wykonywanej pracy ,przymus nadgodzin. (usunięte przez administratora)

salsa

Firma kiepska z pod względem zarobków, w bielsku jest kilkanaście lepszych zakładów o aktualnych ofertach pracy. Atmosfera ciężka ,czynniki rakotwórcze rzekomo mieszczą sie w granicach dopuszczalnej tolerancji.(usunięte przez administratora) Praca tu jest minusem , czas w niej spędzony zmarnowany. NIE POLECAM

Johny

Jakieś podwyżki? Ktoś, coś?

Barbara
@Johny

Może warto takie pytanie zadać odpowiednim osobom w firmie Trelleborg Sealing Solutions Polska? Często pracodawcy oferują swoim pracownikom podwyżki na początku roku - może coś słychać na ten temat w firmie? Jeśli tak (albo może ktoś inny coś wie) to daj znać na forum!

Salsa
@Barbara

Wiadomo że będą podwyżki co roku są... Dzięki związkowi zawodowemu już nie ma śmiesznych 50zl na rękę jak w innych firmach tzw inflacyjne...

Stary

A wózkowi dalej na nockach nic nie robią i śpią na zmianę?

Edward

@Krystyna, jeśli pracujesz w Trelleborg Sealing Solutions Polska to napisz proszę coś o samej pracy w tym miejscu. Komentarze o innych pracownikach, pisane w dodatku w takim tonie, nie mają prawa pojawiać się na forum. Chciałbym zwrócić uwagę osobom wypowiadającym się poniżej, że takie wypowiedzi nie będą tolerowane i z pewnością zostaną usunięte przez administratora forum. Bardzo proszę o niepisanie o życiu prywatnym pracowników oraz o nieobrażanie nikogo!

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział
2.6/5 Na podstawie 52 ocen.

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział