Opinie o Ultimate Fashion Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ultimate Fashion Sp. z.o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ultimate Fashion Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ultimate Fashion Sp. z.o.o w Warszawa

Florian Nowy wpis

Likwidator Ultimate Fashion z siedzibą w Warszawie, zawiadamia, iż w dniu 19 stycznia 2017 r. powzięta została uchwała Zgromadzenia Wspólników o rozwiązaniu Spółki i otwarciu likwidacji

Były pracownik Nowy wpis
@Florian

Ktoś wie gdzie można uzyskać świadectwo pracy z tej firmy?

Ewelina Nowy wpis

Ja też chętnie się dowiem jak otrzymać świadectwo pracy???

Ewelina Nowy wpis
@Florian

A czy jest szansa na otrzymanie świadectwa pracy?

Igor

Niestety firma została zlikwidowana, szkoda.

MK
@Igor

Raczej na szczęście

Jastrun

Niektórym narzekanie wychodzi najlepiej. Jeszcze sobie dobrze nie popracują i nie wypracują opinii a już jest ubolewanie. Nic dobrego z tego nie będzie

Agata

@któż by inny możesz wyjaśnić forumowiczom, w jakim sensie praca w tej firmie stanowi dla Ciebie niewolnictwo? Czy pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia, a jednoczenie utrudnia odejście z pracy? Opisz użytkownikom forum to dokładniej, aby mogli zrozumieć sytuacje.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ultimate Fashion Sp. z.o.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Któż by inny

Nie polecam pracy w esprite Warszawa 10 minut szkolenia i na kase, jak sie pomyliłam odrazu" współpracownice" doniosly do zarządu nic nie wytłumaczyli (!!!!!) i traktują Cie jak wroga, żadnej empatii, donoszą o wszystkim naprawdę żal d... Im ściska atmosfera fatalna, szczegolnie ze pracuje sie z samymi " babsztylami" Na każdym kroku musicie uważać bo zaraz donosy to NIEwolnictwo

jacek

Sprzedawca Konsultant jest u nich potrzebny i tutaj jest już pełna opieka nad klientami.

Magda

Tez mam problem z kontaktem z ultimate fashion, a rownież potrzebuje świadectwo pracy. Przejść sie osobiście, to nie taka łatwa sprawa - kawałek jest z Wrocławia do Warszawy. Daj znać, czy odpowiedzieli na list wysłany pocztą.

Daga

No też jestem w szoku wyślę korespondencję na adres pocztowy bo nigdzie naprawdę nigdzie nie ma do nich aktualnego kontaktu ani telefonicznego ani mailowego.

Daga

No kurcze strona mi się nie wyświetla jak pisze maile nie dochodzą bo ich skrzynka pocztowa jest zapełniona i nie odbierają żadnych wiadomość (taki komunikat mi się wyświetla jak proboje wysłać wiadomość) jeden numer który zlazłam jest nie aktualny a na drugi dzwoniłam ze 100x i nic :-( ma ktoś jakiś pewny kontakt PILNIE potrzebuje pomocy

Daga

Witam potrzebuje aktualnego maila i numer telefu do Ultimate Fashion jestem byłym pracownikiem river island i muszę się z nimi skontaktować w celu wystawienia Świadectwa Pracy

Daga

Słuchajcie, rok temu pracowałam w salonie Esprit. Ogólnie pracy nie polecam najgorszemu wrogowi i pomijam fakt, że do tej pory nie otrzymałam umowy. Niestety firma nie przysłała mi PITa, w salonie nie mają pojęcia na temat gdzie mam się po niego zgłosić. Szukam namiarów do jakiegoś ich biura ale nie mogę znaleźć, wiecie gdzie mogę się zgłosić?

dm

Ja pracuję 3 miesiąc. Praca w sklepie jak każda inna, nie wiem czy jest w takowej coś pozytywnego (w aspekcie np. rozwoju, i to jakiegokolwiek). Minimalna krajowa + premie. U mnie w sklepie nie da się dociągnąć w miesiącu do 2000 na rękę, chociaż bardzo dużo sprzedaję. Warunki nie są takie złe, jest umowa o pracę, 30% rabatu, buty służbowe na każdy sezon, grafik rzeczywiście można nawet dopasować, przynajmniej u mnie w sklepie. Premia jest całkiem ok, 1,5% od twojego utargu - nie ma znaczenia czy miesięczny budżet jest wykonany czy nie, co jest zdecydowanie na plus. Z ilością pracy jest różnie, na magazynie można się naprawdę narobić, kartony z butami trochę ważą, plus 30-kartonowe dostawy. Często po 8h zmianie pada się na twarz. Przerwa 30 minut. Podsumowując, ja swojej pracy nie cierpię, po prostu nie lubię pracy w handlu, ale obecnie nawet nie narzekam. Całkiem pozytywnie się zaskoczyłam. Nie umiem polecić albo nie, ale myślę że na ogólnie panujące na rynku warunki, jest całkiem ok.

Odradzam pracę w Aldo, zarobki naprawdę poniżej wszelkiej krytyki, w każdym innym sklepie płacą więcej a wymagania jak do butiku, którym Aldo nie jest i nie będzie. Towar z Chin, po tygodniu reklamacje. Kontakt z biurem ograniczony, w dodatku mało kompetentni ludzie. Szczerze to trzymajcie się z daleka .

Justyna

To prawda ze River Island nie będzie już w Polsce ?????

gosc

Wypłata wcale nie wzrasta. Nie ma żadnych bonów, nawet na Święta. Dodatkowa opieka medyczna to bajka tak jak wiekszość rzeczy w tej firmie.Zarobienie 2000 netto jest niemożliwe nawet w grudniu. Sklepy tej firmy miały już sporo kontroli z PIPu. Można trafić na fajny zespół, ale i tak ,,góra'' i jej chore pomysły popsuje wszystko.Jedyny plus to karta zniżkowa, ale zarobki są tak nędzne, że zbytnio z nią nie poszalejesz.

no coz jak czytam te opinie to nie wiem czy mowimy o tej samej firmie :P pracuje w river juz jakis czas i owszem kokosów nie zarabiam ale nie oszukujmy sie, w jakiej sieciowce mozna zarobic wiecej? jesli chodzi o atmosfere to jest super, mlodzi ludzie, wszyscy pozytywnie nastawieni... menadzerowie tez spoko, mozna z nimi normalnie pogadac, na luzie..nie ma problemu z zamianą dni czy godzin pracy, co do grafiku zawsze mozna się dogadac:) wiadomo ze wymagają od nas duzo ale chyba nie idziesz do pracy zeby postac sobie przez 8 godzin? trzeba skakac nad klientem owszem, ale z czasem jest to już naturalną rzeczą ..

xx

Odradzam tą firmę płacą najniższą krajową bez premi, żadnych podwyżek nikt nie docenia pracowników jedynie maile od regionalnej która niech się cieszy ze jeszcze pracuje. Wymagania mają ale nawet na święta złotówki nie dają. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!!

Gazela

do JOE A Ty w biurze pracujesz, ze tak sie wypowiadasz?! 1200zł to psie pieniądze! Sprzedawcy w złotych tarasach wchodzą ludziom w tyłek żeby cokolwiek kupili! A to bardzo sympatyczni ludzie. Pracuję w złotych w innym sklepie i czasami zaglądam do Aldo, zastanawiałam się dlaczego zawsze kogoś szukają do pracy. I oto już nam odpowiedź - bo firma nie ma za grosz szacunku do pracownika. Dziewczyny szukajcie pracy gdzie indziej, bo takich pieniędzy to chyba w żadnym innym sklepie nikt wam nie zaproponuje... Żenada i wyzysk!W Swatchu teraz kogoś szukają jak jesteście zainteresowane - 1800 netto! I w Zarze również szukają pracowników na pół etatu - ale spokojnie wyrobicie więcej godzin, a praca przyjemna.

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimate Fashion Sp. z.o.o - Warszawa

Ultimate Fashion Sp. z.o.o
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.

Ultimate Fashion Sp. z.o.o