Elumatec Polska Sp. z o.o.

Września

Opinie o Elumatec Polska Sp. z o.o.

Dance 2015-02-21 22:44:26
Niepoważna firma, oddział w polsce to żart, koleś organizuje spęd chętnych do pracy, wszyscy sie cisną na kupie i cały boss wybiera najbardziej reprezentatywnego :D przy czym sam ubrany jak clown. Ciąga ludzi z całej polski bo organizuje ekipę terenową... Jeśli działają tak jak są zorganizowani, to współczuje klientom. Ogólnie, firma robi fatalne wrażenie
bluebird 2015-02-22 22:04:20
A na jekie stanowisko w tej chwili szukają? Mieszkam blisko i może by mi to pasowało.
Podlasiak 2015-08-15 18:50:11
Koleś nie dostał tej posady i ma żal ze nie spełnia oczekiwań firmy i nie przeszedł kwalifikacji dlatego tak pisze. sam osobiście byłem na na tym tak zwanym przez niego "spędzie" i odniosłem zupełnie inne wrażenie. Prezes firmy jest konkretną osobą dobrze wie czego oczekuje od pracownika. Poza tym specjalnie przyjechał do Warszawy na spotkanie by kandydatów nie przeganiać do samej Wrześni. Frustracja i żal ze nie dostał tej posady powinien koleś skierować nie na Prezesa a na siebie. Widocznie pozostali kandydaci byli lepiej przygotowani do pracy na te stanowisko.
janek 2015-11-17 17:32:06
prezes zabrał głos :)
Retne 2016-03-13 09:52:11
Super firma! Oferują pracę tylko najlepszym, ludziom posiadającym wiedzę techniczną z wyższej półki. W końcu centra obróbcze Elumatec to I liga na świecie.
Retne 2016-03-15 07:12:43
Jak zdążyłaś przeczytać, jest to praca dla najlepszych, więc i zarobki są adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
Nie jest to na pewno praca dla ludzi którzy szukają pracy.To oferta dla tych, którzy chcą pracę zmienić na lepszą.
Zdziwiony 2016-04-07 19:38:09
Naprawiam CNC od 15 lat, przerobiłem tego setki i w bardzo wielu przypadkach byłem tą ostatnią nadzieją. Do firmy o której mowa startowałem chyba ze dwa razy, nigdy nawet się nie odezwali. Jeżeli nie zgubił mnie wiek to rekrutacje prowadzą ludzie którzy albo sami nie wiedzą czego chcą, albo nie mają o tym stanowisku zielonego pojęcia, albo kierują się zasadą "Nie przyjmuj lepszego od siebie, bo kiedyś może cię wysadzić ze stołka". Powodzenia dla tych "najlepszych".
kapota 2016-05-05 17:18:25
ta firemka to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kaczych łapach, a nie poważni ludzie. Jakis szkop powierzył w brudne chłopskie łapy prowadzenie renomowanej marki i tak ten z metra cięty choinkowy pajac rzeźbi tam w gównie. Taka amatorszczyzna, ze w głowie sie nie mieści. Już wiesio i zenek ze wsi mają wiecej polotu i kultury w stosunku do innych niż ta zbieranina gałganów w tej firmie.
pap 2016-07-04 10:37:22
ile mozna u nich zarobic ?
bang 2016-07-06 22:55:19
Na spokojnie wynagrodzenie u nich jest powyżej krajowej, bo trzeba pamiętać o podwyżkach które dochodzą do każdego zatrudnienia tutaj. A benefity socjalne są? Pozdrawiam
E muł atec 2016-10-27 16:12:58
Z czystego serca nie polecam firmy temu kto niechciałby uprzykrzać sobie życia
Xxx 2016-10-29 14:08:11
Ta firma to żart. Nie wiem dlaczego niemieccy właściciele nie widza co tam sie dzieje. Sprawa kryminalna. Unikać szerokim łukiem.
przyszly 2016-11-07 21:08:14
mam rozmowe na nxt. tydzien. Jakie sa widelki.? 6000 netto dotane? jak nie to szkoda mi czasu - u mnie w jeden dzisn mige czasem zarobic i 500 wiec jak jest?
Koniec z imbecylami 2016-11-21 16:20:41
6000 netto dostaniesz jak najbardziej z tym że jak przeliczysz godziny pracy to sie okaże że cieć otwierający szlaban ma więcej. Poza tym bierz pod uwagę że będziesz koordynowany przez bandę imbecyli.
Koniec z imbecylami 2016-11-21 17:13:57
Dla przyszłych pokoleń myślących o pracy w tej firmie. Praca polega na tym że zaczynamy o 7 rano w poniedziałek a kończymy w piątek przy dobrych wiatrach o 20. Wiec jak łatwo obliczyć pracujemy 109h tygodniowo, czyli 436h miesięcznie. Idąc dalej tym tokiem bierzemy te 6000 netto o których kolega mówił powyżej, dzielimy przez 436 i wychodzi na to ze fachowiec od maszyn CNC którego nie ma w domu przez cały tydzień zarabia 13.76złotego netto na godzinkę :)
Buuuuuuu... brzydki Elumatec.....
Zdziwiony 2016-11-22 22:28:23
No, przekonałeś mnie bo miałem próbować chyba już 3 raz. Najbardziej trafiają do mnie słowa o kadrze zarządzającej. Chodzi zapewne o młodych, prężnych (dobre ucho), znających języki i mających gigantyczne problemy z logicznym rozumowaniem. Nie wspomnę nawet o jakiejkolwiek wiedzy technicznej, bo to prawie na pewno sam marketing i zarządzanie, który zwykł nazywać projektem zrobienie zdjęcia (takie samodowartościowywanie się). Z doświadczenia wiem, że dla marketingu nie ważne jest co kto potrafi tylko kogo zna i kto go lubi. Reszta się nie liczy. Dalej niech tak postępują to może kiedyś i oni przestaną się liczyć.
Kandydat 2016-11-23 15:44:59
Idąc tym krokiem daleko nie zajdziesz...

Mam zamiar pojechać do nich na rozmowę i zastanawiam się czy warto. Nie interesuje mnie liczenie godzin w taki sposób, bo nie pracujesz 24h/dobę... Nie ma Cię w domu- to fakt, ale ile faktycznie poświęcasz czasu na pracę- 10, 12h/dobę? Jeśli 12, to zarabiasz 25 zł/h...
Jestem obecnie serwisantem i wiem, że moja praca to w 99% wizyty u klienta...
Interesuje mnie kwestia rezerwacji noclegów, wyposażenia w narzędzia (tel, komp, itd.), samochodów służbowych, wypłacania diet itd...
Czy może wypowiedzieć się w temacie osoba, która tam obecnie pracuje?

Proszę raczej o konkretne odpowiedzi... Dziękuję
pozytywnie nastawiony do świata 2016-11-23 16:15:16
Wszystkich ziejących nienawiścią zakompleksionych frustratów, informuję , iż elumatec od wielu lat jest numerem 1 na rynku ogólnoświatowym w branży maszynowej. Każdą firmę tworzą ludzie, a nie logo, więc jak widać jest to praca dla wybranych i najlepszych...czego i wam serdecznie życzę!
Zdziwiony 2016-12-01 01:39:37
Wszystkich dobrze ustawionych w firmie cwaniaczków, informuję, iż elumatec w tym kraju od wielu lat funkcjonuje na zasadach kolesiostwa, cwaniactwa i pociotkarstwa. Każdą firmę tworzą ludzie, a nie logo, więc widać, że jest to praca dla pociotków i kolegów nie koniecznie znających się na swojej pracy. Pracy z takimi ludźmi nikomu nie życzę!.
Zostaw swoją opinię o Elumatec Polska Sp. z o.o. - Września
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elumatec Polska Sp. z o.o.