RESTAURACJA OKRĄGLAK

Nowogard

Opinie o RESTAURACJA OKRĄGLAK

Paula

Taki kierowca w okrąglaku to skarb

Jojasia

Jojasia

jojasia
@Jojasia 04.02.2016 21:42
Bardzo miły pan kierowca rozwożący posiłki w Okrąglaku

Naprawdę bardzo miły i uprzejmy pan kierowca ale ten drugi wysoki szczupły jeżdżący czerwonym autem to całkowite przeciwieństwo.

?

Tak to prawda żarcie super,fajne laski kelnerki.Miło kameralnie i mega czysto,polecam!

?

anonim - 2009-03-05 17:37:45 Dodaj opinie o RESTAURACJA OKRĄGLAK - NOWOGARD. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.WSPANIAŁA KUCHNIA,WSZYSTKO SMAKUJE JAK U MAMY, Z TEGO CO WIEM MAJĄ BARDZO DOBRYCH KUCHARZY,OLECAM

Zostaw opinię o RESTAURACJA OKRĄGLAK - Nowogard

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESTAURACJA OKRĄGLAK