Opinie o House Cafe Aldona Kapustka w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy House Cafe Aldona Kapustka, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w House Cafe Aldona Kapustka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o House Cafe Aldona Kapustka w Bielsko-Biała

Anonim Nowy wpis

Nie polecam pracy u tej pani . Co tu dużo mówić p Aldona umie tylko kłamać i okradać swoich pracowników . Wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas bez jakichkolwiek wyjaśnień . Ta kobieta nie ma szacunku do nikogo . Pazerność niestety ja zgubiła i przez to tracą na tym jej „biznesy” bardzo się cieszę ze nie kusze z ta kobieta już współpracować . Radzę unikać p Kapustki jako pracodawcy

anonim Nowy wpis

Niestety, pani Kapustka jest osobą bardzo nierzetelną i nieuczciwą. Przez wiele miesięcy były problemy z wypłatą, miesiąc w miesiąc ten sam problem i wynagrodzenie wypłacane przez cały miesiąc w ratach. Niedbałość o swoich pracowników i brak podstawowego szacunku do nich również nie wpływa korzystnie na wizerunek tej pani. Oszczędzanie na wszystkim, łącznie z podstawowymi środkami czystości typu płyn do zmywarki. Cieszę się, że już tam nie pracuję.

Śmiesznakrystyna18 Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą Panią. Wymaga punktualności i rzetelnego wykonywania obowiązków a sama nie wywiązywala się ze swoich. O wypłate trzeba się było prosić i była płacona w ratach, a Pani tłumaczyła się że to nie jej wina że nie ma pieniędzy.

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie House Cafe Aldona Kapustka w miejscowości Bielsko-Biała? Jak dotąd nie ma info związanych z pracą.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o House Cafe Aldona Kapustka - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

House Cafe Aldona Kapustka
0/5 Na podstawie 0 ocen.