Opinie o Elumatec Polska Sp. z o.o. w Września

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elumatec Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elumatec Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elumatec Polska Sp. z o.o. w Września

pap

ile mozna u nich zarobic ?

Zdziwiony

Naprawiam CNC od 15 lat, przerobiłem tego setki i w bardzo wielu przypadkach byłem tą ostatnią nadzieją. Do firmy o której mowa startowałem chyba ze dwa razy, nigdy nawet się nie odezwali. Jeżeli nie zgubił mnie wiek to rekrutacje prowadzą ludzie którzy albo sami nie wiedzą czego chcą, albo nie mają o tym stanowisku zielonego pojęcia, albo kierują się zasadą "Nie przyjmuj lepszego od siebie, bo kiedyś może cię wysadzić ze stołka". Powodzenia dla tych "najlepszych".

kapota
@Zdziwiony

ta firemka to (usunięte przez administratora) na kaczych łapach, a nie poważni ludzie. Jakis szkop powierzył w brudne chłopskie łapy prowadzenie renomowanej marki i tak ten z metra cięty choinkowy pajac rzeźbi tam w gównie. Taka amatorszczyzna, ze w głowie sie nie mieści. Już wiesio i zenek ze wsi mają wiecej polotu i kultury w stosunku do innych niż ta zbieranina gałganów w tej firmie.

Kopecki
@Zdziwiony

Dzień dobry, Czy podejmie sie Pan uruchomienia SBZ130, która nie była używana przez 3 lata, teraz trzeba jej zrobić przegląd i przywrócić do działania? Maszyna znajduje się w Krakowie. Z pozdrowieniami, Marian Kopecki tel. 609 980 171 kopecki@hsk.com.pl

Retne

Jak zdążyłaś przeczytać, jest to praca dla najlepszych, więc i zarobki są adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności. Nie jest to na pewno praca dla ludzi którzy szukają pracy.To oferta dla tych, którzy chcą pracę zmienić na lepszą.

Retne

Super firma! Oferują pracę tylko najlepszym, ludziom posiadającym wiedzę techniczną z wyższej półki. W końcu centra obróbcze Elumatec to I liga na świecie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Elumatec Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Podlasiak

Koleś nie dostał tej posady i ma żal ze nie spełnia oczekiwań firmy i nie przeszedł kwalifikacji dlatego tak pisze. sam osobiście byłem na na tym tak zwanym przez niego "spędzie" i odniosłem zupełnie inne wrażenie. Prezes firmy jest konkretną osobą dobrze wie czego oczekuje od pracownika. Poza tym specjalnie przyjechał do Warszawy na spotkanie by kandydatów nie przeganiać do samej Wrześni. Frustracja i żal ze nie dostał tej posady powinien koleś skierować nie na Prezesa a na siebie. Widocznie pozostali kandydaci byli lepiej przygotowani do pracy na te stanowisko.

janek
@Podlasiak

prezes zabrał głos :)

bluebird

A na jekie stanowisko w tej chwili szukają? Mieszkam blisko i może by mi to pasowało.

Zostaw merytoryczną opinię o Elumatec Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Elumatec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elumatec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elumatec Polska Sp. z o.o.?

Elumatec Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Przemysłowa 10
    62-300 Września

Elumatec Polska Sp. z o.o.